Автор Тема: Референдум по ЄС/НАТО  (Прочитано 870 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Референдум по ЄС/НАТО
« : Січня 20, 2019, 10:56:09 22:56 »
Ось щойно отримвав інфу, що в Харківській області почалися якісь рухи по збору підписів.

Це саме те, що я очікував, як чергову фішку Петра.


Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #1 : Січня 20, 2019, 11:03:12 23:03 »
Навряд чи. Бо в Харківській області. Там тих прихильників.. Якби це Петро надумав, він робив би це в іншому місці. Але він такої дурні не робить, для інших місць після томосу нічого й не треба

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #2 : Січня 20, 2019, 11:04:44 23:04 »
Навряд чи. Бо в Харківській області. Там тих прихильників.. Якби це Петро надумав, він робив би це в іншому місці. Але він такої дурні не робить, для інших місць після томосу нічого й не треба

Їх всюди збиратимуть, це ж вказівка бюджетникам.

І Хар. обл. покаже нормальний результат, побачите.

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #3 : Січня 20, 2019, 11:34:50 23:34 »
Й так всі за НАТО і ЄС, що за потреба адмінрусурс підключати?
Черговий бюторуссовисєр.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #4 : Січня 21, 2019, 12:15:17 00:15 »
Й так всі за НАТО і ЄС, що за потреба адмінрусурс підключати?
Черговий бюторуссовисєр.

Не пиши зайвих речей.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #5 : Січня 21, 2019, 09:53:33 09:53 »
Й так всі за НАТО і ЄС, що за потреба адмінрусурс підключати?
Черговий бюторуссовисєр.

Не пиши зайвих речей.

Ви не повірите, але перша реакція саме така...
Далі буде видно
Мені , наприклад, не є очевидною користь від цього акту саме для виборчої компанії. Для вступу до НАТО - так. Для виграшу президентських перегонів- не знаю

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #6 : Січня 21, 2019, 10:02:36 10:02 »
Й так всі за НАТО і ЄС, що за потреба адмінрусурс підключати?
Черговий бюторуссовисєр.

Не пиши зайвих речей.

Ви не повірите, але перша реакція саме така...
Далі буде видно
Мені , наприклад, не є очевидною користь від цього акту саме для виборчої компанії. Для вступу до НАТО - так. Для виграшу президентських перегонів- не знаю

А коли Петро оголосить референдум, ви звісно зміните думку. А зараз тут можна трішки пошукати агентів Маскви.

Вважаю, що для Петра це буде корисно, так само, як і Томос. Бо він ініціює питання, яке має підтримку в суспільстві і виступає лідером курсу на ЄС та НАТО.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #7 : Січня 21, 2019, 10:05:24 10:05 »
референдум був би доречним як тест кацапських кандидатів

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #8 : Січня 21, 2019, 10:31:33 10:31 »
референдум був би доречним як тест кацапських кандидатів
До 1.04... референдуму не буде - вже нема... анi часу, анi грошей...
Тим паче, що сентенцiю вступу в ЕС й НАТО... повинна прийняти Рада вже до Виборiв.
Який сенс в тому референдумi, коли й так все ясно...
 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #9 : Січня 21, 2019, 10:46:55 10:46 »
референдум був би доречним як тест кацапських кандидатів
До 1.04... референдуму не буде - вже нема... анi часу, анi грошей...
Тим паче, що сентенцiю вступу в ЕС й НАТО... повинна прийняти Рада вже до Виборiв.
Який сенс в тому референдумi, коли й так все ясно...
 :smilie7:

мені, наприклад, не ясно

і я так розумію, якщо референдуму, чи опитування, чи що там ще , не буде, то в першу чергу тому, що результати , на жаль, не очевидні

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #10 : Січня 21, 2019, 10:49:52 10:49 »
На мою думку, референдуми з ЄС/НАТО потрібні десь тією ж мірою, що й референдуми з ассоціації та Томосу.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #11 : Січня 21, 2019, 10:52:56 10:52 »
На мою думку, референдуми з ЄС/НАТО потрібні десь тією ж мірою, що й референдуми з ассоціації та Томосу.

надто багато пенсіонерів і совків

ризикувати , мабуть, дійсно не можна

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #12 : Січня 21, 2019, 10:57:36 10:57 »
На мою думку, референдуми з ЄС/НАТО потрібні десь тією ж мірою, що й референдуми з ассоціації та Томосу.

надто багато пенсіонерів і совків

ризикувати , мабуть, дійсно не можна
Відверто не розумію зв'язку з референдумом. Совок на те й совок, що йому до одного місця будь-який референдум, й розуміє він тільки копняки. Власне саме тому ассоціація та Томос пройшли без особливих драм та сеансів "почуйте дамбас" у прямому етері.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #13 : Січня 21, 2019, 10:58:54 10:58 »
Й так всі за НАТО і ЄС, що за потреба адмінрусурс підключати?
Черговий бюторуссовисєр.

Не пиши зайвих речей.

Ви не повірите, але перша реакція саме така...
Далі буде видно
Мені , наприклад, не є очевидною користь від цього акту саме для виборчої компанії. Для вступу до НАТО - так. Для виграшу президентських перегонів- не знаю

А коли Петро оголосить референдум, ви звісно зміните думку. А зараз тут можна трішки пошукати агентів Маскви.

Вважаю, що для Петра це буде корисно, так само, як і Томос. Бо він ініціює питання, яке має підтримку в суспільстві і виступає лідером курсу на ЄС та НАТО.

Нічого б дивного, якби я змінив свою думку, якраз не було б - бо я мав би більше інформації
Зараз у мене немає думки, бо я не знаю достатньо, - наприклад, правда це чи ні

Також і щодо доцільності в аспекті виборчих перегонів. Я можу аналізувати лише фактори ( чинники ) "за" й "проти"

"За" :
1) володіння ініціативою, лідерство в інформаційному полі
2) позиціонування себе кандидатом від патріотичного європо-центричного електорату , витіснення головних опонентів, як то Тимошенко й Зеленський, на поле Бойка у східній та південній Україні

"Проти" :
лише один аргумент- може бути перебором ( "що занадто, то нездрово" ), - отже, треба мати хороших політтехнологів і соціологів, які будуть адекватно оцінювати всі складності кампанії

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #14 : Січня 21, 2019, 11:03:23 11:03 »
Вважаю, що для Петра це буде корисно, так само, як і Томос. Бо він ініціює питання, яке має підтримку в суспільстві і виступає лідером курсу на ЄС та НАТО.
Томос готувався кілька років, й широкий загал про це дізнався тільки в останні місяці - причому, на превелике щастя, в мудрого народу ніхто нічого не питав.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #15 : Січня 21, 2019, 11:12:35 11:12 »
Й так всі за НАТО і ЄС, що за потреба адмінрусурс підключати?
Черговий бюторуссовисєр.

Не пиши зайвих речей.

Ви не повірите, але перша реакція саме така...
Далі буде видно
Мені , наприклад, не є очевидною користь від цього акту саме для виборчої компанії. Для вступу до НАТО - так. Для виграшу президентських перегонів- не знаю

А коли Петро оголосить референдум, ви звісно зміните думку. А зараз тут можна трішки пошукати агентів Маскви.

Вважаю, що для Петра це буде корисно, так само, як і Томос. Бо він ініціює питання, яке має підтримку в суспільстві і виступає лідером курсу на ЄС та НАТО.

Нічого б дивного, якби я змінив свою думку, якраз не було б - бо я мав би більше інформації
Зараз у мене немає думки, бо я не знаю достатньо, - наприклад, правда це чи ні

Також і щодо доцільності в аспекті виборчих перегонів. Я можу аналізувати лише фактори ( чинники ) "за" й "проти"

"За" :
1) володіння ініціативою, лідерство в інформаційному полі
2) позиціонування себе кандидатом від патріотичного європо-центричного електорату , витіснення головних опонентів, як то Тимошенко й Зеленський, на поле Бойка у східній та південній Україні

"Проти" :
лише один аргумент- може бути перебором ( "що занадто, то нездрово" ), - отже, треба мати хороших політтехнологів і соціологів, які будуть адекватно оцінювати всі складності кампанії

Томос фактично повернув Петра у гру.
Але його ефект фактично вичерпано, а попереду - ще два місяці кампанії.
Петру потрібен саме ідеологічний привід для мобілізаії електорату, і іншого, окрім ЄС/НАТО я не бачу.
Якщо не буде ідеологічного чинника, зрадофіли матимуть перевагу в побутовій площині.
Але є одне "але".
Щойно переглянув і, виявляється, минулої весни КС зарубав закон про референдум Овоча 2012 року.
Тож наразі не існує закону про загальний плебісцит.
Хм.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #16 : Січня 21, 2019, 11:57:16 11:57 »
Вважаю, що для Петра це буде корисно, так само, як і Томос. Бо він ініціює питання, яке має підтримку в суспільстві і виступає лідером курсу на ЄС та НАТО.
Томос готувався кілька років, й широкий загал про це дізнався тільки в останні місяці - причому, на превелике щастя, в мудрого народу ніхто нічого не питав.
Референдуми в умовах, коли український медіапростір контролюється медіаповіями на утриманні Ху№ла - річ доволі небезпечна.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #17 : Січня 21, 2019, 12:00:47 12:00 »
Навпаки,ефект від Томосу тільки починає збільшуватися ,бо Порошенко їзде по Україні з Філаретом, Єпіфанієм і фактично веде президентську компанію.А боротьба громад за приєднання до ПЦУ буде збільшувати його прихильників,особливо при активній протидії РПЦ, бо люди ототожнюватимуть свою та його погляди і дії, відчують спільну з ним справу, співпричетність  у боротьбі проти  спільного ворога.Пряме спілкування з народом додасть ще більше прихильників,бо вони відчуватимуть що він їх поважає,приймає як своїх , не гидує ними,разом з ними.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #18 : Січня 21, 2019, 12:08:44 12:08 »
Референдуми в умовах, коли український медіапростір контролюється медіаповіями на утриманні Ху№ла - річ доволі небезпечна.
Абсолютно.
Але навіть не чіпаючи цю тему, я відверто не розумію сенсу референдуму. Він для того щоб що? Для кого він, яка з нього користь? Чим це, за великим рахунком, в нашому випадку відрізняється від питання витрат оборонного бюджету?
Ну я от розумію ці референдуми в країнах, що мають розкіш=дурість вважати, що типу без НАТО кацапи їх не чіпатимуть, а от з НАТО може й зачеплять. А для України в чому питання, власне?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #19 : Січня 21, 2019, 12:24:12 12:24 »
Референдуми в умовах, коли український медіапростір контролюється медіаповіями на утриманні Ху№ла - річ доволі небезпечна.
Абсолютно.
Але навіть не чіпаючи цю тему, я відверто не розумію сенсу референдуму. Він для того щоб що? Для кого він, яка з нього користь? Чим це, за великим рахунком, в нашому випадку відрізняється від питання витрат оборонного бюджету?
Ну я от розумію ці референдуми в країнах, що мають розкіш=дурість вважати, що типу без НАТО кацапи їх не чіпатимуть, а от з НАТО може й зачеплять. А для України в чому питання, власне?

Це питання цивілізаційного вибору.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #20 : Січня 21, 2019, 12:29:59 12:29 »
Це питання цивілізаційного вибору.
Якого ще вибору, між чим та чим? Україна як така може існувати тільки в активній, збройній опозиції до кацапів; це не її умови - це умови рашки. У вас нема, й ніколи не було іншого вибору, окрім того, чи існувати - або бути 100500тим йужнорусскім округом.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #21 : Січня 21, 2019, 12:52:30 12:52 »
Сенс такого референдуму не зовсім зрозумілий, тому навряд чи він буде в цьому році.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #22 : Січня 21, 2019, 02:26:42 14:26 »
Смысл такого референдума такой же как и смысл внесения этого в конституцию - затруднение отката назад в объятия рускаго мира

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #23 : Січня 21, 2019, 02:58:19 14:58 »
Смысл такого референдума такой же как и смысл внесения этого в конституцию - затруднение отката назад в объятия рускаго мира
Там результат може бути непереконливим, а по НАТО це взагалі може бути пострілом собі в ногу. Опитування дають по НАТО якщо не перевагу противників, то в кращому випадку паритет чи легкий плюс. Тому дійсно краще робити тихою сапою: підятгувати стандарти, проробляти інтеграцію. А коли уже вийде на фінішну пряму, то можна буде і референдум провести, коли буде впевненість в результаті. Час в цьому плані працює на нас.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #24 : Січня 21, 2019, 03:37:43 15:37 »
Смысл такого референдума такой же как и смысл внесения этого в конституцию - затруднение отката назад в объятия рускаго мира
Там результат може бути непереконливим, а по НАТО це взагалі може бути пострілом собі в ногу. Опитування дають по НАТО якщо не перевагу противників, то в кращому випадку паритет чи легкий плюс. Тому дійсно краще робити тихою сапою: підятгувати стандарти, проробляти інтеграцію. А коли уже вийде на фінішну пряму, то можна буде і референдум провести, коли буде впевненість в результаті. Час в цьому плані працює на нас.

Воистину человеческая голова предмет темный :fp Уже палкой пиздят, а они все равно орут "навеки с Россией!"

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #25 : Січня 21, 2019, 03:39:37 15:39 »
Смысл такого референдума такой же как и смысл внесения этого в конституцию - затруднение отката назад в объятия рускаго мира
Насправді ж ми усі розуміємо, що за умови президентства, назвемо це так, яника ІІ, всьо будєт расія з отакеним болтом на конституцію, рехверендуми та прочіє консєрваторії?
Тобто, кому та що ми ускладнюємо? Людям, котрим будь-який закон є не більш неж папірцем, а слово царя - законом?

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #26 : Січня 21, 2019, 03:43:30 15:43 »
Смысл такого референдума такой же как и смысл внесения этого в конституцию - затруднение отката назад в объятия рускаго мира
Насправді ж ми усі розуміємо, що за умови президентства, назвемо це так, яника ІІ, всьо будєт расія з отакеним болтом на конституцію, рехверендуми та прочіє консєрваторії?
Тобто, кому та що ми ускладнюємо? Людям, котрим будь-який закон є не більш неж папірцем, а слово царя - законом?

Тем не менее это таки усложнит им жизнь

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #27 : Січня 21, 2019, 03:48:43 15:48 »
Воистину человеческая голова предмет темный :fp Уже палкой пиздят, а они все равно орут "навеки с Россией!"
Та тут навіть не в росії справа. Вступ до НАТО не є питанням, як не є питанням териториальна цілістність України або її незалежність. Виносячи щось таке на референдум ми самі вводимо людей в оману, типу ніби існує якийсь вибір, й вони мають його робити. Це нонсенс.
Я можу собі уявити якісь там обставини, коли наприклад НАТО не проти нас взяти, а кацапи давлять на якусь умовну Грецію, й та вимагає типу "побачити певність намірів українського народу", й нам доведеться проводити; ну от щось таке. Але уявити обставини, коли такий референдум стане у нагоді самим українцям я поки що не можу.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Re: Референдум по ЄС/НАТО
« Reply #28 : Січня 21, 2019, 03:49:30 15:49 »
Тем не менее это таки усложнит им жизнь
Їм не факт, а нам - точно.