Автор Тема: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.  (Прочитано 1568 раз)

0 Користувачів і 15 Гостей дивляться цю тему.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Про одну відому "активістку - сотницю Майдану", яка чотири роки у фейсбуках проти Порошенка воювала (пригадуєте знамените "Ірма Крат звинуватила Порошенка, що той підклав їй у ліжко ворога"?), та на стопятсоті протести проти влади закликала.

No money No honey

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #1 : Вересня 06, 2018, 01:49:59 13:49 »
Та все было понятно с самого начало кто все эти зрадофилы и кто эту шоблу оплачивает. Все приходит к своему логическому концу и сбрасыванию масок. Все становится на свои места , хотя некоторое количества кремлевских прихлебатаей будет продолжать маскироваться. И я даже догадываюсь как .  Я эту тему маскировки кремлевского говна поднимаю еще с первых идиотских выходок Ницой и прочих Бужинских.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17675
  • Стать: Чоловіча
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #2 : Вересня 06, 2018, 01:58:41 13:58 »
Та все было понятно с самого начало кто все эти зрадофилы и кто эту шоблу оплачивает. Все приходит к своему логическому концу и сбрасыванию масок. Все становится на свои места , хотя некоторое количества кремлевских прихлебатаей будет продолжать маскироваться. И я даже догадываюсь как .  Я эту тему маскировки кремлевского говна поднимаю еще с первых идиотских выходок Ницой и прочих Бужинских.

стопудово

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27344

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17675
  • Стать: Чоловіча

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #5 : Вересня 06, 2018, 05:07:52 17:07 »
Об этом же , что я ругаюсь , только художественно .


Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #6 : Вересня 06, 2018, 06:02:52 18:02 »
Та все было понятно с самого начало кто все эти зрадофилы и кто эту шоблу оплачивает. Все приходит к своему логическому концу и сбрасыванию масок. Все становится на свои места , хотя некоторое количества кремлевских прихлебатаей будет продолжать маскироваться. И я даже догадываюсь как .  Я эту тему маскировки кремлевского говна поднимаю еще с первых идиотских выходок Ницой и прочих Бужинских.
+100
Слезают маски и с ярых "антикорупционеров" на разных форумах.
Персонаж, четыре года бившийся в ежедневной падучей от "зрады",
неожиданно начинает интересоваться - с чего вы все так нервно реагируете на
Юлию Владимировну? Какие объективные факторы такого поведения?
  :gigi:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #7 : Вересня 06, 2018, 06:18:43 18:18 »
А чому ними не займається СБУ за підрив державного устрою України? чергова ташбаєвщина, а ці типи нічого не бояться і спокійно гуляють собі і нічого.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34357
  • Стать: Чоловіча
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #8 : Вересня 06, 2018, 07:09:34 19:09 »
А чому ними не займається СБУ за підрив державного устрою України? чергова ташбаєвщина, а ці типи нічого не бояться і спокійно гуляють собі і нічого.

Точно не займається ?  :smilie7:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #9 : Вересня 06, 2018, 07:27:48 19:27 »
А чому ними не займається СБУ за підрив державного устрою України? чергова ташбаєвщина, а ці типи нічого не бояться і спокійно гуляють собі і нічого.

Точно не займається ?  :smilie7:

Звідки я знаю? я бачу результат, вірніше, його відсутність. Ця Ірма вже три роки скаче і ніхто її не посадив.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #10 : Вересня 06, 2018, 08:02:33 20:02 »
Звідки я знаю? я бачу результат, вірніше, його відсутність. Ця Ірма вже три роки скаче і ніхто її не посадив.

Так результат її скакання - нуль. Поки що не ставить загрози, а буде - ну подивмось що буде.

Ліза богуцька також скаче, ну не вистачить просто місць в психушках для всіх цих "дисидентів"  :weep:


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #11 : Вересня 06, 2018, 08:05:02 20:05 »
Ліза богуцька також скаче, ну не вистачить просто місць в психушках для всіх цих "дисидентів"  :weep:
Е ще тюремнi "психушки" - от де свято так свято.
 :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #12 : Вересня 06, 2018, 08:17:20 20:17 »
Ця Ірма вже три роки скаче і ніхто її не посадив.

Вообще-то странно слвышать от жителя другого мира  это совковое "всех посадить" "списки врагов нарда", "а она по прежнему будет улыбаться".  Все таки совок это плохо выветриваемая штука или такой стиль мышления.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #13 : Вересня 06, 2018, 08:32:03 20:32 »

Вообще-то странно слвышать от жителя другого мира  это совковое "всех посадить" "списки врагов нарда", "а она по прежнему будет улыбаться".  Все таки совок это плохо выветриваемая штука или такой стиль мышления.

Ви недооцінюєте вплив таких типів на, скажемо відверто, не зовсім окріпші мізки українських виборців. Цей форум представляє собою в основному розумних, поміркованих, інтелектуальних людей, здатних адекватно користуватися своєю сірою рідиною. Але ж велика кількість українців такими людьми не є. Це ті, які селами виїздять на роботу в Росію, ті, що вимагають російські шоу на телебаченні, ті, що від природи зрадофіли і що кричать "Порошенко - зрадник" з піною з рота.

Ці ірми крат та богуцькі - свого роду лідери зрадофільства і тому не повинні отримувати рупору для своєї пропаганди. Бо ще не так давно українці вибрали Януковича і подібні ризики існують стосовно майбутніх виборів.

Є різниця між свободою слова і антидержавною пропагандою. Якщо ви її до цього часу не розумієте, то не дивуйтеся, якщо "щось піде не так" і знову відбудеться реванш антиукраїнських сил  :smilie9: :smilie9: :smilie9:.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #14 : Вересня 06, 2018, 09:44:00 21:44 »


Ви недооцінюєте вплив таких типів на, скажемо відверто, не зовсім окріпші мізки українських виборців.

А вы недооцениваете опасность такого совкового подхода в нашей постсоветской стране , где еще и сегодня свалиться в совок раз плюнуть. От вашего "всех посадить" до того что сегодня есть в Раше , даже не шаг , а пол шага. Где та граница между свободой слова и права на собственное мнени и полицейским государством. Она сегодня только проводится и проводится самим народом , которому нужно учиться отличать говно от золота и никакая полиция не заменит этих навыков. Вся иммунология основана на принципе обучения организма бороться с внешней инфекцией. Так и в обществе . Общество должно само научиться различать заразу и нейтрализовывать ее. 
« Останнє редагування: Вересня 06, 2018, 09:51:27 21:51 від Южанин »

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1668
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #15 : Вересня 06, 2018, 09:54:57 21:54 »

Вообще-то странно слвышать от жителя другого мира  это совковое "всех посадить" "списки врагов нарда", "а она по прежнему будет улыбаться".  Все таки совок это плохо выветриваемая штука или такой стиль мышления.

Ви недооцінюєте вплив таких типів на, скажемо відверто, не зовсім окріпші мізки українських виборців. Цей форум представляє собою в основному розумних, поміркованих, інтелектуальних людей, здатних адекватно користуватися своєю сірою рідиною. Але ж велика кількість українців такими людьми не є. Це ті, які селами виїздять на роботу в Росію, ті, що вимагають російські шоу на телебаченні, ті, що від природи зрадофіли і що кричать "Порошенко - зрадник" з піною з рота.

Ці ірми крат та богуцькі - свого роду лідери зрадофільства і тому не повинні отримувати рупору для своєї пропаганди. Бо ще не так давно українці вибрали Януковича і подібні ризики існують стосовно майбутніх виборів.

Є різниця між свободою слова і антидержавною пропагандою. Якщо ви її до цього часу не розумієте, то не дивуйтеся, якщо "щось піде не так" і знову відбудеться реванш антиукраїнських сил  :smilie9: :smilie9: :smilie9:.
+1

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #16 : Вересня 06, 2018, 10:01:15 22:01 »
А чому ними не займається СБУ за підрив державного устрою України? чергова ташбаєвщина, а ці типи нічого не бояться і спокійно гуляють собі і нічого.

Тсс, не спугніть.  :shuffle:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34357
  • Стать: Чоловіча
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #17 : Вересня 06, 2018, 10:14:41 22:14 »

Вообще-то странно слвышать от жителя другого мира  это совковое "всех посадить" "списки врагов нарда", "а она по прежнему будет улыбаться".  Все таки совок это плохо выветриваемая штука или такой стиль мышления.

