Автор Тема: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»  (Прочитано 5494 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #60 : Лютого 18, 2019, 10:05:21 10:05 »
А потім сидячи під неоновим сяйвом реклами та кіберпанківською зливою дивуємося, як це вийшло що 99% грошей сконцентровано під контролем 0,00000000000001% населення  :gigi:

хороше зауваження

але яке це має значення, коли мова йде про амазон  :gigi:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15811
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #61 : Лютого 18, 2019, 11:41:13 11:41 »
якщо ви називаєте СПРАВЕДЛИВІСТЬ "БЕЗМОЗКОЮ ЗРІВНЯЛІВКОЮ", то пояснити тут щось мені буде важко
Більшовики вважали справедливим фізично винищувати цілі верстви суспільства.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #62 : Лютого 18, 2019, 11:43:13 11:43 »
Більшовики вважали справедливим фізично винищувати цілі верстви суспільства.

який це має стосунок до випадку амазон ?

чиновники в США мають орієнтуватись на більшовиків ?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15811
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #63 : Лютого 18, 2019, 11:44:48 11:44 »
який це має стосунок до випадку амазон ?

чиновники в США мають орієнтуватись на більшовиків ?
Це має стосунок до слова "справедливість". Заперечити більше нічим?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #64 : Лютого 18, 2019, 11:47:41 11:47 »
Це має стосунок до слова "справедливість". Заперечити більше нічим?

я не розумію, що саме я б мав заперечити- може поясните, що ?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15811
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #65 : Лютого 18, 2019, 12:03:22 12:03 »
я не розумію, що саме я б мав заперечити- може поясните, що ?
В одному зі своїх постів ви вжили слово "справедливість":"якщо ви називаєте СПРАВЕДЛИВІСТЬ "БЕЗМОЗКОЮ ЗРІВНЯЛІВКОЮ", то пояснити тут щось мені буде важко",-я вам навів розуміння справедливості тоталітарним суспільством аби ви задумались,що смислове наповнення цього слова в кожному суспільстві може бути різним, і спробували провести логічний ланцюжок між вашим  лібералізмом (рівноправ'я,мирумир,Слава КПСС)і комунізмом.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #66 : Лютого 18, 2019, 12:40:12 12:40 »
А потім сидячи під неоновим сяйвом реклами та кіберпанківською зливою дивуємося, як це вийшло що 99% грошей сконцентровано під контролем 0,00000000000001% населення  :gigi:

Ну такова жизнь. Можно конечно на это закрывать глаза,но реальность от этого не изменится - чем болше у человека денег тем проще ему зарабатывать

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #67 : Лютого 18, 2019, 01:06:58 13:06 »
Ну такова жизнь. Можно конечно на это закрывать глаза,но реальность от этого не изменится - чем болше у человека денег тем проще ему зарабатывать

Можна закривати очі, а можна активно цьому допомагати, не називаючи це корупцією

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #68 : Лютого 18, 2019, 01:10:05 13:10 »
В одному зі своїх постів ви вжили слово "справедливість":"якщо ви називаєте СПРАВЕДЛИВІСТЬ "БЕЗМОЗКОЮ ЗРІВНЯЛІВКОЮ", то пояснити тут щось мені буде важко",-я вам навів розуміння справедливості тоталітарним суспільством аби ви задумались,що смислове наповнення цього слова в кожному суспільстві може бути різним, і спробували провести логічний ланцюжок між вашим  лібералізмом (рівноправ'я,мирумир,Слава КПСС)і комунізмом.

справедливість не буває інша для кожного суспільства

і досвід розвалу "несправедливого" тоталітарного срср це якраз підтверджує

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #69 : Лютого 18, 2019, 01:16:28 13:16 »
Конкуренція- це коли конкурент амазон не охреніває від наглості амазон і чиновників
Блин, да сколько раз повторять: єто не конкуренция между Амазоном и еще кем-то (Али-Бабой, например).Это не Амазон с конкурентом пришли в Нью-Йорк

Это конкуренция между городами за жирного налогоплательщика. Это Нью-Йорк конкурирует с еще сотней городов.Город Нью-Йорк такой же участник коммерческой конкурентной борьбы.
Не надо путать конкуренцию двух лавок в Нью-Йорке с этой ситуацией.
А то приводят никуда не годные аналогии и строят на их основе выводы.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #70 : Лютого 18, 2019, 01:20:27 13:20 »
Ну такова жизнь. Можно конечно на это закрывать глаза,но реальность от этого не изменится - чем болше у человека денег тем проще ему зарабатывать

в США  проводили исследования как сложилась жизнь у тех кто выигрывает в лотерею миллоны .. так вот ваш идея не стыкуется с реальностью .. люди  у которых в момент стало больше денег не стали легче и больше зарабатывать в большинстве случаев их судьба сложилась трагично и они или просрали все деньги или сами вогнали себя в гроб раньше времени наркотой и бухлом.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #71 : Лютого 18, 2019, 01:24:20 13:24 »
в США  проводили исследования как сложилась жизнь у тех кто выигрывает в лотерею миллоны .. так вот ваш идея не стыкуется с реальностью .. люди  у которых в момент стало больше денег не стали легче и больше зарабатывать в большинстве случаев их судьба сложилась трагично и они или просрали все деньги или сами вогнали себя в гроб раньше времени наркотой и бухлом.

Не, ну если алкашу дать миллион это конечно не значит что он перестанет пить и пойдет в оперный театр.
Вообщето сравнение проводят по минимуму отличительных характеристик, желательно вообще по одной. Те в данном случае берется два бизнесмена с опытом в одинаковой отрасли и дается им разное количество денег. А никак не бизнесмен и алкогодик или биржевой брокер и школьный учитель

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15811
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #72 : Лютого 18, 2019, 02:14:01 14:14 »
справедливість не буває інша для кожного суспільства

і досвід розвалу "несправедливого" тоталітарного срср це якраз підтверджує
Вестнік,я вам навів норму справедливості для тоталітарного суспільства,вона протилежна сучасному, наприклад,американському суспільству і в той же час стількі-то років назад американське суспільство подібну норму практикувало. Історія, мабуть,в школі була не вашим предметом.
А є держави які у свій час не розвалилися?

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #73 : Лютого 18, 2019, 02:15:57 14:15 »
Що обговорювати , якщо нічого виняткового немає ?

Просто озвучили УНІВЕРСАЛЬНУ пропозицію і все

Обговорювати всі "за" i "проти" для мешканців району, сусідніх районів, доріг, повну ціну питання, i т.п.  І мати певний час на цей процес, як це завжди робиться.

Amazon зробив тяжким/неможливим належне публічне обговорювання шляхом вкрай суворих угод про неразголошення (NDA) з посадовцямi.  Це викликало підозри і спротив, Amazon вирішів не грати далі. 
« Останнє редагування: Лютого 18, 2019, 02:24:21 14:24 від мабуть »
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #74 : Лютого 18, 2019, 02:21:24 14:21 »
Не, ну если алкашу дать миллион это конечно не значит что он перестанет пить и пойдет в оперный театр.
Вообщето сравнение проводят по минимуму отличительных характеристик, желательно вообще по одной. Те в данном случае берется два бизнесмена с опытом в одинаковой отрасли и дается им разное количество денег. А никак не бизнесмен и алкогодик или биржевой брокер и школьный учитель

логичное замечание.

но это сравнение приведет к такому же результату поскольку вы не отметили главное- деньги идут в руки тому кто ими умеет управлять . .если у тебя нет денег значит ты просто не умеешь ими управлять .. чем больше у тебя денег тем лучше твое умение управлять ими .. и искусственное отоаивание деньгами не ведет к увеличение умения ими управлять а значит ведет к эпикфейлу.

и в лотерею выигрывали разные люди в том числе и бизнесмены... но статистики это не улучшило)))
 
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6207
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #75 : Лютого 18, 2019, 02:23:32 14:23 »
Ну такова жизнь. Можно конечно на это закрывать глаза,но реальность от этого не изменится - чем болше у человека денег тем проще ему зарабатывать
Ну так власне сенс мого коментаря був в тому, що може на це не треба закривати очі, принаймі в розвинених суспільствах  :gigi:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #76 : Лютого 18, 2019, 02:23:39 14:23 »
Блин, да сколько раз повторять: єто не конкуренция между Амазоном и еще кем-то (Али-Бабой, например).Это не Амазон с конкурентом пришли в Нью-Йорк

Это конкуренция между городами за жирного налогоплательщика. Это Нью-Йорк конкурирует с еще сотней городов.Город Нью-Йорк такой же участник коммерческой конкурентной борьбы.
Не надо путать конкуренцию двух лавок в Нью-Йорке с этой ситуацией.
А то приводят никуда не годные аналогии и строят на их основе выводы.

можете не повторяти- це абсолютно зрозуміло і без повторення

ми всі розуміємо, що конкуренція МІЖ МІСТАМИ

але не всі ми тут розуміємо, що пільгові умови для залучення інвесторів не мають бути ІНДИВІДУАЛЬНИМИ для амазона, наприклад

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15811
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #77 : Лютого 18, 2019, 02:24:22 14:24 »
Не, ну если алкашу дать миллион это конечно не значит что он перестанет пить и пойдет в оперный театр.
Вообщето сравнение проводят по минимуму отличительных характеристик, желательно вообще по одной. Те в данном случае берется два бизнесмена с опытом в одинаковой отрасли и дается им разное количество денег. А никак не бизнесмен и алкогодик или биржевой брокер и школьный учитель
Покуй бізнесмен чи ні,вкладе гроші не туди і цілком прогорить, а потім,розуміючи просер ,зіп'ється.Гроші витрачаються аби куди,вважаєш,що схопив Бога за бороду,море по коліно, купа друзів,найкращі жінки,одним словом-казка,а потім опиняєшся сам , з купою боргів , колектора ми на хвості і усвідомленням який же ти лох(і про це знають усі).

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15811
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #78 : Лютого 18, 2019, 02:29:15 14:29 »
Обговорювати всі "за" i "проти" для мешканців району, сусідніх районів, доріг, повну ціну питання, i т.п.  І мати певний час на цей процес, як це завжди робиться.

Amazon зробив тяжким/неможливим належне публічне обговорювання шляхом вкрай суворих угод про неразголошення (NDA) з посадовцямi.  Це викликало підозри і спротив, Amazon вирішів не грати далі.
А чому,на вашу думку,Амазон пішов на вкрай суворі угоди про нерозголошення?

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #79 : Лютого 18, 2019, 02:36:45 14:36 »
можете не повторяти- це абсолютно зрозуміло і без повторення

ми всі розуміємо, що конкуренція МІЖ МІСТАМИ

але не всі ми тут розуміємо, що пільгові умови для залучення інвесторів не мають бути ІНДИВІДУАЛЬНИМИ для амазона, наприклад

Умови податкових пільг для подібних проектів детально прописані в законах (не ІНДИВІДУАЛЬНІ), і Amazon на ці умови погодився.  Ось Вам детальніше, читайте далі закони, що регулюють ці міські, штатні і федеральні програми:

"Specifically, Amazon will receive $897 million from the city’s Relocation and Employment Assistance Program (REAP) and $386 million from the Industrial & Commercial Abatement Program (ICAP). It will receive an additional $505 million in a capital grant and $1.2 billion in “Excelsior” credits if its job creation goals are met. That brings the total amount of public funds granted to $2.988 billion—in other words, the city and state will pay Amazon $48,000 per job.

Amazon could also earn even more tax breaks separate from the city and state subsidies: The census tract in Long Island City where HQ2 (or HQ3) will be built is designated as an opportunity zone under a provision of the so-called Tax Cuts and Jobs Act, the tax overhaul President Trump signed into law almost a year ago.

Opportunity zones, the brainchild of Silicon Valley financier Sean Parker, allow people to invest capital gains—the profit made from the sale of an asset like a house, stock, or even a painting—in “distressed” areas and defer taxes on those gains until 2026."

Amazon’s HQ2 deal with New York, explained

« Останнє редагування: Лютого 18, 2019, 02:48:12 14:48 від мабуть »
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #80 : Лютого 18, 2019, 02:42:07 14:42 »
А чому,на вашу думку,Амазон пішов на вкрай суворі угоди про нерозголошення?

Amazon НАСТОЯВ на цих угодах;  ПІШЛИ на них міські і штатні посадовці.

На мою думку, Amazon'у потрібне було швидке рішення (як і будь-якому бізнесу, в ідеалі).
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #81 : Лютого 18, 2019, 02:47:50 14:47 »
можете не повторяти- це абсолютно зрозуміло і без повторення

ми всі розуміємо, що конкуренція МІЖ МІСТАМИ

але не всі ми тут розуміємо, що пільгові умови для залучення інвесторів не мають бути ІНДИВІДУАЛЬНИМИ для амазона, наприклад
Почему?Почему, например, авиакомпании, могут давать льготы за налетанные мили? Всякие программы лояльности? скидочные карточки для постоянных клиентов? разные цены в Метро для 1 кг и для 6?
Почему футбольные клубы борясь за нужного футболиста готовы давать ему бонусы, оплачивать за него налоги и т.п., но при этом для уже играющих, и для других новых, но не таких востребованых на рынке ничего этого нет?
Забудьте вы эту фигню про справедливость.
Нет ее. Но за нее, тем не менее, нужно бороться :)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6207
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #82 : Лютого 18, 2019, 02:48:56 14:48 »
А чому,на вашу думку,Амазон пішов на вкрай суворі угоди про нерозголошення?
А що, корпи ще якось ходять?  :gigi: Там прибиральником два тижні попрацюєш - вже неразголошення, та заборона на конкуренцію на 25 років  :super:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #83 : Лютого 18, 2019, 02:49:14 14:49 »
логичное замечание.

но это сравнение приведет к такому же результату поскольку вы не отметили главное- деньги идут в руки тому кто ими умеет управлять . .если у тебя нет денег значит ты просто не умеешь ими управлять .. чем больше у тебя денег тем лучше твое умение управлять ими .. и искусственное отоаивание деньгами не ведет к увеличение умения ими управлять а значит ведет к эпикфейлу.

и в лотерею выигрывали разные люди в том числе и бизнесмены... но статистики это не улучшило)))

Хорошо, зайдем с другой стороны
Ты в курсе что любой бизнес требует капиталовложений? Так вот, чем больше ты вкладываешь в аналогичные бизнесы тем больше получаешь. Например имея в 10 раз больше денег ты можешь открыть не один магазин, а десять. И соответственно получить в десять раз больше прибыли на единицу времени

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6207
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #84 : Лютого 18, 2019, 02:51:18 14:51 »
Почему?Почему, например, авиакомпании, могут давать льготы за налетанные мили? Всякие программы лояльности? скидочные карточки для постоянных клиентов? разные цены в Метро для 1 кг и для 6?
Бо їм це дозволяють їхні акціонери. А тут акціонери (aka нью-йоркці) не дозволили  :gigi:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #85 : Лютого 18, 2019, 02:53:50 14:53 »
Хорошо, зайдем с другой стороны
Ты в курсе что любой бизнес требует капиталовложений? Так вот, чем больше ты вкладываешь в аналогичные бизнесы тем больше получаешь. Например имея в 10 раз больше денег ты можешь открыть не один магазин, а десять. И соответственно получить в десять раз больше прибыли на единицу времени


открыть то можешь

получить прибыль - не факт )))

имея опыт управления 1м магазином открыв 10 ты возможно обанкротится ибо не имеешь опыта администрировнаия такого бизнеса.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6207
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #86 : Лютого 18, 2019, 02:58:55 14:58 »
Здається мені, хтось переоцінює роль вміння та розуму в питанні побудови успішного бізнесу  :gigi:

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #87 : Лютого 18, 2019, 03:01:30 15:01 »
Здається мені, хтось переоцінює роль вміння та розуму в питанні побудови успішного бізнесу  :gigi:

  :smilie3:
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #88 : Лютого 18, 2019, 03:10:35 15:10 »
Здається мені, хтось переоцінює роль вміння та розуму в питанні побудови успішного бізнесу  :gigi:

вы думаете все миллионеры исключительно умны?? . .далеко нет!

думаете все умные люди состоятельны? - тоже нет!
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6207
Re: Вчора у Нью-Йорку відбулася епічна «зрада»
« Reply #89 : Лютого 18, 2019, 03:20:38 15:20 »
вы думаете все миллионеры исключительно умны?? . .далеко нет!

думаете все умные люди состоятельны? - тоже нет!
Чорт, оце в мене сьогодні крах світосприйняття настав  :smilie2:  :Ganba:  :Vedy_sebe: