Автор Тема: Для ІТ-підприємців – окрема група єдиного податку: законопроект  (Прочитано 2465 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Я, говорю про контракторов а не про ООО. Вы понимаете разницу между фопом и ооо?
Так, я розумію. А ви?  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
шо ж ты Али не поехал на зустрич с Порохом

p.s. я вот уверен что Порох понимает, что такое айти на порядок лучше имбицила и тем более косатой
ту безотносительно политических уподобань
Мну никто не приглашал. Я за пороха 100%. Но иногда критикую.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Так, я розумію. А ви?  :gigi:
И я. Та статья что вы привели в основном про бизнес а не контракторов

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20327
Мну никто не приглашал. Я за пороха 100%. Но иногда критикую.

да я не в плане критикую
я только ЗА интересы айти

но до выборов начинать какие то проекты нуиво накуй
и вообще все ждут перемогу Петра

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Ну ок . А якщо у мене сайт , що приносить дохід ,, тобто
оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язаної з ними діяльності (клас 63.11 КВЕД ДК 009:2010),

 і ще до того я надаю послуги , і маю найманих , я що , маю себе клонувати? Чи мені дозволять відкрити ще одного підприємця ?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Ну ок . А якщо у мене сайт , що приносить дохід ,, тобто
оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язаної з ними діяльності (клас 63.11 КВЕД ДК 009:2010),

 і ще до того я надаю послуги , і маю найманих , я що , маю себе клонувати? Чи мені дозволять відкрити ще одного підприємця ?
И что сайт приносит доход в Украине??

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20327
Ну ок . А якщо у мене сайт , що приносить дохід ,, тобто
оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язаної з ними діяльності (клас 63.11 КВЕД ДК 009:2010),

 і ще до того я надаю послуги , і маю найманих , я що , маю себе клонувати? Чи мені дозволять відкрити ще одного підприємця ?

а что дурдом официально зарегистрирован?

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
На рахунок дурдому незнаю. То в пєті треба питати

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
И я. Та статья что вы привели в основном про бизнес а не контракторов
Так. Але заковика в тому що ФОП в Україні не є ніяким аналогом Contractor/Self Employee в Штатах як ви собі придумали. Він навіть може мати найманих працівників. Яким платитиме зарплату, здаватиме звіти фіскалам і платитиме за них податки та збори.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Так. Але заковика в тому що ФОП в Україні не є ніяким аналогом Contractor/Self Employee в Штатах як ви собі придумали. Він навіть може мати найманих працівників. Яким платитиме зарплату, здаватиме звіти фіскалам і платитиме за них податки та збори.
Угу и налоги платит с оборота. А тот же контрактор в штатах может списывать налоги чуть ли не на бензин и поездки на авто. В Украине жестче. В штатах селф емплой может иметь вендоров. Но не штатных сотрудников тут согласен.

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
И что сайт приносит доход в Украине??

Приносить. А чому має не приносити?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Угу и налоги платит с оборота. А тот же контрактор в штатах может списывать налоги чуть ли не на бензин и поездки на авто. В Украине жестче. В штатах селф емплой может иметь вендоров. Но не штатных сотрудников тут согласен.
В Україні єдиною відмінністю між ТОВ (ООО) і ФОП є те що ТОВ може мати кілька засновників, а ФОП фактично лише одного, який при цьому несе відповідальність усім своїм майном (ТОВ несе лише уставним капіталом і майном ТОВ, але не майном засновників). Ну і плюс ФОП не може займатись певними видами діяльності. А так і ТОВ і ФОП можуть бути як на загальній системі, так і на єдиному податку, і ФОП і ТОВ можуть як бути так і не бути платниками ПДВ, і ТОВ і ФОП можуть мати найманих працівників і тд.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
В Україні єдиною відмінністю між ТОВ (ООО) і ФОП є те що ТОВ може мати кілька засновників, а ФОП фактично лише одного, який при цьому несе відповідальність усім своїм майном (ТОВ несе лише уставним капіталом і майном ТОВ, але не майном засновників). Ну і плюс ФОП не може займатись певними видами діяльності. А так і ТОВ і ФОП можуть бути як на загальній системі, так і на єдиному податку, і ФОП і ТОВ можуть як бути так і не бути платниками ПДВ, і ТОВ і ФОП можуть мати найманих працівників і тд.
Я имел в виду фоп единшиков.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Приносить. А чому має не приносити?
Нууу.. И сколько вы с него платите налогов?

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
В Україні єдиною відмінністю між ТОВ (ООО) і ФОП є те що ТОВ може мати кілька засновників, а ФОП фактично лише одного, який при цьому несе відповідальність усім своїм майном (ТОВ несе лише уставним капіталом і майном ТОВ, але не майном засновників). Ну і плюс ФОП не може займатись певними видами діяльності. А так і ТОВ і ФОП можуть бути як на загальній системі, так і на єдиному податку, і ФОП і ТОВ можуть як бути так і не бути платниками ПДВ, і ТОВ і ФОП можуть мати найманих працівників і тд.
основное отличие ТОВ и ФОП в возможности распоряжаться наличкой - ТОВке надо постоянно выдумывать как снять денюх со счета, в то время как ФОП будь даже на общей системе спокойно кидает куда ему надо.

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Нууу.. И сколько вы с него платите налогов?

Чому з нього? Я з усіх надходжень сплачую 5%. Зі всього що впало на рахунок. Тобто з обороту. ФОП , 3 група.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Чому з нього? Я з усіх надходжень сплачую 5%. Зі всього що впало на рахунок. Тобто з обороту. ФОП , 3 група.
Понял логично. Ок. Это как в крутом офшоре. Честно говоря..

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Понял логично. Ок. Это как в крутом офшоре. Честно говоря..
чому це? це приклад того самого податку з обороту, за який багато хто дупу рве.
тіко база оподаткування гроші, що надійшли на рахунок.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
основное отличие ТОВ и ФОП в возможности распоряжаться наличкой - ТОВке надо постоянно выдумывать как снять денюх со счета, в то время как ФОП будь даже на общей системе спокойно кидает куда ему надо.
Ну в принципі так. Хоча я писав геть не про це. Да й "відносно чесних" способів вистачає. Через тих же ФОПів наприклад.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Понял логично. Ок. Это как в крутом офшоре. Честно говоря..

Ги . Мені таке сбушники казали , як перевірку проводили. Я з них поржав, і сказав хай подають до суду. Вони видно десь проконсультувались , зрозуміли що обісрались ,  бо вже на другій "зустрічі" ту тему не піднімали.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20327
Понял логично. Ок. Это как в крутом офшоре. Честно говоря..

так и есть
но гораздо удобнее
правда потолок малый