Автор Тема: Еуропа вирує  (Прочитано 861 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Еуропа вирує
« : Лютого 11, 2019, 12:13:17 12:13 »
Про Україну казати у гілці не будемо, бо то окрема тема.
А от що з Еуропою? З країнами ЕС? Склалася така тенденція, що кожної неділі на "майдани" видить народ у різних країнах.
Виходять під різними гаслами.
От спробувала зібрати події. Може і не всі. Приєднуйте хто ще знає.



У Болгарії 10 лютого під будівлею адміністрації президента відбулася акція протесту з вимогою відставки глави держави Румена Радева через його "проросійську позицію". Про це повідомляє "Укрінформ".

За словами учасників акції, її було організовано через соціальні мережі. Демонстранти говорили, що Радев має піти у відставку через позицію щодо Венесуели і проросійську зовнішню політику.

Агентство зазначає, що ніхто з болгарських політиків поки не взяв на себе відповідальність за організацію акції.

Кандидат від Соціалістичної партії генерал Радев переміг на виборах президента Болгарії в листопаді 2016 року кандидата від керівної партії "Громадяни за європейський розвиток Болгарії" Цецку Цачеву.

У червні 2017 року президент Радев заявляв, що санкції проти Росії не мають користі.

У 2019 році він закликав уряд Болгарії утриматися від підтримки будь-якої зі сторін конфлікту у Венесуелі, однак члени болгарського кабміну все-таки визнали Хуана Гуайдо тимчасовим виконувачем обов'язків президента Венесуели.
 Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/worldnews/u-bolgariji-projshla-aktsija-protestu-za-vidstavku-prezidenta-radjeva-730254.html У Болгарії відбулася акція протесту за відставку президента Радева 
 Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/worldnews/u-bolgariji-projshla-aktsija-protestu-za-vidstavku-prezidenta-radjeva-730254.html

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Еуропа вирує
« Reply #1 : Лютого 11, 2019, 12:13:59 12:13 »
Многотысячный митинг в центре Мадрида прошел против политики диалога премьер-министра Педро Санчеса с правительством Каталонии.
Об этом сообщает Reuters.
Протесты организованы правыми и крайне правыми оппозиционными партиями.
Акция протеста на площади Plaza de Colon прошла под лозунгом: "За объединенную Испанию, выборы сейчас!". Протестующие считают политику Санчеса предательством национальных интересов и выступают против независимости Каталонии.
8 февраля правительство Испании объявило, что переговоры с каталонским партиями, выступающими за независимость, прекращены. Мадрид отметил, что больше не будет готовить новых предложений.
В правящей Социалистической партии Испании заявили, что если каталонские партии не поддержат план правительства по бюджету, страна может оказаться под угрозой досрочных выборов.
Напомним, в октябре 2018 года через два дня после проведения референдума о независимости от Испании в Каталонии началась общенациональная забастовка, созванная профсоюзами.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Еуропа вирує
« Reply #2 : Лютого 11, 2019, 12:15:48 12:15 »
Ну, про "жовті жилети" у Парижі та Ліоні я вже писати особливо не буду, бо вони вже стали обов*язковим атрібутом кожних вихідних у Франції. І продовжаться, мабуть, аж до виборів у них преза. Їх добре спонсує Мордор. Грошей вистачить.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Еуропа вирує
« Reply #3 : Лютого 11, 2019, 12:19:13 12:19 »
А у Бельгії вийшли вже школярі.
Ну, теж хтось їх організував.

На улицах обычно спокойного Брюссель сегодня проходит многотысячная демонстрация подростков. Они пропустили школу, а вместо учебников взяли в руки транспаранты с требованием к чиновникам подумать об экологии.
10-летний мальчик выступает в роли массовика-затейника. Он кричит, что школа – не главное, если климатическая катастрофа может уничтожить весь мир. То же самое беспокоит и остальных учеников, которые сюда пришли.<blockquote>"Взрослым неважно ухудшение окружающей среды. Они бросают окурки и пластиковые бутылки. И где мы будем жить, когда вырастем? На помойке?!" – жалуется семиклассница Лили Космен.</blockquote>Ей 12 лет. В ее классе сейчас изучают французский, голландский и религиоведение, но программу девочка может наверстать позже.<blockquote>"Директор разрешает нам раз в месяц митинговать. Она согласна: климат – это важно. Я тоже пришла сюда", – объясняет школьница.</blockquote>Манифестанты выстраиваются в несколько колонн и в сопровождении полицейских отправляются маршем по улицам Брюсселя. По дороге к ним присоединяются новые митингующие, тоже школьники и студенты.<blockquote>"К примеру, в Бельгиии и по всей Европе летом была аномальная жара. Мы все уже ощущаем на себе глобальное потепление! Нужно что-то делать немедленно", – призывает один из них.</blockquote>Протестующие уточняют: большинство лекций в университетах не являются обязательными, поэтому им отчисление не грозит. Зато митинги важно не пропускать.
Изменить законы об окружающей среде, чтобы не допустить его загрязнения и глобального потепления – с таким требованием бельгийская молодежь уже несколько месяцев выходит на улицы по четвергам.
В мае в Бельгии пройдут выборы, поэтому сейчас они ловят момент, когда политики хотят угодить избирателям. Это значит, у них есть шанс, что их требования будут услышаны.
Такие митинги сегодня прошли почти во всех городах Бельгии, в них приняли участие до 50 тыс. школьников и студентов. Однако никаких изменений в законы чиновники пока не внесли.
Напомним, что в декабре французские старшеклассники тоже вышли на улицы, однако по другой причине – они решили выразить протест против повышения цен на образование для учащихся неевропейцев.
Кроме того, в феврале школьники и студенты устроили "лежачий протест" у Белого дома в Вашингтоне – так они потребовали ужесточить контроль над оборотом оружия в стране.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Еуропа вирує
« Reply #4 : Лютого 11, 2019, 12:21:14 12:21 »
Сказуются соцсети. Организовать какуюто массовую акцию стало на порядок проще. Первым признаком этого стали так называемые "флешмобы"

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Еуропа вирує
« Reply #5 : Лютого 11, 2019, 12:21:22 12:21 »
Наступного тижня школярі Нідерландів обіцяють велику масовку в підтримку кліматичних змін.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6190
Re: Еуропа вирує
« Reply #6 : Лютого 11, 2019, 02:01:10 14:01 »
Просто що коли людям бракує реальних проблем (або на них можна заплющити очі), то вони вигадають собі проблеми уявні, та будуть з ними завзято боротися. :)

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Еуропа вирує
« Reply #7 : Лютого 11, 2019, 03:22:24 15:22 »
Просто що коли людям бракує реальних проблем (або на них можна заплющити очі), то вони вигадають собі проблеми уявні, та будуть з ними завзято боротися. :)
+
З жиру бісяться.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Еуропа вирує
« Reply #8 : Лютого 11, 2019, 05:29:40 17:29 »
Просто що коли людям бракує реальних проблем (або на них можна заплющити очі), то вони вигадають собі проблеми уявні, та будуть з ними завзято боротися. :)

Я бы не был настолько уверен что протесты Желтых жилетов вызваны мифическими проблемами.
Судя по их словам налоговый пресс во Франции не слабый, мягко говоря. Это подтверждается и косвено. Так что Проблема думаю вполне себе реальна

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Еуропа вирує
« Reply #9 : Лютого 12, 2019, 01:25:42 01:25 »
Просто що коли людям бракує реальних проблем (або на них можна заплющити очі), то вони вигадають собі проблеми уявні, та будуть з ними завзято боротися. :)

++
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Re: Еуропа вирує
« Reply #10 : Лютого 12, 2019, 02:58:22 02:58 »
The West lost the war against Russia the moment it declared it a partner, not an enemy.
If you are going through hell, keep going.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Еуропа вирує
« Reply #11 : Лютого 12, 2019, 03:56:32 03:56 »
 
The West lost the war against Russia the moment it declared it a partner, not an enemy.
:smiley24: :smiley15:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6190
Re: Еуропа вирує
« Reply #12 : Лютого 12, 2019, 11:25:04 11:25 »
Я бы не был настолько уверен что протесты Желтых жилетов вызваны мифическими проблемами.
Судя по их словам налоговый пресс во Франции не слабый, мягко говоря. Это подтверждается и косвено. Так что Проблема думаю вполне себе реальна
Протест конкретно жилетів був викликаний підвищенням цін на пальне, й ціллю своєю від початку ставив скасування підвищення цін на пальне.
Іншими словами - люди заплющили очі на реальну проблему неефективного податкового навантаження. Їм абсолютно не хотілося топити за скасування відверто зайвих соціалок, пільг - всього того, з чого смокчуть гроші їхні жовтожилетні сусіди по натовпу.
Більше того - саме підвіщення розтрат на соціалку вони й добилися.
Компенсовано це було встановленням планки зарплатні найманим працівникам  :Sho_za:  :rotate:  :smiley24:
Ці чуваки не вийшли протестувати проти проблеми та за її вирішеня. Вони вийшли на веселу та комфортну боротьбу за "щоб я менше платив, а мені більше давали". Ну, тобто - добре що не за права риб та проти згвалтування шляхом ігнорування, але все одно якось...

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Еуропа вирує
« Reply #13 : Лютого 12, 2019, 11:49:12 11:49 »
нудне життя

підсвідомо люди шукають драйву

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Еуропа вирує
« Reply #14 : Лютого 12, 2019, 12:16:07 12:16 »
Протест конкретно жилетів був викликаний підвищенням цін на пальне, й ціллю своєю від початку ставив скасування підвищення цін на пальне.
Іншими словами - люди заплющили очі на реальну проблему неефективного податкового навантаження. Їм абсолютно не хотілося топити за скасування відверто зайвих соціалок, пільг - всього того, з чого смокчуть гроші їхні жовтожилетні сусіди по натовпу.
Більше того - саме підвіщення розтрат на соціалку вони й добилися.
Компенсовано це було встановленням планки зарплатні найманим працівникам  :Sho_za:  :rotate:  :smiley24:
Ці чуваки не вийшли протестувати проти проблеми та за її вирішеня. Вони вийшли на веселу та комфортну боротьбу за "щоб я менше платив, а мені більше давали". Ну, тобто - добре що не за права риб та проти згвалтування шляхом ігнорування, але все одно якось...

Так я ж не пишу ЗА ЧТО они вышли, возможно это и так, я пишу ПОЧЕМУ они вышли. То что предлагаемые ими решения это путь в никуда второй вопрос. Просто проблемы выгнавшие их на улицы отнюдь на мифические, они реальные

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Еуропа вирує
« Reply #15 : Лютого 12, 2019, 01:44:58 13:44 »
Так я ж не пишу ЗА ЧТО они вышли, возможно это и так, я пишу ПОЧЕМУ они вышли. То что предлагаемые ими решения это путь в никуда второй вопрос. Просто проблемы выгнавшие их на улицы отнюдь на мифические, они реальные

якщо б європейці, пам'ятаючи про катастрофу 1939-1945, вийшли підтримати Україну, я б сказав, що вони "реальні"

а підвищення вартості палива на 5 чи 10 %- це "міфічна" проблема

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Еуропа вирує
« Reply #16 : Лютого 12, 2019, 02:07:16 14:07 »
якщо б європейці, пам'ятаючи про катастрофу 1939-1945, вийшли підтримати Україну, я б сказав, що вони "реальні"

а підвищення вартості палива на 5 чи 10 %- це "міфічна" проблема

Я не знаю их ситуации и поэтому не могу выносить таких оценок. Возможно это просто было последней каплей. Для таких оценок нужно пожить в среде хотя бы года два три и работать там.
По косвенным признакам, для меня, введение "налога на багатство" и подобных это показатель полного алеса в налоговой системе

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Еуропа вирує
« Reply #17 : Лютого 12, 2019, 04:47:01 16:47 »
Я не знаю их ситуации и поэтому не могу выносить таких оценок. Возможно это просто было последней каплей. Для таких оценок нужно пожить в среде хотя бы года два три и работать там.
По косвенным признакам, для меня, введение "налога на багатство" и подобных это показатель полного алеса в налоговой системе

так влаштовують цей балаган не багаті, а , якраз, бідні

і протестують , по суті, якраз за збільшення податку на багатство, очікуючи на зниження ціни бензину

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Еуропа вирує
« Reply #18 : Лютого 12, 2019, 05:05:37 17:05 »
так влаштовують цей балаган не багаті, а , якраз, бідні

і протестують , по суті, якраз за збільшення податку на багатство, очікуючи на зниження ціни бензину

Налог на богатство не имеет к протестам никакого отношения, это просто показатель полного пиздеца во французкой системе налогообложения. У них, из того что сюда доходит, еще немало таких "прелестей". Например конские расценки на лицензирование таксистов в городах, с Юбером замес целый был. Социализм во всей красе.
А вышли я так понимаю отнюдь не бедные, вышел середняк который тащит на себе весь социал. Платный и бесплатных провокаторов там понятное дело хватает, но основной костяк это то что у нас называют самозанятые

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46474
  • Never give in!
Re: Еуропа вирує
« Reply #19 : Лютого 12, 2019, 10:47:15 22:47 »
Growth since 2009: China 139%; India 96%; US 34%. Eurozone -2%. - Така ціна захоплення соціалізмом.  :smilie2:


https://www.wsj.com/articles/incredible-shrinking-europe-11549928481
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Еуропа вирує
« Reply #20 : Лютого 13, 2019, 09:54:21 09:54 »
Налог на богатство не имеет к протестам никакого отношения, это просто показатель полного пиздеца во французкой системе налогообложения. У них, из того что сюда доходит, еще немало таких "прелестей". Например конские расценки на лицензирование таксистов в городах, с Юбером замес целый был. Социализм во всей красе.
А вышли я так понимаю отнюдь не бедные, вышел середняк который тащит на себе весь социал. Платный и бесплатных провокаторов там понятное дело хватает, но основной костяк это то что у нас называют самозанятые

ніколи не повірю, що середній клас вийде на протести через підвищення ціни на бензин на кілька центів

я себе умовно відношу до середнього класу- навіть не уявляю себе в жовтому жилеті  :smilie5:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Еуропа вирує
« Reply #21 : Лютого 13, 2019, 11:21:54 11:21 »
Дедушка Сорос предупреждает:

ПРОКИДАЙСЯ, ЕВРОПО




Джордж Сорос, Project Syndicate, 11.02.2019

Напівсонна Европа прямує у небуття, і европейські народи повинні прокинутися, поки не стало надто пізно. Якщо ж вони не прокинуться, то ЕС піде шляхом Радянського Союзу 1991 року. Здається, що ні лідери, ні звичайні громадяни не усвідомлюють, що ми переживаємо революційний момент і спектр можливостей є дуже широким, а тому кінцевий результат є вкрай невизначеним.

 

Більшість з нас допускають, що майбутнє нагадуватиме теперішнє, але це не обов’язково так. За своє довге і насичене подіями життя я був свідком багатьох періодів того, що називаю радикальним порушенням рівноваги. Ми переживаємо такий період сьогодні.

 

ЕВРОСОЮЗ

 

Наступним переломним моментом будуть вибори до Европарламенту у травні 2019 року. На жаль, антиевропейські сили насолоджуватимуться конкурентними перевагами під час голосування. Цьому є кілька причин, зокрема — застаріла партійна система, яка домінує у більшості европейських країн, практичну неможливість зміни домовленостей, і брак законних інструментів, аби дисциплінувати країни-члени, що порушують принципи, на яких постав ЕС. Евросоюз може нав’язати свої закони країнам-кандидатам, але в нього недостатньо можливостей, аби примусити уже нинішніх членів їх дотримуватись.

 

Застаріла партійна система стає на заваді тим, хто хоче зберегти цінності ЕС, і допомагає тим, хто хоче замінити ці цінності чимсь кардинально іншим. Це правдиво для окремих країн, і ще більше – для трансевропейських альянсів.

 

Партійна система окремих країн відображає ті суперечності, які важили в ХІХ та ХХ столітті – на кшталт конфлікту між капіталом і працею. Але розкол, який важить сьогодні, проходить між про- та анти-европейськими силами.

 

НІМЕЧЧИНА

 

Домінантна країна ЕС – Німеччина та домінантний політичний альянс у Німеччині – між Християнсько-демократичним союзом (ХДС) і базованим у Баварії Християнсько-соціальним союзом (ХСС) – перетворився на нестійкий. Цей альянс працював доти, доки у Баварії не було правої партії на противагу ХСС. Все змінилось з підйомом екстремістської Альтернативи для Німеччини (АдН). На виборах минулого вересня результат ХСС став найгіршим за шість десятиліть, а АдН вперше увійшла до баварського парламенту.

 

АдН відкинула сенс існування альянсу ХДС-ХСС. Для створення нового альянсу потрібні нові вибори, які ні Німеччина, ні Европа собі дозволити не можуть. У теперішньому стані нинішня керівна коаліція не може бути такою рішуче проєвропейською, якою би вона була без АдН, що становить загрозу для її правого флангу.

 

Ситуація далека від безнадійної. Німецька партія зелених сформувалась як єдина постійна проевропейська партія країни і продовжує підніматись у рейтингах, у той час як АдН, здається, досягла свого піку (за винятком колишньої Східної Німеччини). Але зараз виборці ХДС/ХСС представлені партією, чий внесок до европейських цінностей є досить неоднозначним.

 

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ

 

У Великій Британії застаріла партійна структура також перешкоджає належним чином виражатись волі народу. І Лейбористська, і Консервативна партії внутрішньо розділені, а їхні лідери – Джеремі Корбін і Тереза Мей відповідно – дуже зациклені на тому, щоб реалізувати Brexit, над досягненням якого вони домовились співпрацювати. Ситуація є настільки складною, що більшість британців просто хочуть покінчити з цим усім, хоча це і буде подія, яка визначить майбутнє країни на десятиліття.

 

Але змова між Корбіном і Мей підняла опозицію в обидвох партіях, яка у випадку лейбористів перебуває на межі повстання. Наступного дня після зустрічі Корбіна і Мей прем’єр-міністр оголосила програму допомоги збіднілим пробрекзитським виборчим округам на півночі Британії. Зараз Корбіна звинуватили в тому, що він зрадив обіцянку, яку дав на партійній конференції лейбористів минулого вересня – щодо проведення другого референдуму по Brexit.

 

Суспільство також усе більше починає розуміти тяжкі наслідки виходу з ЕС. Шанси того, що угоду Терези Мей 14 лютого відхилять, зростають з кожним днем. Це могло би послужити підґрунтям для проведення референдуму, чи навіть краще – скасування Великою Британією статті 50 про вихід з ЕС.

 

ІТАЛІЯ

 

В схожій ситуації опинилася й Італія. ЕС припустився фатальної помилки в 2017-му, чітко дотримуючись Дублінської угоди, що несправедливо обтяжує країни на кшталт Італії, через яку мігранти першими проходять до ЕС. Це потягнуло італійський – переважно проевропейський та промігрантський – електорат у руки антиевропейської партії «Ліґа» та «Руху 5 зірок» у 2018. Демократична партія, яка доти домінувала, є розбитою. Як результат, істотна порція електорату, що залишився проевропейським, не має партії, за яку голосувати. Але є можливість сформувати єдиний проевропейський список. Подібні зміни порядків у партійних системах відбуваються у Франції, Польщі, Швеції та, мабуть, і в інших місцях.

 

ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ

 

Щодо трансевропейських альянсів, то там ситуація є навіть гіршою. Національні партії хоч мають однакове коріння у минулому, та трансевропейські альянси є цілковито підконтрольними інтересам партійних лідерів. Найгірший порушник – Европейська народна партія (ЕНП). Це найбезпринципніша партія, про що свідчить її готовність продовжувати членство партії Фідес угорського прем’єр-міністра Віктора Орбана, аби зберегти свою більшість і контролювати розподіл найбільш важливих робочих місць в ЕС. У порівнянні з цим антиевропейські сили виглядають непогано: принаймні в них є якісь принципи, хоч і одіозні.

 

Складно уявити, як проевропейські партії можуть вийти переможцями на травневих виборах 2019 року – хіба вони поставлять інтереси Европи вище своїх власних. Ще досі можна спробувати зберегти ЕС, аби кардинально переосмислити цей проект. Але для цього потрібні зміни в ЕС. Нинішні лідери нагадують політбюро у часи краху Радянського Союзу, де продовжували видавати укази, наче вони досі мали значення.

 

Перший крок до захисту Европи від ворогів – як внутрішніх, так зовнішніх – це усвідомити розмах загрози, яку вони собою представляють. Другий крок – розбудити сплячу проевропейську більшість і мобілізувати її ради захисту цінностей, на яких постав ЕС. Інакше мрія про об’єднану Европу може перетворитись на жах ХХІ століття.

источник

P.S. Хуйло с ухмылкой потирает ручки.
No money No honey

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Еуропа вирує
« Reply #22 : Лютого 13, 2019, 02:04:00 14:04 »
ніколи не повірю, що середній клас вийде на протести через підвищення ціни на бензин на кілька центів

я себе умовно відношу до середнього класу- навіть не уявляю себе в жовтому жилеті  :smilie5:

Ну и зря
После всех обязательных выплат у них там остается с гулькин хер свободных средств. Я слышал их жалобы именно в таком аспекте. Поэтому такое повышения акцизов вполне могло сыграть роль спускового крючка

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Еуропа вирує
« Reply #23 : Лютого 13, 2019, 03:21:34 15:21 »
Ну и зря
После всех обязательных выплат у них там остается с гулькин хер свободных средств. Я слышал их жалобы именно в таком аспекте. Поэтому такое повышения акцизов вполне могло сыграть роль спускового крючка

Кто такие "желтые жилеты"

Одна из самых известных представительниц движения "желтые жилеты" и один из инициаторов протестов - 51-летняя Жаклин Мурад. Еще 18 октября она опубликовала в Facebook видео, в котором раскритиковала введенный в 2013 экологический налог на выбросы углекислого газа, который с тех пор регулярно повышается, приводя к росту цен на топливо. Мурад, которая зарабатывает на жизнь гипнотерапией, также назвала повышение цен на бензин и дизель "травлей автоводителей".

Демонстрации "желтых жилетов" - это протесты "маленького человека", объясняет Айлин Келлер. Речь идет о французах, проживающих в регионах и чувствующих себя не у дел. Поскольку их доходы выше прожиточного минимума, они считаются слишком обеспеченными для того, чтобы получать от государства материальную помощь. Но в то же время они не обладают достаточными средствами, чтобы вести финансово благополучную жизнь.