Автор Тема: Гілка для новин, які не потребують окремого обговорення.  (Прочитано 115703 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

• Ветеран форума
  • Стать: Чоловіча
Старий тарган А. Лукашенко... зовсiм впав в маразм... - мрiе про Союз... Украiни, Раши й Бiлорусi
http://focus.ua/world/505576-lukashenko-zayavil-chto-ukraina-obedinitsya-s-belarusyu-i-rf-v-odno-gosudarstvo
 :smilie7:

Offline Yuras Yuras

• Ветеран форума
Кордони США охоронятимуть собаки-роботи (відео, фото) Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/techno/hitech/kordoni-ssha-ohoronyatimut-sobaki-roboti-video-foto-819959.html

Offline Бувалий

• Ветеран форума
В Донбасi пiдiрвали топливний склад Рос. окупантiв...
http://kriminal.tv/news/na_donbasse_vzoali_toplivnyj_sklad_rossijskih_okkupantov_video.html
 :vinsent:

Offline Бувалий

• Ветеран форума
Хуйло знову перекривае майже все Чорне море...
http://zn.ua/UKRAINE/rossija-zakryvaet-rajony-chernoho-i-azovskoho-morej-karta.html

Offline Бувалий

• Ветеран форума
В Украiну за добу прибуло два лiтаки з американською вiйськовою допомогою...
http://zaxid.net/v_ukrayinu_za_dobu_pribuli_dva_litaki_z_amerikanskoyu_zbroyeyu_n1535609
Весь Свiт допомогае Украiнi - лише Бундеса, якi проти вiйськовой допомоги... з горем пополами передали Украiнi... 5000 касок та вiйьсковий шпиталь...

Offline Бувалий

• Ветеран форума

Offline Бувалий

• Ветеран форума
В США "передумали": 16 лютого вторгнення Раши в Украiну... не буде...
http://world.segodnya.ua/world/usa/v-ssha-peredumali-16-fevralya-vtorzheniya-rf-v-ukrainu-ne-budet-1602570.html
 :vinsent:

Offline div

• Ветеран форума
Пам'ятник Олександру Невському демонтували в Харкові

https://t.me/censor_net/12752

Offline div

• Ветеран форума
Бабушки, бабушки, бабушки старушки....

Offline div

• Ветеран форума
Только после вывода всех войск со всей территории Украины

Цитувати
Министр финансов Канады Христя Фриланд говорит, что попавшие под санкции российские олигархи хотят добровольно пожертвовать значительную часть своего состояния на восстановление Украины, в обмен на отмену санкций. Такое предложение Фриланд озвучила на встрече «Большой семерки», сообщает немецкое издание Handelsblatt.

"Такое соглашение может предложить определенные преимущества для всех сторон: Киев получает миллиарды, Запад спасает себя от дебатов вокруг экспроприации, а российские предприниматели возвращают свою роскошную жизнь", - пишет издание .

По словам Христи Фриланд, инициатива исходит от самих олигархов.

"Министр финансов Канады Христя Фриланд рассказала своим шестерым коллегам по министерству, что получает звонки от российских олигархов, которые были в санкционных списках Запада и были очень недовольны этим", - говорится в материале.

Указывается, что причиной такой инициативы российских богачей является не только неудобство ограничений на поездки и замораживание активов.

"Олигархи также критически относятся к агрессивной войне России против Украины, но не могут дистанцироваться от вторжения из-за угроз репрессий со стороны Кремля", - отмечает издание.

Offline div

• Ветеран форума
Пусть здесь побудет что б не затерялось

Цитувати
Вільха-М
Вперше про проєкт «Вільха» президент України Петро Порошенко заявив 27 січня 2016 року на засіданні РНБО. Ракетний комплекс розроблявся спільними зусиллями фахівців конструкторських бюро «Південне» та «Луч».
22 березня 2016 року були проведені перші випробування ракети. На випробуваннях був присутній секретар РНБО України Олександр Турчинов.
У жовтні 2018 року генеральний директор КБ «Луч» Олег Коростельов повідомив, що ракетний комплекс «Вільха» прийнято на озброєння Збройних Сил України та направлено в серійне виробництво — відповідний договір вже укладений.

"Коли ДОЗ верстався і вийшов на інші рівні затвердження, почалися питання – а чого ви "Вільху" не купляєте? Це ж підіймає наш оборонно-промисловий комплекс! Я кажу – я вам доповідаю, тому що в мене 98 ракет "Вільха" лежить на складах і я їх сьогодні на війні не застосовую.
Зазначимо, що 98 одиниць ракет "Вільха" вистачить на вісім повних залпів однієї пускової установки.
https://defence-ua.com/news/u_genshtabi_zsu_pojasnili_chomu_ne_zakupajut_vilhu_v_doz_popadajut_lishe_najbilsh_neobhidni_potochni_potrebi-2169.html

01.10.2021 21:21
https://www.5.ua/ukrayina/deiaki-rechi-sabotuiutsia-svidomo-veteran-rozpoviv-pro-proval-oboronnykh-zakupivel-256465.html
Міністерство оборони цього року не витратило на оборону кошти, які були виділені з бюджету. Зокрема, не закуплені дивізіони "Нептун" , не закуплено жодного ракетного комплексу "Стугна" та саботуються випробування "Вільхи". Про це розповів у програмі "Політклуб" Віталія Портникова на "5 каналі" ветеран, голова Ради резервістів ЗСУ Мирослав Гай.

"І тільки тому, що владу перехопили представники опозиційних сил "Європейської Солідарності" і "Голосу",  в Державне оборонне замовлення було рекомендовано Міноборони внести закупівлю пускових до протитанкових ракетних установок "Стугна" і "Корса", бо, як виявилося, 2,5 роки "зеленої" влади відбувся якийсь дикий перекіс, що оборонка закупала ракети, але чомусь геть не запускала пускові. Пускових зараз практично немає, а ці засоби потрібні, аби зупиняти в разі чого танки і бронетехніку. І тільки зараз завдяки опозиції внесено рекомендації в оборонне замовлення. Це показує, наскільки Зеленському потрібні державницькі люди, які про це думають", – сказала Чорновол.
Нагадаємо, секретар РНБО у 2014-2019 роках Олександр Турчинов повідомляв, що державне оборонне замовлення не виконується третій рік, до того ж влада зупинила випуск зброї, якої потребує українська армія.
10.01.22
https://www.5.ua/polityka/na-ostannomu-zasidanni-komitetu-rnbo-vladu-vziala-u-svoi-ruky-opozytsiia-bo-zeleni-sluhy-vtekly-u-vidpustky-chornovol-265089.html

Нагадаємо, директор Павлоградського хімічного заводу Леонід Шиман повідомив, що з початку року підприємство не отримує фінансування, а в Держоборонзамовленні на 2020-й рік не передбачені кошти на реалізацію його програм. Через це завод уже звільнив 687 працівників, якщо найближчим часом кошти не надійдуть, будуть звільнені ще 190.
https://defence-ua.com/people_and_company/definansuvannja_pavlogradskogo_himichnogo_zavodu_suttjevo_nashkodit_oboronozdatnosti_ukrajini-492.html

Казначейство блокує виплати на виготовлення озброєння за ДОЗ-2020
"Оборонка" кричить"SOS". Але пошепки…
https://defence-ua.com/minds_and_ideas/oboronka_govorit_sos_ale_sche_poshepki-607.html

Offline div

• Ветеран форума
Не нашел ветки про успехи нероссийской космонавтики поэтому сюда поставлю

Цитувати
Дрон NASA на Марсе Ingenuity снял видео рекордного по расстоянию полета. Сам полет состоялся 8 апреля, он был 25-м с начала миссии. Вертолет преодолел 704 метра со скоростью более 19 км/ч.

Это был самый быстрый и длинный полет дрона на Марсе, сообщает пресс-центр NASA.  После достижения высоты в 10 метров дрон направился на юго-запад, пролетев над скоплением песчаных рябей, а затем – над скалами. Видео полета продолжительностью 161,3 секунды ускорили примерно в пять раз, сократив его до менее 35 секунд.

Навигационная камера была запрограммирована на выключение, когда дрон приблизился к поверхности на один метр, чтобы пыль, которая поднимается во время взлета и посадки, не мешала навигационной системе.

Недавно диспетчеры миссии потеряли связь с Ingenuity после того, как вертолет перешел в состояние низкой мощности. Теперь связь с дроном восстановлена и он готов к новым миссиям.

Полеты Ingenuity автономны. Во время полета бортовые датчики – навигационная камера, инерциальное измерительное устройство и лазерный дальномер – предоставляют данные в режиме реального времени на навигационный процессор Ingenuity и главный летный компьютер, управляющие вертолетом в полете. Это позволяет Ingenuity реагировать на изменение ландшафта.

Offline ЮАР

• Ветеран форума
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Разработчик процессоров «Эльбрус» договаривается с «Микроном» о переносе их производства в Зеленоград. Фабрика на Тайване стала недоступна из-за санкций, но уровень развития технологий в России на порядок ниже.

Компания МЦСТ, которая является разработчиком российских процессоров «Эльбрус», ведет переговоры о возможности переноса их производства на российскую фабрику «Микрон». Об этом РБК рассказал источник и подтвердил Константин Трушкин, замгендиректора по маркетингу МЦСТ. Представитель ГК «Микрон» отказался от комментариев.

До сих пор процессоры «Эльбрус» производились на тайваньской TSMC, мощности которой позволяют производить процессоры по техпроцессу от 90 нанометров (нм) до 5 нм. В конце прошлого года TSMC объявила о начале экспериментального производства по 3-нанометровому техпроцессу и работает над топологией 2 нм. Однако после начала специальной военной операции на Украине TSMC прекратила сотрудничество с российскими компаниями из-за санкций США. Из-за ограничений компаниям необходимо получать специальную лицензию для экспорта в Россию высокотехнологичной продукции, в которой используются американские технологии. Предполагается, что власти США будут выдавать такую лицензию только в исключительных случаях. Одновременно производители процессоров Intel и AMD отказались поставлять свою продукцию в Россию.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

• Ветеран форума
 Тут згадувалося про скандал зі звільненим начальником СБУ  Харківщини, але викладалося:

Доброго всім ранку, перший пост у моєму житті. Написати його змусило винесення у публічну площину звернення Президента України стосовно діяльності Управління СБ України у Харківській області. Напевно навіть не це, а та кількість дзвінків та повідомлень з словами «Не вірю! Все було навпаки». Пригадав початок лютого і повідомлення про те, що виводять 92 бригаду, місто залишається без боєздатних частин ЗСУ, офігіваніє від ситуації, зустріч з В.Залужним на трасі та домовленість про залишення бригади до 1 березня. Пригадав розгорнутий штаб АТЦ, всіх силовиків регіону, вузол зв’язку що працював до початку війни. Пригадав куплений у військторзі МАЗ з «трубами», який заїхав на територію Управління 23 лютого. Пригадав як з двома генералами ЗСУ «виключав» аеропорт в ніч з 23 на 24 лютого. Пригадав початок війни, 2 бат 92 тримає оборону, а моя «наружка» знімає координати для Арти підізжаючи впритул до колон росіян. Пригадав збір всіх керівників області та міста, військових та правоохоронних структур в приміщенні Управління о шостій годині ранку та «чудернацький» наказ керівника оборони міста про висування зв’язківців до своїх підрозділів, а членів штабу покинути Управління для пошуку іншого місця дислокації. Пам’ятаю що за оперативною інформацією ворог давав дві години на здачу міста, міськраду та ХОДА було зачинено на «переоблік», а мій заступник по селектору із кабінета губернатора доповідав про поточну ситуацію Президенту, а в той час керівництво регіону «сьорбало» каву в квартирі одного відомого народного депутата від ОПЗЖ. Пам’ятаю як офіцери ГУР, в моєму кабінеті малювали схеми заторів вулиць, а опера СБУ висмикували комунальників та блокували вулиці і знімали таблички з назвами вулиць. Пам’ятаю як видавав зброю патрульній поліції та УСР, бо своєї не було, а ГУНП «в них команди не було». Пам’ятаю як біля 9 години ранку в Управлінні закінчилась зброя, а потік учасників АТО, патріотичної спільноти, місцевих депутатів тощо не закінчувався, а у місті «чомусь» були зачинені військкомати та зброю ніхто не видавав, люди вмовляли дати хоч щось, а його вже просто не було. Пам’ятаю як «Фрайкор» з трубами із МАЗу займав позиції разом із «Слобожанщиною», а НК із ГУРівцями займали іншу частину міста. Пам’ятаю як по телефону покійний лідер «Фрайкору» Георгій Тарасенко (Герой України посмертно) доповідав ситуацію. Пам’ятаю очікування ракетного чи бомбового удару і знищення всього, що можливо знищити та вивезення майна та техніки. Пам’ятаю євакуацію жінок та дітей - родин тих, став на захист. Пам’ятаю ніч, коли водії автобусів відмовлялися виїзджати з міста, а опер працівники сідали та вивозили іх. Буду пам’ятати жінок с дітьми на Холодній горі, які цілий день ждали євакуаціі, в той час коли іх чоловіки вже воювали і лише близько 12 ночі ми знайшли автобуси і вивезли іх на той час «у нікуди», подалі від Харкову.
Пам’ятаю 25 число, коли я із Альфою вже працювали у місті «в повний зріст» відловлюючи коригувальників та посібників окупантів, пам’ятаю вечір, коли генерал ЗСУ дав команду на вихід із міста у зв’язку із його швидким оточенням. Пам’ятаю слова поліціанта - залишаємось, будем домовлятись. Пригадую, як через дві доби завантажений БК на дев’яти бусах марно просив провести містом, вів сам із Альфою, розуміючи що ми як не запалений бенгальський вогник. Пам’ятаю як повернувся весь штаб АТЦ і ситуацію з керівництвом міста назвали одним нецензурним словом. Пам’ятаю як розгортали зв’язок для всіх частин, як налагоджували обмін інформацією, як той же генерал, який давав команду на вихід казав - ви даєте багато дези, це напевно мешканці Харкова мають знати як виглядає Т64 і як Т72, нічого самі навчились потрошку. Пам’ятаю як день на сьомий закінчився хліб у місті і як ми домовлялись з пекарями за 30т безкоштовного хліба для міста щодня. Пригадую як волонтери виходили на зв’язок не розуміючи куди і що везти. Пригадую знайдені 83 танкові двигуни, які були передані ЗСУ, доречі які згодом як виявилось були заарештовані ДБР у 2017 році і якось «потрапили» на приватні склади. ДБР доречі зброю в мене отримало і наступного дня поїхало на Львівський фронт. Пригадую ЗСУ які приходили із своїми потребами від єксаваторів, дерева, скоб, квадриків тощо і які їм доставлялись за першим викликом. Коли в три години ранку опера на Малій Рогані рили окопи та бліндажі, бо трактористи сцяли. Пригадую як так званий штаб оборони міста на 27 день вирішили створити розвідку, напевно замахались бухати та по лікарнях крапельниці через день ставити, та прийшли спитати з ким ми воюємо, навідь пригадую свою відповідь - вже добре, що ви розумієте, що ми воюємо з росіянами. Пам’ятаю, як на 64 день черговий керівник письмово 2 БР (перша була про початок війни) наказав перевести всіх представників підрозділів у свій штаб, а це НАБУ, Прокуратура, дві бригади НГУ, два представники ДПСУ, ССО, ГУР, представники ЗСУ. Пам’ятаю, що в них воно не запрацювало і все повернулось на свої місця. Кожен день це історія, історія довжиною в життя. Скажу відверто - Харків не здало дві людини, це І.Баканов і К.Буданов, які провели колосальну роботу напередодні війни, що дозволило закрити місто відразу. Якщо казати про подальший розвиток, необхідно добавити ще І.Венедіктову, яка взяла на контроль розслідування найбільш резонансних справ. Хочу подякувати всім хто був поруч - ви найкращі!!! Україна обов’язково переможе!

Тепер звернення до Президента України!
Я свою службу починав із строкової служби, пройшов всі щабелі і нікому ніколи не дозволяв витирати об себе ноги, хоч це Президент, хоч це пересічний громадянин. Забезпечуючи Ваш вчорашній візит я чудово бачив хто був запрошений на цю зустріч. Я не розумію чому Ваша служба протоколу дозволяє запрошувати тих кого сама вважає за потрібне, я розумію за чиєю вказівкою це робилось, але не розумію чому Ви їм це дозволяєте робити. Також я не розумію, як можна робити висновки вислухавши лише одну сторону. Єдине за що мене можна покарати з початку війни - це те що я 24 видав зброю людям. Разом з тим вважаю, що якби я цього не зробив - Харків був би окупований. Стосовно будь-яких інших звинувачень я погоджуюсь на проходження дослідження із задіянням поліграфу, або будь-яких інших опитувань. Більше того, враховуючи що Ви публічно оприлюднили інформацію стосовно мене пропоную будь-який публічний формат. Разом з тим, чудово розумію всіх замовників зазначеної історії, тому на відміну від надуманих звинувачень буду добавляти відео та аудіофайлами (що надають патріотично налаштовані громадяни) стосовно фігурантів вчорашньої зустрічі. Якщо ця публіка вчора вилила на мене бруд, вважаю що суспільство має знати своїх героїв (доречі нагороджувати себе вони дуже полюбляють та приписувати собі те, до чого не мають відношення від слова зовсім). Я думаю і Вам буде цікаво подивитись на губернатора, який зізнається в тому, що він не впливає на процеси в регіоні, на начальника поліції, який згоден домовлятись із окупантом і його заступника, котрий дає інтерв’ю у формі із краденою кепкою на голові. Доречі вкраденою із найбільшого ТРЦ міста де з 24 числа окрім поліції немає нікого. На стовпчик який несуть на кордон, потім його позорно кидають та втрачають 4-200 і 3-300 за такий собі перформенс для Президента. На депутата який ймовірно має відношення до ФСБ. Коменданта гарнізону, який начебто замовляє замовне вбивство свого колишнього начальника. Та багато чого іншого, що патріотичні громадяни надсилають. Кожне таке повідомлення прошу вважати заявою про вчинення злочину, разом з тим враховуючи колишню службу начальника поліції Харківщини у ДБР та його зв’язки у цій структурі заяви прошу передавати НАБУ. Стосовно того кола місцевої політичної еліти силовиків та правоохоронців, які були запрошені на зустріч - заявляю, що вони до захисту міста та регіону фактично відношення не мали, використовуючи своє становище виключно для політичного піару. Окремо ідуть представники ЗСУ, якщо промовчали - скажу що треба хлопці яйця мати, а не розповідати що ми тобі винні до кінця життя. Тепер пропоную послухати та подивитись на губернатора, точніше на його оцінку та аналіз діяльності СБУ в Харківському регіоні та його неспроможність впливати на ситуацію. Якщо хтось не впізнає, можна викласти повне відео більше 6 годин (патріотично налаштований громадянин повідомив, що людина про те що носить відеокамеру не здогадувалась, тому так довго, но цікаво). Доречі, на всяк випадок - суіцидних ідей в мене не спостерігається, наскільки мені відомо громадяни скидають відео не лише мені одному.
У зв’язку із викладеним прошу прилюдно спростувати викладену у Вашому зверненні інформацію стосовно бездіяльності керівництва Управління СБ України у Харківській області та вибачитись перед особовим складом зазначеної структури, яка має найвищі результати діяльності серед інших структур.
Р.Дудін