Автор Тема: ААА!!! Щур. Новини з майбутнього.))))  (Прочитано 465 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
ААА!!! Щур. Новини з майбутнього.))))
« : Жовтня 15, 2018, 05:17:57 17:17 »
Mocsia delenda est

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: ААА!!! Щур. Новини з майбутнього.))))
« Reply #1 : Жовтня 15, 2018, 06:17:31 18:17 »
 :weep: :weep: :weep:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: ААА!!! Щур. Новини з майбутнього.))))
« Reply #2 : Жовтня 16, 2018, 11:47:48 11:47 »
 :pooh_lol:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46478
  • Never give in!
Re: ААА!!! Щур. Новини з майбутнього.))))
« Reply #3 : Жовтня 16, 2018, 09:54:01 21:54 »
Михайло Свистович
14 October at 02:37 ·

“Порошенко - єврей. Я сама чула як він казав, що єврей, пишається цим і не стидається свого походження”.

Це говорить мені людина, якій не притаманно брехати, особливо в таких випадках, коли це не стосується її особисто, нічого їй не дає, не треба ні перед ким виправдовуватись і ні від кого нічого приховувати. А мені вона ніколи не бреше. Вона справді переконана, що чула. І галюцінаціями не страждає. Але ж чути такого вона не могла.

І от як з таким народом жити?Він не просто дивовижний, він просто найдивовижніший. Раціональний логічний Захід безсилий проти цього польоту думки і просто не зможе нічого з цим народом зробити. Він просто не знає як мати справу з людьми, які чують те, що не звучало ніколи. Я й сам не знаю, хоч є плоть від плоті цього народу, а не якимсь там випускником Могилянки.

Думаю, що з України почнеться філософський прорив людства, в якому, здавалось би, філософія скінчилася, і всі значні філософи лишилися в минулому. В нас вони зродяться знову. Бо жити тут розумним і адекватним людям можна лише ставлячись до життя по-філософськи. Інакше - дурдом, запльована підлога, лікарі, від шприца гематоми і могила (с)



 :smiley24: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: ААА!!! Щур. Новини з майбутнього.))))
« Reply #4 : Жовтня 17, 2018, 12:05:22 00:05 »
 :smiley24: :smiley24:   Братішка  Братішка, Ти будеш Ліщину ?   :lol: :lol: :weep: :weep: