Автор Тема: Чергова перемога Додіка  (Прочитано 3011 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26985
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #60 : Січня 29, 2019, 11:15:28 23:15 »

Ну так нехай Додік і воює проти підвищення податків і соціалізму, тут його і підтримає багато хто.

Але він чомусь займається дешевою хернею (це я про стіну). Невже Мюллер так міцно за чутливе місце бере, що треба якусь бурхливу показуху демонструвати для відволікання уваги ?

Стена это одно из его предвыборных обещаний
Правда он обещал что ее на мексиканские деньги построят  :gigi:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #61 : Січня 29, 2019, 11:28:21 23:28 »
Стена это одно из его предвыборных обещаний
Правда он обещал что ее на мексиканские деньги построят  :gigi:
А те... решили одолжить у Додика.
 :smilie1:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33332
  • Стать: Чоловіча
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #62 : Січня 29, 2019, 11:28:51 23:28 »

Ну так нехай Додік і воює проти підвищення податків і соціалізму, тут його і підтримає багато хто.

Але він чомусь займається дешевою хернею (це я про стіну). Невже Мюллер так міцно за чутливе місце бере, що треба якусь бурхливу показуху демонструвати для відволікання уваги ?

Стена это одно из его предвыборных обещаний
Правда он обещал что ее на мексиканские деньги построят  :gigi:

Тобто пистів, іншими словами.

Ну точно, як Жулька  :smilie5:

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #63 : Січня 30, 2019, 02:43:58 02:43 »
The Texas Attorney General has confirmed 95,000 illegal aliens are officially registered to vote in the state of Texas.

"After flagging tens of thousands of registered voters for citizenship reviews, the Texas secretary of state’s office is now telling counties that some of those voters don’t belong on the lists it sent out.

Officials in five large counties — Harris, Travis, Fort Bend, Collin and Williamson — told The Texas Tribune they had received calls Tuesday from the secretary of state’s office indicating that some of the voters whose citizenship status the state said counties should consider checking should not actually be on those lists.

The secretary of state’s office incorrectly included some voters who had submitted their voting registration applications at Texas Department of Public Safety offices, according to county officials. Now, the secretary of state is instructing counties to remove them from the list of flagged voters.

“We’re going to proceed very carefully,” said Douglas Ray, a special assistant county attorney in Harris County, where 29,822 voters were initially flagged by the state. A “substantial number” of them are now being marked as citizens, Ray said."

Texas quietly informs counties that some of the 95,000 voters flagged for citizenship review don't belong on the list.
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46632
  • Never give in!
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #64 : Січня 30, 2019, 04:29:16 04:29 »
Just an example:

First Words Retweeted
Greg Abbott
Greg Abbott
@GregAbbott_TX
Previously deported & previously convicted Guatemalan immigrant caught at El Paso border trying to re-enter. Border Patrol said he was charged in 2006 with aggravated assault, burglary, aggravated sexual assault during robbery & criminal sexual contact.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #65 : Січня 30, 2019, 05:24:40 05:24 »
Я не уверен уже что ты аргументируешь по существу. Если есть какая то предубежденность то давай обсудим ее а не будем ходить вокруг да около.
У мене якраз упередженності немає. Я не вважаю себе нічим кращим за мексиканського нелегального іммігранта. І не вважаю себе нічим гіршим за американця, предки якого на Мейфлауері припливли. Як не вважаю себе чимось кращим чи гіршим за будь-кого взагалі. Люди взагалі усі ніби створені рівними і мають рівні права. Це у вас там на якомусь клаптику паперу ніби ці слова записані. Але виходить що це мабуть не для всіх так. Наприклад батьки Маланки яких Додік "завіз" в США і який-небудь Хосе з Гвадалахари який проривається в США чомусь зовсім не рівні. У мене особисто другий викликає набагато більше поваги ніж перші. І духові тих авантюристів які США створили як країну він набагато більше відповідає. І що найцікавіше ніяка стінка його не зупинить. Хоч 5 метрів висотою, хоч 25.

вот тольно не надо равнять тех кто приплыли на майфлауере к тому что сейчас. тогда люди по сути приплыли в никуда со своим скарбом, в попу мира. а счас валят индусы мексы на все готовое то что построили за них.

по поводу кто вызывает уважение или нет есть законы по которым тут живут, может ты привык жить по "справедливости" тут все не так. потому и живут хорошо что по закону. и нелегальные иммигранты нарушают закон, это надо пресекать.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #66 : Січня 30, 2019, 05:26:26 05:26 »
Трампонавти, от невже ви не розумієте, що вся ця х-ня зі стіною - це повний аналог макаківського газу попіісят.

Тільки тут розводняк будується не в плані безпосереднього бабла, яке типу загребе укробиватель від дешевого макакіного газу, а з охеренних ніштяків, які амерообиватель отримає від ефемерного зменшення імміграції латіносів в обітовану Гамеричку   :smilie7:   
Ваще не понял по чем тут на по писят. Демократы хотят налоги увеличивать. И вводить социализм.

Стена это наладить иммиграцию и нарушить поставки бесплатных голосов которые ведут к социализму.

Ну так нехай Додік і воює проти підвищення податків і соціалізму, тут його і підтримає багато хто.

Але він чомусь займається дешевою хернею (це я про стіну). Невже Мюллер так міцно за чутливе місце бере, що треба якусь бурхливу показуху демонструвати для відволікання уваги ?

так он и снизил налоги. и убрал обамакэру. точнее убрал штрафы за то что люди не подписуются на страховку. молодец. а стена это символ! не трожь стену :)

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #67 : Січня 30, 2019, 05:27:33 05:27 »

Ну так нехай Додік і воює проти підвищення податків і соціалізму, тут його і підтримає багато хто.

Але він чомусь займається дешевою хернею (це я про стіну). Невже Мюллер так міцно за чутливе місце бере, що треба якусь бурхливу показуху демонструвати для відволікання уваги ?

Стена это одно из его предвыборных обещаний
Правда он обещал что ее на мексиканские деньги построят  :gigi:

Тобто пистів, іншими словами.

Ну точно, як Жулька  :smilie5:

жулька это епанная социалистка популистка мадуровна. не равняйй с человеком что держит слово.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33332
  • Стать: Чоловіча
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #68 : Січня 30, 2019, 12:20:48 12:20 »

Ну так нехай Додік і воює проти підвищення податків і соціалізму, тут його і підтримає багато хто.

Але він чомусь займається дешевою хернею (це я про стіну). Невже Мюллер так міцно за чутливе місце бере, що треба якусь бурхливу показуху демонструвати для відволікання уваги ?

Стена это одно из его предвыборных обещаний
Правда он обещал что ее на мексиканские деньги построят  :gigi:

Тобто пистів, іншими словами.

Ну точно, як Жулька  :smilie5:

жулька это епанная социалистка популистка мадуровна. не равняйй с человеком что держит слово.

Держить слово від імені мексіканців ?   :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #69 : Січня 30, 2019, 04:44:27 16:44 »
Я так розумiю, що три суки йдуть - Мамця Великi Яйця, Болгословська Великий Рот та Богомолка Велика Срака.
 :smilie1:

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #70 : Лютого 03, 2019, 09:11:07 21:11 »
The Texas Attorney General has confirmed 95,000 illegal aliens are officially registered to vote in the state of Texas.

"At least 20,000 people whom state officials put on a list of potential non-citizen voters have now been removed from those lists after the state told counties that data it provided were flawed, local officials said on Wednesday."

Tens of thousands removed from potential non-citizen voters list after counties find flawed data

Але почекаємо ще.
« Останнє редагування: Лютого 03, 2019, 11:20:54 23:20 від мабуть »
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #71 : Лютого 03, 2019, 09:25:20 21:25 »
Стена это одно из его предвыборных обещаний
Правда он обещал что ее на мексиканские деньги построят  :gigi:


Тобто пистів, іншими словами.

Ну точно, як Жулька  :smilie5:


жулька это епанная социалистка популистка мадуровна. не равняйй с человеком что держит слово.


Держить слово від імені мексіканців ?   :smilie5:

мне пофиг что ты не любишь трампа по каким то причинам. я реально тут живу и в ту жопу что загнала медицину обамавская политика надо разгребать и разгребать. страна выросла на либертарианских идеях свободной экономики и ослбаленной роли государства в жизни общетсва. да трамп не идеал, но блин, эти социки демосраты это смерть страны.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33332
  • Стать: Чоловіча
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #72 : Лютого 03, 2019, 09:39:47 21:39 »
мне пофиг что ты не любишь трампа по каким то причинам. я реально тут живу и в ту жопу что загнала медицину обамавская политика надо разгребать и разгребать. страна выросла на либертарианских идеях свободной экономики и ослбаленной роли государства в жизни общетсва. да трамп не идеал, но блин, эти социки демосраты это смерть страны.

Мене ваші внутрішні справи не можуть особливо чіпати, тому що я просто не в курсі.

А щодо Трампа єдине що хвилює - невизначеність (м'яко кажучи) щодо його стосунків з кацапами.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #73 : Лютого 03, 2019, 09:57:04 21:57 »
Мої твердження щодо Додіка:
1) Він повністю і абсолютно працює на Кремль, який має на нього компромат (не важливо що це, чи відео як шльондри мочаться на Додіка, чи факти його фінансових оборудок з кацапоолігархами, чи ще щось, чи все разом);
2) Він співпрацював з Кремлем під час виборів;
3) Він провалив зовнішню політику США щодо Росії, КНДР, Ірану, Китаю, Канади, Мексики, Сірії, ЄС, України, тобто фактично усього світу. Штати те що він наворотив будуть розгрібати століттями, якщо взагалі це буде можливо.
4) Він повністю провалив кадрову політику, половина людей яких він призначав на високі посади зараз або під слідством, або пішли зі скандалами розказуючи що він імбецил.
5) Він повністю провалив економічну політику, займаючись популізмом і проїданням, живучи фінансово-економічним багажем закладеним попередниками, а сам закладає підвалини під дуже потужний фінансовий шторм найближчих років.

Перші 4 для думаючої людини самоочевидні уже зараз. Щодо п'ятого, то через рік-два думаю також буде очевидним.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19213
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #74 : Лютого 03, 2019, 10:14:15 22:14 »
.... дуже потужний фінансовий шторм найближчих років.

.... через рік-два думаю також буде очевидним.

Шортиш?  :smilie7: Потім, як шорти "вистрелять", на 300-метровій яхті покатаєш?  :shuffle:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #75 : Лютого 03, 2019, 10:21:59 22:21 »
Шортиш?  :smilie7: Потім, як шорти "вистрелять", на 300-метровій яхті покатаєш?  :shuffle:
Нєа, то не моє. Ніколи не ганявся за легкими грошима. А зараз тим більше. I'm too old for this shit. (С)  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #76 : Лютого 03, 2019, 10:35:54 22:35 »
...но блин, эти социки демосраты это смерть страны.

<R> Який жах!
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #77 : Лютого 03, 2019, 10:41:48 22:41 »
 :smiley24:
Мої твердження щодо Додіка:
1) Він повністю і абсолютно працює на Кремль, який має на нього компромат (не важливо що це, чи відео як шльондри мочаться на Додіка, чи факти його фінансових оборудок з кацапоолігархами, чи ще щось, чи все разом);
2) Він співпрацював з Кремлем під час виборів;
3) Він провалив зовнішню політику США щодо Росії, КНДР, Ірану, Китаю, Канади, Мексики, Сірії, ЄС, України, тобто фактично усього світу. Штати те що він наворотив будуть розгрібати століттями, якщо взагалі це буде можливо.
4) Він повністю провалив кадрову політику, половина людей яких він призначав на високі посади зараз або під слідством, або пішли зі скандалами розказуючи що він імбецил.
5) Він повністю провалив економічну політику, займаючись популізмом і проїданням, живучи фінансово-економічним багажем закладеним попередниками, а сам закладає підвалини під дуже потужний фінансовий шторм найближчих років.

Перші 4 для думаючої людини самоочевидні уже зараз. Щодо п'ятого, то через рік-два думаю також буде очевидним.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #78 : Лютого 03, 2019, 10:53:26 22:53 »
Мої твердження щодо Додіка:
1) Він повністю і абсолютно працює на Кремль, який має на нього компромат (не важливо що це, чи відео як шльондри мочаться на Додіка, чи факти його фінансових оборудок з кацапоолігархами, чи ще щось, чи все разом);
2) Він співпрацював з Кремлем під час виборів;
3) Він провалив зовнішню політику США щодо Росії, КНДР, Ірану, Китаю, Канади, Мексики, Сірії, ЄС, України, тобто фактично усього світу. Штати те що він наворотив будуть розгрібати століттями, якщо взагалі це буде можливо.
4) Він повністю провалив кадрову політику, половина людей яких він призначав на високі посади зараз або під слідством, або пішли зі скандалами розказуючи що він імбецил.
5) Він повністю провалив економічну політику, займаючись популізмом і проїданням, живучи фінансово-економічним багажем закладеним попередниками, а сам закладає підвалини під дуже потужний фінансовий шторм найближчих років.

Перші 4 для думаючої людини самоочевидні уже зараз. Щодо п'ятого, то через рік-два думаю також буде очевидним.
Біда в тому, що політика Обами стосовно України та Росії імені Вікторії Нуланд була ше гіршою, ніж нинішня Трампівська.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19213
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #79 : Лютого 04, 2019, 04:16:29 04:16 »
Нєа, то не моє. Ніколи не ганявся за легкими грошима. А зараз тим більше. I'm too old for this shit. (С)  :gigi:


"А так дихав"(с)

 :alen

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #80 : Лютого 04, 2019, 05:21:14 05:21 »
Американці не тупіші за українців
Їм просто не пощастило, що американська еліта просрала країну.

Ідеології то для лохів
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #81 : Лютого 04, 2019, 05:25:19 05:25 »
Намагання виправдати Трампа. Якоюсь там економічною чи імігрантською хуєтою... Трамп знищує США як державу. Знищує всі штатівські інституції.

І тоді вже буде до сраки рівень безробіття чи медицина.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46632
  • Never give in!
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #82 : Лютого 04, 2019, 07:13:27 07:13 »
You are a brainwashed idiot.
Go back to Ukraine and tell everybody that because of Trump you couldn't live in US anymore. Or better go back to Russia...
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19213
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #83 : Лютого 04, 2019, 09:20:47 09:20 »
Американці не тупіші за українців
Їм просто не пощастило, що американська еліта просрала країну.

Повністю просрала, каміння на камінні не залишилося.  :weep:

Але шортити чомусь всі сцються. Хоча, здавалося б, "дєло вєрноє".  :bg

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Чергова перемога Додіка
« Reply #84 : Лютого 04, 2019, 12:59:26 12:59 »
Повністю просрала, каміння на камінні не залишилося.  :weep:

Але шортити чомусь всі сцються. Хоча, здавалося б, "дєло вєрноє".  :bg
Невже важко зрозуміти, що існують люди зайняті в реальному секторі, які не бавляться в трейдінг/форекс/криптовалюти/рулетку? Було на упячці кілька "мамкиних трейдерів" та ціле кодло "криптоолігархів". Ото їм би певно ваша пропозиція зайшла б.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos