Автор Тема: Нові рейтинги  (Прочитано 3260 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Нові рейтинги
« : Січня 31, 2019, 01:54:22 13:54 »
Дивуюсь нашому народу.
Таке враження, що їм тут не жити, а тому можна просто влаштовувати цирк.

Якби вибори Президента України вiдбувалися сьогоднi, то до другого туру потрапили б кандидати Володимир Зеленський та Петро Порошенко. Про це свідчать результати опитування, проведеного спільно з 16 по 29 січня 2019 року трьома соціологічними компаніями - Центром соціальних та маркетингових досліджень «Социс»; Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) та Центром Разумкова.
Зокрема, йдеться в прес-релізі за результатами дослідження, найбільшу підтримку населення серед тих, хто візьме участь у голосуванні та визначився зі своїм вибором, отримав би Зеленський - 23%. Друге місце посідає Порошенко – 16,4%. За Юлію Тимошенко готові відати свої голоси 15,7% респондентів. Загалом, близько 23% виборців на даний момент ще не знають, за кого віддадуть свій голос.
Під час дослідження респондентам також було запропоновано зробити свій власний прогноз того, хто стане наступним Президентом України (запитання: «Незалежно вiд того, за кого Ви збираєтеся голосувати, хто з наступних кандидатів, на Вашу думку, переможе?»).
Найбільш ймовірним переможцем на президентських виборах респонденти вважають Порошенка – 20,5%. Перемогу Тимошенко прогнозують 19,9% опитаних, а Зеленському –10,8%.
Значна частина опитаних (36,4%) ще не змогли визначитись з тим, хто саме стане наступним Президентом України.
https://www.ukrinform.ua/rubric-elections/2631007-do-drugogo-turu-potraplaut-zelenskij-ta-porosenko-spilne-doslidzenna-troh-socsluzb.html



Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Нові рейтинги
« Reply #1 : Січня 31, 2019, 01:57:23 13:57 »
Не нервируйтесь.

Просто не обращайте внимание на подобные "рейтинги". Это элемент манипулятивной технологии в обработке сознания избирателя.

Идёт борьба за неопределившихся.
No money No honey

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові рейтинги
« Reply #2 : Січня 31, 2019, 01:59:18 13:59 »
А мені подобається. Мадурівну - в Венесуелу.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Нові рейтинги
« Reply #3 : Січня 31, 2019, 02:05:12 14:05 »
Не нервируйтесь.

Просто не обращайте внимание на подобные "рейтинги". Это элемент манипулятивной технологии в обработке сознания избирателя.

Идёт борьба за неопределившихся.

Невже такі авторитетні контори згодились підставитися?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Нові рейтинги
« Reply #4 : Січня 31, 2019, 02:09:18 14:09 »
От ще одне опитування. Правда, групі Рейтинг я особливо не довіряю.

Надання Православній церкві України томосу про автокефалію підтримує 51% українців. Про це свідчать дані опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" у січні 2019 року, результати було опубліковано 31 січня.

Надання томосу не підтримує 21% опитаних, 9% вагалися з відповіддю, 20% відповіли, що їм усе одно.

Опитування проводили з 16-го до 25 січня, методом формалізованого інтерв'ю було опитано 6 тис. повнолітніх громадян. Статистична похибка не перевищує 1,3%.
 Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/society/nadannja-tomosu-pidtrimuje-51-ukrajintsiv-opituvannja-702894.html

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Нові рейтинги
« Reply #5 : Січня 31, 2019, 02:23:17 14:23 »
Невже такі авторитетні контори згодились підставитися?

Как там: "Стыд не дым - глаза не выест."

Нули после единицы в платёжке важнее.
No money No honey

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові рейтинги
« Reply #6 : Січня 31, 2019, 02:26:11 14:26 »


Просто не обращайте внимание на подобные "рейтинги". Это элемент манипулятивной технологии в обработке сознания избирателя.


Теперь Беня стал платить за рейтинги маслом ( в смысле рисованные)  :smilie5:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові рейтинги
« Reply #7 : Січня 31, 2019, 02:35:52 14:35 »
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Нові рейтинги
« Reply #8 : Січня 31, 2019, 02:41:39 14:41 »
    Цифри оманливі, особливо коли я сам ними займаюся; з цього приводу справедливим є вислів, приписуваний Дізраелі: «Існує три види брехні: брехня, нахабна брехня і статистика».

    — Марк Твен, 5 липня 1907

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: Нові рейтинги
« Reply #9 : Січня 31, 2019, 02:48:09 14:48 »
Я решил смотреть на вещи с философской точки зрения, если мудрый тм украинский народ на возможно решающих с точки зрения существования Украины выборах, определится что независимое государство ему не нужно путем голосования за вазелинскомадуровномедведчуковских, значит не нужно и не суждено

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Нові рейтинги
« Reply #10 : Січня 31, 2019, 02:52:29 14:52 »
А мені подобається. Мадурівну - в Венесуелу.  :gigi:
В принципі погоджуюсь. Якщо Макака не вийде навіть в другий тур, то вона і на парламентських з великою ймовірністю пролітає. Профіт  :gigi:
В цьому плані оптимально було б, якби Порох в другому турі переміг Грицацуя. Той такий недбалий, що навіть ймовірний свій успіх на президентських не зможе конвертувати в потужну фракцію у ВР. Бо в нього просто нема кадрів на потужну фракцію.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Нові рейтинги
« Reply #11 : Січня 31, 2019, 02:54:02 14:54 »
Я решил смотреть на вещи с философской точки зрения, если мудрый тм украинский народ на возможно решающих с точки зрения существования Украины выборах, определится что независимое государство ему не нужно путем голосования за вазелинскомадуровномедведчуковских, значит не нужно и не суждено
Розумний і єдино правильний підхід  :smiley24:.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: Нові рейтинги
« Reply #12 : Січня 31, 2019, 02:58:52 14:58 »
Там кста вроде собирается выдвигаться Сеня, вот это очень несвоевременный и глупый шаг, шансов на этих выборах нет зато есть шанс отгрызть у Пороха пару процентов которые могут быть решающими, иллюзий питать не надо, выборы для Пороха будут очень тяжёлыми, количество дебилов зашкаливает.. Очень надеюсь что Сене хватит ума не делать этого

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Нові рейтинги
« Reply #13 : Січня 31, 2019, 03:02:51 15:02 »
Там кста вроде собирается выдвигаться Сеня, вот это очень несвоевременный и глупый шаг, шансов на этих выборах нет зато есть шанс отгрызть у Пороха пару процентов которые могут быть решающими, иллюзий питать не надо, выборы для Пороха будут очень тяжёлыми, количество дебилов зашкаливает.. Очень надеюсь что Сене хватит ума не делать этого
Якщо Яценюк йде на вибори, то це таки круто міняє розклади  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Нові рейтинги
« Reply #14 : Січня 31, 2019, 03:17:58 15:17 »
Яценюк не піде, я в цьому впевнена. Як була впевнена в тому, що Вакарчук не піде. Яценюк теж не ідіот, його час ще настане через п'ять років, він це розуміє. У протилежному випадку він ніхто, це він теж розуміє. Сєня-горинич на Майдані і зараз- це двоє різних людей.

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові рейтинги
« Reply #15 : Січня 31, 2019, 03:25:10 15:25 »
НФ будет поддерживать Пороха. Яценюк выдвигаться не будет. Инфа от одного из функционеров НФ.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26912
Re: Нові рейтинги
« Reply #16 : Січня 31, 2019, 03:33:21 15:33 »
Сеня вроде лично говорил что не пойдет

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Нові рейтинги
« Reply #17 : Січня 31, 2019, 03:38:32 15:38 »
Яценюк не піде, я в цьому впевнена. Як була впевнена в тому, що Вакарчук не піде. Яценюк теж не ідіот, його час ще настане через п'ять років, він це розуміє. У протилежному випадку він ніхто, це він теж розуміє. Сєня-горинич на Майдані і зараз- це двоє різних людей.
Я теж в принципі сподіваюсь на здоровий глузд Яценюка, але припускаю, що може й піти на вибори, якщо з Порохом не домовились.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Нові рейтинги
« Reply #18 : Січня 31, 2019, 03:41:03 15:41 »
НФ будет поддерживать Пороха. Яценюк выдвигаться не будет. Инфа от одного из функционеров НФ.

Там тільки авакян бикує.
Всі інші тихо під шконкою сидять.
І до мадурівни щось не поспішають, бо знають її шахрайську натуру
Mocsia delenda est

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: Нові рейтинги
« Reply #19 : Січня 31, 2019, 03:41:38 15:41 »
Партийный актив "Народного фронта" поддерживает выдвижение лидера политсилы, экс-премьера Арсения Яценюка кандидатом на выборах президента Украины, но решение будет принято на съезде 2 февраля.

Об этом проинформировал на своей странице в Facebook глава фракции "Народного фронта" в Верховной Раде Максим Бурбак.

"Партийный актив однозначно высказался за выдвижение Арсения Яценюка в президенты Украины. Это стало понятно, когда Арсений Яценюк встречался в декабре с партактивом в регионах. Партия выразила безусловное доверие лидеру. Именно с таким настроением делегаты едут и на съезд 2 февраля", - подчеркнул Бурбак.

Он также выразил мнение, что от решения "Народного фронта" о выдвижении своего кандидата "зависит не только ход, но и результат выборов".

"Все лидеры "Народного фронта" вместе с Арсением Яценюком чувствуют важность момента и своего решения. Мы ответственная политическая сила. Сейчас мы понимаем, что от решения "НФ" зависит не только ход, но и результат выборов. Возможно, от нашего решения зависит, кто станет президентом Украины", - считает Бурбак.

"Какое бы решение не принял съезд, уже сейчас можем сказать точно одно: мы сделаем все, чтобы выборы были честными и демократичными", - подытожил он.

Ну я надеюсь что Сене ума хватит

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Нові рейтинги
« Reply #20 : Січня 31, 2019, 03:48:37 15:48 »
Не нервируйтесь.

Просто не обращайте внимание на подобные "рейтинги". Это элемент манипулятивной технологии в обработке сознания избирателя.

Идёт борьба за неопределившихся.
+ 100500. сегодня в тырнете подняли картинки с рейтингами 2014 года. честно, я уже как-то и подзабыла, что там ЮВТ была на лидирующиъ позициях))) сильно удивилась на те цифры))) вот картинки - за месяц до выборов ЮВТ первая, а Порох третий, за 2 недели до выборов Порох уже второй, а Йуля все равно первая, а итоговую цифру все знают)))




Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Нові рейтинги
« Reply #21 : Січня 31, 2019, 03:52:11 15:52 »


 
Цитувати
Возможно, от нашего решения зависит, кто станет президентом Украины", - считает Бурбак.

Впіймали "золоту картку"?
Ну, якщо вони будуть підтримувати Порошенка, то, здається, це буде єдина політична сила, яка його підтримує.
Цікаво, кого підтримає Свобода у другому турі?

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: Нові рейтинги
« Reply #22 : Січня 31, 2019, 04:00:48 16:00 »
Там кста в этих рейтингах ещё 23 % неопределившихся, каждый четвёртый..

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Нові рейтинги
« Reply #23 : Січня 31, 2019, 04:04:30 16:04 »

 
Впіймали "золоту картку"?
Ну, якщо вони будуть підтримувати Порошенка, то, здається, це буде єдина політична сила, яка його підтримує.
Цікаво, кого підтримає Свобода у другому турі?
На казльоправді свободівців зараз не відрізниш від юльків, так що по факту вони вже зараз є бюторасами. Хоча офіційно вголос мабуть скажуть, що вони проти всіх.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Нові рейтинги
« Reply #24 : Січня 31, 2019, 04:09:33 16:09 »
Мене це опитання засмучує.
Що вже заспокоїлись? Давно не отримували градів на свою бОшку від Параши? Так ще отримаєте!

Вступ до НАТО підтримують 46% населення.
Згідно з результатами опитування групи "Рейтинг", 9% опитаних українців підтримують вступ країни в Митний союз, 30% – проти вступу в будь-який блок.
 Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/politics/vstup-ukrajini-do-jes-pidtrimujut-50-ukrajintsiv-u-nato-46-opituvannja-702897.html

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Нові рейтинги
« Reply #25 : Січня 31, 2019, 04:15:21 16:15 »
От вам і мужачуківсько-бойківсько-ваЗелиновий електорат.
9% + 30% = 39%.
До того ж це електорат активний  та упоротий.
От і весь розклад. :smilie2:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові рейтинги
« Reply #26 : Січня 31, 2019, 04:18:42 16:18 »

Цікаво, кого підтримає Свобода у другому турі?

Точно не Порошенко , поскольку их хозяева играют категорически против Порошенко.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Нові рейтинги
« Reply #27 : Січня 31, 2019, 04:38:21 16:38 »
А уявіть пару Порошенко - Зеленський.
Невже будуть підтримувати ВаЗелина?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Нові рейтинги
« Reply #28 : Січня 31, 2019, 04:42:15 16:42 »
А уявіть пару Порошенко - Зеленський.
Невже будуть підтримувати ВаЗелина?
Розслабтесь і не панікуйте завчасно.
Не думаю, що в такому варіанті оберуть Вазаліна.
Ці рейтинги ще кілька разів поміняються кардинально, пригадайте попередні вибори.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові рейтинги
« Reply #29 : Січня 31, 2019, 04:43:15 16:43 »
Та не буде ніякого Зеленського. Буде Пеця і Мадура. А далі подивимось.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos