Автор Тема: Який я старий! Про хунвейбінів ніхто на роботі не чув!  (Прочитано 270 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
А хто наприкінці 1960-х жив, той пам'ятає, як в Китаї всіх інтелігентів силою відправляли до села працювати. Як в Китаї повинищували майже всіх пташок, щоб вони зерно не клювали - нам показували в хроніці гори горобців. А потім шкідники знищили в рази більше того зерна. Ще багато чого смішного нам зверхньо показували про Китай... А потім китайці відвернулися від параші, і трохи відкрилися Заходу... Тепер вони - друга в світі країна. Подивіться на Корею. Їх Самсунг конкурує х Еплом. А північна "народна" - землю їсть, як їх навчила параша.
А ми чому маємо чіплятися за парашу? Геть її звідусіль!!!

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
Теперішня молодь сама не дуже від тих хунвейбінів відрізняється  :smilie5:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Лю Цысинь. Задача трёх тел.

http://www.e-reading.club/book.php?book=1043089

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Ну я ще тоді не жила і навіть не в планах не була, але про це знаю. Питання загальної освіти.

Хтось недавно постив відео, як в Каліфорнії питали, хто такий Ісус Христос, і молодь 20 з чимось років не могла його правильно ідентифікувати  :smilie5:

Були відео, як студенти ведучих американських університетів типу Гарварда не могли відповісти на елементарні питання.

Offline nativi

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 103
Та тю на вас!!! То молодь - поколение Пепси. Їм треба набагато більше вчитися та працювати, чім нам в їхньому віці.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Та тю на вас!!! То молодь - поколение Пепси. Їм треба набагато більше вчитися та працювати, чім нам в їхньому віці.
Радий Вас бачити тут!  :)