Автор Тема: Панове, матиме час подивіться обов"язково  (Прочитано 498 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Панове, матиме час подивіться обов"язково
« : Листопада 11, 2018, 01:56:29 01:56 »
Там довго і місцями нудно. Але дуже гарно видно хто такі Совободівці та іже с ними :)

Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Панове, матиме час подивіться обов"язково
« Reply #1 : Листопада 11, 2018, 04:45:31 04:45 »
Сьогодні по 1+1 непогана була передача українські сенсації про вос
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Панове, матиме час подивіться обов"язково
« Reply #2 : Листопада 11, 2018, 04:48:45 04:48 »
Для мене те що свободівці пішли в уряд в 2014 було певним маркером. І те що Порох їх так чи інакше викинув з політики теж стало маркером.

І хто разом з ними виходить на акції в 2018 це для мене так само лакмусовий папірець.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Панове, матиме час подивіться обов"язково
« Reply #3 : Листопада 11, 2018, 09:23:58 09:23 »
Для мене те що свободівці пішли в уряд в 2014 було певним маркером.
І те що Порох їх так чи інакше викинув з політики теж стало маркером.
І хто разом з ними виходить на акції в 2018 це для мене так само лакмусовий папірець.
Iх бронепоезд... давно пiшов - неуловiмые мстiтелi... зараз видються такими собi калiфами на годину, аби пiдгрести до себе все те, що залишилося вiд царскього обiду - саранцча, на яку мало хто звертае уваги...
Тому воно все рвануло в мiсцевi Ради де можна робити щозавгодно, аби тебе бачiли й чули...
Соромно вiд того лайна, що вони строчать в своiй гезетьонке - тягни-бакси... назавжди залишилися в 90, коли романтика Швободи... ще когось могла пiдiймати на барикади.
Зараз це лайно тупо гребе бабло та займаеться дрiбним рекетом...
 :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Панове, матиме час подивіться обов"язково
« Reply #4 : Листопада 11, 2018, 10:06:04 10:06 »
Дрейк
Побойся бога - тричаса!

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Панове, матиме час подивіться обов"язково
« Reply #5 : Листопада 11, 2018, 11:18:45 11:18 »
Для мене те що свободівці пішли в уряд в 2014 було певним маркером. І те що Порох їх так чи інакше викинув з політики теж стало маркером.

І хто разом з ними виходить на акції в 2018 це для мене так само лакмусовий папірець.
не только в Урядсвободовец был генпрокурором.
свободовец был главой Нацбанка
были губернаторы
и пшик...

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Панове, матиме час подивіться обов"язково
« Reply #6 : Листопада 11, 2018, 11:48:02 11:48 »
Для мене те що свободівці пішли в уряд в 2014 було певним маркером. І те що Порох їх так чи інакше викинув з політики теж стало маркером.

І хто разом з ними виходить на акції в 2018 це для мене так само лакмусовий папірець.
не только в Урядсвободовец был генпрокурором.
свободовец был главой Нацбанка
были губернаторы
и пшик...
А нічого крашого за пшик в Свободи вийти не може в принципі. Їхня економічна програма - копія макакачої, а їх розумовий рівень - це Парасюки та Приходько.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Re: Панове, матиме час подивіться обов"язково
« Reply #7 : Листопада 11, 2018, 04:11:41 16:11 »
В них і свій міністр оборони був трохи. Адмірал, який просрав флот в Криму  :fp2 

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Панове, матиме час подивіться обов"язково
« Reply #8 : Листопада 11, 2018, 04:24:15 16:24 »

Ігор Кривецький - бізнесмен, український політик, друга людина в об’єднанні «Свобода». Він не приховує, скільки вкладає в партію. А Сергій Буряк – один із ланки регіоналів. І якщо раніше регіонали та націоналісти вели боротьбу, то зараз – радо ділять усе. Хто такий насправді Ігор Кривецький із позивним «Пупс»? Про фінансування «Свободи», участь російських грошей у цій партії, про дахування спиртних заводів по всій країні. Дивіться «Українські сенсації» за 10 листопада онлайн на 1+1.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч