Автор Тема: Прощавайте  (Прочитано 2435 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8082
  • Стать: Чоловіча
Re: Прощавайте
« Reply #30 : Вересня 25, 2018, 10:59:22 22:59 »
Хм, трохи дивно та все одно не зовсім зрозуміло.
Ось Бум, наприклад, є ксенофобом і зневажає український народ.
Це зрозуміло. Южанін зневажає Україну як національну державу.
Бувалий — латентна вата, навіть якщо так сам не вважає.
Кіт, звичайно, трохи занадто радикальний, як на мене, але за всі ці роки він мене жодного разу не дратував.
Можливо, мені просто пощастило, хтозна.
:Sho_za:
Яблочнiк, чi не забагато ти на себе береш?..
Може прикроеш свiй програвач - надто багато багнюки звiдти лiзе.
Останне попередження - пiдеш вслiд за Котом та Бумом.
 >:(

Гиги. Поціновувач радіовєсті та фоловер алли пугачової вийшов з себе, бо я його вважаю латентною ватою. Не зважай, це лише моя особиста думка. Ось я — провокатор вже, бачиш? Южанін, наприклад, мене вважає провокатором, бо я вважаю, що зневага до української мови неприйнятна.

Та нє, тут ти помиляєшся  :smilie5: музичні смаки в мене інші і смаки до СМІ теж інші.
Але я не про це.
Краще роздрукуй собі той мій попередній пост і приклей його десь біля робочого стола.
Пройде не багато часу і сам згадеєш його зміст, головне ніде його не загуби  :smilie3:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прощавайте
« Reply #31 : Вересня 25, 2018, 11:07:16 23:07 »
А що з котом не так? Я на СУПі з 14 року, але мені чомусь не доводилося натрапити на його дописи, що демонструють, що він «іуда» чи «ольгінець». Взаглі, я краще банив би тих, хто пише мовою агресора. Ще б забанил Бума, але живий куточок потрібен для демонстрації працьовитості та незакомплексованості тварюк матьківщини.
А за що ? :smilie11:

За те, що дурниками нас вважаєш, дописуючи тони неякісної юльківської маячні. Але всі вже звикли та не звертають уваги, тому я тебе і захищав, коли тебе банили. Бо ти не небезпечний вже.  :gigi:

Пройде зовсім небагато часу і ви оцінете мою правоту.
Якщо цей форум ще існуватиме. І якщо існуватимуть його завсідники.
...............
В 2009 році, восени, я на ФУПі тамтешній публіці розповідав: суверенітет, можливість бізнесу жити й працювати, для бюджетників з/п, для пенсів пенсія, для всіх - стримування тарифів і інфляції, стримування донецької гопоти  - це тільки ЮЛЯ.
Інших варіантів не було !

Однак на мене дивились дуже скептично.
Пройшло лише 4 роки - і настало "маємо - те що маємо"
.........................
Пройшло відтоді 9 років : 9% території анексовано, тисячі вбитих і покалічених, війні кінця не видно, країна поступово знелюднюється.
==========
Якщо знову Юля не буде обрана, то країни не стане.
Твоя юлька -кремлядь.
Хорошо, что тупая, как пробка.
Правда, мозги у нее есть, чтобы воровать и обманывать тебя.
Но не более того.

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8082
  • Стать: Чоловіча
Re: Прощавайте
« Reply #32 : Вересня 25, 2018, 11:10:03 23:10 »
Злата, про Юлю і про життя українців в Україні ти знаєш рівно стільки, стільки верблюдяче лайно знає про море.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Прощавайте
« Reply #33 : Вересня 25, 2018, 11:58:36 23:58 »
Гиги. Поціновувач радіовєсті та фоловер алли пугачової вийшов з себе, бо я його вважаю латентною ватою.
Не зважай, це лише моя особиста думка.
Ось я — провокатор вже, бачиш?
Южанін, наприклад, мене вважає провокатором, бо я вважаю, що зневага до української мови неприйнятна.
:Sho_za:
Рамковий Яблочник... вирiшив за друга Кота попрацювати - може на новий Ай Фон трохи грошей назбирае...
Не думав, що хвороба Кота переходить на iншiх Ура-патрiотiв.
Дрейк - все робить, як треба - на ФУПе Кiт й добу не протримався б...
Чупа не мiг Кота банити - треба було мати свого Попа Гопона...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 26, 2018, 12:08:35 00:08 від Бувалий »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Re: Прощавайте
« Reply #34 : Вересня 26, 2018, 12:08:04 00:08 »
До жопи (с)  :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Прощавайте
« Reply #35 : Вересня 26, 2018, 12:09:32 00:09 »
До жопи (с)  :smilie7:
Диви, як Яблоко образився - дружбана жалко стало...
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Re: Прощавайте
« Reply #36 : Вересня 26, 2018, 12:11:54 00:11 »
Та не піде воно нікуди - вже прибрали той лоток  :weep:

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8082
  • Стать: Чоловіча
Re: Прощавайте
« Reply #37 : Вересня 26, 2018, 10:22:20 10:22 »
Напишіть колективного листа Дрейк і Geo і хай вони мене і Ферала забанять навічно.

І тоді насолоджуйтесь своєю "проєвропейськістю" і "антимоводрочерством".
Тільки тоді СУП досить швидко повторить долю Фупоголіка.
На ФУПі все одно рано чи пізно кон"юктура поміняється і більшість недавніх перебіжчиків повернуться в "Рідні пенати".
Тут залишатимуться "півтори каліки", як було це в 2015, 2016,і 2017 роках.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Прощавайте
« Reply #38 : Вересня 26, 2018, 10:38:47 10:38 »
Злата, про Юлю і про життя українців в Україні ти знаєш рівно стільки, стільки верблюдяче лайно знає про море.

Я з нею згоден повністю. Я теж нічого не знаю про геноцид зубожілих у ломбардах?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Прощавайте
« Reply #39 : Вересня 26, 2018, 10:41:08 10:41 »
Напишіть колективного листа Дрейк і Geo і хай вони мене і Ферала забанять навічно.

І тоді насолоджуйтесь своєю "проєвропейськістю" і "антимоводрочерством".
Тільки тоді СУП досить швидко повторить долю Фупоголіка.
На ФУПі все одно рано чи пізно кон"юктура поміняється і більшість недавніх перебіжчиків повернуться в "Рідні пенати".
Тут залишатимуться "півтори каліки", як було це в 2015, 2016,і 2017 роках.

Ти тєльнік забув рвонути на грудях і впоперек вєни перерізати.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Прощавайте
« Reply #40 : Вересня 26, 2018, 10:43:19 10:43 »
Напишіть колективного листа Дрейк і Geo і хай вони мене і Ферала забанять навічно.

І тоді насолоджуйтесь своєю "проєвропейськістю" і "антимоводрочерством".
Тільки тоді СУП досить швидко повторить долю Фупоголіка.
На ФУПі все одно рано чи пізно кон"юктура поміняється і більшість недавніх перебіжчиків повернуться в "Рідні пенати".
Тут залишатимуться "півтори каліки", як було це в 2015, 2016,і 2017 роках.

скажи мені , хто твій друг, і я скажу хто ти

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8082
  • Стать: Чоловіча
Re: Прощавайте
« Reply #41 : Вересня 26, 2018, 10:50:15 10:50 »
Злата, про Юлю і про життя українців в Україні ти знаєш рівно стільки, стільки верблюдяче лайно знає про море.

Я з нею згоден повністю. Я теж нічого не знаю про геноцид зубожілих у ломбардах?

А я з нею не згоден. Бо я пам"ятаю яке було життя в 90-ті роки.( заробляти тоді було значно легше).
І пам"ятаю, коли ще 2000 році  в селах, навіть в Київсбкій обл. почергово відмикалась електроенергія, бо суркіси тоді продавли її зарубіж, дорого, бо в Україні за такими цінами продавати було не можна.
В 2000 році Юля добилася авідміни взаємозаліків в енергетиці і відразу припинились відключення і з"явились гроші для погашення боргів нещасним пенсіонерам по їх нещасних пенсіях ( в Київ. обл. доходили затримки за рік півтора). В Києві не було затримок.
І до 24 серпня 2000 року були акамульовані гроші і виплачені борги по зарплатах всім шахтарям всіх державних шахт за всі роки Незалежності.
А це - не мало. Злата всього цього не знає і не пам"ятає. Тому я зі Златою не згодний.

ЯКби не була б ЮВТ тоді віце-прем"єром з енергетики - то нічого б і не було.
А Прем"єрство Ющенка(в той час) запам"яталось би як і Прем"єрство Кінаха чи Пустовойтенка.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Прощавайте
« Reply #42 : Вересня 26, 2018, 10:54:34 10:54 »
Злата, про Юлю і про життя українців в Україні ти знаєш рівно стільки, стільки верблюдяче лайно знає про море.

Я з нею згоден повністю. Я теж нічого не знаю про геноцид зубожілих у ломбардах?

А я з нею не згоден. Бо я пам"ятаю яке було життя в 90-ті роки.( заробляти тоді було значно легше).
І пам"ятаю, коли ще 2000 році  в селах, навіть в Київсбкій обл. почергово відмикалась електроенергія, бо суркіси тоді продавли її зарубіж, дорого, бо в Україні за такими цінами продавати було не можна.
В 2000 році Юля добилася авідміни взаємозаліків в енергетиці і відразу припинились відключення і з"явились гроші для погашення боргів нещасним пенсіонерам по їх нещасних пенсіях ( в Київ. обл. доходили затримки за рік півтора). В Києві не було затримок.
І до 24 серпня 2000 року були акамульовані гроші і виплачені борги по зарплатах всім шахтарям всіх державних шахт за всі роки Незалежності.
А це - не мало. Злата всього цього не знає і не пам"ятає. Тому я зі Златою не згодний.

ЯКби не була б ЮВТ тоді віце-прем"єром з енергетики - то нічого б і не було.
А Прем"єрство Ющенка(в той час) запам"яталось би як і Прем"єрство Кінаха чи Пустовойтенка.

В 90-ті? "Кравчучки", "Кучмовози", електрички на 6 соток і натовпи вздовж вулиць з "пуховиками"...

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Прощавайте
« Reply #43 : Вересня 26, 2018, 10:58:22 10:58 »
Напишіть колективного листа Дрейк і Geo і хай вони мене і Ферала забанять навічно.

І тоді насолоджуйтесь своєю "проєвропейськістю" і "антимоводрочерством".
Тільки тоді СУП досить швидко повторить долю Фупоголіка.
На ФУПі все одно рано чи пізно кон"юктура поміняється і більшість недавніх перебіжчиків повернуться в "Рідні пенати".
Тут залишатимуться "півтори каліки", як було це в 2015, 2016,і 2017 роках.


Слушай, не кокетничай, как институтка на каникулах. Я тебя банить не собираюсь. Тебя забанить это цело дело. Списывай, акт составляй ещё и инвентарный номер стирать придется :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Прощавайте
« Reply #44 : Вересня 26, 2018, 11:05:42 11:05 »
Здається , бумеранг розраховує, що тут зібралися школярі

казки про світле минуле

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8082
  • Стать: Чоловіча
Re: Прощавайте
« Reply #45 : Вересня 26, 2018, 11:12:09 11:12 »
Напишіть колективного листа Дрейк і Geo і хай вони мене і Ферала забанять навічно.

І тоді насолоджуйтесь своєю "проєвропейськістю" і "антимоводрочерством".
Тільки тоді СУП досить швидко повторить долю Фупоголіка.
На ФУПі все одно рано чи пізно кон"юктура поміняється і більшість недавніх перебіжчиків повернуться в "Рідні пенати".
Тут залишатимуться "півтори каліки", як було це в 2015, 2016,і 2017 роках.


Слушай, не кокетничай, как институтка на каникулах. Я тебя банить не собираюсь. Тебя забанить это цело дело. Списывай, акт составляй ещё и инвентарный номер стирать придется :)

Пройде не багато часу і ти сама тут облишиш адміністраторство, бо тобі стане тут не цікаво, ні з ким буде спілкуватись і почнеш знову, спонтанно, публікуватись на ФУПі. ( як це було в 2015 році).
...Розповідатемеш, як ти їздила аж під Ленінград за цуценятами  :laugh:
Розповідатимеш про ставлення до тебе місцевого населення  :gigi:
"Питер - бока повытер" :gigi:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Прощавайте
« Reply #46 : Вересня 26, 2018, 11:14:49 11:14 »
Здається , бумеранг розраховує, що тут зібралися школярі

казки про світле минуле

в 90-е, кроме "бригадных" и "цеховиков"...люди тупо ВЫЖИВАЛИ. Купоны (сто тысяч купонов - коробка спичек), девальвация по 1000% в день, толпы в электричках с тачками, набитыми картошкой и буряками. Сказки он тут чешет...Сравнить с тем, что сейчас, это сравнить Гаити и Швейцарию.

...ващще уже уху ели.

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8082
  • Стать: Чоловіча
Re: Прощавайте
« Reply #47 : Вересня 26, 2018, 11:17:14 11:17 »
Злата, про Юлю і про життя українців в Україні ти знаєш рівно стільки, стільки верблюдяче лайно знає про море.

Я з нею згоден повністю. Я теж нічого не знаю про геноцид зубожілих у ломбардах?

А я з нею не згоден. Бо я пам"ятаю яке було життя в 90-ті роки.( заробляти тоді було значно легше).
І пам"ятаю, коли ще 2000 році  в селах, навіть в Київсбкій обл. почергово відмикалась електроенергія, бо суркіси тоді продавли її зарубіж, дорого, бо в Україні за такими цінами продавати було не можна.
В 2000 році Юля добилася авідміни взаємозаліків в енергетиці і відразу припинились відключення і з"явились гроші для погашення боргів нещасним пенсіонерам по їх нещасних пенсіях ( в Київ. обл. доходили затримки за рік півтора). В Києві не було затримок.
І до 24 серпня 2000 року були акамульовані гроші і виплачені борги по зарплатах всім шахтарям всіх державних шахт за всі роки Незалежності.
А це - не мало. Злата всього цього не знає і не пам"ятає. Тому я зі Златою не згодний.

ЯКби не була б ЮВТ тоді віце-прем"єром з енергетики - то нічого б і не було.
А Прем"єрство Ющенка(в той час) запам"яталось би як і Прем"єрство Кінаха чи Пустовойтенка.

В 90-ті? "Кравчучки", "Кучмовози", електрички на 6 соток і натовпи вздовж вулиць з "пуховиками"...
Да, точно. Але головний тодішній маркер - злидні більшості населення, яке ще по інерції ходило працювати на заводи й фабрики не отримуючи місяцями зарплати.
При прем"єрстві Пустовойтенка почали навіть дурити нещасних пенсів з їх нещасними пенсіями.
Всі хто був молодший і хитріший давно вже або брали участь в "великому хапку", або виїжджали за кордон. Хоча й не так масово як зараз.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Прощавайте
« Reply #48 : Вересня 26, 2018, 11:26:54 11:26 »
Злата, про Юлю і про життя українців в Україні ти знаєш рівно стільки, стільки верблюдяче лайно знає про море.

Я з нею згоден повністю. Я теж нічого не знаю про геноцид зубожілих у ломбардах?

А я з нею не згоден. Бо я пам"ятаю яке було життя в 90-ті роки.( заробляти тоді було значно легше).
І пам"ятаю, коли ще 2000 році  в селах, навіть в Київсбкій обл. почергово відмикалась електроенергія, бо суркіси тоді продавли її зарубіж, дорого, бо в Україні за такими цінами продавати було не можна.
В 2000 році Юля добилася авідміни взаємозаліків в енергетиці і відразу припинились відключення і з"явились гроші для погашення боргів нещасним пенсіонерам по їх нещасних пенсіях ( в Київ. обл. доходили затримки за рік півтора). В Києві не було затримок.
І до 24 серпня 2000 року були акамульовані гроші і виплачені борги по зарплатах всім шахтарям всіх державних шахт за всі роки Незалежності.
А це - не мало. Злата всього цього не знає і не пам"ятає. Тому я зі Златою не згодний.

ЯКби не була б ЮВТ тоді віце-прем"єром з енергетики - то нічого б і не було.
А Прем"єрство Ющенка(в той час) запам"яталось би як і Прем"єрство Кінаха чи Пустовойтенка.

В 90-ті? "Кравчучки", "Кучмовози", електрички на 6 соток і натовпи вздовж вулиць з "пуховиками"...
Да, точно. Але головний тодішній маркер - злидні більшості населення, яке ще по інерції ходило працювати на заводи й фабрики не отримуючи місяцями зарплати.
При прем"єрстві Пустовойтенка почали навіть дурити нещасних пенсів з їх нещасними пенсіями.
Всі хто був молодший і хитріший давно вже або брали участь в "великому хапку", або виїжджали за кордон. Хоча й не так масово як зараз.

Ти забув, як Юля підняла свої перші мільярди як раз на енергетиці ЗА БАРТЕР? Ця сука дуже круто використала ту ситуацію, коли ЖОПА була. Злодюжка довбана.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Прощавайте
« Reply #49 : Вересня 26, 2018, 11:28:43 11:28 »
Здається , бумеранг розраховує, що тут зібралися школярі

казки про світле минуле

в 90-е, кроме "бригадных" и "цеховиков"...люди тупо ВЫЖИВАЛИ. Купоны (сто тысяч купонов - коробка спичек), девальвация по 1000% в день, толпы в электричках с тачками, набитыми картошкой и буряками. Сказки он тут чешет...Сравнить с тем, что сейчас, это сравнить Гаити и Швейцарию.

...ващще уже уху ели.

і зарплати 7 доларів , які не платили роками

поки люди не доперли, що рятувати їх ніхто не збирається, вижили хіба за рахунок городів

зате для юлі золотий вік- гроші просто валились з неба


Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8082
  • Стать: Чоловіча
Re: Прощавайте
« Reply #50 : Вересня 26, 2018, 11:41:30 11:41 »
Geo

Про Юлю і про її перші мілльярди.
Згоден на 100%. Серйозно!
А всі інші? А суркіси-медведчки- григоришини ? А Пінчук А Вадим Рабинович? А Ахметов?
Вони від Юлі відрізняються тим що тихо сидять, продовжують рубати бабло і нічим особливо не заморочуються.
І таких за історію Незалежної України багато було.

Можна взагалі про Юлю не згадувати. Але ті хто заробляв мільярди тоді, зараз сидять тихо  і сунуть в крісла всіляких клоунів таких як Лещенко найєм, Вакарчук, Зеленський.
Або в крісла - або використовують їх для потрібної політичної пропаганди.
наприклад, для обплювування не найгірших політиків ( маю на увазі не тільки Юлю).

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8082
  • Стать: Чоловіча
Re: Прощавайте
« Reply #51 : Вересня 26, 2018, 11:42:21 11:42 »
Здається , бумеранг розраховує, що тут зібралися школярі

казки про світле минуле

в 90-е, кроме "бригадных" и "цеховиков"...люди тупо ВЫЖИВАЛИ. Купоны (сто тысяч купонов - коробка спичек), девальвация по 1000% в день, толпы в электричках с тачками, набитыми картошкой и буряками. Сказки он тут чешет...Сравнить с тем, что сейчас, это сравнить Гаити и Швейцарию.

...ващще уже уху ели.

і зарплати 7 доларів , які не платили роками

поки люди не доперли, що рятувати їх ніхто не збирається, вижили хіба за рахунок городів

зате для юлі золотий вік- гроші просто валились з неба
Це те мені розповідаєш?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Прощавайте
« Reply #52 : Вересня 26, 2018, 02:10:32 14:10 »
Гео з порядком помилився - коробка сірників не могла коштувати 100000 купонів, бо на той час це було більше ніж півбакса :smilie7:
А взагалі в 90-ті виживали і ті хто багато заробляв. У мене 1,5-2 тисячі виходило, але через постійні наїзди мусорів постійно сидів у боргах.
Трохи попустило з 2001-го , коли почав діяти вже український КК і НБУ ввів обмеження на блокування рахунків без санкції суду.
Mocsia delenda est

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Прощавайте
« Reply #53 : Вересня 26, 2018, 02:15:18 14:15 »
Гео з порядком помилився - коробка сірників не могла коштувати 100000 купонів, бо на той час це було більше ніж півбакса :smilie7:
А взагалі в 90-ті виживали і ті хто багато заробляв. У мене 1,5-2 тисячі виходило, але через постійні наїзди мусорів постійно сидів у боргах.
Трохи попустило з 2001-го , коли почав діяти вже український КК і НБУ ввів обмеження на блокування рахунків без санкції суду.

Я "гиперболизировал для доходчивости" (с) Художній прийом.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Прощавайте
« Reply #54 : Вересня 26, 2018, 06:49:08 18:49 »
Добейте упыря фердушку!!! Эта тварь должна быть уничтожена. Нет пощады ольгинскому иудушке!!! :Ganba:
скаче дид ишак лютуе

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Re: Прощавайте
« Reply #55 : Вересня 26, 2018, 08:03:43 20:03 »
Лижіть дупу вашій кацапці Лєні типу Дрейк. Засранці...  :lol:
Чупс таки угробив форум завдяки цій придуркуватій тупій курці...  :laugh:

Дуже жаль!!! Хай щастить, котику!  :Prapor2:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Прощавайте
« Reply #56 : Вересня 26, 2018, 08:12:22 20:12 »
Добейте упыря фердушку!!!
Эта тварь должна быть уничтожена. Нет пощады ольгинскому иудушке!!! :Ganba:
Чiм вирiзняеться еврей вiд англiчанiна?.
Перший... прощаеться але не уходить.
Другий... йде, але... не прощаеться.
Feral Ket - начеб-то людина-легенда, яка сама собi памятник зробила.
А потiм, коли нi хото не бачiв, спутилася та пiшла.
Не розумiю, чого така любов до емiгранта, який в життii нiчого особливого не зробив?..
Зате, як помiтив, всi, хто за бугор вискочили... ведуть себе так, наче без них у нас наступить Кiнець Свiту.
Лижіть дупу вашій кацапці Лєні типу Дрейк. Засранці...  :lol:
Чупс таки угробив форум завдяки цій придуркуватій тупій курці...  :laugh:
Дуже жаль!!!
Хай щастить, котику!  :Prapor2:
Чупс "виний" лише в тому, що не прибив цього провокатора ще чотири року тому.
 :smilie7: 

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Re: Прощавайте
« Reply #57 : Вересня 26, 2018, 08:35:42 20:35 »
Карма Кота показувала, що його дописи багатьом подобаються (понад 5000 плюсів!), тобто Дрейк розмахуючи "сокирою", зверхньо плювала на всіх його симпатиків, не тільки на нього. Чупс призначив модератором авторитарну людину, яка категорично не сприймає тих, хто з нею не згоден, хто проти неї - вона не дає їм життя - просто знищує. Її дуже багато на форумі, вона всіх розставляє по місцях, банить, над котом просто знущалась. Оскільки є кнопка "ігнор", всі хто хотів, могли не читати котові дописи, але модератору цього мало - вона його вижила. Мені дуже жаль, що щезає вільний форум, де люди висловлюють думки без того, щоб їх потім обзивали упирями, іудами, матюкали і таке інше. Винний Чупс, а вже потім Дрейк, що люди йдуть з форуму.

А Ферал Кет бажаю щастя, він любив цей форум, багато часу тут проводив, ділився думками і новинами, йому буде важко відвикнути. Отже, ще раз бажаю йому всього найкращого! І хай повертається - тут є люди, які йому раді.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Прощавайте
« Reply #58 : Вересня 26, 2018, 08:43:15 20:43 »
Карма Кота показувала, що його дописи багатьом подобаються (понад 5000 плюсів!), тобто Дрейк розмахуючи "сокирою", зверхньо плювала на всіх його симпатиків, не тільки на нього.
Чупс призначив модератором авторитарну людину, яка категорично не сприймає тих, хто з нею не згоден, хто проти неї - вона не дає їм життя - просто знищує.
Її дуже багато на форумі, вона всіх розставляє по місцях, банить, над котом просто знущалась.
Оскільки є кнопка "ігнор", всі хто хотів, могли не читати котові дописи, але модератору цього мало - вона його вижила.
Мені дуже жаль, що щезає вільний форум, де люди висловлюють думки без того, щоб їх потім обзивали упирями, іудами, матюкали і таке інше. Винний Чупс, а вже потім Дрейк, що люди йдуть з форуму.
А Ферал Кет бажаю щастя, він любив цей форум, багато часу тут проводив, ділився думками і новинами, йому буде важко відвикнути.
Отже, ще раз бажаю йому всього найкращого! І хай повертається - тут є люди, які йому раді.
От нащо цi вологi фантазii - таке враження, що Кота просто таки вижили...
Вiн, як i всi iншi.... заслужено отримав бан - подивиться в бан-лист, там купа народу...
Але ж Кiт у нас... особливий - його чiпати не можна, бо воно лише Правду каже.
А те, що та правда iз пальца висосана - нi кого не хвилювало.
Кiт вирiшив, що його тут всi чекають, як Месiю, а воно всiх матюкало та щодоби бурчало, як все погано.
Як що все погано, якщо ми всi лише чакаемо на Хуйла та молимося на Юльку... нащо було так нервувати?..
Нi хто Кота не гнав - тиждень бану - профiлактика, яка отрезвляе вiд мук творчостi та дае змогу спiлкуватися не лише на СУПе, а й у Соц. мережах.
 :smilie7:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9310
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Прощавайте
« Reply #59 : Вересня 26, 2018, 09:07:19 21:07 »
Ну це вже традиція якась - регулярно двічі на рік Кіт покидає СУП, щоби потім повернутися. :shuffle: