Автор Тема: Шукаю клініку  (Прочитано 1949 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Светлана Шматко

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 149
Шукаю клініку
« : Серпня 16, 2023, 09:56:35 21:56 »
Дівчатка, привіт. У мене 2-й місяць вагітності, потрібно піти до лікаря, але я не хочу в поліклініку йти. Потрібно знайти хорошу приватну клініку в Києві.

Offline Ксения Фирсова

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 163
Re: Шукаю клініку
« Reply #1 : Серпня 16, 2023, 10:00:48 22:00 »
Ну і правильно, нема чого там робити в державних лікарнях, бо доведеться сидіти у великих чергах, та ще й небезпечно зараз. Тож я вас підтримую з вибором приватної.

Offline Светлана Шматко

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 149
Re: Шукаю клініку
« Reply #2 : Серпня 16, 2023, 10:03:27 22:03 »
Я теж так вважаю, не хочется ризикувати ні своїм здоров’ям, ні здоров’ям мого майбутнього малюка. Хочеться обрати найкращого лікаря.

Offline Орхидейка

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 123
Re: Шукаю клініку
« Reply #3 : Серпня 16, 2023, 10:06:06 22:06 »
Подивіться клініку Дахно в Києві https://irm.ua/uk/  Я теж згодна,  що в приватних клініках краще буде, особливо в такий час. Ви заплатите гроші за прийом, попередньо записавшись і все. Не доведеться чекати довго, сидіти в черзі й переживати. Вагітним же дуже важко буває. У мене взагалі вагітність була важка, і довгі черги – це для мене було дуже важко.

Offline dalila

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 397
  • Стать: Жіноча
Re: Шукаю клініку
« Reply #4 : Жовтня 14, 2023, 01:07:55 13:07 »
У якому районі шукаєте?

Offline dalila

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 397
  • Стать: Жіноча
Re: Шукаю клініку
« Reply #5 : Жовтня 14, 2023, 01:15:00 13:15 »
Я якось знайшла у мережі інформаційний ресурс There https://there.com.ua/ Там є функція пошуку лікаря, тому можна знайти потрібного та його контакти. І заразом, корисні статті та рекомендації почитати. На цьому ресурсі зібрано інформацію, яка кожному стане в нагоді. Раджу взяти собі на замітку!

Offline Saterkaf

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 237
  • Стать: Чоловіча
Re: Шукаю клініку
« Reply #6 : Грудня 14, 2023, 08:33:05 08:33 »
Колеги, а я шукаю стоматологічну клініку в Києві. Хто мені таку може підказати?

Offline das

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 159
Re: Шукаю клініку
« Reply #7 : Грудня 15, 2023, 11:38:43 11:38 »
Может вы знаете, где улица Нивская в Киеве? Вот по этому адресу расположена стоматологическая клиника sky clinic , где я зубы лечила. Могу вам и контакты врача оставить на всякий случай - это Волкова Инна Олеговна. Мне там очень понравилась обстановка, уважительное отношение к пациентам и конечно же профессионализм самих врачей. Эта стоматология в Киеве работает не первый год и положительных отзывов  в сети по её работе точно много можно встретить. Так что как вариант туда и можете попробовать записаться.

Offline Lora

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 150
Re: Шукаю клініку
« Reply #8 : Лютого 01, 2024, 06:51:20 18:51 »
А в мене така біда... Не знаю, що робити. Чоловік почав часто випивати.

Offline das

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 159
Re: Шукаю клініку
« Reply #9 : Лютого 02, 2024, 11:08:32 11:08 »
Може варто одразу проконсультуватися з приводу лікування https://med-zahid.com.ua/ua/uslugi/likuvannya-alkogolizmu/ алкогольної залежності? В реабілітаційний центр Мед-Захід  зверніться, тут добре лікують всі види залежностей. Клініка в Києві одна з найкращих, працюють 11 років. Тут дуже хороші лікарі та сучасні методики лікування.