Автор Тема: Луценко подав у відставку, Уколов пише  (Прочитано 1278 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33087
  • Стать: Чоловіча
Re: Луценко подав у відставку, Уколов пише
« Reply #30 : Листопада 08, 2018, 11:31:46 11:31 »
А що це Югіка так ковбасить ? То рвався до того прокурорства, аж пищав (пригадайте, як Порох мусів комбінувати, щоб його пропхати на ту посаду), то вже тікає  :smilie11:
Наколядував мабуть.

Наколядованого забагато не буває.

Здається мені, що він при відході з посади ще хоче взяти куш (знову пригадується Бєня з виведеними з привату 5,5 млрд, про які Юга на днях казав)   :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Луценко подав у відставку, Уколов пише
« Reply #31 : Листопада 08, 2018, 11:40:45 11:40 »
А що це Югіка так ковбасить ? То рвався до того прокурорства, аж пищав (пригадайте, як Порох мусів комбінувати, щоб його пропхати на ту посаду), то вже тікає  :smilie11:
Наколядував мабуть.

Наколядованого забагато не буває.

Здається мені, що він при відході з посади ще хоче взяти куш (знову пригадується Бєня з виведеними з привату 5,5 млрд, про які Юга на днях казав)   :smilie7:
Теж варіант.

Юга в принципі був поганим варіантом на посаду Генпрокурора. Пригадаймо хоча б його наїзд на Холодницького, явно здійснений під нажимом Сцитника (мабуть нарив якийсь компромат на Югу, а це не важко було зробити).

Біда в тому, що хороших кандидатур на цю посаду не було й нема досі.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Луценко подав у відставку, Уколов пише
« Reply #32 : Листопада 08, 2018, 11:58:43 11:58 »
Цiкавий збiг обставин.
В США... Генеральний прокурор подав у вiдставку.
В Украiнi...  Генеральний прокурор подав у вiдставку.
 :smilie7: