Автор Тема: Олена Монова і мово- срач  (Прочитано 2306 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15910
Re: Олена Монова і мово- срач
« Reply #60 : Вересня 19, 2018, 10:38:48 10:38 »
Звідки у вас міг взятися відповідний рівень володіння англійською?От вам дві людини-Монова і Дрейк ,на пальцях пояснили звідки у них і чому відповідний рівень володіння російською,бо вони жили у її природньому середовищі.На Західній Україні десь було природнє середовище англійської мови?Відкрийте таємницю.
Далі:аби адекватно розуміти прочитане тре розуміте те,що ви назвали контекстом і це значно складніше і значно ширше поняття ніж те,що ви маєте на увазі.Наприклад ,я не зміг прочитати дві книги,правда наукові,бо не в зуб ногою контексту-тре було знати і РОЗУМІТИ великий обсяг літератури з різних природничих галузей,який я просто не міг знати дякуючи говносовкоосвіті.
Далі.Якщо ви не знаєте що значить мати доступ до творів в СРСР,то це значить ,що ви нахабно і не вперше брешете (що швидше за все,бо ви взагалі в наших реаліях не орієнтуєтесь )або ,дякуючи фаху ваших батьків,спеціалізації ВИШу і вашій спеціалізації ,дійсно мали доступ до значних масивів літератури але може тоді і треба згадати таку абревіатуру як “КГБ“.Нічого не хочете нам розповісти про неї?
Не читають філологи один твір Стайнбека,зазвичай намагаються прочитати всі твори автора.Особливо якщо це ваша спеціалізація.Щось ви забрехалися.Я ж недарма вас спитав чи читаєте ви класику,я ,наприклад ,час від часу перечитую,так я ж не філолог.
Тепер перейшли на особистості,Монова тепер ще й шахрайка і хамка.А по її тексту аргументи закінчилися?

Мда ... я вже писала, що закінчувала ін"яз. Це по-перше. Закінчувала звичайну середню школу (не спеціалізовану), але займалася додатково з репетитором, готуючись до вступу. Це по-друге.

По-третє, як я вже теж написала, мені міні-бібліотечку авторів англійської та американської літератури подарувала мені моя вчителька, після того, як я вже трохи провчилася на ін"язі (я була єдиною з класу, що туди вступила), після того, як в США виїхали її родичі. До того вони проживали в Москві і мали можливість придбати ці книги.

Учетверте, тільки через те, що я не надрукувала тут повний перелік цих книг, Ви обвинувачуєте мене у тому, що я прочитала всього дві книжки? До того ж, це була одна книжка з двома романами, інтелектуальний Ви наш  :smilie9:. За переліком творів іноземних авторів, виданих радянськими видавництвами, зверніться до гугля - він Ваш друг.

Уп"яте, ні я, ні мої батьки, ні жодна людина з нашої родини не мали відношення до КДБ, ну хіба крім сестри моєї бабусі, яка у юному віці загриміла у табори на надцять років за поширення бандерівських листівок  :smilie9:, зруйнувавши собі здоров"я і фізично, і психічно. А я, наївна дурепа, свого часу подавалася у СБУ після закінчення універу. Аякже, жодної четвірки у школі (золота медаль), жодної четвірки в універі (червоний диплом), хотіла служити на користь своїй державі. Мені відмовили тому, що я, 23-річна дитина, була не замужем. Ненадійна особа.

Так що закрийте свій брудний брехливий рот  :smilie9: :smilie9: :smilie9:.
Ви ,мабуть ,неуважно читаєте або не розумієте про що мова.Монова пише,що язиком вона володіє відмінно,бо ,ще раз повторю,зростала у його природньому середовищі.Мовою вона так не володіє,хоч нею спілкувалася вдома.І тут ви пишете,як ви круто знаєте англійську,вас вчив репетитор,ви навіть книги англійською читаєте,навіть контекст розбирали.У вас уже не багато-багато книг було,а така собі міні-бібліотечка.І що ж там було?Казки про Вінні-Пуха чи Орвел теж був?До речі,книги в СРСР були цінністю,я якого дива ваша вчителька вам їх подарувала?
Я вам вище ще зазначав,що книги в СРСР друкувалися з купюрами або переробленим текстом,це нп якість вашої освіти не вплинуло?
 Я радий,що ви не мали стосунок до КДБ,а от за інших розписуватись не треба,особливо,коли сестра вашої бабці сиділа по політичній статті.
 Щоб вам відмовили у службі в СБУ це тре навіть не дурепою бути-таких беруть,це було щось значно гірше.
 
« Останнє редагування: Вересня 19, 2018, 11:37:17 11:37 від Yuras Yuras »