Автор Тема: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?  (Прочитано 1633 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #30 : Вересня 09, 2018, 07:02:20 19:02 »
Попробовали наливку. В мае, купили 6 литров местного сэма. Большой бутыль, сверху насыпал кило клубники, потом земляники, смородины, малины, черешни и тд... На каждую ягоду-фрукту добавляем сахар, около кило на кило продукта ягодного. Опускаем в погреб. Месяца 3-4 не трогать. Процеживаем, через сито, и вот оно счастье! Все ликеры вянут и умирают. Даже самые крутые.
скаче дид ишак лютуе

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #31 : Вересня 09, 2018, 07:17:21 19:17 »
Попробовали наливку. В мае, купили 6 литров местного сэма. Большой бутыль, сверху насыпал кило клубники, потом земляники, смородины, малины, черешни и тд... На каждую ягоду-фрукту добавляем сахар, около кило на кило продукта ягодного. Опускаем в погреб. Месяца 3-4 не трогать. Процеживаем, через сито, и вот оно счастье! Все ликеры вянут и умирают. Даже самые крутые.

Я минулого року робила такий з малини, бо було дофіга. Досить смачно і колір чудовий.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #32 : Вересня 09, 2018, 08:15:40 20:15 »


Я минулого року робила такий з малини, бо було дофіга. Досить смачно і колір чудовий.
[/quote]

Самогон откуда?  :smilie10:
скаче дид ишак лютуе

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46766
  • Never give in!
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #33 : Вересня 09, 2018, 08:44:32 20:44 »
Ад Астра,

Спробуйте ягоди аронії настояти на бренді. Я минулого року робив. Дуже цікавий напій.  :smilie5:
Якщо робите лікери на горілці, то краще використовувати дешеву - Barton. Запаху горілки в лікері не відчуватиметься.
If you are going through hell, keep going.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #34 : Вересня 09, 2018, 10:28:45 22:28 »
Можете мені з власного досвіду назвати кілька сортів помідорів? Я завжди саджу рожеві ребристі американські. Цей сорт в мене є завжди, я їх страшенно люблю. Цікавлять мене інші сорти, до яких є кілька вимог. Вони мають бути високорослі і плоди тонкошкірі. Які найкращі з жовтих великих, червоних великих і червоних круглих середніх? Щоб були солодкі і тонкошкірі.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #35 : Вересня 10, 2018, 03:41:16 03:41 »

Самогон откуда?  :smilie10:

Нема самогону :(. Прийшлось задовольнитися Alberta Glacier-Born  Pure Vodka  :smilie5:.
https://www.proof66.com/vodka/alberta-pure-vodka.html

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #36 : Вересня 10, 2018, 03:45:45 03:45 »
Ад Астра,

Спробуйте ягоди аронії настояти на бренді. Я минулого року робив. Дуже цікавий напій.  :smilie5:
Якщо робите лікери на горілці, то краще використовувати дешеву - Barton. Запаху горілки в лікері не відчуватиметься.

А де взяти цю chockeberry? У мене на городі росте chokecherry (черемуха віргінська!) ... у вікіпедії написано, що ягоди теж мають багато антиоксидантів і значить, їх можна їсти? у нас в основному пташки їх тріскають.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14496
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #37 : Вересня 10, 2018, 05:57:46 05:57 »
Олю, не чєрьомуха, а черемха  :bch:
Mocsia delenda est

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46766
  • Never give in!
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #38 : Вересня 10, 2018, 06:15:48 06:15 »
Ад Астра,

Спробуйте ягоди аронії настояти на бренді. Я минулого року робив. Дуже цікавий напій.  :smilie5:
Якщо робите лікери на горілці, то краще використовувати дешеву - Barton. Запаху горілки в лікері не відчуватиметься.

А де взяти цю chockeberry? У мене на городі росте chokecherry (черемуха віргінська!) ... у вікіпедії написано, що ягоди теж мають багато антиоксидантів і значить, їх можна їсти? у нас в основному пташки їх тріскають.

Оце вона і є. У нас птишки її чомусь не їдять. Я варення варив і лікер робив.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Capitan Cubs, как урожай? Итоги подбил?
« Reply #39 : Вересня 10, 2018, 05:50:18 17:50 »
Олю, не чєрьомуха, а черемха  :bch:

Так хотів Кабс мене підловити, але і у цей раз не вийшло  :lol: :laugh: :lol:

http://sum.in.ua/s/cheremkha

Словник української мови
Академічний тлумачний словник (1970—1980)  в означеннях
Тлумачення, значення слова «черемха»:

ЧЕРЕ́МХА, ЧЕРЕМУ́ХА, и, жін. Невелике дерево або кущ з рясними, зібраними в китиці запашними білими квітками й чорними їстівними ягодами. Рясна черемха, і бузок, І яблуневий цвіт В своїм убранні молодім Блищать на сонці золотім (Микола Вороний, Вибр., 1959, 91); Партизани проминали діброви, проходили повз квітучі черемхи (Микола Шеремет, В партиз. загонах, 1947, 137); Над дорогою часом попадалась вся в цвіту дика груша або кущ черемухи (Михайло Коцюбинський, I, 1955, 308); Вітер тихо обносить безсонне цвітіння черемух (Кость Герасименко, Поезії, 1950, 43);
//  збірн. Гілочки з суцвіттями цієї рослини. Спереду сидить водій.., кабіна уквітчана конваліями, черемхою (Остап Вишня, I, 1956, 307);
//  збірн. Плоди цієї рослини.

Словник української мови: в 11 томах. — Том 11, 1980. — Стор. 306.

http://sum.in.ua/s/cheremukha


Словник української мови
Академічний тлумачний словник (1970—1980)
  в означеннях
Тлумачення, значення слова «черемуха»:

ЧЕРЕМУ́ХА див. черемха.

Словник української мови: в 11 томах. — Том 11, 1980. — Стор. 306.



"Тщатільнєє нада!" (С)

 :weep: :weep: :weep: