Автор Тема: Встречный пал ....  (Прочитано 1932 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: Встречный пал ....
« Reply #30 : Березня 05, 2019, 07:53:08 19:53 »
Не очкуй поперед батька. Є така річ. як таймінг, тут якраз все досить прораховано виглядає  :smilie7:

100%, вот Йулю Мадуровну ее технологи вытащили на пик формы в декабре, а к решающим матчам она подходит деревянной ....

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Встречный пал ....
« Reply #31 : Березня 05, 2019, 07:55:19 19:55 »
Не очкуй поперед батька. Є така річ. як таймінг, тут якраз все досить прораховано виглядає  :smilie7:
Чого мені очкувати? Я не розглядаю як трагедію навіть програш Порошенко. Пережили Овоча, переживем і цих. Хоча звісно і помучимось. Але мене набагато більше лякає неадекватність людей. Зрадойоби радіють хайпу з викриттями Бігуса, який фактично відкидає наш ВПК дуже й дуже назад. Я сьогодні такі новини з цього приводу почув, що в депресняку увесь день. А порохоботи розказують що це виявляється така геніальна многоходовочка Гетьмана. Картина маслом - всі їбанулись.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Re: Встречный пал ....
« Reply #32 : Березня 05, 2019, 08:01:22 20:01 »
Чого мені очкувати? Я не розглядаю як трагедію навіть програш Порошенко. Пережили Овоча, переживем і цих. Хоча звісно і помучимось. Але мене набагато більше лякає неадекватність людей. Зрадойоби радіють хайпу з викриттями Бігуса, який фактично відкидає наш ВПК дуже й дуже назад. Я сьогодні такі новини з цього приводу почув, що в депресняку увесь день. А порохоботи розказують що це виявляється така геніальна многоходовочка Гетьмана. Картина маслом - всі їбанулись.

Розказують - значить так треба. А ти думав, що все під фанфари буде відбуватись  :smilie7:

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: Встречный пал ....
« Reply #33 : Березня 05, 2019, 08:01:59 20:01 »
Чого мені очкувати? Я не розглядаю як трагедію навіть програш Порошенко. Пережили Овоча, переживем і цих. Хоча звісно і помучимось. Але мене набагато більше лякає неадекватність людей. Зрадойоби радіють хайпу з викриттями Бігуса, який фактично відкидає наш ВПК дуже й дуже назад. Я сьогодні такі новини з цього приводу почув, що в депресняку увесь день. А порохоботи розказують що це виявляється така геніальна многоходовочка Гетьмана. Картина маслом - всі їбанулись.

Каким образом скандал вокруг закупки контрабасом, с ценами пусть разбирается следствие, запчастей к советской технике отбрасывает наш ВПК?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Встречный пал ....
« Reply #34 : Березня 05, 2019, 08:16:16 20:16 »
Каким образом скандал вокруг закупки контрабасом, с ценами пусть разбирается следствие, запчастей к советской технике отбрасывает наш ВПК?
Тому що увесь алюміній, 80% сплавів у нас в ВПК іде звідти куди Бігуса не пошлеш. І сьогодні була озвучена дуже цікава інфа від поставщиків. Так зрозуміло, чи тобі картинку намалювати?
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Встречный пал ....
« Reply #35 : Березня 05, 2019, 08:19:43 20:19 »
Розказують - значить так треба.
Що саме треба? Самозаспокоюватись дурною конспірологією? Ну самозаспокоюйтесь, якщо вам так легше.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33118
  • Стать: Чоловіча
Re: Встречный пал ....
« Reply #36 : Березня 05, 2019, 08:27:38 20:27 »
Що саме треба? Самозаспокоюватись дурною конспірологією? Ну самозаспокоюйтесь, якщо вам так легше.

Ні, бля, прилюдно поріжемо собі вени   :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Встречный пал ....
« Reply #37 : Березня 05, 2019, 08:28:55 20:28 »
Чого мені очкувати? Я не розглядаю як трагедію навіть програш Порошенко. Пережили Овоча, переживем і цих. Хоча звісно і помучимось. Але мене набагато більше лякає неадекватність людей. Зрадойоби радіють хайпу з викриттями Бігуса, який фактично відкидає наш ВПК дуже й дуже назад. Я сьогодні такі новини з цього приводу почув, що в депресняку увесь день. А порохоботи розказують що це виявляється така геніальна многоходовочка Гетьмана. Картина маслом - всі їбанулись.
Бігусохайпи - неминучі наслідки тої ситуації, коли в нас слабка держава, а медіаповії шестерять на російських агентів впливу. Не був би Бігус - був би Шабунька, чи Гнап, чи Настя Станко, чи якась інша істота.
Мені здається, що Порох прекрасно розуміє усю небезпеку такого стану, але зробити нічого не можна.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Встречный пал ....
« Reply #38 : Березня 05, 2019, 08:30:44 20:30 »
Я тільки одну історію розкажу.
Болгарин поставляв в Україну бланки (заготовки для стволів) і іншу продукцію подвійного призначення. Хуйло його травонуло Новичком. Після чого напряму з Європи хрін навіть алюмінієву трубу завезеш. А тепер ще й посередники усі через яких сірі схеми працювали відмовляються. Тому одним славити антикорупціонера Бігуса, іншим вірити в многоходовочки, а ВСУ через півроку відбиватись від орків штик-ножами.  :smilie9:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: Встречный пал ....
« Reply #39 : Березня 05, 2019, 08:31:53 20:31 »
Тому що увесь алюміній, 80% сплавів у нас в ВПК іде звідти куди Бігуса не пошлеш. І сьогодні була озвучена дуже цікава інфа від поставщиків. Так зрозуміло, чи тобі картинку намалювати?

Принуждение к НАТОвским стандартам .... Украина ж стремится в НАТО ....

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: Встречный пал ....
« Reply #40 : Березня 05, 2019, 08:36:25 20:36 »
Я тільки одну історію розкажу.
Болгарин поставляв в Україну бланки (заготовки для стволів) і іншу продукцію подвійного призначення. Хуйло його травонуло Новичком. Після чого напряму з Європи хрін навіть алюмінієву трубу завезеш. А тепер ще й посередники усі через яких сірі схеми працювали відмовляються. Тому одним славити антикорупціонера Бігуса, іншим вірити в многоходовочки, а ВСУ через півроку відбиватись від орків штик-ножами.  :smilie9:

То что ВПК Украины и РФ намертво переплелись за 70 лет своего существования не подлежит сомнению .... тут сходу можно вспомнить украинские газовые турбины для фрегатов которые строились для российского флота в самой РФ ... но не нашли им замены и пришлось продать фрегаты Индии ...те уже самостоятельно покупают их в Украине ...

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Встречный пал ....
« Reply #41 : Березня 05, 2019, 08:37:08 20:37 »
Мені здається, що Порох прекрасно розуміє усю небезпеку такого стану, але зробити нічого не можна.
Дик я не про Пороха. Він то якраз чудово все розуміє, і в штабі у нього зараз депресняк побільше мого. Я про місцевих "переможників" (хоч і не люблю це слово) з їх многоходовочками. Ну пройоб то треба називати пройобом. І ставитись відповідно. І причини шукати, і можливості вирішення. Бо інакше на юльків перетворимось. Один в один.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Re: Встречный пал ....
« Reply #42 : Березня 05, 2019, 08:37:27 20:37 »
Взагалі то, те що відбувається з втиранням "гнилої сільодки" в Пороха найбільш змахує на добре поставлену операцію кацапів з використанням власного ворога, корисних ідиотів та різних абіжених нездар. Чи можна це було попередити? Навряд бо народ такий для якого головне підпалити і завалити власний дім, а потім жрати лайно 100 років і плакати. Немає культури сприйняття новин та подання новин. Віра в тілівізар. В чому пройоб Пороха - дуже слабка власна пропаганда. Мала бути брудніша, жорстокіша. Уявимо 5 порохошаріїв які топлять оппонентів кожен день? Чи є витік бігуса таким вже шкандальом? Ну тут мессага проста - піздуйте і привезіть висотоміри, а потім пиздіть. Завдано втрат обороноздатності - це факт. Але факт, що з 2014 "моральні авторітети" волали, що це не "твоя війна". Важко? А хто казав, що буде легко коли такі ставки в цій війні?
Що робити? Ну в мене всі рідні вже точно голоснуть за Пороха. Це моя допомога.

ПиСи: Привіт АК, welcome!
« Останнє редагування: Березня 05, 2019, 08:40:59 20:40 від богдан одеський »

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: Встречный пал ....
« Reply #43 : Березня 05, 2019, 08:41:17 20:41 »
Дик я не про Пороха. Він то якраз чудово все розуміє, і в штабі у нього зараз депресняк побільше мого. Я про місцевих "переможників" (хоч і не люблю це слово) з їх многоходовочками. Ну пройоб то треба називати пройобом. І ставитись відповідно. І причини шукати, і можливості вирішення. Бо інакше на юльків перетворимось. Один в один.

Никто не говорит о перемоге, поломали рабочую схему ...  на ФБ как то было обсуждение и вытащили на свет Божий украинского производителя этих самых запчастей, в ветку появился Бутусов и начал интересоваться ценами, озвучили, он грустно молвил, контрабас таки дешевле и удалился ....

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20333
Re: Встречный пал ....
« Reply #44 : Березня 05, 2019, 08:42:34 20:42 »
Никто не говорит о перемоге, поломали рабочую схему ...  на ФБ как то было обсуждение и вытащили на свет Божий украинского производителя этих самых запчастей, в ветку появился Бутусов и начал интересоваться ценами, озвучили, он грустно молвил, контрабас таки дешевле и удалился ....

бля у тя такой аваторка 
прямо про картавого вовочку
щас себе найду

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Re: Встречный пал ....
« Reply #45 : Березня 05, 2019, 08:45:29 20:45 »
А ще це результат, що війна десь там. Мусіли бути всі обмеження при війні в тому числі в журналістиці.

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: Встречный пал ....
« Reply #46 : Березня 05, 2019, 08:50:10 20:50 »
Взагалі то, те що відбувається з втиранням "гнилої сільодки" в Пороха найбільш змахує на добре поставлену операцію кацапів з використанням власного ворога, корисних ідиотів та різних абіжених нездар. Чи можна це було попередити? Навряд бо народ такий для якого головне підпалити і завалити власний дім, а потім жрати лайно 100 років і плакати. Немає культури сприйняття новин та подання новин. Віра в тілівізар. В чому пройоб Пороха - дуже слабка власна пропаганда. Мала бути брудніша, жорстокіша. Уявимо 5 порохошаріїв які топлять оппонентів кожен день? Чи є витік бігуса таким вже шкандальом? Ну тут мессага проста - піздуйте і привезіть висотоміри, а потім пиздіть. Завдано втрат обороноздатності - це факт. Але факт, що з 2014 "моральні авторітети" волали, що це не "твоя війна". Важко? А хто казав, що буде легко коли такі ставки в цій війні?
Що робити? Ну в мене всі рідні вже точно голоснуть за Пороха. Це моя допомога.

ПиСи: Привіт АК, welcome!


Привет! Вброс компромата зрел, армия это самая громкая тема .... пузырь лопнули, громко ... теперь начинается возня .... хуже было если вбросили за неделю до голосования ... Аваков выгнал на улицу свои НД, что бы они информационно педалировали тему, но сегодня посол США выразил мнение что Холодницкого надо уволить из НАБУ, а это прямой привет Авакову ...именно Холодницкий закрыл вопрос рюкзаками .... играют на нескольких досках ....

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: Встречный пал ....
« Reply #47 : Березня 05, 2019, 08:51:01 20:51 »
бля у тя такой аваторка 
прямо про картавого вовочку
щас себе найду

Увидел, понравилась ...пусть будет ...  :laugh:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20333
Re: Встречный пал ....
« Reply #48 : Березня 05, 2019, 08:54:32 20:54 »
Увидел, понравилась ...пусть будет ...  :laugh:

если шо
я про володю
ульянова

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: Встречный пал ....
« Reply #49 : Березня 05, 2019, 08:55:27 20:55 »
А ще це результат, що війна десь там. Мусіли бути всі обмеження при війні в тому числі в журналістиці.

100% ....в Украине нет журналистики как профессии ....есть несколько толковых журналистов и все, остальные сливные бочки или тупари с купленными дипломами, журфак один самых дорогих факов Шевченко(45 000 в год), публика там соответствующая учится  ... я уже писал на ФУПе, что нашу журналистику ждет свой Майдан .... без встряски они очищения они никогда не станут 4 властью ....

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: Встречный пал ....
« Reply #50 : Березня 05, 2019, 08:56:06 20:56 »
если шо
я про володю
ульянова

 :gigi:

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Встречный пал ....
« Reply #51 : Березня 05, 2019, 08:56:35 20:56 »
...в ветке появился Бутусов и начал интересоваться ценами, озвучили, он грустно молвил, контрабас таки дешевле и удалился ....
:fp2
Мудак.
Ну собственно говоря, это и есть ответ на бляццкие пистострадания по поводу ...в два раза а потом еще в два.
Скоты.
После всех "невероятных" умножений, все равно получеатся дешевле, чем чесно и прозоро.
Но бигусы уже свой хайп разнесли.

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: Встречный пал ....
« Reply #52 : Березня 05, 2019, 09:03:28 21:03 »
:fp2
Мудак.
Ну собственно говоря, это и есть ответ на бляццкие пистострадания по поводу ...в два раза а потом еще в два.
Скоты.
После всех "невероятных" умножений, все равно получеатся дешевле, чем чесно и прозоро.
Но бигусы уже свой хайп разнесли.

Да, теперь их будут пистить ....больно ...

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20333
Re: Встречный пал ....
« Reply #53 : Березня 05, 2019, 09:11:20 21:11 »
бигус идеальный кандидат для пользования
никчемный человечишка без кварртиры в киеве

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Встречный пал ....
« Reply #54 : Березня 05, 2019, 09:14:42 21:14 »
бигус идеальный кандидат для пользования
никчемный человечишка без кварртиры в киеве
Украина ему с радостью даст квартиру - Дегтяревская, 13, СИЗО "У деда Лукъяна".
Отличный вид на центр города, тихий район,  отдельная камера... почти со всеми удобствами.
Приятные соседи... по камере - тихие и вежливые...
И вазелин у каждого в тумбочке, и мыло с полотенцем...
Лучшие рекомендации...
 :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26918
Re: Встречный пал ....
« Reply #55 : Березня 05, 2019, 09:15:47 21:15 »
в Украине нет журналистики как профессии ....есть несколько толковых журналистов и все, остальные сливные бочки или тупари с купленными дипломами, журфак один самых дорогих факов Шевченко(45 000 в год), публика там соответствующая учится  ... я уже писал на ФУПе, что нашу журналистику ждет свой Майдан .... без встряски они очищения они никогда не станут 4 властью ....

100%
Это наследие совка
Как и отсутствие у нас экономистов и юристов. Нормальных, а не номинальных

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: Встречный пал ....
« Reply #56 : Березня 05, 2019, 09:17:35 21:17 »
бигус идеальный кандидат для пользования
никчемный человечишка без кварртиры в киеве

Не торопись, Лещенко с 2005 бесстрашно и бескорыстно бился с коррупцией имени Юща .... победил .... и сразу после инаугурации Януковича у Сережи куяк .... квадраты ... https://bykvu.com/bukvy/43791-vtoraya-kvartira-leshchenko-pereshla-v-ego-sobstvennost-v-2010-m-godu-a-ne-2006-m-dokument

З.Ы. Бигусу видимо тоже ломилось под президентство Зе или ТЮльки ....

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20333
Re: Встречный пал ....
« Reply #57 : Березня 05, 2019, 09:20:08 21:20 »
Не торопись, Лещенко с 2005 бесстрашно и бескорыстно бился с коррупцией имени Юща .... победил .... и сразу после инаугурации Януковича и Сережи куяк .... квадраты ... https://bykvu.com/bukvy/43791-vtoraya-kvartira-leshchenko-pereshla-v-ego-sobstvennost-v-2010-m-godu-a-ne-2006-m-dokument

З.Ы. Бигусу видимо тоже ломилось под президентство Зе или ТЮльки ....
так я про это
квартирный вопрос еще булгаков описал

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: Встречный пал ....
« Reply #58 : Березня 05, 2019, 09:23:56 21:23 »
100%
Это наследие совка
Как и отсутствие у нас экономистов и юристов. Нормальных, а не номинальных

Да, тотальная профнепригодность .... и даже те случаи когда пришлые варяги вроде Супрун что то пытаются сделать ворье этажами ниже убивает на корня ....скопирую свой пост с ФУПа ....

Сегодня знакомая поведала историю.... у ее матери онкология, мероприятия это мягко говоря недешевое, случайно узнала что есть сайт где можно в онлайне отслеживать наличие препаратов по каждой больнице Украины .... нашла там больницу.... и о Боги .... сразу на 2000 там нашлось препаратов за которыми их гоняют в аптеку ... ткнула врача еблом в список, начал мямлить, что он не знал и конечно сейчас все уточнит ...уточнил ....есть, дали бесплатно .... если кому, не дай Бог надо ....
  https://eliky.in.ua/

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Re: Встречный пал ....
« Reply #59 : Березня 05, 2019, 09:26:59 21:26 »
Вообще то этот пал полностью перекрыл тему с юлиными миллиардами на подкуп
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.