Автор Тема: Схоже, проукраїнський канал Еспресо почав мочилово Пороха-його виборчої кампанії  (Прочитано 1100 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Повномасштабне мочилово. І , схоже, це якось пов'язано з НФ

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Вчора випадково відкрив на ю-т'юбі пряму трансляцію та заснув. І чого тільки я не почув... Ну, гаразд, МаринаД-Єрмолаєва, що запросила Бекешкіну - це очікувана єресь у межах норми, бо від Марини давно вже ніхто доброго на адресу влади не чекає... Пам'ятаю, скільки обурення з приводу її присутності на проукраїнському каналі серед проукраїнські налаштованих глядачів було... Всі чекали, що її звільнять і наводили їй у протиставлення Портнікова й Борковського, як патріотів... Але далі був саме Борковський, який запросив ... ДАЦЮКА! Який нарешті навчився розмовляти українською. І що він хорошою  українською наговорив нехорошого про українську владу, ви можете собі тільки уявити... Каменя на камені не залишив від слогану "Якщо не Порошенко, то Путін" ... Але ж у топі рейтингів це очевидно, чи не так? То кого він тоді може мати на увазі ( тим більше, що Борковський йому підтакував та провокував на подальші слововиверження у цьому напрямку), як не НФ, якого раніше не було в топі жодних рейтингів? Тим більше, що 99% акцій каналу належить дружині Княжицького, який був на з'їзді НФ...
Пригадується канал ТВі, яким колись керував Княжицький, і де теж були Портніков і Мирослава Барчук... Остання вже відмітилась різко негативним ставленням до влади одночасно з МаринаД- у них на чотирьох програмка була ( там ще Руденко був і ще один), де вони лили бруд на владу- і теж під обурені й лайливі коменти патріотичної торсиди каналу...

Цікавим стає все. Можливо, я помилився щодо Весника, і він не ольгинець, а член піар-команди Пороха...
А Барчук не запроданка-дегенератка ( коротше та більш чемно- ренегатка), а член медійної команди НФ- Княжицького...

Цікаво, а хто тоді така МаринаД-Єрмолаєва - вона не родичка вкрай неприємного типу, керівника центру "Софія" з такою ж половиною прізвища... Чи , може, його дружина- бо патріотична торсида називала її поганим словом...

« Останнє редагування: Лютого 04, 2019, 10:15:49 10:15 від Sebastian Brant »

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Єдине, в чому я тепер впевнений- що Портніков все рівно буде нейтральним, бо він ніколи не опускався до розбірок в середині патріотичних кіл. Він навіть про жулю нічого поганого не казав, бо для нього головним є незалежність України

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Коректності задля, щоб це не виглядало провокаційним вкидом з мого боку, зауважу, що вони більше "Прямий" мочили, ніж особисто Президента. Жорстко, але теж досить коректно- наприклад, не прозвучала історія каналу та людей, які зараз там працюють.
Дацюк висловив претензію, що канал не запрошує людей, яких критикує ( Ганапольский багато разів стверджував протилежне- що вони запрошували Тимошенко, але вона сама не ходить), назвавши це одним із видом "політичної брехні"

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Сегодня кремль будет активизировать всех своих спящих агентов , так что удивляться метаморфозам не стОит.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Вже заблокований прихильник Саки колись про Еспресо та МаринуД:


Цитувати
Олексій Мазур
 заблокований


Марина Данилюк-Ярмолаєва як навіжена без кінця пропагандонить проти Саакашвілі
рік тому   Суспільство   1 991   2   1   1


У "народофронтівської" пропагандонки - серйозні, і, схоже на те, незворотні дегенеративні зміни. Подібні Альцгеймеру.

Через Саакашвілі у цієї чорноротої повністю поїхав дах. Навіжена живе і дихає ненавистю до порушника спокою порошено-аваківської баригократії. Вона тронулася. Навіть гірше. "Он йобнулся!" - так висловився Нємцов про путіна. Здається, це якраз воно.

Вочевидь, crazy-girl вважає ефір, де б не згадала у негативному контексті про Саакашвілі - даремним, як і прожитий день. Вона просто одержима Саакашвілі. Це в неї не лише "пунктік". Тупе, дурне, оскаженіле паплюження Саакашвілі стало смислом її життя.

данилюк-ярмолаєва залежна від мови ненависті до Саакашвілі як наркоман від дози. У виконанні цієї місії на "Еспресо" залишає далеко позаду всіх колег, як би ті не старалися: василя зиму, єгора чечеринду, мирославу барчук, богдана буткевича та інших.

Саакашвілі для ведучої - як та клята Америка і америкоси для радянської, а зараз російської пропаганди. Все для неї на ньому зійшлося. Тільки ним, нещасна, живе і марить. Капець...

Також за темою:


На "Еспресо" Саакашвілі став ворогом №1
Народжене Революцією Гідності "Еспресо" виплекало нову генерацію піховшеків
"Плюралізм" і "збалансованість" думок по-"Еспресівськи"
Вірус путінізму на провладних каналах: патріотичну опозицію - у радіоактивний попіл!
Порошенківські, "народофронтівські" і проросійські ЗМІ об'єдналися у критиці опонентів президента
Єгор Чечеринда не збирається звільнятися попри порушення ним професійних стандартів журналістики
Замочити Саакашвілі. Кісєльовщина на "Еспресо"
На "Еспресо" діє найбезсовісніша для глядачів система додзвону під час інтерактивних програм


Я не помилився. Це - НФ

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
А що не так з Саакашвілі? Кожен, хто його мочив, робив правильну справу незалежно від мотивації.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Анти-реклама - теж реклама.
Не думаю, що люди Гетьмана... дивляться це лайно.
Швободу Шлова... у нас не вiдмiняли...
 :smilie7:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
А що не так з Саакашвілі? Кожен, хто його мочив, робив правильну справу незалежно від мотивації.

Та все так. Я лише намагаюсь встановити точну картину

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
12 СІЧНЯ, 2018, 15:34


Редакції телеканалу та сайту "Еспресо" вбачають ознаки політичного тиску в зверненні депутата Верховної ради від БПП Сергія Лещенка до НАБУ з вимогою провести розслідування проти телеканалу
Нас непокоїть ця спроба члена парламенту від правлячої партії Сергія Лещенка використати таку силову структуру як НАБУ у власних політичних цілях.  Ми вважаємо неприйнятним провокувати тиск на незалежне медіа заради власної політичної реклами.

Крім того, скоординовану з заявами депутата Лещенка появу публікацій на декількох інтернет-ресурсах щодо зміни власників телеканалу "Еспресо" вважаємо політичною кампанією, спрямованою на знищення телеканалу. Спроби спекуляцій навколо однієї з найбільш прозорих змін власників на медіаринку, на нашу думку, мають замовний і недоброчесний характер.

Принагідно зазначимо, що від моменту створення і до сьогодні телеканал і сайт "Еспресо" залишаються одними з найбільш незалежних редакційних колективів в країні. Попередні власники уникали втручань в роботу реакції. Наприклад, Арсеній Яценюк за весь час жодного разу не з’явився ні в приміщенні редакції, ні в студії телеканалу. У нас є підстави вважати, що і новий власник буде з повагою ставитися до принципу незалежності редакційної політики.

Також впевнені, що прозорість власності медіа і достовірні відомості щодо власників мають самоочевидну цінність для становлення медіаринку. На жаль, деякі політики та активісти вбачають для себе більш вигідним цькувати саме ті медіа, що мають прозору власність. Натомість, вони радо підтримують медіа, які приховують власників або й навіть мають сумнівні джерела фінансування. З нашої точки зору, така неперебірливість у зв’язках призводить до засмічення українського медіа простору як інформаційними фейками, так і фейковими політиками.

 

Ольга Лень, головний редактор сайту "Еспресо".

Світлана Самойленко, в.о. головного редактора телеканалу "Еспресо".

Віталій Портников, журналіст телеканалу "Еспресо".

Сергій Руденко, журналіст  телеканалу "Еспресо".

Мирослава Барчук, журналістка  телеканалу "Еспресо".

Марія Гурська, журналістка  телеканалу "Еспресо".


Василь Зима, журналіст  телеканалу "Еспресо".

Бьянка Залевська, кореспондент Еспресо в Польщі

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
12 СІЧНЯ, 2018, 17:10


Компанія Atmosphere Entertainment, Inc. дійсно придбала частку у капіталі українських підприємств, які здійснюють телевізійне мовлення під брендом Еспресо
Про це йдеться у заяві компанії Atmosphere Entertainment, Inc. для засобів масової інформації.

Ці угоди відбулися 30 грудня 2017 року відповідно до законодавства й пройшли процедуру фінансового моніторингу (комплаєнс). Ми пересвідчилися в легальності й доброчесності продавців, та самого активу. Йдеться про цілком прозору бізнесову угоду без використання офшорних юрисдикцій та схем ухилення від оподаткування.

Atmosphere Entertainment, Inc. - американська приватна компанія, яке не втручається в журналістську діяльність і не перебуває під політичним впливом у США, Україні чи інших юрисдикціях.

Метою нашого інвестування в медіа-активи є розширення їх ринкового впливу та вартості й отримання прибутку. Atmosphere Entertainment, Inc. покладає великі надії на внутрішній медіа-ринок України, - який, як відомо, швидко розвивається після ліквідації монополії російських виробників аудіовізуального та новинного контенту. Atmosphere Entertainment, Inc. підтверджує свої наміри інвестувати додаткові кошти для розвитку бізнесу телеканалу “Еспресо”, а також інших медіа-виробників і мовників України.

Ми з подивом дізналися про публікації щодо нібито сумнівності наших дій стосовно телеканалу “Еспресо”
. Atmosphere Entertainment, Inc. категорично відкидає будь-які претензії щодо відповідних комерційних угод. Підозрюємо, що відповідні інсинуації пояснюються намірами дискредитувати наші нові медіа-активи, вчинити тиск на їхніх працівників, посилити й без того монопольний вплив існуючих груп на телевізійному ринку України.

Наголошуємо: Atmosphere Entertainment, Inc. не допустить ущемлення своїх прав інвестора в Україну, й захищатиме свої законні інтереси відповідно до українського та американського законодавства.

Компанія Atmosphere Entertainment, Inc. зареєстрована в штаті Нью-Йорк, США, бенефіціарним власником якої є Іван Жеваго, що входить до сім’ї Костянтина Жеваго – відомого українського промисловця й мецената.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Повторяю- тут не стільки Пороха мочать як кандидата в Прези- скільки медійну політику певної політичної сили, з якою НФ буде конкурувати на парламентських виборах, після яких, напевно, знов утворить коаліцію з цією ж політичною силою
Такі реалії української політики. Хочете активно приймати в цьому участь- Ваше право. Я же симпатизую обом

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
До речі, мені сподобалось, як вони назвали квартирного сирожу фейковим політиком. Це було смішно

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Почекаємо ще трохи. Парашинські гроші скоро засвітяться в несподіваних місцях.

А поки що - чистимо кулемет.  :Razom: :upa :upa

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
До речі, мені сподобалось, як вони назвали квартирного сирожу фейковим політиком.
Це було смішно
I що Серьожа - пiшов з горя топитися?..
 :)

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Навіщо? Хай радує нас і далі
:)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27057
Я тоже слышал както Дацюка на Эссперсо.
Это уровень пониже канализации будет. Какой там Прямой, этот урод именно Порошенко мочит

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
я теж, як учора почув його скрізь сон, так подумав- що це дно для Епресо. Але зранку почав думати й зрозумів, що це гра на НФ. А це в корені міняє характер справи

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
я теж, як учора почув його (Дацюка) скрізь сон, так подумав- що Дацюк- це дно для Еспресо. Але зранку почав думати й зрозумів, що це гра на НФ. А це в корені міняє характер справи

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
З описаного дуже схоже, що НФ стартонув на парламентські. Це логічно після їхньої заяви, що їхня мета- найбільша фракція і формування уряду. Не гають час.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33598
  • Стать: Чоловіча
Жеваго ж ніби макаківський кадр  :smilie11:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
З описаного дуже схоже, що НФ стартонув на парламентські. Це логічно після їхньої заяви, що їхня мета- найбільша фракція і формування уряду. Не гають час.
абсолютно вірно

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Жеваго ж ніби макаківський кадр  :smilie11:

Давай міркувати логічно
"Старий власник" - Яценюк. Коли він був ПМ, очевидно
Потім він звільняється з посади ПМ  і кудись зникає. А ще через деякий час у каналу з'являється начебто новий власник, зареєстрований у США. При цьому нічого не змінюється
То, може, він як був яценюківським, так і залишився? А Жеваго лише ширма ?
Я не знаю. Я лише відкрив те, що відкрив
Жеваго ( Константин, як я розумію ) колись був депом у списку БЮТ. Але водночас він був і власником КРАЗ. То хто кого юзав? Юля Жевага чи Жеваго Юлю ?
І яку роль у всьому цьому грає один відомий медійник та його дружина, на яку, згідно інформації Вікі, записано 99% акцій компанії ( можливо, на момент утворення),- а інший 1% начебто належав Денисенкові, члену БПП і прихильнику Пороха...

Така офіційна інфа. Вона вкрай суперечлива, так що не варто робити завчасних висновків. Процес іде, за ним варто спостерігати спокійно

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Я тоже слышал както Дацюка на Эссперсо.
Это уровень пониже канализации будет. Какой там Прямой, этот урод именно Порошенко мочит
Ніколи не розумів захоплення частини дописувачів Дацюком. Як на мене винятково тупий та елементарно безграмотний кадр.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Ніколи не розумів захоплення частини дописувачів Дацюком. Як на мене винятково тупий та елементарно безграмотний кадр.

інтелектуальних претензій щодо альтернативних форм геополітичного життя у нього було багато. Мовляв, філософ. Український варіант того божевільного, що начебто вплинув на Тупіна своїм євразійством- дугин його прізвище

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
сурок, як я розумію, близький до нього. Та ще можна знайти декого

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Якщо б ви дивилися Еспресо частіше... ви б знали, що Еспресо мочить Петра вже давно. Не менше 4-5 місяців.

Особливо валить і ненавидить Пороха Сергій Руденко. Він зрадойобствує злобно і відкрито вже не менше пів-року. І запрошує в студію з двох присутніх...двоз зрадойобів. Тобто, як на ФУПі.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
А Дацюк завджи був звичайний колгоспний жлІб. Трошки розумніший за "сєялку".

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
отут:

відкритим текстом про те, що ми лише зі вчорашнього дня ( коли обговорювали з'їзд ) та сьогодні гіпотетично припускали
Сазонов на "Еспресо"

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Якщо б ви дивилися Еспресо частіше... ви б знали, що Еспресо мочить Петра вже давно. Не менше 4-5 місяців.

Особливо валить і ненавидить Пороха Сергій Руденко. Він зрадойобствує злобно і відкрито вже не менше пів-року. І запрошує в студію з двох присутніх...двоз зрадойобів. Тобто, як на ФУПі.
Я дійсно рідко його дивився. Але попадав якраз або на МаринаД, або на "четвірку" Руденко, Барчук, МаринаД і ще якийсь невідомий не дуже приємний тип. І сприймав це як аномалію, бо в інеті дивився Портнікова та Борковського, - а вони цього собі не дозволяли. Вчора й Борковський почав, після чого я й зробив по гарячих слідах   висновок про "ПОВНОМАСШТАБНЕ" мочилово- зрозуміло, що Портніков таким не стане займатись ніколи