Автор Тема: Задовий теж йде..  (Прочитано 6413 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Задовий теж йде..
« Reply #120 : Жовтня 29, 2018, 06:50:16 18:50 »
Коли Славко поступав в універ, то його батько ректором не був на той момент. Став він ним пізніше, і я не чула, щоб щось для нього збирали колись. Проблеми були, так. На його місце мітили синяка-юриста, але універ встав на вуха тоді і цей фортель їм не пройшов. Справа була тоді взагалі не в грошах. Малий, до речі, тягнув фізику цілком на рівні. Якщо маєте там старих знайомих серед викладачів- спитайте того ж Височанського. Я більше не хочу це обговорювати. В малого була хороша освіта, і відівчився він достойно. Теоретична фізика- це рівень освіти. Я це можу, як випускник мехмату оцінити.

О, свої люди   :smiley15:

Які роки ?

86 вступ)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Re: Задовий теж йде..
« Reply #121 : Жовтня 29, 2018, 07:39:42 19:39 »
Коли Славко поступав в універ, то його батько ректором не був на той момент. Став він ним пізніше, і я не чула, щоб щось для нього збирали колись. Проблеми були, так. На його місце мітили синяка-юриста, але універ встав на вуха тоді і цей фортель їм не пройшов. Справа була тоді взагалі не в грошах. Малий, до речі, тягнув фізику цілком на рівні. Якщо маєте там старих знайомих серед викладачів- спитайте того ж Височанського. Я більше не хочу це обговорювати. В малого була хороша освіта, і відівчився він достойно. Теоретична фізика- це рівень освіти. Я це можу, як випускник мехмату оцінити.

О, свої люди   :smiley15:

Які роки ?

86 вступ)

То ми ще в 86-87 одні коридори топтали  :smilie7:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Задовий теж йде..
« Reply #122 : Жовтня 29, 2018, 09:02:04 21:02 »
Коли Славко поступав в універ, то його батько ректором не був на той момент. Став він ним пізніше, і я не чула, щоб щось для нього збирали колись. Проблеми були, так. На його місце мітили синяка-юриста, але універ встав на вуха тоді і цей фортель їм не пройшов. Справа була тоді взагалі не в грошах. Малий, до речі, тягнув фізику цілком на рівні. Якщо маєте там старих знайомих серед викладачів- спитайте того ж Височанського. Я більше не хочу це обговорювати. В малого була хороша освіта, і відівчився він достойно. Теоретична фізика- це рівень освіти. Я це можу, як випускник мехмату оцінити.

О, свої люди   :smiley15:

Які роки ?

86 вступ)

То ми ще в 86-87 одні коридори топтали  :smilie7:

 :smiley15: