Автор Тема: Ціна на газ  (Прочитано 6045 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ціна на газ
« Reply #30 : Жовтня 23, 2018, 08:35:35 20:35 »
В мене також був етап, коли мені було шкода гіпотетичних стареньких
Але життєвий досвід змусив дивитись на кожну конкретну ситуацію конкретно
І мій життєвий досвід підказує, що у 90 % випадків платити є кому , або житла явно забагато, або сильно хитрі

Ще раз, якшо пенсіонер живе в 1к хаті, сплачує з пенсії 2000 грн 900 грн за комуналку (тіки опалення), а плюс ще вода, електрика - питання, на які гроші йому далі намагатися жити?

Очевидно, що станом на сьогодні він не сплачує цих 900+ гривень

Якщо ж мова про те, що він буде робити , коли субсидії б відмінили, тоді на цей випадок є прості рецепти

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Ціна на газ
« Reply #31 : Жовтня 23, 2018, 08:37:13 20:37 »
Якщо ж мова про те, що він буде робити , коли субсидії б відмінили, тоді на цей випадок є прості рецепти

Уважно вислухаю ваші рецепти.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ціна на газ
« Reply #32 : Жовтня 23, 2018, 08:37:23 20:37 »
Думаю, таки досить невелика
Особливо в санованому будинку

Десь гривень 900. При пенсії 2000.

В мене також був етап, коли мені було шкода гіпотетичних стареньких

Але життєвий досвід змусив дивитись на кожну конкретну ситуацію конкретно

І мій життєвий досвід підказує, що у 90 % випадків платити є кому , або житла явно забагато, або сильно хитрі

У мене такий тесть - любитель постогнати про те, як він нібито замерзає взимку. Сидячи при цьому у кам'яному будинку квадратів на 200 і маючи ще один будинок під здачею, величезну дачу і дві квартири, одна з котрих - у Києві.  :smilie8: Я кажу йому, мовляв, діду, я розумію що прийнято стогнати і прибіднятися, але схаменіться - ви ж практично алігарх. А він каже, що йому за людей боляче.   :weep: Тобто вже не він "замерзає", а якісь "люди". Запевнив його, що люди самі за себе попіклуються а йому порадив переживати за щось, що зачіпає саме його особисто.  :smilie7:

100%

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ціна на газ
« Reply #33 : Жовтня 23, 2018, 08:42:18 20:42 »
Якщо ж мова про те, що він буде робити , коли субсидії б відмінили, тоді на цей випадок є прості рецепти

Уважно вислухаю ваші рецепти.

Будь- ласка

Оскільки, очевидно, спадкоємців на квартиру, які мають оплачувати комунальні послуги немає, то :

1. Розмінюється на меншу квартиру, квартиру в дешевшому районі

2. Шукає спадкоємців, які готові платити

3. Передає житло державі в обмін на утримання

Це прості рішення

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ціна на газ
« Reply #34 : Жовтня 23, 2018, 08:47:48 20:47 »
Паралельно просив би , svit, озвучити особливості деяких товарів, які обумовлюють можливість несплати за їх використання/споживання

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Ціна на газ
« Reply #35 : Жовтня 23, 2018, 08:49:37 20:49 »
Будь- ласка
Оскільки, очевидно, спадкоємців на квартиру, які мають оплачувати комунальні послуги немає, то :
1. Розмінюється на меншу квартиру, квартиру в дешевшому районі
2. Шукає спадкоємців, які готові платити
3. Передає житло державі в обмін на утримання
Це прості рішення

1. А ціна на опалення залежить від району? Бля, не знав, де почитати??
2. Спадкоємець  це я.
3. Є така програма? Де почитати?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ціна на газ
« Reply #36 : Жовтня 23, 2018, 08:55:41 20:55 »
Будь- ласка
Оскільки, очевидно, спадкоємців на квартиру, які мають оплачувати комунальні послуги немає, то :
1. Розмінюється на меншу квартиру, квартиру в дешевшому районі
2. Шукає спадкоємців, які готові платити
3. Передає житло державі в обмін на утримання
Це прості рішення

1. А ціна на опалення залежить від району? Бля, не знав, де почитати??
2. Спадкоємець  це я.
3. Є така програма? Де почитати?

1. Різниця у вартості йде на опалення

2. Якщо спадкоємець є і житло йому цікаве, він, очевидно, оплачує комунальні послуги

3. Це рішення , яке було б логічним у випадку відміни субсидій, поки що його, очевидно, немає. Держава, безперечно, має дати гідно дожити життя тим 10%, у яких все справді погано

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26992
Re: Ціна на газ
« Reply #37 : Жовтня 23, 2018, 09:17:46 21:17 »
Ветка чудовищного бреда
Я легко спрогнозирую что будет при отмене субсидий - 90% неплатежей и коллапс коммуналки. Украина превратится в один большой шанхай с отоплением буржуйками. Изучайте опыт Армении.
Если попытаетесь выселять неплательщиков с ментами то менты получат по пуле.
Ни про какие может в плане выборов не может быть и речи. Пролет гарантирован с разгромным счетом. Мало того, на волне возмущения и реального, а не фейкового, обнищания избрание разнородных юлек и ляшков просто гарантировано

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ціна на газ
« Reply #38 : Жовтня 23, 2018, 09:21:31 21:21 »
Ветка чудовищного бреда
Я легко спрогнозирую что будет при отмене субсидий - 90% неплатежей и коллапс коммуналки. Украина превратится в один большой шанхай с отоплением буржуйками. Изучайте опыт Армении.
Если попытаетесь выселять неплательщиков с ментами то менты получат по пуле.
Ни про какие может в плане выборов не может быть и речи. Пролет гарантирован с разгромным счетом. Мало того, на волне возмущения и реального, а не фейкового, обнищания избрание разнородных юлек и ляшков просто гарантировано

Про які буржуйки йде мова ?

Я не знаю ні одного субсидіанта, який був би не в стані заплатити за опалення

Так, це було б свого роду шоком, але ні про які Шанхаї , як на мене, мова і близько не йде

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ціна на газ
« Reply #39 : Жовтня 23, 2018, 09:23:24 21:23 »
І про вибори- вся ця публіка все одно не голосує за тих, хто відмінив би субсидії

А голоси тих, хто не любить хитровиїбаність були б гарантовано отримані

І таких, насправді, також немало

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Ціна на газ
« Reply #40 : Жовтня 23, 2018, 09:24:09 21:24 »
Субсидії можливо буде відмінити тільки після цих президентських і парламентських виборів. І то, якщо буде Порох і нова адекватна ВР. Раніше- це самогубство. Зараз треба гречку, у ролі гречки виступають субсидії. А от після виборів я би їх радикально обрубала.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26992
Re: Ціна на газ
« Reply #41 : Жовтня 23, 2018, 09:25:12 21:25 »
Ветка чудовищного бреда
Я легко спрогнозирую что будет при отмене субсидий - 90% неплатежей и коллапс коммуналки. Украина превратится в один большой шанхай с отоплением буржуйками. Изучайте опыт Армении.
Если попытаетесь выселять неплательщиков с ментами то менты получат по пуле.
Ни про какие может в плане выборов не может быть и речи. Пролет гарантирован с разгромным счетом. Мало того, на волне возмущения и реального, а не фейкового, обнищания избрание разнородных юлек и ляшков просто гарантировано

Про які буржуйки йде мова ?

Я не знаю ні одного субсидіанта, який був би не в стані заплатити за опалення

Так, це було б свого роду шоком, але ні про які Шанхаї , як на мене, мова і близько не йде

Если ты когото не знаешь это совсем не значит что эта личность отсутствует в природе

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26992
Re: Ціна на газ
« Reply #42 : Жовтня 23, 2018, 09:27:35 21:27 »
Субсидії можливо буде відмінити тільки після цих президентських і парламентських виборів. І то, якщо буде Порох і нова адекватна ВР. Раніше- це самогубство. Зараз треба гречку, у ролі гречки виступають субсидії. А от після виборів я би їх радикально обрубала.

Субсидии выступают исключительно в роли предохранителя от массовых неплатежей за коммуналку
Такая себе вещь в себе - Деньги от субсидий поступают из бюджета на лицевые счета манюпасов, оттуда в коммуналку, оттуда в нафтогаз, оттуда снова в бюджет.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ціна на газ
« Reply #43 : Жовтня 23, 2018, 09:27:58 21:27 »
Субсидії можливо буде відмінити тільки після цих президентських і парламентських виборів. І то, якщо буде Порох і нова адекватна ВР. Раніше- це самогубство. Зараз треба гречку, у ролі гречки виступають субсидії. А от після виборів я би їх радикально обрубала.

Я , мабуть, також не ризикнув би робити це перед виборами

І Петро , очевидно, робити цього не збирається

Тут більше академічна дискусія

Я категорично проти хитрозроблених

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Ціна на газ
« Reply #44 : Жовтня 23, 2018, 09:30:06 21:30 »
Субсидії можливо буде відмінити тільки після цих президентських і парламентських виборів. І то, якщо буде Порох і нова адекватна ВР. Раніше- це самогубство. Зараз треба гречку, у ролі гречки виступають субсидії. А от після виборів я би їх радикально обрубала.

Я , мабуть, також не ризикнув би робити це перед виборами

І Петро , очевидно, робити цього не збирається

Тут більше академічна дискусія

Я категорично проти хитрозроблених

Я теж. Але гречка зараз мусить бути. Це така наша тимчасова оплата за безповоротність процесу)

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ціна на газ
« Reply #45 : Жовтня 23, 2018, 09:30:50 21:30 »
Ветка чудовищного бреда
Я легко спрогнозирую что будет при отмене субсидий - 90% неплатежей и коллапс коммуналки. Украина превратится в один большой шанхай с отоплением буржуйками. Изучайте опыт Армении.
Если попытаетесь выселять неплательщиков с ментами то менты получат по пуле.
Ни про какие может в плане выборов не может быть и речи. Пролет гарантирован с разгромным счетом. Мало того, на волне возмущения и реального, а не фейкового, обнищания избрание разнородных юлек и ляшков просто гарантировано

Про які буржуйки йде мова ?

Я не знаю ні одного субсидіанта, який був би не в стані заплатити за опалення

Так, це було б свого роду шоком, але ні про які Шанхаї , як на мене, мова і близько не йде

Если ты когото не знаешь это совсем не значит что эта личность отсутствует в природе

Я навмисне для цих осіб залишив 10%, бо підозрюю, що вони справді існують

Тут потрібно ще було б дефініювати, що таке НЕ МОЖУ платити

Чи це коли бракує на хліб і лікарства, чи коли немає чим заправити машину, чи коли бракує на айфон ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ціна на газ
« Reply #46 : Жовтня 23, 2018, 09:32:42 21:32 »
Субсидії можливо буде відмінити тільки після цих президентських і парламентських виборів. І то, якщо буде Порох і нова адекватна ВР. Раніше- це самогубство. Зараз треба гречку, у ролі гречки виступають субсидії. А от після виборів я би їх радикально обрубала.

Субсидии выступают исключительно в роли предохранителя от массовых неплатежей за коммуналку
Такая себе вещь в себе - Деньги от субсидий поступают из бюджета на лицевые счета манюпасов, оттуда в коммуналку, оттуда в нафтогаз, оттуда снова в бюджет.

Чудова схема

Вона мені також подобається за винятком того, що це розпіздяйство змушує купувати газ в кацапів

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ціна на газ
« Reply #47 : Жовтня 23, 2018, 09:34:11 21:34 »
Субсидії можливо буде відмінити тільки після цих президентських і парламентських виборів. І то, якщо буде Порох і нова адекватна ВР. Раніше- це самогубство. Зараз треба гречку, у ролі гречки виступають субсидії. А от після виборів я би їх радикально обрубала.

Я , мабуть, також не ризикнув би робити це перед виборами

І Петро , очевидно, робити цього не збирається

Тут більше академічна дискусія

Я категорично проти хитрозроблених

Я теж. Але гречка зараз мусить бути. Це така наша тимчасова оплата за безповоротність процесу)

Я не проти

Просто тут, на СУПі вважаю за потрібне називати речі своїми іменами

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ціна на газ
« Reply #48 : Жовтня 23, 2018, 09:36:40 21:36 »
Ветку не читала.
А читала, кому положены субсидии.
Удивилась, что субсидии начисляют владельцам депозитов и людям ,которые долго копили на новую квартиру.
Это как ?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ціна на газ
« Reply #49 : Жовтня 23, 2018, 09:39:45 21:39 »

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Ціна на газ
« Reply #50 : Жовтня 23, 2018, 09:44:28 21:44 »
Субсидії можливо буде відмінити тільки після цих президентських і парламентських виборів. І то, якщо буде Порох і нова адекватна ВР. Раніше- це самогубство. Зараз треба гречку, у ролі гречки виступають субсидії. А от після виборів я би їх радикально обрубала.

Я , мабуть, також не ризикнув би робити це перед виборами

І Петро , очевидно, робити цього не збирається

Тут більше академічна дискусія

Я категорично проти хитрозроблених

Я теж. Але гречка зараз мусить бути. Це така наша тимчасова оплата за безповоротність процесу)

Я не проти

Просто тут, на СУПі вважаю за потрібне називати речі своїми іменами

Ну так. Субсидії- зло. Але вирішення цього питання буде не зараз.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ціна на газ
« Reply #51 : Жовтня 23, 2018, 09:51:58 21:51 »
Субсидії можливо буде відмінити тільки після цих президентських і парламентських виборів. І то, якщо буде Порох і нова адекватна ВР. Раніше- це самогубство. Зараз треба гречку, у ролі гречки виступають субсидії. А от після виборів я би їх радикально обрубала.

Я , мабуть, також не ризикнув би робити це перед виборами

І Петро , очевидно, робити цього не збирається

Тут більше академічна дискусія

Я категорично проти хитрозроблених

Я теж. Але гречка зараз мусить бути. Це така наша тимчасова оплата за безповоротність процесу)

Я не проти

Просто тут, на СУПі вважаю за потрібне називати речі своїми іменами

Ну так. Субсидії- зло. Але вирішення цього питання буде не зараз.

Як на мене, навіть зараз можна реалізовувати розумну стратегію

Але маємо те, що маємо

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Ціна на газ
« Reply #52 : Жовтня 23, 2018, 10:00:37 22:00 »
Мене більше хвилює зловживання субсидіями

То питання до організації цієї системи.
Але самі по собі субсидії необхідні.

Субсидії - совок в чистому вигляді

Ці гроші хоча б не роздавали, а повертали за заходи з енергозбереження
Не, в чистом виде, а последствия выхода из совка.Смягчение прыжка из совка в рынок.Нечто подобное есть во многих странах (тот же велфер или пособие по безработице и т.п.) и является реализацией понимания того, что "дикий рынок" может привести аналогу совка уже в их стране, при чем через кровь и хаос.Всегда проблема в балансе, который найти очень сложно.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5432
  • Стать: Чоловіча
Re: Ціна на газ
« Reply #53 : Жовтня 23, 2018, 10:07:34 22:07 »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26992
Re: Ціна на газ
« Reply #54 : Жовтня 23, 2018, 10:08:34 22:08 »
Субсидії можливо буде відмінити тільки після цих президентських і парламентських виборів. І то, якщо буде Порох і нова адекватна ВР. Раніше- це самогубство. Зараз треба гречку, у ролі гречки виступають субсидії. А от після виборів я би їх радикально обрубала.

Субсидии выступают исключительно в роли предохранителя от массовых неплатежей за коммуналку
Такая себе вещь в себе - Деньги от субсидий поступают из бюджета на лицевые счета манюпасов, оттуда в коммуналку, оттуда в нафтогаз, оттуда снова в бюджет.

Чудова схема

Вона мені також подобається за винятком того, що це розпіздяйство змушує купувати газ в кацапів

Покупать газ приходится потому что так заложено в системе нашей коммуналки, а не потому что манюпас чтото хочет, может или платит.

Ветку не читала.
А читала, кому положены субсидии.
Удивилась, что субсидии начисляют владельцам депозитов и людям ,которые долго копили на новую квартиру.
Это как ?

А что, люди копившие на квартиру должны поражаться в правах?
Тоесть человек который всю жизнь пахал и заработал себе на квартиру теперь должен за этот депозит вместо квартиры оплачивать отопление старой хрущевки? Замечательная логика. А квартиры новые кто покупать будет, ылита?  :weep:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ціна на газ
« Reply #55 : Жовтня 23, 2018, 10:08:43 22:08 »
Мене більше хвилює зловживання субсидіями

То питання до організації цієї системи.
Але самі по собі субсидії необхідні.

Субсидії - совок в чистому вигляді

Ці гроші хоча б не роздавали, а повертали за заходи з енергозбереження
Не, в чистом виде, а последствия выхода из совка.Смягчение прыжка из совка в рынок.Нечто подобное есть во многих странах (тот же велфер или пособие по безработице и т.п.) и является реализацией понимания того, что "дикий рынок" может привести аналогу совка уже в их стране, при чем через кровь и хаос.Всегда проблема в балансе, который найти очень сложно.

Субсидії , як на мене, гірше совка, бо при совку практично всі платили мізер

А при субсидіях порядні оплачують за хитрозроблених

А з приводу «санітарного» значення допомоги- допомога не може бути масовою, і не може бути «нормальною», тобто людина не має хотіти з нею затримуватись, тим більше боятись її втратити


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26992
Re: Ціна на газ
« Reply #56 : Жовтня 23, 2018, 10:12:04 22:12 »
Особенно порадовало предложение продать квартиру, переехать в сельскую хибару и за разницу в средствах платить за газ пардон за уголь.
Гениально :) и эти люди пишут что страна не превратится одни гигантские фавэлы. А за рубку деревьев надо еще смертную казнь ввести, ну так, для полного комплекта
Воистину, нет ничего страшнее оторванного от жизни книжника

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Re: Ціна на газ
« Reply #57 : Жовтня 23, 2018, 10:26:53 22:26 »
З субсидіями зараз більш-менш все логічно. Якісь там перекоси може й трапляються, але то таке.

А всілякі охеренно-ринково-капіталістичні теорії на разі йдуть до дупи.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ціна на газ
« Reply #58 : Жовтня 23, 2018, 10:38:27 22:38 »
Особенно порадовало предложение продать квартиру, переехать в сельскую хибару и за разницу в средствах платить за газ пардон за уголь.
Гениально :) и эти люди пишут что страна не превратится одни гигантские фавэлы. А за рубку деревьев надо еще смертную казнь ввести, ну так, для полного комплекта
Воистину, нет ничего страшнее оторванного от жизни книжника

Ніхто нікуди не переїде

Хитрозроблений родич заплатить за опалення і все буде чудово

Але якщо ми хочемо справедливого суспільства, то людина, яка не може утримати житло, справді має переїхати в дешевше місце, де , до речі, також живуть наші нічим не гірші співгромадяни

З приводу «книжника» - смішно тут анонімно мірятися субсидіями чи податками, тому пропоную не переходити на особистості. Якщо категорично захочете перевірити мою «книжність», то я якось, думаю, зможу вас розчарувати

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Ціна на газ
« Reply #59 : Жовтня 23, 2018, 10:39:19 22:39 »
З субсидіями зараз більш-менш все логічно. Якісь там перекоси може й трапляються, але то таке.

А всілякі охеренно-ринково-капіталістичні теорії на разі йдуть до дупи.

Перекос- це коли 90 % хитровиєбаних крадуть гроші ?