Автор Тема: Нові рейтинги  (Прочитано 3261 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Нові рейтинги
« Reply #30 : Січня 31, 2019, 04:43:40 16:43 »
 Мариуполь-Украина!‏ @SVorogam                В актовом зале комбината Азовсталь г.Мариуполь закончилась встреча Вилкула с избирателями. 2.5 часа промывки мозгов, обливания грязью действующей власти. Резюме: голосуйте за меня, будет мир, нахуй надо НАТО и ЕС, снизим цену на газ.
 

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Нові рейтинги
« Reply #31 : Січня 31, 2019, 04:59:40 16:59 »
Точно не Порошенко , поскольку их хозяева играют категорически против Порошенко.

Свобода нікого не підтримає, будуть валити в другому турі обох, хто б це не був.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Нові рейтинги
« Reply #32 : Січня 31, 2019, 05:03:15 17:03 »
Свобода нікого не підтримає, будуть валити в другому турі обох, хто б це не був.
На словах так, на ділі вже зараз підтримують Макаку.

Вони практично зовсім не чіпають Юльку, критикують лише Пороха.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: Нові рейтинги
« Reply #33 : Січня 31, 2019, 05:09:52 17:09 »
Житомирянин
@Aleks_Kovalyuk
- Алло, это Коломойский, это кантора "Рейтинг"? нарисуйте моему пиздюку Зеленкому рейтинг где он первый! Шо не будете рисовать блядь? Дубинский, пускай газ нахуй!  :laugh:
« Останнє редагування: Січня 31, 2019, 05:16:18 17:16 від _GP_ »

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Нові рейтинги
« Reply #34 : Січня 31, 2019, 05:16:54 17:16 »
На словах так, на ділі вже зараз підтримують Макаку.

Вони практично зовсім не чіпають Юльку, критикують лише Пороха.



Бо йульки- це не їхні виборці. А від Пороха сподіваються відгризти.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові рейтинги
« Reply #35 : Січня 31, 2019, 05:30:32 17:30 »
Бо йульки- це не їхні виборці.
А від Пороха сподіваються відгризти.
Зуби зломають...
 >:(

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Нові рейтинги
« Reply #36 : Січня 31, 2019, 05:36:50 17:36 »
бачу, треба на супі роздавати заспокійливе  :lol:

не партесь- Порох виходить в другий тур, а там вже справа техніки

подивіться на істерики хуйлоботів про "фальсифікації" виборів- ось це і є справжня статистика

хуйлоботи вже активно готуються до пройобу

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Нові рейтинги
« Reply #37 : Січня 31, 2019, 05:40:10 17:40 »
Хоча, я передумала. Ймовірність того, що у другому турі Кошулинський підтримає Пороха, дуже висока. Макаку він не підтримає у жодному випадку.

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Re: Нові рейтинги
« Reply #38 : Січня 31, 2019, 05:48:52 17:48 »
Я вважаю, що кількість вата+люмпени+голоснем за зе по-приколу+зрадойоби десь в районі 42-45%. Тому і вже видно чітке перетікання між макакою і зе - він вгору, Вона вниз. Цікава буде істерика сьогодні в офісі маДури і в телефоні Коломи ))). Але другий тур вийде ноздря-в-ноздрю. Всі про-російські плюс ідиоти проти України.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Нові рейтинги
« Reply #39 : Січня 31, 2019, 06:13:44 18:13 »
Сьогодні клієнт зробив мій день.

Наприкінці робочого дня на фірму прийшов клієнт за інструментом.
Звичайна робоча людина. Доки ми оформлюємо йому документи, він питає:

За кого ви будите голосувати?
Відповідаємо: За того, кого найбільш усі сварять.
Він нам каже: Все правильно! Я теж буду голосувати за Порошенко.

Потім він трохи надав характеристику Косатій та ВаЗелину. Я не буду її повторювати, бо я не Лесь Поддерев*янський.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Нові рейтинги
« Reply #40 : Січня 31, 2019, 06:19:33 18:19 »
І ще інформація про ВаЗеліна

Шоумен Володимир Зеленський, який вже офіційно зареєстрований ЦВК кандидатом у президенти України, виправив декларацію і вніс інформацію щодо володінням ним акціями кіпрської компанії Green Family Ltd, через яку йому і його бізнес-партнерам належать кінокомпанії в Росії. Раніше про цей бізнес розповіли журналісти програми «​Схеми: корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу «​UA: Перший») у розслідуванні «Зелена родина ру».

У виправленій декларації за 2017, яка була розміщена 30 січня на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, у розділі «Цінні папери» Зеленський вказав, що є власником 300 акцій кіпрської компанії.

У першій поданій декларацій згадок про Green Family Ltd не було.

Раніше «Схеми» встановили, що у Володимира Зеленського досі існує кінобізнес на території Росії, хоча він запевняв, що закрив його ще у 2014 році.

Журналісти знайшли три російські компанії, які займаються виробництвом кіно-, відеофільмів і телевізійних програм: «Вайсберг Пикчерс», «Платинумфильм» і «Грин Филмс». Засновником усіх трьох є кіпрська компанія Green Family Ltd. Ця ж компанія є співзасновницею ТОВ «Квартал 95» в Україні, а її кінцевими бенефіціарами вказані Володимир Зеленський, його бізнес-партнери Андрій Яковлев, Борис і Сергій Шефіри і соратник Ігоря Коломойського Тімур Міндіч.

Ну, що? Задоволені "новим обличчям"? Чесний-чесний. Ніяких офшорів і російського бізнесу. :smiley23:

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Re: Нові рейтинги
« Reply #41 : Січня 31, 2019, 06:38:41 18:38 »
знач бізнес з агресором веде не тільки ліпецька фабрика? )))) Як невдобно)))! А як же роками постні шютки про це на 95 кварталі? Ааа це ж "нові абліччя". От вжеж мєлкій уродєцъ.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Нові рейтинги
« Reply #42 : Січня 31, 2019, 06:39:57 18:39 »
Taras Chornovil

3 ч. ·
...

Появилися нові соцдослідження від трьох компаній (Соціс, Кміс та Центр ім. Разумкова):
https://www.pravda.com.ua/news/2019/01/31/7205372/
з доволі високою вибіркою та дотриманням необхідних методологій. Тому вірити даним опитування можна. Але...

Далеко не все тут має прямий стосунок до реального волевиявлення. Щоб не сісти в просту емоційну калюжу, слід просто оцінити, в якій ролі респонденти сприймають тих чи інших запропонованих суб'єктів виборчих перегонів. Насправді, цікаві для нас усіх три перші позиції: Зеленський, Порошенко, Тимошенко (саме в такому порядку їх розмістили опитувані соціологами громадяни України.

Щодо зміни позицій у парі Порошенко-Тимошенко (а я й далі безумовно переконаний, що саме між ними ведеться реальна боротьба), то тут для мене нема нічого нового. Я десь із тиждень назад написав тут свій прогноз, що в лютому, після офіційного старту кампанії Порошенка його рейтинги почнуть обганяти Тимошенко й розрив буде з мінливими темпами поступово зростати. Не попав у точку лише з початком цієї
тенденції - зміни стартували дещо раніше. Однак, на мій погляд, така тенденція невідворотна. Жуля Володимирівна здійснила найбільший у політичній історії фальшстарт, розпочавши свою реальну кампанію дуже й дуже давно. Настала втома виборця від постійних обіцянок, змін позицій, програм, орієнтирів. Правильно ж кажуть: "Можна обманювати певну кількість людей (залізобетонний електрат Жулі) постійно , можна обманювати багатьох людей (ширше коло невдоволених громадян) деякий час, але не можна обманювати багтьох увесь час". Затягнута й нещира кампанія упродовж фатально довгого часу приносить свої негативні наслідки для Тимошенко.

Порошенко раптово й неочікувано для багатьох появляється в новому статусі. Нам нав'язували думку, що це він упродовж усього цього часу вів свою передвиборчу кампанію... І раптом він її насправді починає. Й виявляється, що тут усе буде інакше. Як Президент він їздив разос з митрополитом Епіфанієм і томосом, бо це була частина державної політики державо- й націєтворення. А тут в одну мить, навіть на йогог форумі той же предстоятель ПЦУ просто був гостем і не виступав, нікого не благословляв, не підтримував. А все тому, що це вже був чисто політичний, передвиборчий процес, у якому Церкві брати участь негоже. Це розуміють нормальні українці, розуміє митрополит Епіфаній,
розуміє Президент, але не може зрозуміти Тимошенко (на жаль, безвідносно до сказаних ним слів, десь цю межу не бачить і патріарх Філарет, бо дається взнаки стара школа). І таких чітких відмінностей, де буде видна зрима грань, зустрінемо ще чимало. У Порошенка кампанія лише починається. Я не маю дотичності до його штабу, тому не можу прогнозувати, як там усе буде побудовано, але переконаний, що агітаційний ресурс (після офіційної реєстрації цей термін буде цілком коректним) у Порошенко значно більший, ніж у Жулі Тимошенко.

А тепер про те, що викликало найбільше шуму серед журналістів і поверхових експертів, і що я цілком свідомо за пріоритетністю все ж ставлю на друге місце. Це "вражаюче" перше місце Зеленського. Я ні на мить не сумніваюся, що саме така, як зазначено, частка опитуваних висловилися на його користь. Ну і що? Порошенко й Тимошенко - це політики, діаметрально протилежні, але реальні. А Зеленський - це таке собі колективне "Проти всіх". На віть більш банально: "Ви всі каки, беки, фкфло, як же я вас усіх ненавиджу, як мене все дістало, чому я не знаходжу для себе в житті жодних перспектив, як так, що хтось їде кудись учитися чи працювати, створює бізнес, а мені хіба водярою з горя залийся..." Це голоси людей, які політично дуже різношерстні. Частина з низ точно не піде голосувати (щоб не відповідали інтерв'юерам - ми ж хочемо виглядати кращими...), ще якась група врешті схилиться до різних оппоблоківських висуванців, а дехто передумає на користь кого завгодно з інших кандидатів (від прохідних, до геть маргінальних).

Яне відмовляюся від свого прогнозу, що для клоуна навіть попасти в першу п'ятірку - це вже буде проблема. Його рейтинги коректні з погляду методології соціологів, але абсолютно дуті з погляду політологічного. Крім того, проти нього ще ніхто серйозно не воював, його спробували чуть-чуть поворушити пару журналістів і отримали у відповідь відверте мурло хама. Усе ще попереду. Один з найкращих приводів не надто серйозно ставитися до клоуна Zюzі - це позиція його головних ніби то конкурентів. Не задумувалися: чому ті,для кого, здавалося б, Зеленський становить смертельну небезпеку, так мало реакції? Та тому що там уміють значно вміліше інтерпретувати соцдослідження. І в тому ж штабі тимошенко висновки роблять приблизно схожі до моїх.
То ж очікуємо подальших новин і чергових несподіванок. Життя таки дуже цікаве.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Нові рейтинги
« Reply #43 : Січня 31, 2019, 06:45:21 18:45 »
Щось мені якось моторошно від цих рейтингів. Не дай Боже кловУна в Президентах.  Майданом вже не обійдеться. Буде о та сама хунта котрій який рік всіх лякають. А так дійсно буде бо я не уявляю що сучасна наша армія підкориться головнокомандувачу Зленському. Мені це на голову взагалі не налазить.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Нові рейтинги
« Reply #44 : Січня 31, 2019, 06:47:55 18:47 »
Зєля - сікредна зброя Порошенка  :smilie7:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Нові рейтинги
« Reply #45 : Січня 31, 2019, 08:11:40 20:11 »
Штож теперь кацапТВ будетвещать после этих рейтингов? Они ж заЙулю топили, а тут на Термос нахваливать....

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Нові рейтинги
« Reply #46 : Січня 31, 2019, 09:01:25 21:01 »
Гриценко таки тупий нарцис. :smiley23:
Спочатку його добре замочила І.Луценко. А тепер прийшла черга Кровавого Пастора. :laugh:

 Секретарь СНБО Александр Турчинов заявил, что словам кандидата в президенты Анатолия Гриценко о том, что он якобы «прятал» своего сына от участия в АТО является ложью. Об этом Турчинов написал в своем Facebook.

«В отличие от экс-министра обороны правительства Януковича Анатолия Гриценко, мой сын в самые трудные для нашего государства времена — летом 2014 года, сразу после получения диплома украинского вуза, ушел добровольцем в Национальную гвардию», — написал Турчинов.

По словам секретаря СНБО, его сын «прослужил полтора года — с лета 2014-го до начала 2016-го года, и только когда уровень противостояния начал снижаться, уволился из Нацгвардии».

«Я много лет знаю Гриценко, и могу привести множество фактов, доказывающих его трусость, лживость и пустое позерство. Зная об этом, он при каждом удобном случае рассказывает о своих мечтах меня расстрелять или хотя бы посадить. К сожалению, многие люди продолжают верить лжи завернутых в яркую обертку грязных популистов, в частности, таких, как этот «герой», что вместе с Януковичем, Саламатиным, Лебедевым и другими предателями уничтожал и разоружал нашу армию.», — добавил Турчинов.

Ранее в интервью Дмитрию Гордону Гриценко говорил, что не прятал своего сына от службы в зоне АТО в 2014 году, как это сделал «Порошенко, или Луценко, или Пашинский, или Турчинов».

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26913
Re: Нові рейтинги
« Reply #48 : Січня 31, 2019, 09:24:20 21:24 »
Гриценко таки тупий нарцис. :smiley23:
Спочатку його добре замочила І.Луценко. А тепер прийшла черга Кровавого Пастора. :laugh:


Я всегда считал Гриця подкаблучником и мямлей, а он еще оказался идиотом  :laugh:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Нові рейтинги
« Reply #49 : Січня 31, 2019, 09:31:02 21:31 »
Я всегда считал Гриця подкаблучником и мямлей, а он еще оказался идиотом  :laugh:
Також виявилось, що ідіоткою є і пані Грицацуєва, всупереч побутуючому переконанню про її неабиякий розум  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
Re: Нові рейтинги
« Reply #50 : Січня 31, 2019, 10:35:40 22:35 »
Володимир Мартинюк
19 hrs ·

Путін "висунув свою кандидатуру" на виборах в Україні.
********
Голова Служби Зовнішньої розвідки України Єгор Божок повідомив що Росія виділила своїм розвідслужбам 350 млн$ на "участь" у виборах в Україні.
За його словами Кремль готує три сценарії розвитку подій:
- Реванш проросійських сил в результаті виборів президента або парламенту
- Внутрішня дестабілізація ситуації в Україні в разі провалу проросійських сил
- Військова операція РФ проти України

"Перед усіма російськими спецслужбами стоїть конкретне завдання «закрыть украинский вопрос» у 2019 році. «Закрыть» – означає повернути Україну на орбіту впливу Російської Федерації. І зробити це настільки надійно, щоб «никаких цветных революций» в Україні більше ніколи не відбулося", – розповів Божок.

"Завдання, що стоїть перед усіма спецслужбами Російської Федерації, – "кто угодно, только не Порошенко". На думку російського політикуму, Порошенко єдиний, з ким не можливо домовитися про повернення України в орбіту впливу Росії", – додав голова спецслужби.

За його словами, під час президентських виборів в Україні російські спецслужби застосують увесь інструментарій, який є в арсеналі спецслужб: від кібератак до диверсій, підкупів, провокацій, впливу на громадську думку, дезінформації, пропаганди, застосування агентури, п’ятої колони, тощо.

Гроші будуть направлені на проплату фейкових новин і підкуп, організацію провокацій, "протестів", внутрішньополітичного тиску на керівництво держави, для підготовки кібератак.
============================================
Додам від себе - протягом останнього тижня кардинально змінилася ситуація в інтеренет просторі - в соцмережах появилося безліч "опозиційних" груп які відрізняються характерним вульгарно-нахабним "російським" стилем агітації . Через них вже виплескується потужний потік агітаційних матеріалі і новин різної рівня фейковості - від очевидних до замаскованих.

З регіонів повідомляють про раптову появу нових "громадських" організацій які намагаються проводити максимально емоційні і агресивних заходи і протести.
З будь якого приводу.

Схоже повитягали із "спецхранів" старі рекомендації В. Леніна по створенню "революційної ситуації.
=============================================
Виходячи з цього можна вважати що Путін висунув свою власну кандидатуру на на президенських виборах 2019 року в Україні.

В цій ситуації найбезпечнішим варіантом для України є обрання Президента вже в першому турі - так як це відбулося у 2014 році.
If you are going through hell, keep going.

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Re: Нові рейтинги
« Reply #51 : Січня 31, 2019, 10:40:47 22:40 »
Гриценко это статистическая похибка, главное он сам не верит в свои шансы, расчет на парламентские у него, но с учётом, что команда такая же и там шансов ноль

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
Re: Нові рейтинги
« Reply #52 : Лютого 01, 2019, 12:40:27 00:40 »
If you are going through hell, keep going.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Нові рейтинги
« Reply #53 : Лютого 01, 2019, 12:43:48 00:43 »
Я всегда считал Гриця подкаблучником и мямлей, а он еще оказался идиотом  :laugh:

Там трохи інша причина, хоча він, безперечно, ідіот. Але чекаємо понеділка, має бути весело.


Karl Volokh
Вчера один из комментаторов под постом о Гриценко написал: «он специально оббрехивает Луценко, чтобы, если тот потащит его в суд по делу распродаже оружия, амуниции и военного имущества, Гриценко сразу мог поднять крик, что это политический заказ и сведение личные счётов».
Сегодня эта мысль получила подтверждение: по моей информации, специальная Временная следственная комиссия парламента собрала кучу доказательств вины разных министров обороны, включая Гриценко, среди которых документы за его личной подписью. В понедельник на заседании эти документы будут обнародованы.
Предвижу в этой связи, что обвинения, которые Гриценко выплескивает против власти и соперников по гонке, сейчас станут ещё более хлесткими и ещё менее имеющими связь с реальностью.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Нові рейтинги
« Reply #54 : Лютого 01, 2019, 02:36:40 02:36 »
Розумний і єдино правильний підхід  :smiley24:.

Це хуйня, а не підхід.
Боротьба триває й триватиме.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові рейтинги
« Reply #55 : Лютого 01, 2019, 03:37:35 03:37 »
Щось мені якось моторошно від цих рейтингів.

Не пугайтесь понапрасну. Этот рейтинг намалевали на пике волны с выходкой ЗеМудака. Волна была короткой и уже спала. Уже вылезли ЗеБрехня и ЗеМудазвонтво с его работой с Рашей и офшорами.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Нові рейтинги
« Reply #56 : Лютого 01, 2019, 08:22:21 20:22 »
Хоча, я передумала. Ймовірність того, що у другому турі Кошулинський підтримає Пороха, дуже висока. Макаку він не підтримає у жодному випадку.
Ксеню, а Ви читали передвиборчу програму Кошулинського? Я от щойно глянув.
Якщо Кошулинський хоч трохи в свою програму вірить, то йому в другому турі Петра Симоненка треба підтримувати, а не Порошенка  :weep:.

Цитувати
Заборонити торгівлю стратегічним ресурсом України ‒ землею с/г призначення. Надавати її в довгострокове володіння винятково українським громадянам із правом родинного успадкування або продажу лише державі.
Цитувати
Ліквідувати корупційні схеми при формуванні тарифів. Надавати газ та електроенергію для населення за собівартістю.
Цитувати
Повернути до комунальної або державної власності підприємства-монополісти електро-, газо-, тепло-, водопостачання тощо.
Цитувати
Усунути причину трудової міграції та демографічної кризи ‒ забезпечити кожній українській сім’ї конституційне право на житло. Зобов’язати будівельні компанії зводити соціальне житло за доступними цінами згідно з державною програмою.
Затвердити державну житлову програму для багатодітних сімей: сім’ї з трьома дітьми — державний безвідсотковий кредит; із чотирма дітьми ‒ безвідсотковий кредит із компенсацією 50% вартості житла; із п’ятьма дітьми і більше ‒ безкоштовне житло від держави.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові рейтинги
« Reply #57 : Лютого 01, 2019, 08:27:42 20:27 »
то йому в другому турі Петра Симоненка треба підтримувати, а не Порошенка  :weep:.

Тю , я давно говорю , что "Свобода" такие же левацкие коммуняки как и  ПеНисЫ , ну разве что на Москву не молятся , а в остальном это тоже самое.

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Re: Нові рейтинги
« Reply #58 : Лютого 01, 2019, 08:30:24 20:30 »
бачу, треба на супі роздавати заспокійливе  :lol:

Кому Ви це кажете? :smilie5:
Тепер тут завжди так буде

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Нові рейтинги
« Reply #59 : Лютого 01, 2019, 08:58:59 20:58 »
Ксеню, а Ви читали передвиборчу програму Кошулинського? Я от щойно глянув.
Якщо Кошулинський хоч трохи в свою програму вірить, то йому в другому турі Петра Симоненка треба підтримувати, а не Порошенка  :weep:.

Так, це повний морок.
Добре, що ці комуноїди перетворилися на політ небіжчиків.
Це, власне, єдина причина, чому Тягнибок не балотується сам, бо просто не хотів ганьбитися своїм нікчемним рейтингом.