Автор Тема: В окупованій Керчі у коледжі пролунав вибух: багато загиблих і постраждалих  (Прочитано 10400 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Я спеціально загуглив відео тренувань на полігоні. І для себе порівняв як рухається і динаміка руху після пострілу помповим ружйом. 

Я маю наувазі, що рух самого ружя після пострілу не відповідає тому що на тренуваннях видно.


Ну и какой вывод следует? Инсценировка, он понарошку стреляет, жертвы притворно падают и умирают? Смысл и цель всего этого?
Не проще ли все объяснить разной аппаратурой видеозаписи, ракурсом, качеством, неполнотой выложенных записей?

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Я спеціально загуглив відео тренувань на полігоні. І для себе порівняв як рухається і динаміка руху після пострілу помповим ружйом. 

Я маю наувазі, що рух самого ружя після пострілу не відповідає тому що на тренуваннях видно.


Ну и какой вывод следует? Инсценировка, он понарошку стреляет, жертвы притворно падают и умирают? Смысл и цель всего этого?
Не проще ли все объяснить разной аппаратурой видеозаписи, ракурсом, качеством, неполнотой выложенных записей?

В помпоик можна щось слабше покласти ? Патрон з меншим порохом?

виглядає наче в нього патрон слабший.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Коротше, я для себе роблю наступний висновок. Пацана використали і вбили. Резонанс величезний, чогось хочуть цим досягти. Хто за цим стоїть і для чого це зробили- єдине, що мене цікавить. Те, що це робота кацапських спецслужб, у мене сумнівів нема.

Можна припустити, що для фсб важливі кілька моментів:

- залякування обивателя

- можливість приліпити до стрілка любий слід, в т.ч. український

- можливо, заборона чи обмеження обігу зброї

- відволікання уваги від незручних подій (томос , і т.п.)

Або підстава одних спецслужб іншими.

І це можливо

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775

В помпоик можна щось слабше покласти ? Патрон з меншим порохом?

виглядає наче в нього патрон слабший.


Можно допустить, что он отсыпал порох чтоб рюкзак посильнее взорвался. Другой мотив трудно придумать, это ж не патроны для пистолета с глушителем, где важно потише стрельнуть.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Народ
Помоему вы тут конспирологией занимаетесь

Та ні, тут просто кілька цинічних негідників розглядають варіанти  :gigi:

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870

В помпоик можна щось слабше покласти ? Патрон з меншим порохом?

виглядає наче в нього патрон слабший.


Можно допустить, что он отсыпал порох чтоб рюкзак посильнее взорвался. Другой мотив трудно придумать, это ж не патроны для пистолета с глушителем, где важно потише стрельнуть.
Дивні ви озвучили мотиви, патрон для ружья інколи роблять самотужки. Він міг стріляти тими що сам робив і або пожаднічати з порохом або просто підібрав так щоб леко було стріляти.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Мене непокоiть не анатомiя черепа та мозок, який там був, а психологiя такого явища як шкiльний тероризм.
Я пiдiбрав два сюжета з Ю-Туба, де, сподiваюсь, буде дана повна картина того ганебного явища, який ми обговорюемо...
 

Ще один сюжет, який в повнiй мiрi доповнюе картину вбиства учнiв Керч. колледжа.

 :smilie7:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Новини Пєрвага кАнала.
Репортаж з Керчі.

Мати загиблого студента: - «Мы нєдавно в Кєрчь із Чєлябинска пєрєєхалі..»

Кореспондент (ох прасті Госпаді:(

Далі - «Тіла чотирьох загиблих доставлять на батьківщину,в Краснодарский край»

І якого ж хєра вас в Крим принесло? Прастіхоспаді..
No money No honey

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Новини Пєрвага кАнала.
Репортаж з Керчі.

Мати загиблого студента: - «Мы нєдавно в Кєрчь із Чєлябинска пєрєєхалі..»

Кореспондент (ох прасті Госпаді:(

Далі - «Тіла чотирьох загиблих доставлять на батьківщину,в Краснодарский край»

І якого ж хєра вас в Крим принесло? Прастіхоспаді..

Із Чєлябінска с любовью...панятна.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Новини Пєрвага кАнала.
Репортаж з Керчі.

Мати загиблого студента: - «Мы нєдавно в Кєрчь із Чєлябинска пєрєєхалі..»

Кореспондент (ох прасті Госпаді:(

Далі - «Тіла чотирьох загиблих доставлять на батьківщину,в Краснодарский край»

І якого ж хєра вас в Крим принесло? Прастіхоспаді..

Тепло ж..

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
В мене тільки одне питання: яка нахуй ядерна війна?
Тут оно один прищавий підліток влаштував локальний армагєдець і кацапи у розпачі.
А що буде коли їх серйозно почнуть прибивати?
Власне, історія показала, як Гітлер малими силами захопив більший шмат європейської частини совдепії з мінімальними втратами. Так то була совдепія, яку підтримали сильні гравці.
А що буде зараз? :weep:
Mocsia delenda est

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Из всего услышанного и увиденного за последнее время, остаётся вопрос с той бомбой.

Я так нигде и не встретил (а может пропустил) информации, а что это было? С чего сделана? Какая мощность в ТЭ? И главное - какой механизм приведения в действие? Мне кажется, на многое такая информация пролила бы свет.
No money No honey

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Из всего услышанного и увиденного за последнее время, остаётся вопрос с той бомбой.

Я так нигде и не встретил (а может пропустил) информации, а что это было? С чего сделана? Какая мощность в ТЭ? И главное - какой механизм приведения в действие? Мне кажется, на многое такая информация пролила бы свет.

Та на такий об'єм сумки і сурику з алюмінієм вистачило. Я би не заморачувався, наприклад.
А щодо приведення у дію - звичайний сірник обмотаний ніхромом і підключений до батарейки з таймером
Mocsia delenda est

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
В мене тільки одне питання: яка нахуй ядерна війна?
Тут оно один прищавий підліток влаштував локальний армагєдець і кацапи у розпачі.
А що буде коли їх серйозно почнуть прибивати?
Власне, історія показала, як Гітлер малими силами захопив більший шмат європейської частини совдепії з мінімальними втратами. Так то була совдепія, яку підтримали сильні гравці.
А що буде зараз? :weep:
Кабс ,  але розпач поганий порадник, і тому її розвивають щоб потім правельно подати в пропаганді... Ти наче очевидного не бажає бачити.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
В мене тільки одне питання: яка нахуй ядерна війна?
Тут оно один прищавий підліток влаштував локальний армагєдець і кацапи у розпачі.
А що буде коли їх серйозно почнуть прибивати?
Власне, історія показала, як Гітлер малими силами захопив більший шмат європейської частини совдепії з мінімальними втратами. Так то була совдепія, яку підтримали сильні гравці.
А що буде зараз? :weep:
Кабс ,  але розпач поганий порадник, і тому її розвивають щоб потім правельно подати в пропаганді... Ти наче очевидного не бажає бачити.

Є дві очевидні речі:

1. Ти знов забув випити пігулку.
2. Коли вип'єш уважно прочитай перший пункт.
Mocsia delenda est

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Из всего услышанного и увиденного за последнее время, остаётся вопрос с той бомбой.

Я так нигде и не встретил (а может пропустил) информации, а что это было? С чего сделана? Какая мощность в ТЭ? И главное - какой механизм приведения в действие? Мне кажется, на многое такая информация пролила бы свет.

Та на такий об'єм сумки і сурику з алюмінієм вистачило. Я би не заморачувався, наприклад.
А щодо приведення у дію - звичайний сірник обмотаний ніхромом і підключений до батарейки з таймером

Если кто-то думает, что так просто собрать СВУ по рецептам из интернета, то это не совсем так. Большинство юзеров не могут шкаф от ИКЕА по прилагающимся инструкциям собрать.

А у той же смеси сурика и серебрина есть очень интересная тяга к самодетонации - не всё так просто.

И на видео видно, что от взрыва образовался белый дым - это что такое могло быть?
No money No honey

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Из всего услышанного и увиденного за последнее время, остаётся вопрос с той бомбой.

Я так нигде и не встретил (а может пропустил) информации, а что это было? С чего сделана? Какая мощность в ТЭ? И главное - какой механизм приведения в действие? Мне кажется, на многое такая информация пролила бы свет.

Та на такий об'єм сумки і сурику з алюмінієм вистачило. Я би не заморачувався, наприклад.
А щодо приведення у дію - звичайний сірник обмотаний ніхромом і підключений до батарейки з таймером

Если кто-то думает, что так просто собрать СВУ по рецептам из интернета, то это не совсем так. Большинство юзеров не могут шкаф от ИКЕА по прилагающимся инструкциям собрать.

А у той же смеси сурика и серебрина есть очень интересная тяга к самодетонации - не всё так просто.

И на видео видно, что от взрыва образовался белый дым - это что такое могло быть?

Білий дим. Сурик і алюміній. Перманганат калію і церій(алюміній). Амонал(треба первісна ВР але і детонатор від гранати підійде).
Чувак був активним "юнармійцем" - міг напиздити, поки командири бухали
Mocsia delenda est

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6177
Из всего услышанного и увиденного за последнее время, остаётся вопрос с той бомбой.

Я так нигде и не встретил (а может пропустил) информации, а что это было? С чего сделана? Какая мощность в ТЭ? И главное - какой механизм приведения в действие? Мне кажется, на многое такая информация пролила бы свет.
Так, зробити бомбу - це дещо складніше, ніж просто постріляти з ружбайки.
Втім, враховуючи його захопленність війною на донеччині, він міг просто мати контакти та рецепти звідти. Ну а що не вибухнуло під час приготування - то могло й пощастити.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6177
Ви справді думаєте, що ми ще не живемо в суспільстві тотального контролю ?

Я просто вважаю, що це вже доконаний факт, і треба намагатись від цієї реальності отримати також і позитивні ефекти
Ви живете у суспільстві з можливістю тотального контролю. А на практиці тотальний контроль за громадянином налаштовано приблизно так само, як процес тотального контролю над отриманням довідок, замовлення держпослуг, й всього такого іншого.
:)
Тобто, ніяк.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Ви справді думаєте, що ми ще не живемо в суспільстві тотального контролю ?

Я просто вважаю, що це вже доконаний факт, і треба намагатись від цієї реальності отримати також і позитивні ефекти
Ви живете у суспільстві з можливістю тотального контролю. А на практиці тотальний контроль за громадянином налаштовано приблизно так само, як процес тотального контролю над отриманням довідок, замовлення держпослуг, й всього такого іншого.
:)
Тобто, ніяк.

звичайно, що більшість людей проживуть життя і не відчують ніякого контролю, хіба вибіркова реклама трохи буде насторожувати

але , впевнений, вже сьогодні практично кожен індивідум має свою папочку

що буде за десяток років- білих плям вже не залишиться

я не трагізую цю ситуацію- вона є така як є. я просто пропоную знаходити в цьому також і позитивні сторони

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
В мене тільки одне питання: яка нахуй ядерна війна?
Тут оно один прищавий підліток влаштував локальний армагєдець і кацапи у розпачі.
А що буде коли їх серйозно почнуть прибивати?
Власне, історія показала, як Гітлер малими силами захопив більший шмат європейської частини совдепії з мінімальними втратами. Так то була совдепія, яку підтримали сильні гравці.
А що буде зараз? :weep:
Кабс ,  але розпач поганий порадник, і тому її розвивають щоб потім правельно подати в пропаганді... Ти наче очевидного не бажає бачити.

Є дві очевидні речі:

1. Ти знов забув випити пігулку.
2. Коли вип'єш уважно прочитай перший пункт.
Цинізм поганий порадник. Кабс не хами.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Тімоне, мабуть, час тобі відпочити.
Пиздував би вже до удмуртських гномів, йобаний штрейкбрехер :smiley14:
Mocsia delenda est

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Тімоне, мабуть, час тобі відпочити.
Пиздував би вже до удмуртських гномів, йобаний штрейкбрехер :smiley14:

І чого такий вічливий?  :smilie11:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Тімоне, мабуть, час тобі відпочити.
Пиздував би вже до удмуртських гномів, йобаний штрейкбрехер :smiley14:

І чого такий вічливий?  :smilie11:

Жодного тімона сьогодні не пристрелив :bch:
Mocsia delenda est

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Жодного тімона сьогодні не пристрелив :bch:
То може краще будеш Вату стріляти? правда тоді прийдеться багато навколо престріляти ((( Тіму дешевше ((((

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Жодного тімона сьогодні не пристрелив :bch:
То може краще будеш Вату стріляти? правда тоді прийдеться багато навколо престріляти ((( Тіму дешевше ((((

Окрім тебе більше вати тут не бачу.
Та й та якась бракована. :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Окрім тебе більше вати тут не бачу.
Та й та якась бракована. :smilie7:
На підставі чого такі висновки? Ну кабс реально, подумай, яка з мене вата? Ви явно уже маєте перебор у пошуках шпигунів.

Ти хоч нормально спиш?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Окрім тебе більше вати тут не бачу.
Та й та якась бракована. :smilie7:
На підставі чого такі висновки? Ну кабс реально, подумай, яка з мене вата? Ви явно уже маєте перебор у пошуках шпигунів.

Ти хоч нормально спиш?

Друг притули і не вата ?

Це фантастика, синку  :gigi:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6177
звичайно, що більшість людей проживуть життя і не відчують ніякого контролю, хіба вибіркова реклама трохи буде насторожувати
але , впевнений, вже сьогодні практично кожен індивідум має свою папочку
що буде за десяток років- білих плям вже не залишиться
я не трагізую цю ситуацію- вона є така як є. я просто пропоную знаходити в цьому також і позитивні сторони
Так а чого її трагізувати. Ви її навпаки, трохи ідеалізуєте. Папочки, звічно є. Там написано багато чого. Про мене, про вас. Про те, як не лягати всією ІТ-інфраструктурою країни від примітивного вірусу, вкладеного у "МєДок". Про те, як не носити з собою на завдання чеки з таксі від лубянкі до шеремєть'єво. Навіть про монтаж багато чого написано. Але чомусь замість читати та робити по інструкції, роблять якось отакось  :gigi: