Автор Тема: Як би ви проголосували?  (Прочитано 1754 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Як би ви проголосували?
« : Січня 04, 2019, 11:22:50 23:22 »
Якби достеменно знали що після обрання Порошенко почнеться повномасштабна війна яка закінчиться поразкою України. з усіма наслідками.
А за обранням когось іншого буде поганий мир с численними поступками агрессору..

Чисто гіпотетично.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27038
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #1 : Січня 04, 2019, 11:43:15 23:43 »
Всеравно как голосовать потому что и то и то поражение

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #2 : Січня 04, 2019, 11:43:23 23:43 »
Якби достеменно знали що після обрання Порошенко почнеться повномасштабна війна яка закінчиться поразкою України. з усіма наслідками.
А за обранням когось іншого буде поганий мир с численними поступками агрессору..

Чисто гіпотетично.
Історія каже, що по різному буває. Бували випадки, що народи обирали нерівну боротьбу, яка закінчувалась їхнім повним винищенням. А бували випадки, коли здавались на милість переможця і все одно були знищені.
Нема готових рецептів. Іноді краще так, іноді інакше.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #3 : Січня 04, 2019, 11:58:12 23:58 »
Полюбе за Пороха.

Бо рашка хоче нас знищити АПРІОРІ. Як і всі ці більше 400 років Московії.

Буде Велика Війна...значить так і буде.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #4 : Січня 05, 2019, 12:08:54 00:08 »
Ще цікаво як би вчинив Порох знаючи про перший варіант. Чи зняв би свою кандідатуру.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #5 : Січня 05, 2019, 12:13:11 00:13 »
Ще цікаво як би вчинив Порох знаючи про перший варіант. Чи зняв би свою кандідатуру.

Ти розумієш, якщо ЗАРАЗ ми все зіллємо повністю, здамося, обернемося в триколори ВСІ...і одягнемо кокошнікі..., і будемо співати "камарінскую"....


НАМ ЖОПА! ВСІМ. Ти розумієщ це? Ти знаєш, ЩО робили кацапські солдати в Грозному з місцевими грознєнскімі кацапами?

Ти розумієш, що у нас назад дороги НЕМА ще з 2000 року?

 :fp

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33529
  • Стать: Чоловіча
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #6 : Січня 05, 2019, 12:15:57 00:15 »

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #7 : Січня 05, 2019, 12:17:40 00:17 »
Я за Порошенко бо не вірю в можливість миру щоб мені не казали. Ну свою позицію я озвучував.

По друге навіть в рамках сферичного миру у вакуумі на життя досить багатьох українців не поставлю і гривню. Якщо наприклад СБУ очолить умовний Бубєчнчік або хоч Рубан

ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #8 : Січня 05, 2019, 12:18:18 00:18 »
Якби достеменно знали що після обрання Порошенко почнеться повномасштабна війна яка закінчиться поразкою України.
з усіма наслідками.
А за обранням когось іншого буде поганий мир с численними поступками агрессору..
Чисто гіпотетично.
I  це каже Оптимiст?..
Тодi вам треба iншiй нiк брати...
Петро... нiякоi вiйни не допустить - буде те ж саме, що й зараз - навiть ВС вводити не буде.
Ще цікаво як би вчинив Порох знаючи про перший варіант.
Чи зняв би свою кандідатуру.
Чого вiн повинен зняти свою кандидатуру - не та людина, що когось боiться.
А якщо комусь здаеться, що Петро слабак та злякаеться единого претендента... то нащо було пять рокiв лакшину вiшати?..
Полюбе за Пороха.
Бо рашка хоче нас знищити АПРІОРІ.
Як і всі ці більше 400 років Московії.
Буде Велика Війна...значить так і буде.
Годi вже вам самих себе лякати - менi було ведiння, що Петро на бiлому конi на Червону пл. вiжджае.
А моi сни... ЗАВЖДИ збуваються...
Ось побачiте... Хуйло з часом злякаеться та почне повзти назад - давайте перемовини робити - по Криму, Донбасу...
 :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #9 : Січня 05, 2019, 12:23:29 00:23 »
А хто в тому удаваному всесвіті гарантує виконання обох сценаріїв - хуйло?  :pooh_lol:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #10 : Січня 05, 2019, 12:23:43 00:23 »
Третій аргумент в разі миру під загрозою найкращі. В разі війни життя безлічі української вати, хохлів і прочая намотає на диски бульдозера рузького міра так само, якщо не жорсткіше. так справедливо.
« Останнє редагування: Січня 05, 2019, 12:28:03 00:28 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #11 : Січня 05, 2019, 12:29:43 00:29 »
4 аргумент от українці по більшості вирішили 2 світову війну перечекати. і що перечекали?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #12 : Січня 05, 2019, 12:31:38 00:31 »
Давайте все ж думати, яка у нас кiлькiсть може бути пiд ВС - якщо приблизно 20.000 наберемо профi - чудово.
Додайте сюди ще стiльки же добробатiв, але теж... не пацани з палками -   :smiley24:.
За три мiсяцi... техника буде,  США щось пiдкинуть, як зараз кажуть.
Додайте сюди ПВО, всi Арм. пiдроздiли та купу залiза та колiс - це лише в одному напрямку - Кримський плацдарм.
Тобто, для оборони... у нас все готово.
 :smilie7:

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #13 : Січня 05, 2019, 12:36:10 00:36 »
Давайте все ж думати, яка у нас кiлькiсть може бути пiд ВС - якщо приблизно 20.000 наберемо профi - чудово.
Додайте сюди ще стiльки же добробатiв, але теж... не пацани з палками -   :smiley24:.
За три мiсяцi... техника буде,  США щось пiдкинуть, як зараз кажуть.
Додайте сюди ПВО, всi Арм. пiдроздiли та купу залiза та колiс - це лише в одному напрямку - Кримський плацдарм.
Тобто, для оборони... у нас все готово.
 :smilie7:

ну тут...якби бути впевненими що свинособаки не будуть хімічну зброю застосовувати, а впевненості такої нема
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #14 : Січня 05, 2019, 12:50:04 00:50 »
ну тут...якби бути впевненими що свинособаки не будуть хімічну зброю застосовувати, а впевненості такої нема
Волков боятися в лiс не заходити...
Про яку ХЗ може йти мова.
Якщо Хуйло хоч раз пограеться мязами як в Керчi, ми чухати потилицю не будемо.
Та й США просто так заводити своi кораблi теж не будуть.
Петро раз попередив Хуйло, другий раз... будуть стрiляти.
Щодо Хiмiчноi атаки - у нас теж е ХЛОР, який миттево загальмуе всi понти Хуйла.
Бо ХЛОР - це сила, проти якоi не попреш - вiдкриемо з десяток кранiв... побачiте, яке Свято буде.
Крiм того, в бiй пiде авiацiя, ПВО на повну почнуть робити - був час - навчалися...
Словом, нема чого боятися та молитися...
 :upa

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6592
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #15 : Січня 05, 2019, 01:33:22 01:33 »
Між програшом без опору та програшом з опором, особисто я обираю програш з опором. :)

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #16 : Січня 05, 2019, 03:04:01 03:04 »
Якась єбуча тема.

При кому завгодно, але не при Порошенко, війна закінчиться поразкою.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #17 : Січня 05, 2019, 04:05:48 04:05 »
Умовно кажучи, краще померти зі зброєю в руках в лісі, ніж в підвалі нквд чи опухнувши з голоду. Ми вже це проходили. За Порошенка, звичайно.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #18 : Січня 05, 2019, 10:10:51 10:10 »
Якась єбуча тема.
При кому завгодно, але не при Порошенко, війна закінчиться поразкою.
Петро - мудра людина, визнана Свiтом, яка знае що робить.
Зрадойобiв не чiпае, але й про поразку думати не бажае.
Звiсно, можно було йти штурмом на Перекоп, але були б жертви, як на кожнiй вiйнi.
Тому... перш нiж робити якiсь кроки... треба знати... тактику та стратегiю ворога.
Для того е розвiдка, яка все бачiть та щодня докладае Гетьману.
Я думаю, що взагалi вiйни не буде - Па-Рашу будуть щосильнiше душити санкцiями..., аж поки ця погань не почне внутри себе розлагатися.
 :smilie7:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14497
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #19 : Січня 05, 2019, 11:19:11 11:19 »
Це очевидна річ. Кацапи рипнуться по-любому.
Дедлайн 31 березня 2019 року
Mocsia delenda est

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #20 : Січня 05, 2019, 11:28:30 11:28 »
Якби достеменно знали що після обрання Порошенко почнеться повномасштабна війна яка закінчиться поразкою України. з усіма наслідками.
А за обранням когось іншого буде поганий мир с численними поступками агрессору..

Чисто гіпотетично.

З поступками набагато кращий мир може бути , як на мене, так само і при Порошенко

А взагалі ця теза виглядає на якийсь кацапський вкид типу наступним президентом буде жінка

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #21 : Січня 05, 2019, 12:54:37 12:54 »
Якби достеменно знали що після обрання Порошенко почнеться повномасштабна війна яка закінчиться поразкою України. з усіма наслідками.
А за обранням когось іншого буде поганий мир с численними поступками агрессору..

Чисто гіпотетично.

З поступками набагато кращий мир може бути , як на мене, так само і при Порошенко

А взагалі ця теза виглядає на якийсь кацапський вкид типу наступним президентом буде жінка

Ні...Це як Віцин співав пісню "Постой, паровоз...ПОКА ЄЩЬО НЄ ПОЗДНО, А?" (с)

0:55

« Останнє редагування: Січня 05, 2019, 12:59:03 12:59 від Geo »

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1758
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #22 : Січня 05, 2019, 02:11:50 14:11 »
Цікавий мислевірус вкидає ТС.
Виберете Порошенка - буде велика війна і поразка України, тому обирайте "миротворців".
Я правильно зрозумів?
Слабенька, прозора маніпуляція.
І так, я не є палким прихильником Порошенка, але такі вкиди мене бісять.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #23 : Січня 05, 2019, 02:20:29 14:20 »
Цікавий мислевірус вкидає ТС.
Виберете Порошенка - буде велика війна і поразка України, тому обирайте "миротворців".
Я правильно зрозумів?
Слабенька, прозора маніпуляція.
І так, я не є палким прихильником Порошенка, але такі вкиди мене бісять.
+1

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #24 : Січня 05, 2019, 02:49:32 14:49 »
Якби достеменно знали що після обрання Порошенко почнеться повномасштабна війна яка закінчиться поразкою України. з усіма наслідками.
А за обранням когось іншого буде поганий мир с численними поступками агрессору..

Чисто гіпотетично.

З поступками набагато кращий мир може бути , як на мене, так само і при Порошенко

А взагалі ця теза виглядає на якийсь кацапський вкид типу наступним президентом буде жінка
Давайте не будемо звинувачувати пана Оптиміста в кацапських вкидах, він в подібному досі не був помічений.
А "чіста гіпатєтічєскі" так питання вочевидь ставити можна, бо якщо тверезо глянути на український політикум, то виявиться, що приблизно так й ставлять питання БІЛЬШІСТЬ рейтингових кандидатів в президенти. І Макака, і Зеленський, і Грицацуй, і Вакарчук, не кажучи вже про Бойка, Рабіновича та Мураєва.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #25 : Січня 05, 2019, 03:26:50 15:26 »
Якби достеменно знали що після обрання Порошенко почнеться повномасштабна війна яка закінчиться поразкою України. з усіма наслідками.
А за обранням когось іншого буде поганий мир с численними поступками агрессору..

Чисто гіпотетично.

З поступками набагато кращий мир може бути , як на мене, так само і при Порошенко

А взагалі ця теза виглядає на якийсь кацапський вкид типу наступним президентом буде жінка
Давайте не будемо звинувачувати пана Оптиміста в кацапських вкидах, він в подібному досі не був помічений.
А "чіста гіпатєтічєскі" так питання вочевидь ставити можна, бо якщо тверезо глянути на український політикум, то виявиться, що приблизно так й ставлять питання БІЛЬШІСТЬ рейтингових кандидатів в президенти. І Макака, і Зеленський, і Грицацуй, і Вакарчук, не кажучи вже про Бойка, Рабіновича та Мураєва.

Ніхто нікого не звинувачує...

Новий рік пройшов...і стало страшно...Хочеться заховатись під подушку.

- "А может нє надо?"
- Надо, Фєдя....НАДО.

- Нє хочєтся умірать...Я такой красівий...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #26 : Січня 05, 2019, 03:35:00 15:35 »
Всі пам'я тають.....ЩО робила армія Муравйова з киянами (мирними, бляць...жоден танк із казарми...ми повинні стати, як голуби миру (с) Юля )....????

КРОВІЩА по Інститутьській (катівні там були)...РІКАМИ по вулиці текла. А по Києву...СТРУМами...Рубили бошки, різали і чіпляли на свинячі крюки, як в скотобійнях.

А может нє надо? Ну, пажалиста...я же свой, русскій!

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #27 : Січня 05, 2019, 03:36:54 15:36 »
Якби достеменно знали що після обрання Порошенко почнеться повномасштабна війна яка закінчиться поразкою України. з усіма наслідками.
А за обранням когось іншого буде поганий мир с численними поступками агрессору..

Чисто гіпотетично.

З поступками набагато кращий мир може бути , як на мене, так само і при Порошенко

А взагалі ця теза виглядає на якийсь кацапський вкид типу наступним президентом буде жінка
Давайте не будемо звинувачувати пана Оптиміста в кацапських вкидах, він в подібному досі не був помічений.
А "чіста гіпатєтічєскі" так питання вочевидь ставити можна, бо якщо тверезо глянути на український політикум, то виявиться, що приблизно так й ставлять питання БІЛЬШІСТЬ рейтингових кандидатів в президенти. І Макака, і Зеленський, і Грицацуй, і Вакарчук, не кажучи вже про Бойка, Рабіновича та Мураєва.

Ніхто нікого не звинувачує...

Новий рік пройшов...і стало страшно...Хочеться заховатись під подушку.

- "А может нє надо?"
- Надо, Фєдя....НАДО.

- Нє хочєтся умірать...Я такой красівий...
Ну десь приблизно так і будуть тиснути на мізки виборця речники блоку Макак та ВаЗелінів.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #28 : Січня 05, 2019, 03:59:46 15:59 »
Цікавий мислевірус вкидає ТС.
Виберете Порошенка - буде велика війна і поразка України, тому обирайте "миротворців".
Я правильно зрозумів?
Слабенька, прозора маніпуляція.
І так, я не є палким прихильником Порошенка, але такі вкиди мене бісять.

Так, спокійно.
Я звертаюся до людей що можуть поставити себе на місце Порошенко і уявити всю складність ситуації.
Ми не знаємо всієї інформації і отже можемо дозволити собі діяти як ми хочемо а не як краще для країни і громадян.
Тому я проголосую за Порошенко тому вважаю його кращим кандидатом.
Але подумати про наслідки своїх дій ніколи не завадить.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Як би ви проголосували?
« Reply #29 : Січня 05, 2019, 04:09:36 16:09 »
Цікавий мислевірус вкидає ТС.
Виберете Порошенка - буде велика війна і поразка України, тому обирайте "миротворців".
Я правильно зрозумів?
Слабенька, прозора маніпуляція.
І так, я не є палким прихильником Порошенка, але такі вкиди мене бісять.

Так, спокійно.
Я звертаюся до людей що можуть поставити себе на місце Порошенко і уявити всю складність ситуації.
Ми не знаємо всієї інформації і отже можемо дозволити собі діяти як ми хочемо а не як краще для країни і громадян.
Тому я проголосую за Порошенко тому вважаю його кращим кандидатом.
Але подумати про наслідки своїх дій ніколи не завадить.

Абсолютно спокійно:

ВІЙНА....вій-на...І не ми її розпочали...НЕ МИ...розпочали вій-ну.

Війна....це така штука...де гинуть люди...Війна - це не корпоратив...де, прєждє, чєм нажраться...надо подумать о послєдствіях..." посланноє на*уй начальство і утром нічєго нє помнішь... і..голова боліт".

Вій-На.

АБО
АБО.