Автор Тема: Від українського еколога  (Прочитано 242 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4021
Від українського еколога
« : Березня 15, 2019, 10:39:07 10:39 »
Від українського еколога

"Проводиш рейд на підсніжники і чуєш від типової бабусі: «Ах ти скотино, немає в тебе совісті, мені їсти нема на що, у мене спина болить, а он там як бурштин копають, так нічо ви їм не робите!» І ззаду голоси публіки: «Уроди, найшли ворога №1, от нема чим більше займатись, с*ки».

Їдеш на Полісся, проходиш бурштиновими клондайками повз озброєну гопоту і пишеш статтю про знищення лісу копачами. Народ: «Нашим бідним пригнобленим селянам нема що їсти, чо ви до них до*бались!! Дайте людям копійку заробити! Знайшли проблему, он ліпше б вирубкою лісу зайнялись, ондо скільки його вивозять!»

Досліджуєш вирубку 10-ти квадратних кілометрів лісу під ЛЕП Рівне-Київ, що пройшла в тому числі повз кілька заказників, пишеш статтю про це. Народ: «Екологи зовсім йобн*лись, шо ми без світла значить маєм сидіти?! Прогрес не спинити, від*біться! Он як браконьєри звірів мочать, так ви мовчите!»

Пишеш про п’яну гопоту, яка загнала 17 зубрів на кригу, від чого 15 втонуло, а 2-х розібрали на м’ясо, і отримуєш у відповідь: «Ви всьо врьоті!! Наші доблесні селяни не займатимуться таким, це все депутати-олігархи! А ви продажні скоти!»

Влаштовуєш акцію проти будівництва ГЕС в Карпатах. Народ: «Ви шо к*нчені, ГЕС саме для гір призначені!! Ліпше б рубками в горах зайнялись, бо ж затоплює постійно!»

Йдеш карпатським селом, у кожному другому дворі лісопилка. Питаєш: а шо б ви зробили, якби вам дати клаптик лісу понад селом? «Як що, на дрова пустив би». Занавіс.

Мораль: а нема моралі. Багато людей у нас к*нчених. На фото доблесні нащадки УПА плавають на річці Боржава, Закарпаття.


це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Від українського еколога
« Reply #1 : Березня 15, 2019, 10:47:27 10:47 »
Человек самое гнусное животное , которое отбилось  от гармонии живого мира. Все места которые покинул человек  (а у нас 30-км Чернобыльская зона) без человека возрождаются.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Від українського еколога
« Reply #2 : Березня 15, 2019, 10:50:21 10:50 »
 :smilie2: МДЯ.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Re: Від українського еколога
« Reply #3 : Березня 15, 2019, 12:32:42 12:32 »
"народ богоносец" (кац)

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Від українського еколога
« Reply #4 : Березня 15, 2019, 12:39:57 12:39 »
фотка старезна. там ще були світлини кілька літ потому. боляче.