Автор Тема: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають  (Прочитано 440169 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #3900 : Січня 30, 2020, 10:42:20 22:42 »
підар АНАЛізіруєд:




https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1066168.msg23646413#msg23646413


На п'ятий рік правління Зеленського запланований вступ до ЄС.  (tu)
Аналітик  cьогодні в 17:08   IP/Host: ---.trifle.net

Дивлюся я, чотко працюють пацани.
Законодавство підганяют під вимоги ЄС ударними темпами.
Прокуратуру та інші державні установи торблять і реформують повним ходом, щоб були готовими до вступу в ЄС вже через п'ять років.
Поросята і хуйловці верещать та біснуються від безсилої люті, бо потяг вже не спинити.  :eyes:
Це вам не галімий 3.14здьож панамського барига, далі від Москви, а сам оборудки обтярує з хуйлом, та синів жене на кацапках.
Ось зараз вперше відчуваю впевненість, що ми відкололися від кацапстану остаточно.
Аж радісно на душі.  :beach:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Re: УПЯЧКА
« Reply #3901 : Січня 30, 2020, 11:16:21 23:16 »
Мій життєвий досвід показує, що спілкування з кацапнею та психічно хворими людьми принижує нас до парашинсьтва, або наближує до психічно хворих. Єдиний вихід - не відповідати і не спілкуватись.
А щодо цього дописувача, скажу одне: в найгірший для нас час воно скаже: "Да чьто вьі, рєбята, я же рускій. Давайтє я вам покажу гдє жьівут настоящіє бандеровцьі".

Цей форум завжди був адекватним.
Але заходити сюди зараз, чути, як тебе обзивають "хохлобидлом" и мовчки це терпіти - себе не поважати.
Навіщо відчувати себе "вареною жабою"?


Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20322
Re: УПЯЧКА
« Reply #3902 : Січня 31, 2020, 12:34:24 00:34 »
Мій життєвий досвід показує, що спілкування з кацапнею та психічно хворими людьми принижує нас до парашинсьтва, або наближує до психічно хворих. Єдиний вихід - не відповідати і не спілкуватись.
А щодо цього дописувача, скажу одне: в найгірший для нас час воно скаже: "Да чьто вьі, рєбята, я же рускій. Давайтє я вам покажу гдє жьівут настоящіє бандеровцьі".

Дурень думкой багатие?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20322
Re: УПЯЧКА
« Reply #3903 : Січня 31, 2020, 12:36:58 00:36 »
підар АНАЛізіруєд:




https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1066168.msg23646413#msg23646413


На п'ятий рік правління Зеленського запланований вступ до ЄС.  (tu)
Аналітик  cьогодні в 17:08   IP/Host: ---.trifle.net

Дивлюся я, чотко працюють пацани.
Законодавство підганяют під вимоги ЄС ударними темпами.
Прокуратуру та інші державні установи торблять і реформують повним ходом, щоб були готовими до вступу в ЄС вже через п'ять років.
Поросята і хуйловці верещать та біснуються від безсилої люті, бо потяг вже не спинити.  :eyes:
Це вам не галімий 3.14здьож панамського барига, далі від Москви, а сам оборудки обтярує з хуйлом, та синів жене на кацапках.
Ось зараз вперше відчуваю впевненість, що ми відкололися від кацапстану остаточно.
Аж радісно на душі.  :beach:

И замечу украиномовний
И самые оставленные дебилы на фупе украиномовн
Одна Мирослава чего стоит

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20322
Re: УПЯЧКА
« Reply #3904 : Січня 31, 2020, 12:44:20 00:44 »

Если раша разрешит мову ,даст дешёвый газ и работу в Москве,большая часть так называемых украинцев с удовольствием примет верховного правителя своим президентом.Не в первой в истории

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: УПЯЧКА
« Reply #3905 : Січня 31, 2020, 07:04:07 07:04 »
Если раша разрешит мову ,даст дешёвый газ и работу в Москве,большая часть так называемых украинцев с удовольствием примет верховного правителя своим президентом.Не в первой в истории
  Не могли б ви привести приклад "не в первой в истории"

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17205
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: УПЯЧКА
« Reply #3906 : Січня 31, 2020, 09:07:48 09:07 »
Я дивлюся, вже треба коригувати списки, бо кількість лайна зеленого коліру, яке намагається перефарбуватися в будь який інший колір, просто зашкалює.

Вже отакі гілки створюють - А де ті гроші які раніше крав педро?
Вже Ruza називає Гончарука самокатчиком і пройдисвітом, Людас взагалі волає - приберіть, бо він ідіот!
А Захарова назвала Моніку  :fp2 неофашистом!!!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #3907 : Січня 31, 2020, 11:10:56 11:10 »
кому там болить визначення "бидло",  почитайте  https://site.ua/dmitro.vovnyanko/23460-potvorne-rilo-spivvitchiznika/    Потворне рило співвітчизника

Наші високоінтелектуальні мудрили написали кілометри висновків про проблеми української нації (головна – от ніяк нам не щастить з керівництвом наших мрій), і при цьому вперто не звертали увагу на те, що пересічний громадянин слухав не їхні поради і побажання. Він слухав «ги-ги-ги» від Зеленського. Чому? Бо саме це йому (народу) ближче і зрозуміліше. Я знаю. Я бачив. Зеленський не причина – він лише індикатор того серед якого народу ми живемо насправді. Правдивий, мов бездушна комп’ютерна програма.

Я знаю наш народ ду-у-у-уже добре і відтак давно не вірю в байки про «сонечок» і «європейську націю». Я дуже гарно знаю, що таке бути в колективі нашого народу старанним працівником, а серед наших інженерів – тим хто дає результат. «Хто везе – того поганяють» - так говорить наш народ на виробництвах, а не те що ви там собі надумали в редакціях та фондах.

Все життя мені наш народ подавали у вигляді пасторалі – садок там, вишневий, донька вечерю подає, працьовиті дядьки, охайні господині… Проте прийшов президент Зеленський і легким рухом руки показав мені моїх співгромадян ніби списаних з картин Боскха і Шульженка. І знаєте – я ніколи вже не забуду тих потворних рил, що полізли з усіх боків. Я не забуду тепер, що українці – це нація, яка власноруч відштовхнула президента-реформатора і обрала замість нього коміка. Дилетанта, який ніколи не займався політикою. Я не забуду, як українці ревіли «ФОПів тиснуть? Дави їх – і так жирують!». Ці самі люди підуть на жалоби по Голодомору, про всяк випадок. Я ніколи не забуду, як українці горлали: «Посадити «свинарчука»! Мародер!», навіть не намагаючись розібратися – а чи винний він взагалі? Їх не цікавить, що не можна людину по факту, викрадати, без підозри і підстав…
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: УПЯЧКА
« Reply #3908 : Січня 31, 2020, 12:00:55 12:00 »
кому там болить визначення "бидло",  почитайте  https://site.ua/dmitro.vovnyanko/23460-potvorne-rilo-spivvitchiznika/    Потворне рило співвітчизника

Наші високоінтелектуальні мудрили написали кілометри висновків про проблеми української нації (головна – от ніяк нам не щастить з керівництвом наших мрій), і при цьому вперто не звертали увагу на те, що пересічний громадянин слухав не їхні поради і побажання. Він слухав «ги-ги-ги» від Зеленського. Чому? Бо саме це йому (народу) ближче і зрозуміліше. Я знаю. Я бачив. Зеленський не причина – він лише індикатор того серед якого народу ми живемо насправді. Правдивий, мов бездушна комп’ютерна програма.

Я знаю наш народ ду-у-у-уже добре і відтак давно не вірю в байки про «сонечок» і «європейську націю». Я дуже гарно знаю, що таке бути в колективі нашого народу старанним працівником, а серед наших інженерів – тим хто дає результат. «Хто везе – того поганяють» - так говорить наш народ на виробництвах, а не те що ви там собі надумали в редакціях та фондах.

Все життя мені наш народ подавали у вигляді пасторалі – садок там, вишневий, донька вечерю подає, працьовиті дядьки, охайні господині… Проте прийшов президент Зеленський і легким рухом руки показав мені моїх співгромадян ніби списаних з картин Боскха і Шульженка. І знаєте – я ніколи вже не забуду тих потворних рил, що полізли з усіх боків. Я не забуду тепер, що українці – це нація, яка власноруч відштовхнула президента-реформатора і обрала замість нього коміка. Дилетанта, який ніколи не займався політикою. Я не забуду, як українці ревіли «ФОПів тиснуть? Дави їх – і так жирують!». Ці самі люди підуть на жалоби по Голодомору, про всяк випадок. Я ніколи не забуду, як українці горлали: «Посадити «свинарчука»! Мародер!», навіть не намагаючись розібратися – а чи винний він взагалі? Їх не цікавить, що не можна людину по факту, викрадати, без підозри і підстав…
Шановний, Ви не зовсім уважні. Дратує парашинське "хохлобидло", "Если раша разрешит мову", "хохлизм" тощо. Про цього дописувача можна сказати тільки одне: "Тут рускій дух, тут русью пахнет". А по-нашому - "тхне парашею".

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #3909 : Січня 31, 2020, 12:13:11 12:13 »
Шановний, Ви не зовсім уважні. Дратує парашинське "хохлобидло", "Если раша разрешит мову", "хохлизм" тощо. Про цього дописувача можна сказати тільки одне: "Тут рускій дух, тут русью пахнет". А по-нашому - "тхне парашею".

та все я уважний, бидла 90% - так, але без приставки "хохло".
Додаючи приставку "хохло" , поциєнт запрягається тягти мазу разом з Бздарьочком за гуSSкій мір з  його дружочькамі, балалайкамі, байкалом, сахаліном, тайгой, мєдвєдямі і водочкой с агурчіком.
« Останнє редагування: Січня 31, 2020, 02:09:15 14:09 від medved »
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20322
Re: УПЯЧКА
« Reply #3910 : Січня 31, 2020, 12:56:10 12:56 »
Шановний, Ви не зовсім уважні. Дратує парашинське "хохлобидло", "Если раша разрешит мову", "хохлизм" тощо. Про цього дописувача можна сказати тільки одне: "Тут рускій дух, тут русью пахнет". А по-нашому - "тхне парашею".

то есть будет правильно называть  укрбыдло? :weep:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20322
Re: УПЯЧКА
« Reply #3911 : Січня 31, 2020, 01:00:45 13:00 »
пыхатые мои товарищи
вы не находите что пачкать слово "украинское" недоречно

 73% украинцев - быдло,  вас это не смущает? не бьет по вашему утонченному национальному самолюбию мои сонечкы?

пока не научитесь быть самокритичными будете плавать в этом быдлодерьме



порекоммендуйте

73%  это быдлоукраинцы  или хохлобыдло?
или это это цвет украинской нации?
« Останнє редагування: Січня 31, 2020, 01:04:02 13:04 від majesty »

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #3912 : Січня 31, 2020, 01:07:30 13:07 »
от читаєш таке другий день, і ніби навіть стають зрозумілими аргументи мажести,
але руку потиснути йому, при зустрічі, бажання не виникає зовсім.
х.з.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: УПЯЧКА
« Reply #3913 : Січня 31, 2020, 01:08:35 13:08 »
пыхатые мои товарищи
вы не находите что пачкать слово "украинское" недоречно

 73% украинцев - быдло,  вас это не смущает? не бьет по вашему утонченному национальному самолюбию мои сонечкы?

пока не научитесь быть самокритичными будете плавать в этом быдлодерьме



порекоммендуйте

73%  это быдлоукраинцы  или хохлобыдло?
или это это цвет украинской нации?
Хіба вам недостатньо, що багатьох інших дописувачів ображає ваш хохлобидлізм?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20322
Re: УПЯЧКА
« Reply #3914 : Січня 31, 2020, 03:14:26 15:14 »
Хіба вам недостатньо, що багатьох інших дописувачів ображає ваш хохлобидлізм?

а вас неображае шо украинцы быдло? 
может ли быдло вообще называться украинцем?

или например могу ли я украинца голосовавшего в Тернополе за зебила назвать малоросом?

термин хохлобыдло это не унижение украинцев
это точное определение населения


Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Re: УПЯЧКА
« Reply #3915 : Січня 31, 2020, 04:16:05 16:16 »
Цікаво дивитися, як українці, включно з модерами, як вже напівварені жабки, не реагують, як якесь одне кацапобидло обзиває українців "хохлобидлом"

"термин хохлобыдло это не унижение украинцев
это точное определение населения" - капобидло маджесті

Причому кацапеня обзиває бидлом не % 10 дурнів з 30% зебілів, які голосували за Зеленського, а ловко одразу 73 % населення України саме українського походження.
І так вчепилося в цю мантру, наче це його головне  завдання існування на форумі!

Yuras Yuras гарну гілку відкрив з цього приводу, що для того щоб знищити народ, потрібно вбити йому в голову про його ницість, нікчемність, нездатність мати країну та її захищати.
А в реалі за таку образу могли би і в пику дати.
 

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 356
Re: УПЯЧКА
« Reply #3916 : Січня 31, 2020, 05:01:02 17:01 »
Там, схоже що, тривале носіння кокарди спричинило до незворотніх процесів...
Плюс вік та самопочуття...
Я співчуваю - як людині - проте, теж, важко стримувати відчуття огиди...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15814
Re: УПЯЧКА
« Reply #3917 : Січня 31, 2020, 06:26:15 18:26 »
а вас неображае шо украинцы быдло? 
может ли быдло вообще называться украинцем?

или например могу ли я украинца голосовавшего в Тернополе за зебила назвать малоросом?

термин хохлобыдло это не унижение украинцев
это точное определение населения
Коротше: доповідь. Іншого шляху не бачу.

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 988
Re: УПЯЧКА
« Reply #3918 : Січня 31, 2020, 06:39:01 18:39 »
И замечу украиномовний
И самые оставленные дебилы на фупе украиномовн
Одна Мирослава чего стоит

 намагаюся завжди дотримуватися коректного силю в дискусіях
але бачу що некультурними персонажами цей момент сприймається як слабкість позиції...

А ще бачу що персонаж majesty в корінь охуїв, бо охуївшу  дніпропетровську тупу песду виставляє за прапор українськості...
 

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20322
Re: УПЯЧКА
« Reply #3919 : Січня 31, 2020, 07:32:13 19:32 »
так ответьте мне на вопрос
73%  можно ли считать украинцами? или это население территории под названием пока еще Украина?

и чем эти 73% отличаются от кацапов?

культурнее? в чем проявляется их культурность?  в гыгыгыканье от шуток на каналах коломолйского?

100 лет назад не украиноязычные ли слили  Украину? а до этого под кацапского царя ложились не украиноязычные?

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: УПЯЧКА
« Reply #3920 : Січня 31, 2020, 09:06:04 21:06 »
просто хвора людина  :smilie1:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: УПЯЧКА
« Reply #3921 : Січня 31, 2020, 10:22:16 22:22 »

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20322
Re: УПЯЧКА
« Reply #3922 : Січня 31, 2020, 10:43:56 22:43 »
просто хвора людина  :smilie1:

асболютно согласен
здоровая часть украинцев это 73%

а я хворий
некоторые назвали меня кацапобыдлом
потому что им Жан Венсанович Беленюк ментально ближе :weep:


Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20322
Re: УПЯЧКА
« Reply #3923 : Січня 31, 2020, 10:49:44 22:49 »
в этой ветке я просто на 100% понимаю почему украинцы всегда были лузерами и разменивали свою государственность на жидовские сказки
украинцы это гои в квадрате

вместо реал политик живут в фантазиях о какой то особо культурной и уважаемой в мире нации
сейчас в Европе украинец это примерно как раше таджики и  не потому что гастробайтеры

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20322
Re: УПЯЧКА
« Reply #3924 : Січня 31, 2020, 10:51:35 22:51 »
+1


жду твоих восторгов по поводу рынка землм от зебилов :weep:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #3925 : Лютого 01, 2020, 10:23:26 10:23 »
Модератори не бачать? Бачать. Я з самого початку все це читаю.

Я розумію, що хоче сказати majesty

Я сам так час від часу кажу точно такими словами на форумі!

majesty...давай згортати і більше не мусолити в кожному пості "цю тему". Сказав. Все. Нема чого тут постійно "бидло-бидло-бидло".


Так. 73% - МАЛОРОСИ і БИДЛОТА. НАЗИВАЮТЬСЯ "ХОХЛИ".

Є ще нормальні люди. ДУМАЮЧІ. Патріоти України. Називаються "УКРАЇНЦІ".

Все. Баста! Нікуди від цього історичного моменту не дітись. Так було ВСЮ нашу історію. Є і був, і буде невеликий відсоток пассіонаріїв - українців. Є, був і буде переважна більшість БИДЛА - хохлів.

ВСЕ? Чи репресії вмикати?

"Астанавітєсь"! Як колись казав Президент Бидла - Янукович. Ще до Зеленського...який теж є Президентом Бидла. (не забагато таких випадків за короткий історичний час?)

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #3926 : Лютого 01, 2020, 10:41:41 10:41 »
Ще раз кажу СВОЮ думку, яку я тут неодноразово висловлював.

ГРОМАДЯНИ України (ті, у кого є паспорт, і які ходять на дільниці ОБИРАТИ)...обирають:

Популістів
Дебілів
Соціалістів за СВІТОГЛЯДОМ

Тобто "шарікових і швондєров".

Тих, кого розстріляв на стадіоні "Сантьяго" УМНІЧКА Піночет і вивів Чилі в ЛІДЕРИ на латиноамериканському континенті.

У нас з 1990 року йде ЛЮТА боротьба між "Незалежною Україною" і УРСР! Досі йде боротьба з "пєрєменнім успіхом" !!!  (як це українською?)

То ми їх....то вони нас!


Маджесті  - правий! Просто він постійно фігачить по цій мозолі. А вам дуже неприємно. Я вас розумію, СУПовці. І його розумію! Я сам такий.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #3927 : Лютого 01, 2020, 01:15:51 13:15 »
ідіть ви в жопу, хлопці.
нічого особистого. такий настрій.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: УПЯЧКА
« Reply #3928 : Лютого 01, 2020, 01:30:08 13:30 »
ідіть ви в жопу, хлопці.
нічого особистого. такий настрій.
та да

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20322
Re: УПЯЧКА
« Reply #3929 : Лютого 01, 2020, 02:05:41 14:05 »
Модератори не бачать? Бачать. Я з самого початку все це читаю.

Я розумію, що хоче сказати majesty

Я сам так час від часу кажу точно такими словами на форумі!

majesty...давай згортати і більше не мусолити в кожному пості "цю тему". Сказав. Все. Нема чого тут постійно "бидло-бидло-бидло".


Так. 73% - МАЛОРОСИ і БИДЛОТА. НАЗИВАЮТЬСЯ "ХОХЛИ".

Є ще нормальні люди. ДУМАЮЧІ. Патріоти України. Називаються "УКРАЇНЦІ".

Все. Баста! Нікуди від цього історичного моменту не дітись. Так було ВСЮ нашу історію. Є і був, і буде невеликий відсоток пассіонаріїв - українців. Є, був і буде переважна більшість БИДЛА - хохлів.

ВСЕ? Чи репресії вмикати?

"Астанавітєсь"! Як колись казав Президент Бидла - Янукович. Ще до Зеленського...який теж є Президентом Бидла. (не забагато таких випадків за короткий історичний час?)

для меня очень странная реакция нашего форума  в защиту 73%
знаю несколько историй после выборов связанных с бизнес историями  когда  сторонники Пороха (а именно сторонники того самого лозунга Мова, Віра, Армия) в восточных областей  после выборов орали на своих партнеров,  где нибудь с Луцка благим матом за то что они голосовали за зебила

фразы были примерно такие   "вы украиномовные пидарасы вставили нам нож в спину"
это было конечно брошено в сердцах, но я очень хорошо их понимаю
легко быть патриотом Украины во Львове и с многовековой украинской безответственностью голосовать "хуже не будет", а потом сьебацца в Польшу к пану клубнику собирать - а вот где нибудь в Николаеве или Харькове немного другая история

до выбров я был тоже в благостных иллюзиях про какой то особливий нарид на берегах Днепра
абсолютно ничем не отличается этот нарид от совков в раше