Автор Тема: Всі на одного  (Прочитано 341 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
Всі на одного
« : Березня 05, 2019, 04:25:53 16:25 »
Подумав я оце чому усі наші політики накинулися на Порошенка й зрозумів, що це звичайне явище у нашій політиці.

1. Кравчук. Мені було не так багато років, щоб глибоко цікавитися політикою, але я пам'ятаю, що свій термін він не досидів до кінця.
2. Кучма. От тут я вже пам'ятаю, як РУХівці, Тимошенко та інші демократи об'єдналися з комуняками у акцію "Україна без Кучми".
3. Ющенко. Тут відразу бородата кончіта почала писати про сина бога, Тимошенко розповідати про любих друзів й формувати ширку з ригами, а риги проводити мітинги, що народу "надоєло виживать"
4. Овощ. Ну тут без коментарів. Не досидів до кінця терміну, бо тупий. Як не дивно, проти нього фактично опозиції не було.

Отже, який би не був президент, практично всі політичні партії працюють на його усунення. От така хуйня малята.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Re: Всі на одного
« Reply #1 : Березня 05, 2019, 04:47:26 16:47 »
Ну так "Україна не росія" (с - 2-й у списку). :smiley16:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Всі на одного
« Reply #2 : Березня 05, 2019, 06:45:14 18:45 »

2. Кучма. От тут я вже пам'ятаю, як РУХівці, Тимошенко та інші демократи об'єдналися з комуняками у акцію "Україна без Кучми".


Это было во вторую каденцию КуЧМО, когда рыжий начал "правильно " читать Конституцию , что у него вроде и не второй срок , а первый. "Украина без Кучмы" нужна была тогда , что-бы мы не превратились в Московию. Это было начало отчаливания от того берега.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Re: Всі на одного
« Reply #3 : Березня 05, 2019, 06:48:19 18:48 »
Это было во вторую каденцию КуЧМО, когда рыжий начал "правильно " читать Конституцию , что у него вроде и не второй срок , а первый. "Украина без Кучмы" нужна была тогда , что-бы мы не превратились в Московию. Это было начало отчаливания от того берега.


 :lol:


УБК привело к тому что мы перестали идти в ЕС и НАТО хотя до этого туда просто бежали
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline deGeneral

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 175
Re: Всі на одного
« Reply #4 : Березня 05, 2019, 06:53:47 18:53 »
Подумав я оце чому усі наші політики накинулися на Порошенка й зрозумів, що це звичайне явище у нашій політиці.

1. Кравчук. Мені було не так багато років, щоб глибоко цікавитися політикою, але я пам'ятаю, що свій термін він не досидів до кінця.
2. Кучма. От тут я вже пам'ятаю, як РУХівці, Тимошенко та інші демократи об'єдналися з комуняками у акцію "Україна без Кучми".
3. Ющенко. Тут відразу бородата кончіта почала писати про сина бога, Тимошенко розповідати про любих друзів й формувати ширку з ригами, а риги проводити мітинги, що народу "надоєло виживать"
4. Овощ. Ну тут без коментарів. Не досидів до кінця терміну, бо тупий. Як не дивно, проти нього фактично опозиції не було.

Отже, який би не був президент, практично всі політичні партії працюють на його усунення. От така хуйня малята.

Овоч мріяв про Україну як клон путінського Мордору, де вся опа або кишенькова, або мертва. Порошенко про це не мріє. Мабуть, так.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Всі на одного
« Reply #5 : Березня 05, 2019, 07:15:01 19:15 »

 :lol:


УБК привело к тому что мы перестали идти в ЕС и НАТО хотя до этого туда просто бежали

УБК поломало желание сидеть на троне пожизненно как в Московии. Хотя во времена рыженго парторга такие поползновения были.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19088
Re: Всі на одного
« Reply #6 : Березня 05, 2019, 08:18:41 20:18 »
4. Овощ.... Як не дивно, проти нього фактично опозиції не було.

Бо сцялися. Або з хуйви не рекомендували чіпати "віднаго мущіну".


Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6216
Re: Всі на одного
« Reply #7 : Березня 05, 2019, 10:13:01 22:13 »
Подумав я оце чому усі наші політики накинулися на Порошенка й зрозумів, що це звичайне явище у нашій політиці.

1. Кравчук. Мені було не так багато років, щоб глибоко цікавитися політикою, але я пам'ятаю, що свій термін він не досидів до кінця.
2. Кучма. От тут я вже пам'ятаю, як РУХівці, Тимошенко та інші демократи об'єдналися з комуняками у акцію "Україна без Кучми".
3. Ющенко. Тут відразу бородата кончіта почала писати про сина бога, Тимошенко розповідати про любих друзів й формувати ширку з ригами, а риги проводити мітинги, що народу "надоєло виживать"
4. Овощ. Ну тут без коментарів. Не досидів до кінця терміну, бо тупий. Як не дивно, проти нього фактично опозиції не було.

Отже, який би не був президент, практично всі політичні партії працюють на його усунення. От така хуйня малята.
Вам нічого не муляє у виділеному? :)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6216
Re: Всі на одного
« Reply #8 : Березня 05, 2019, 10:14:30 22:14 »
Бо сцялися. Або з хуйви не рекомендували чіпати "віднаго мущіну".
Абсолютно. Тільки не "або", а "також".

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
Re: Всі на одного
« Reply #9 : Березня 05, 2019, 10:15:29 22:15 »
Вам нічого не муляє у виділеному? :)
Ну там же ж написано "як не дивно"  :smilie1:
Але проти овоча повстали не політики, а народ  :smilie1: