Автор Тема: Колеги греко-католики  (Прочитано 7986 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Колеги греко-католики
« Reply #90 : Січня 20, 2019, 01:47:21 13:47 »
От і добре

Не можна легковажити з галицьким електоратом

Та той галицький електорат - теж ще ті барани. Он Брант циферки наводив, Содом і Гоморра   :fp2

Ті барани мають прийти і правильно проголосувати. Для цього треба провести правильну роз'яснювальну роботу, можна і лопатою по спині. Це може зробити церква, роз'яснювальну роботу. Я можу хіба лопатою, зі мною вже вся сільська родина не говорить.

так

і це зазвичай дає результат

навіть за Ющенка проголосували хіба Львів і села навколо

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Re: Колеги греко-католики
« Reply #91 : Січня 20, 2019, 02:16:38 14:16 »

Ті барани мають прийти і правильно проголосувати. Для цього треба провести правильну роз'яснювальну роботу, можна і лопатою по спині. Це може зробити церква, роз'яснювальну роботу. Я можу хіба лопатою, зі мною вже вся сільська родина не говорить.

 :laugh: :Razom:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Re: Колеги греко-католики
« Reply #92 : Січня 20, 2019, 02:43:52 14:43 »
От і добре

Не можна легковажити з галицьким електоратом

Та той галицький електорат - теж ще ті барани. Он Брант циферки наводив, Содом і Гоморра   :fp2

Ті барани мають прийти і правильно проголосувати. Для цього треба провести правильну роз'яснювальну роботу, можна і лопатою по спині. Це може зробити церква, роз'яснювальну роботу. Я можу хіба лопатою, зі мною вже вся сільська родина не говорить.

В Зєльонкіна вже увірували родичі ? Чи Макака назавжди в серцях ?   :love:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Колеги греко-католики
« Reply #93 : Січня 20, 2019, 03:14:19 15:14 »
От і добре

Не можна легковажити з галицьким електоратом

Та той галицький електорат - теж ще ті барани. Он Брант циферки наводив, Содом і Гоморра   :fp2

Ті барани мають прийти і правильно проголосувати. Для цього треба провести правильну роз'яснювальну роботу, можна і лопатою по спині. Це може зробити церква, роз'яснювальну роботу. Я можу хіба лопатою, зі мною вже вся сільська родина не говорить.

В Зєльонкіна вже увірували родичі ? Чи Макака назавжди в серцях ?   :love:
Гірше, в мене тітка (83 роки) в Гордона вірує  :weep:
Старші люди, як наслухаються медіаповій по зомбоящику - це повний Содом і Гоморра  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Колеги греко-католики
« Reply #94 : Січня 20, 2019, 03:32:29 15:32 »
От і добре

Не можна легковажити з галицьким електоратом

Та той галицький електорат - теж ще ті барани. Он Брант циферки наводив, Содом і Гоморра   :fp2

Ті барани мають прийти і правильно проголосувати. Для цього треба провести правильну роз'яснювальну роботу, можна і лопатою по спині. Це може зробити церква, роз'яснювальну роботу. Я можу хіба лопатою, зі мною вже вся сільська родина не говорить.

В Зєльонкіна вже увірували родичі ? Чи Макака назавжди в серцях ?   :love:
Гірше, в мене тітка (83 роки) в Гордона вірує  :weep:
Старші люди, як наслухаються медіаповій по зомбоящику - це повний Содом і Гоморра  :weep:

Сестри двоюрідної чоловік був начальником осередку йульківського в одному з містечок біля Львова, 60 км від. Зараз не знаю, але цьотка коли до мами моєї(рідної сестри) дзвонила останнього разу, то моя мамця їх всіх обізвала дебілами. Бо ті шось там завернули про Пороха і зраду, а мама моя за Пороха відразу всіх зрадойобів посилає. На тому політичні дебати завершилися, і родинні стосунки наразі теж, з цією гілкою родини. Мамі моїй 82 роки, до речі, і вона дуже недоречно зламала позавчора руку. Найбільше, що її зараз гризе- це те, як вона буде ставити галочку біля Пороха в бюлетені.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Колеги греко-католики
« Reply #95 : Січня 20, 2019, 05:37:55 17:37 »
Ось і скажіть, що гени не передаються

Хай швидко одужує мама, Ксеню

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Колеги греко-католики
« Reply #96 : Січня 20, 2019, 06:04:51 18:04 »
От і добре

Не можна легковажити з галицьким електоратом

Та той галицький електорат - теж ще ті барани. Он Брант циферки наводив, Содом і Гоморра   :fp2

Ті барани мають прийти і правильно проголосувати. Для цього треба провести правильну роз'яснювальну роботу, можна і лопатою по спині. Це може зробити церква, роз'яснювальну роботу. Я можу хіба лопатою, зі мною вже вся сільська родина не говорить.

В Зєльонкіна вже увірували родичі ? Чи Макака назавжди в серцях ?   :love:
Гірше, в мене тітка (83 роки) в Гордона вірує  :weep:
Старші люди, як наслухаються медіаповій по зомбоящику - це повний Содом і Гоморра  :weep:
Скажіть що то прихований сатаніст і Бога зневажає, бо рекламував і просував в своїх газетках та передачах усіляких відьом та чаклунів і різні диявольські пірамідки.  :smilie7:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Колеги греко-католики
« Reply #97 : Січня 20, 2019, 06:15:36 18:15 »
Ось і скажіть, що гени не передаються

Хай швидко одужує мама, Ксеню

Дякую, я передам)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Колеги греко-католики
« Reply #98 : Січня 20, 2019, 09:19:22 21:19 »
Скажіть що то прихований сатаніст і Бога зневажає, бо рекламував і просував в своїх газетках та передачах усіляких відьом та чаклунів і різні диявольські пірамідки.  :smilie7:
Дурень вiн - як би не дах Швеця-Пiнчука-Кучми... де б воно зараз було?..
 :smilie7:

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Колеги греко-католики
« Reply #99 : Січня 21, 2019, 02:46:15 02:46 »
Скажіть що то прихований сатаніст і Бога зневажає, бо рекламував і просував в своїх газетках та передачах усіляких відьом та чаклунів і різні диявольські пірамідки.  :smilie7:
Дурень вiн - як би не дах Швеця-Пiнчука-Кучми... де б воно зараз було?..
 :smilie7:
Це ми тут в інтернетах такі розумні, а "бабкам" необхідно пояснювати на їхньому рівні, використовуючи реальні факти

P.S. Я реально не можу сприймати Гордона після отих всіх його муток з "шаманством" в 90х-2000х рр. Як тільки бачу його мордяку, так зразу думка включається - а це ж той пройтисвіт, що раніше лохів "цілителями" розводив. І наступна - на чому ж він тепер нас пробує розвести ?  :shuffle:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Колеги греко-католики
« Reply #100 : Січня 21, 2019, 09:47:03 09:47 »
P.S. Я реально не можу сприймати Гордона після отих всіх його муток з "шаманством" в 90х-2000х рр.
Як тільки бачу його мордяку, так зразу думка включається - а це ж той пройтисвіт, що раніше лохів "цілителями" розводив.
І наступна - на чому ж він тепер нас пробує розвести ?  :shuffle:
Та що там Гордон - пешка в великiй грi, де на кон ставиться життя людини.
В 1997 роцi я робив цикл програм про народну медицину,  один з епiзодiв... зимали в Гiдропарку на Водохрещi.
Тодi Героем дня був типу цiлитель Юрiй Омельченко, який на своiв "лiках" - травяних вiдварах -швидко пiднявся.
Мафiя йому дала грошi, авто, навiть приватну охорону, аби дядя Юра... мiг вiдчувати себе спокiйно та впевненно.
Та коли пошли неприемнi новини, люди вiд голодування почали падати в обморок, а хворi на рак... взагалi помирати, крутий дядя Юра... раптом зник.
В 2000 року пройшла iнфа, що вiн став жертвою мiлiцiонерiв-перевертнiв, якi охотилися на буржуiв - грабували та вбивали багатiв - тiло нещасного цiлителя знайшли в Броварьському лiсi.
На тому його типу бiзнес й кiнчився - послiдовники та вiряни вчення Iванова... прикрили лавку - анi липова лiцензiя МОЗу, анi iнши понти... не врятували "Центр Омельченко" вiд краху...
От на таких саме Омельченках та Стефанiях, Кошпiровських та Чумаках, Вiтах, Петрах-пришельцях... й пiднявся Дiма Городон.
А що з того вийшло... ви самi добре бачiте...
 :smilie7:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Колеги греко-католики
« Reply #101 : Лютого 03, 2019, 10:58:41 10:58 »
отець Вільчинський ніяк не заспокоїться, падло. Стаття в Католицькому оглядачі, де воно є головним редактором. Святослав ніяк не може на це вплинути, я не розумію? Дуже туго доходить до отця, йому треба якось доступніше пояснити.

http://catholicnews.org.ua/back-ussr?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Колеги греко-католики
« Reply #102 : Лютого 03, 2019, 11:22:47 11:22 »
 Треба задати собі питання- чи це самодіяльність ?

Я не схильний так думати

І, апелюючи цьому зрадолюбу-отцю - як греко-католик я вважаю за правильне бути в одній церкві з братами


Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Колеги греко-католики
« Reply #103 : Лютого 03, 2019, 11:25:44 11:25 »
Треба задати собі питання- чи це самодіяльність ?

Я не схильний так думати

І, апелюючи цьому зрадолюбу-отцю - як греко-католик я вважаю за правильне бути в одній церкві з братами

Святослав зараз біля Епіфанія, у Софіївському соборі.
Очевидно, що Вільчинський не самодіяльний. Це нагле мурло фсб.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Колеги греко-католики
« Reply #104 : Лютого 03, 2019, 11:31:45 11:31 »
Реакція Святослава за якийсь час вже не дуже буде і потрібна


Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Колеги греко-католики
« Reply #105 : Лютого 03, 2019, 11:40:10 11:40 »
Реакція Святослава за якийсь час вже не дуже буде і потрібна

Зараз вона потрібна.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Колеги греко-католики
« Reply #106 : Лютого 03, 2019, 11:44:47 11:44 »
Зараз вона потрібна.

Так, вона потрібна ЗАРАЗ


Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Колеги греко-католики
« Reply #107 : Лютого 03, 2019, 11:58:51 11:58 »
Так, вона потрібна ЗАРАЗ


Все треба робити вчасно. Святослав- розумна людина, він мусить це розуміти.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Колеги греко-католики
« Reply #108 : Лютого 03, 2019, 02:00:25 14:00 »

Все треба робити вчасно. Святослав- розумна людина, він мусить це розуміти.
Мені здається, що Гузар на подібні речі реагував оперативніше.
Проте йому й закидали , що він занадто втручається в політику.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Колеги греко-католики
« Reply #109 : Лютого 03, 2019, 02:45:53 14:45 »
Мені здається, що Гузар на подібні речі реагував оперативніше.
Проте йому й закидали , що він занадто втручається в політику.

Ймовірно так. І недарма він тоді зі Львова в Київ переїхав. Починаю розуміти, чому.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Re: Колеги греко-католики
« Reply #110 : Лютого 03, 2019, 04:48:24 16:48 »
Що тут ? Отець отримав на початку місяця аванс від кураторів ?   :smilie7:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Колеги греко-католики
« Reply #111 : Лютого 03, 2019, 05:16:36 17:16 »
Що тут ? Отець отримав на початку місяця аванс від кураторів ?   :smilie7:

Отця прорвало. Думаю, було б добре його показово знешкодити, бо буде гадити і далі за спиною Святослава. Справа ж, зрештою, не тільки у церкві.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Колеги греко-католики
« Reply #112 : Липня 14, 2019, 04:33:49 16:33 »
 Прокинулись?

Ми маємо захистити нашу свободу, беручи участь у парламентських виборах": Святослав Шевчук провів богослужіння з нагоди 30-річчя виходу УГКЦ із підпілля
У селі Зарваниця під Тернополем відбулось богослужіння з нагоди 30-річчя виходу Української греко-католицької церкви з підпілля.
", богослужіння очолив глава Української греко-католицької церкви блаженніший Святослав.

"Лінія фронту боротьби між добром і злом не пролягає десь на сході України, а пролягає через моє серце. Лінія фронту, мій блок пост, на якому я маю захистити ту свободу, яку тридцять років тому, через віру, як чудо України дав нам Господь – цю свободу мушу захистити сьогодні я. Хтось захищає із зброєю в руках, а ми з вами мусимо захистити, беручи участь у дострокових парламентських виборах. Слухайтеся голосу власного сумління, коли будете робити свій вибір. Україна не просто переможе у боротьбі зі злом, але встане зі своїх недуг", - наголосив блаженнійший Святослав, додавши, що 21 липня - це ще одна битва за свободу і незалежність України.

П'ятий президент України Петро Порошенко з родиною також взяли участь у прощі і богослужіннях.

"Україна проходить зараз дуже непрості випробування, лихоліття. І молитва Господня, допомога Господа нам необхідна. Тому я сьогодні тут разом із сотнями тисяч людей. Разом із паломниками спільно просимо у Господа і Пречистої Діви Марії принести довгоочікуваний мир на українську землю і зберегти нашу рідну країну. І я твердо переконаний в тому, що Господь принесе нам гарне майбутнє", - підкреслив Порошенко
Там і фотки є:
https://m.censor.net.ua/ua/news/3137424/my_mayemo_zahystyty_nashu_svobodu_beruchy_uchast_u_parlamentskyh_vyborah_svyatoslav_shevchuk_proviv

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Колеги греко-католики
« Reply #113 : Липня 14, 2019, 09:41:21 21:41 »
Прокинулись?

Ми маємо захистити нашу свободу, беручи участь у парламентських виборах": Святослав Шевчук провів богослужіння з нагоди 30-річчя виходу УГКЦ із підпілля
У селі Зарваниця під Тернополем відбулось богослужіння з нагоди 30-річчя виходу Української греко-католицької церкви з підпілля.
", богослужіння очолив глава Української греко-католицької церкви блаженніший Святослав.


Блаженніший Святослав нажаль виявився тупим зєбілом у вирішальний момент. І це він ніколи не виправить.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Re: Колеги греко-католики
« Reply #114 : Липня 14, 2019, 09:55:13 21:55 »
Блаженніший Святослав нажаль виявився тупим зєбілом у вирішальний момент. І це він ніколи не виправить.

 :fp2

Дядя, ти несеш явну куйню.

Коли про кацапську пропаганду в мережі кажуть, що там головне лише зробити вкид, а далі корисні ідіоти самі все рознесуть, то ти в даному випадку явно входиш в той контингент.     

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Колеги греко-католики
« Reply #115 : Липня 14, 2019, 10:35:46 22:35 »
:fp2

Дядя, ти несеш явну куйню.

Коли про кацапську пропаганду в мережі кажуть, що там головне лише зробити вкид, а далі корисні ідіоти самі все рознесуть, то ти в даному випадку явно входиш в той контингент.   
Повну хуйню несеш ти зараз, бо за браком аргументів в черговий раз починаєш срач стосовно особи опонента.
А блаженніший зєбіл ніс хуйню, коли перед виборами президента почав обсирати Пороха, підіграючи Коломойші та Вазіліну.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Re: Колеги греко-католики
« Reply #116 : Липня 14, 2019, 10:44:31 22:44 »
Повну хуйню несеш ти зараз, бо за браком аргументів в черговий раз починаєш срач стосовно особи опонента.
А блаженніший зєбіл ніс хуйню, коли перед виборами президента почав обсирати Пороха, підіграючи Коломойші та Вазіліну.

Твоя особа мені до дупи.

Я не знаю  ні про яке обсирання і підігрування, немає що  висмоктувати якусь херню з залупи  :at
 

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Колеги греко-католики
« Reply #117 : Липня 14, 2019, 10:53:09 22:53 »
Твоя особа мені до дупи.

Я не знаю  ні про яке обсирання і підігрування, немає що  висмоктувати якусь херню з залупи  :at
Якщо не знаєш - запитай.
Але підозрюю, що ти чудово знвєш, про що йдеться, аде вирішив корчити з себе вар'ята та мудило, бо так тобі зручніше блаженнійшого зєбіла захищати  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Re: Колеги греко-католики
« Reply #118 : Липня 14, 2019, 11:05:21 23:05 »
Якщо не знаєш - запитай.
Але підозрюю, що ти чудово знвєш, про що йдеться, аде вирішив корчити з себе вар'ята та мудило, бо так тобі зручніше блаженнійшого зєбіла захищати  :weep:

Ну, мудилом на разі ти завзято виступаєш, тулячи якусь ліву провокаторську лабуду   :smilie7:

Точно стрибок якийсь 'под прікритієм', як тягнипуксівець тут казав   :moskali:   

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Колеги греко-католики
« Reply #119 : Липня 15, 2019, 07:57:00 07:57 »
Ну, мудилом на разі ти завзято виступаєш, тулячи якусь ліву провокаторську лабуду   :smilie7:

Точно стрибок якийсь 'под прікритієм', як тягнипуксівець тут казав   :moskali:
Блін, ось ти й опідарасився повністю, дегенератику  :weep:
Знаєш, досі тебе вважав віртуальним другом, незважаючи на ньюанси, типу того, що замість аргументів любиш сортирні малюнки постити, а в принциповому для мене моменті з баном Лєси якусь ліву хуйню писав. Але зараз все стало на свої місця, прощавай.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?