Ви недооцінюєте вплив таких типів на, скажемо відверто, не зовсім окріпші мізки українських виборців. Цей форум представляє собою в основному розумних, поміркованих, інтелектуальних людей, здатних адекватно користуватися своєю сірою рідиною. Але ж велика кількість українців такими людьми не є. Це ті, які селами виїздять на роботу в Росію, ті, що вимагають російські шоу на телебаченні, ті, що від природи зрадофіли і що кричать "Порошенко - зрадник" з піною з рота.

Ці ірми крат та богуцькі - свого роду лідери зрадофільства і тому не повинні отримувати рупору для своєї пропаганди. Бо ще не так давно українці вибрали Януковича і подібні ризики існують стосовно майбутніх виборів.

Є різниця між свободою слова і антидержавною пропагандою. Якщо ви її до цього часу не розумієте, то не дивуйтеся, якщо "щось піде не так" і знову відбудеться реванш антиукраїнських сил  :smilie9: :smilie9: :smilie9:.

Нормально вони впливають на 'неокріпші' мізки - там виникає чітке бажання послати цих багуцкіх і решту зрадойобів нахер  :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #18 : Вересня 06, 2018, 10:30:00 22:30 »
Кстати они как вирусы все время видоизменяются , появляются новые штамы , а общество , пусть не сразу, но учится отличать заразу.  Кстати я могу поставить очко врагу , который мутировал и расплодил заразу , которую общество не сразу распознало и меня заставила сильно нервничать. Если вы не заметили , то во времена скачек джигита вдруг резко увеличилось количество украиномовной ваты?  Именно тогда некоторые попались на этот примитивный трюк. Но по другим форумам я вижу , что общество научилось и этот шамм вируса секелевщины вражеской отличать. Вся подлость этого шама заключается в том , что мова усыпляет бдительность и секелевщина глубоко проникает.  Я то не пропустил инфу о том , что Пригожин летом прошлого года начал целевой набор украиномовных ботов и ожидал удара примерно с той стороны, который проявился прошлой осенью.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #19 : Вересня 06, 2018, 10:41:18 22:41 »
Ну-ну. Тут везуть чергову труну із тілом загиблого 19-літнього АТОвця, а у цей момент ці особи верещать на фейсбуках та в етері, що кривавий Порошенко торгує і війна вигідна? Тези про те, що Порошенко організував Іловайськ і все решта в стилі цих осіб - це, по-Вашому, свобода слова? А як на мене, відверта антидержавна пропаганда, яка веде до розколу суспільства і підриває віру в інститути влади.

Що значить "звалитися в совок"? велика частина громадян України продовжує в ньому перебувати і не вибереться з нього, поки не перемре.

Як на мене, то виживання держави має пріоритет над "свободою слова", за якою маскується в кращому випадку купа неадекватів, а в гіршому - зрадників та ворогів.
« Останнє редагування: Вересня 06, 2018, 10:45:24 22:45 від Ad Astra »

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #20 : Вересня 06, 2018, 11:52:31 23:52 »
Ну-ну. Тут везуть чергову труну із тілом загиблого 19-літнього АТОвця, а у цей момент ці особи верещать на фейсбуках та в етері, що кривавий Порошенко торгує і війна вигідна? Тези про те, що Порошенко організував Іловайськ і все решта в стилі цих осіб - це, по-Вашому, свобода слова? А як на мене, відверта антидержавна пропаганда, яка веде до розколу суспільства і підриває віру в інститути влади.


Ну и что вы предлагаете делать с тупыми , у которых мозгов не хватает понять , что все от первого вертолета 20 февраля 2014 года до сегодняшнего обстрела ВСУ это все дело рук исключительно  кремлевской фашистской крысы?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #21 : Вересня 06, 2018, 11:55:31 23:55 »
Ну-ну. Тут везуть чергову труну із тілом загиблого 19-літнього АТОвця, а у цей момент ці особи верещать на фейсбуках та в етері, що кривавий Порошенко торгує і війна вигідна? Тези про те, що Порошенко організував Іловайськ і все решта в стилі цих осіб - це, по-Вашому, свобода слова? А як на мене, відверта антидержавна пропаганда, яка веде до розколу суспільства і підриває віру в інститути влади.

Що значить "звалитися в совок"? велика частина громадян України продовжує в ньому перебувати і не вибереться з нього, поки не перемре.

Як на мене, то виживання держави має пріоритет над "свободою слова", за якою маскується в кращому випадку купа неадекватів, а в гіршому - зрадників та ворогів.

1000000000000000000%
If you are going through hell, keep going.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #22 : Вересня 07, 2018, 12:12:10 00:12 »

1000000000000000000%

Что ты тут втулило? Это про тебя.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #23 : Вересня 07, 2018, 12:38:31 00:38 »

1000000000000000000%

Что ты тут втулило? Это про тебя.

Не гавкай.
Пиши по-людськи, одноклітинне....  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #24 : Вересня 07, 2018, 12:44:16 00:44 »
Ну-ну. Тут везуть чергову труну із тілом загиблого 19-літнього АТОвця, а у цей момент ці особи верещать на фейсбуках та в етері, що кривавий Порошенко торгує і війна вигідна? Тези про те, що Порошенко організував Іловайськ і все решта в стилі цих осіб - це, по-Вашому, свобода слова? А як на мене, відверта антидержавна пропаганда, яка веде до розколу суспільства і підриває віру в інститути влади.


Ну и что вы предлагаете делать с тупыми , у которых мозгов не хватает понять , что все от первого вертолета 20 февраля 2014 года до сегодняшнего обстрела ВСУ это все дело рук исключительно  кремлевской фашистской крысы?

Без постійного виття рузкойазичних про насільствєнную украінізацийу Хуйло б нікуди не смикнувся.

Так що він завдячує тобі і тобі подібним рузкомірним рузкоґаварящім...

Твій перехід на бік ворога відбувся в ту мить, коли ти відмовився від української і перейшов на мову ворога, мову кацапів.
Тому сопи у дві дірочки і не тринди тут. Теж мені... :weep:
« Останнє редагування: Вересня 07, 2018, 01:01:04 01:01 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34357
  • Стать: Чоловіча
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #25 : Вересня 07, 2018, 01:08:52 01:08 »
Іудушка знову затягнув ольгінскую заунивную  :weep:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4114
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #26 : Вересня 07, 2018, 01:50:36 01:50 »
Ну-ну. Тут везуть чергову труну із тілом загиблого 19-літнього АТОвця, а у цей момент ці особи верещать на фейсбуках та в етері, що кривавий Порошенко торгує і війна вигідна? Тези про те, що Порошенко організував Іловайськ і все решта в стилі цих осіб - це, по-Вашому, свобода слова? А як на мене, відверта антидержавна пропаганда, яка веде до розколу суспільства і підриває віру в інститути влади.


Ну и что вы предлагаете делать с тупыми , у которых мозгов не хватает понять , что все от первого вертолета 20 февраля 2014 года до сегодняшнего обстрела ВСУ это все дело рук исключительно  кремлевской фашистской крысы?

З ними - нічого.  Ніхто не закликає прищімляти їх громадянські права. Але держава і її представники повинні закрити 1) антиукраїнську і антиурядову пропаганду - всяких цих зрадофілів і вести потужну 2)  проукраїнську та продержавну пропаганду. Щось робиться, але як на мене, недостатньо. Це я спостерігаю із-за океану і спостерігала, коли відвідала Україну.

Якраз совкові мізки дуже податливі на пропаганду в цілому. Оскільки 2) мало, а 1) багато, то маємо відповідний результат.

Іде, блін, війна. Гинуть люди. І в цей час відкрито ведеться пропаганда проти уряду, керівництва армії та держави та України в цілому. Де ви ще таке бачили??

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #27 : Вересня 07, 2018, 03:17:14 03:17 »
Це суто малоросійський синдром.
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17675
  • Стать: Чоловіча
Re: Прогнозируемый финал истории. Украина за Мир.
« Reply #28 : Вересня 07, 2018, 10:40:48 10:40 »

Без постійного виття рузкойазичних про насільствєнную украінізацийу Хуйло б нікуди не смикнувся.


========
Вигадав би щось інше. Тут справа не в "язикє" а в існуванні СУВЕРЕННОЇ держави Україна.

В Білорусі ніколи не було питання притискання білоруської мови. А Хуйло Білорусь зіжрав і не подавився.