Автор Тема: Сергій Кривонос зняв свою кандидатуру на користь Порошенка  (Прочитано 1530 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Шановні Українці та мої побратими!

Головним мотивом мого походу на пост Президента як діючого військового, заступника командувача ССО ЗС України було те, що я не згоден з тією системою та ситуацією що сьогодення утворилася в секторі безпеки та оборони України. Я вважав за необхідне говорити про те, що усілякими способами намагались приховати «паркетні генерали», адже впевнений, що лише правда та єдність дозволить нашій державі перемогти!

Під час президентської компанії мною був здійснений робочий візит до нашого стратегічного партнера Сполучених Штатів Америки, під час якого були обговорені ключові питання щодо подальших кроків з розбудови сектору безпеки та оборони країни.

Ми маємо Перемогти! Перемогти всіх Ворогів! Захистити нашу державу та майбутнє наших дітей!

Я не маю морального права дозволити собі бути дешевим популістом та забивати людям голову пустими обіцянками, як це роблять деякі інші кандидати. Я виважено оцінюю кожен свій крок. Тому, поки йде війна і вірогідність відкритої агресії зі сторони нашого головного ворога Російської Федерації є занадто великою, мені прийшлося прийняти зважене та дуже не просте для себе рішення щодо зняття своєї кандидатури з подальшої гонки за пост Президента України. Я роблю це на користь громадян та майбутнього України! Вважаю сьогодні в тих умовах, яких знаходиться держава, не доцільним зміну Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України.

Свідомий того,що зараз з вуст наших ворогів, в тому числі і головних пропагандистів Росії, будуть лунати гасла що Кривонос продався та здався. Буде мільйон дискусій не теми за скільки, кому і за що, брудні маніпулювання тощо. Прошу Вас не вступати з провокаторами та спотворювачами дійсної картини в полеміку по даному питанню та саме головне не поширювати їх.

Як воїн та бойовий офіцер знаю що таке честь та гідність, що таке прийняти виважене та важливе рішення на кону якого стоїть життя людини, а в даному випадку нашої країни. Ні, я не здався!

Завдяки Вашій підтримці ми досягли великого результату. Залишаюсь на захисті нашої країни. Продовжую служити громадянам України з однією метою - прискорити нашу Перемогу як з зовнішнім ворогом Російською Федерацією, так і внутрішніми, які з середини цілеспрямовано шматують Україну.

Щиро дякую всім хто підтримав мене! Дякую тим хто повірив у мене, поважаю вибір тих хто був скептиком та критикував мій вибір. Прийняття такого важкого для мене рішення не означає що на цьому я припиняю свою боротьбу на тернистому шляху до успішної розбудови нашої з вами України.

Життя віддам за те, щоб довіра та боєздатність армії зростала. Україна понад усе – для мене не гасло, а життя.
СЛАВА УКРАЇНІ!
Сергій Кривонос

https://www.facebook.com/sgkryvonos/photos/a.391953221630523/405499730275872/?type=3&__xts__%5B0%5D=68.ARARCPLgC13yiFWiGKYhi2bZ55xSb7mjl5T7VNEquUpDNKewyRQ6X8bt0B0ibSbn83ri67iC-SS9a0BSIRQ3rVYv2aI9dHudpaf19kIaHuROftnkUqSUoar04w24f36TDaw6PLq_M6puf8d3X-KlRei8On-rBT9YyLSZPjBExeNIvCBaWzBGBslprKdC5e7dXsg8JqxvWqGk_RE37d9pAKgRQ3aIlr2ESy60apvFKGnVALf-qX21Ev4FAWMuHRYmBsZmfaexcU1JjSN-JZ7zj2havjguxPm_IPzLeDcIhxj5Tg8nOOl_CN63NIFU57az_ChxKcwnqgy69I0rYnt3FBk&__tn__=-R


Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Сергій Григорович, красавчик  :smiley24:

Бачите, а Ви переживали.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20335
Сергій Григорович, красавчик  :smiley24:

Бачите, а Ви переживали.

кто переживал?
« Останнє редагування: Березня 06, 2019, 10:08:07 22:08 від Geo »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
 :smiley24:  :smiley24:  :smiley24:  :smiley24:

Фффуфффф... :smiley24:

На парламентських голосую за нього та "Партію Воїнів АТО".

Порох...зрозумій мене. Так треба.  :Prapor2:

Offline Прол

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 532
Вы когда пишете "зняв свою кандидатуру на користь", то шо вы имеете в виду?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
кто переживал?



Я. Він, мало того, що АТОшник..так ще й наш - КВОКУ.

Але були підозри в мене, що "йуля туди влізла"...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46503
  • Never give in!
Правильне рішення.  :smiley24:
If you are going through hell, keep going.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20335
:smiley24:  :smiley24:  :smiley24:  :smiley24:

Фффуфффф... :smiley24:

На парламентських голосую за нього та "Партію Воїнов АТО".

Порох...зрозумій мене. Так треба.  :Prapor2:

думал  шпеон?
« Останнє редагування: Березня 06, 2019, 10:09:44 22:09 від Geo »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча

Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
кто переживал?
Задармапродавши переживала.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20335


Чит.вище.

косатая
ясно
когда я увижу как ее с зеленским пустят по бухарестскому варианту
можно будет и на пасеку удалиться

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
косатая
ясно
когда я увижу как ее с зеленским пустят по бухарестскому варианту
можно будет и на пасеку удалиться

Косатая "вдруг внезапно" заступилась за Малахова. Тут я и ЗАДУМАЛСЯ. Малахов? Гугли.

Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Я там відеоінтерв'ю з Кривоносом постив.
Кому цікаво можете глянути.
http://ukrpravda.net/index.php?topic=50333.0

Кривонос тількищо повернувся з робочої поїздки в США, і... знявся з перегонів.
Маю надію шо Порошенко пристане на його ініціативи відносно оборонної політики.

Offline Прол

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 532
Вы когда пишете шо кандидат "зняв свою кандидатуру на користь" кого-то, то шо вы имеете в виду?
Насколько я помню, у нас в законах нету возможности снять свою кандидатуру в чью-то пользу.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20335
Косатая "вдруг внезапно" заступилась за Малахова. Тут я и ЗАДУМАЛСЯ. Малахов? Гугли.

вот только это нашел :laugh:
https://www.5.ua/polityka/prykhylnyky-tymoshenko-vitaly-ii-u-kharkovi-z-dnem-narodzhennia-video-31231.html

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
вот только это нашел :laugh:
https://www.5.ua/polityka/prykhylnyky-tymoshenko-vitaly-ii-u-kharkovi-z-dnem-narodzhennia-video-31231.html

Голова партії воїнів АТО. МАЛАХОВ Андрій Олександрович.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Задармапродавши переживала.

Я і зараз переживаю. Переживаніє - мій природній стан.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Я і зараз переживаю. Переживаніє - мій природній стан.

 :smilie1:

 :Razom:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Вы когда пишете шо кандидат "зняв свою кандидатуру на користь" кого-то, то шо вы имеете в виду?
Насколько я помню, у нас в законах нету возможности снять свою кандидатуру в чью-то пользу.

Він підтримав на цих виборах Порошенко.
Своїм авторитетом.

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
:smiley24:  :smiley24:  :smiley24:  :smiley24:

Фффуфффф... :smiley24:

На парламентських голосую за нього та "Партію Воїнів АТО".

Порох...зрозумій мене. Так треба.  :Prapor2:

Geo, мы с тобой еще на ФУПе общались на эту тему, я говорил, что очень надеюсь что АТОшники станут единой силой и начнут двигать из своих недр лидера ... очень рад что дело пошло .... мой голос на осенних вам ...

Offline Прол

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 532
Він підтримав на цих виборах Порошенко.
Своїм авторитетом.

А... чиста выдумки, поняв.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Geo, мы с тобой еще на ФУПе общались на эту тему, я говорил, что очень надеюсь что АТОшники станут единой силой и начнут двигать из своих недр лидера ... очень рад что дело пошло .... мой голос на осенних вам ...

Дай Бог  :smiley24:...что бы туда не примазалось дерьмо. А то у нас всегда так...

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
А... чиста выдумки, поняв.

Чому вигадки? Людина прямим текстом закликала підтримати Порошенка.
Чи я вас у чомусь незрозуміла?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6236
А... чиста выдумки, поняв.
Людина звернулась до свого виборця з пропозицією віддати свого голоса за діючого президента, та пояснила свою логіку, після чого зняла свою кандидатуру з виборів.
А які ще сенси можливі у фразі "знявся на користь"? :)

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19110
Чому вигадки? Людина прямим текстом закликала підтримати Порошенка.
Чи я вас у чомусь незрозуміла?

Чувак просто пиздобольствує в тому ж напрямку як і їбанько, котре пизділо про "свідок - то хуйня, бо потрібні докази".  :smilie8:

Offline Прол

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 532
А які ще сенси можливі у фразі "знявся на користь"? :)

У выражения "снялся в пользу" кого-то только одно значение, что голоса, уже полученные етим кандидатом, переходят к тому, в пользу которому снялся.
В некоторых государствах выборное законодательство позволяет кандидату на выборах передать уже набранные голоса другому кандидату.
Вот ето называется "сняться в пользу" кого-то.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19110
У выражения "снялся в пользу" кого-то только одно значение, что голоса, уже полученные етим кандидатом, переходят к тому, в пользу которому снялся.
В некоторых государствах выборное законодательство позволяет кандидату на выборах передать уже набранные голоса другому кандидату.
Вот ето называется "сняться в пользу" кого-то.

Не пизди, бо серце стане: нема таких "нєкоторих гасударств".

Offline Прол

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 532
Не пизди, бо серце стане: нема таких "нєкоторих гасударств".

Тогда начнём с елементарных вещей:

WITHDRAW FROM AN ELECTION
Any candidate who wishes to withdraw their candidacy may file a notice of withdrawal before the deadline enacted by Act 410 of the 2015 Regular Session.

For a primary election, the withdrawal deadline is 4:30 p.m. on the seventh day after the close of the qualifying period.

For a general election, the withdrawal deadline is 4:30 p.m. on the ninth day after the date of the primary election.

Notwithstanding the deadlines listed above, if there are only two candidates remaining in a primary or general election for a public office, the secretary of state shall accept a notice of withdrawal if filed prior to 4:30 pm on the second day prior to the election as stipulated by Act 657 of the 2018 Regular Session.

A notice of withdrawal is effective when the signed and notarized original is filed with the secretary of state. Any withdrawal that is not filed timely will be returned to the candidate and the candidate's name will remain on the ballot and all votes will be counted.

The original, signed and notarized form may be hand-delivered or mailed to:

Secretary of State
Elections Business
8585 Archives Ave.
Baton Rouge, LA 70809

Faxed copies and photocopies are not accepted.

https://www.sos.la.gov/ElectionsAndVoting/BecomeACandidate/WithdrawFromAnElection/Pages/default.aspx

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Про Кривоноса в ФБ написал Бутусов
Полковник Сергей Кривонос вчера вечером провел встречу с президентом Петром Порошенко, по инициативе самого Петра Алексеевича.
 После этого Кривонос вышел из связи, со своими помощниками не общался. Сегодня утром выложил пост в фейсбуке, телефоны отключил.
 В 12 часов сделал звонок своим друзьям и сказал, что с ним все в порядке и он жив и здоров, и что просит отменить запланированную встречу с избирателями в Кропивницком. После чего опять вышел из связи.
 Очень смешная и печальная по своему ситуация, на самом деле.
 Сергей Григорьевич дал недавно интервью "Цензор.Нет", так что мы в любом случае ознакомим читателей с его мнением и позицией, но подождем немного, когда он снова будет на связи, и сможет дополнить интервью новой информацией, в том числе изложенной в его заявлении о сложении кандидатских полномочий.
 Думаю, Петр Порошенко сделал очень сильный ход, поскольку выдвижение Кривоноса и его активная критическая позиция могли бы серьезно подорвать поддержку Главнокомандующего в армии. Кровоноса в армии по-настоящему уважают, и его слово очень весомо. Теперь эта угроза устранена.
 Впрочем, Кривонос - не публичный  политик, он реальный профессиональный вояка, но очень многие в армии смотрели именно на него с надеждой. Ну что ж, подождем более детальных разъяснений, уверен, что Сергей Григорьевич скоро все выскажет. Очень уж любопытно, что ему пообещали за снятие, зная глобальные планы полковника, это должен быть, я надеюсь, какой-то очень масштабный проект. Кандидата в президенты из спецназовца не получилось, но интересно, какой путь себе выбрал этот незаурядный человек, и как он объяснит повершим в него людям свой поступок. Чтобы не было стыдно перед людьми, кто приехал на съезд его партии и шёл за ним.
 По данным "Цензор.нет", В ближайшее время последует решение о назначении Кривоноса на высокий государственный пост.
 Я лично не верю, что Кривонос будет прогибаться и молчать, он будет действовать.





Бутусов, конечно, гандон, но некоторые факты, видимо, имеют место быть: встреча с Порохом и исчезновение с радаров.


А от себя добавлю, что, видимо, Кривоносу еще в Штатах вставили клизму.