Автор Тема: як гадаєте ?  (Прочитано 882 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: як гадаєте ?
« Reply #30 : Березня 12, 2019, 07:51:48 19:51 »
Но двигала его на пост министра Юля и убрать его не давала она.

Ну тоді вже союзник, а не креатура, погодься.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: як гадаєте ?
« Reply #31 : Березня 12, 2019, 07:56:04 19:56 »
Ну тоді вже союзник, а не креатура, погодься.
"КРЕАТУ́РА
Женский родКНИЖНОЕ
Чей-н. ставленник, тот, кто выдвинулся благодаря чьей-н. протекции." Я не говорил что миньён или сателлит.
sine ira et studio

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: як гадаєте ?
« Reply #32 : Березня 12, 2019, 07:57:46 19:57 »
Аваков - це креатура самого себе.
:smiley24: нормальна реакція "щура" перед тим як його корабель піде на дно в реалі.НФ на парламентських не жилець,а отже у авакяна нема ніякого шансу пролізти у владу без партійної підтримки.ЛЮБОЇ.макака дала йому видно слово і він пішов до неї.Цілком нормальний хід українських"політиків"!.які шукають де прибитися,щоб не пропасти зі сцени. Х пецею у нього по роботі видно все не ахті і тому реально у нього тільки одитн хід-до мамки.У неї теж не великий вибір союзників і авакян просто подарок з його МВС,особливо на виборах.
  Що буде цікаво-якщо хвойда пролетить 31 березня то чи виконає вона обіцянку авакяну дати місце в списку,а не не обвинуватить його ,що він не доопрацював свою частку домовленостей.
  Для підара серьйожі і наєма теж на часі шукати де прибитися ,зщоб не вилдетіти з обойми.А вони Б;УДУТЬ продаватися ЛЮБОМУ,хто має шанс їх вклинити на прохідне місце. І таких по партійках буде багато,особливо у НФ.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: як гадаєте ?
« Reply #33 : Березня 12, 2019, 08:01:06 20:01 »
:smiley24: нормальна реакція "щура" перед тим як його корабель піде на дно в реалі.НФ на парламентських не жилець,а отже у авакяна нема ніякого шансу пролізти у владу без партійної підтримки.ЛЮБОЇ.макака дала йому видно слово і він пішов до неї.Цілком нормальний хід українських"політиків"!.які шукають де прибитися,щоб не пропасти зі сцени. Х пецею у нього по роботі видно все не ахті і тому реально у нього тільки одитн хід-до мамки.У неї теж не великий вибір союзників і авакян просто подарок з його МВС,особливо на виборах.
  Що буде цікаво-якщо хвойда пролетить 31 березня то чи виконає вона обіцянку авакяну дати місце в списку,а не не обвинуватить його ,що він не доопрацював свою частку домовленостей.
Если она пролетит на этих выборах боюсь её обіцянки окажутся ничтожными т.к. ВВП её удавит нахрен(столько бабла коту под хвост)...
sine ira et studio

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: як гадаєте ?
« Reply #34 : Березня 12, 2019, 08:01:49 20:01 »
"КРЕАТУ́РА
Женский родКНИЖНОЕ
Чей-н. ставленник, тот, кто выдвинулся благодаря чьей-н. протекции." Я не говорил что миньён или сателлит.

Це гра дефініцій. Я вважаю Рюкзакяна самодостатнім гравцем.
Все ж таки я його краще знаю, ще з 2004 року як політика в Харкові, якого Ющенко призначив головою ОДА.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: як гадаєте ?
« Reply #35 : Березня 12, 2019, 08:03:26 20:03 »
Це гра дефініцій. Я вважаю Рюкзакяна самодостатнім гравцем.
Все ж таки я його краще знаю, ще з 2004 року як політика в Харкові, якого Ющенко призначив головою ОДА.
А я не считаю, т.к. без сторонней поддержки Порох его сожрал бы и не поперхнулся.
sine ira et studio

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: як гадаєте ?
« Reply #36 : Березня 12, 2019, 08:07:09 20:07 »
А я не считаю, т.к. без сторонней поддержки Порох его сожрал бы и не поперхнулся.

Ну яка у нього може бути криша від Люлі?
Він взяв Петра в заручники позицією НФ, бо наразі є основним спонсором цієї партєйкі.
У Рюкзакяна - нульова лояльність до будь-кого, лише власні інтереси.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15870
Re: як гадаєте ?
« Reply #37 : Березня 12, 2019, 08:12:55 20:12 »
Если она пролетит на этих выборах боюсь её обіцянки окажутся ничтожными т.к. ВВП её удавит нахрен(столько бабла коту под хвост)...
Йому похрін бабло, он скільки Медведчук спустив і покуй. Її Петро назад в Качанівку поверне, вже все готово.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: як гадаєте ?
« Reply #38 : Березня 12, 2019, 08:13:08 20:13 »
Ну яка у нього може бути криша від Люлі?
Він взяв Петра в заручники позицією НФ, бо наразі є основним спонсором цієї партєйкі.
У Рюкзакяна - нульова лояльність до будь-кого, лише власні інтереси.
:smiley24:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: як гадаєте ?
« Reply #39 : Березня 12, 2019, 08:14:04 20:14 »
Ну кролегд сам себя переиграл, пытался примкнуть к "сильнейшим", а в итоге оказался лузером...

Кролик свідомо пішов до мокаки (поки писав мокака, автозаміна видала москва  :smilie5:)

І людину з вулиці ніхто б не взяв «перетримати» кремлівську партію


Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: як гадаєте ?
« Reply #40 : Березня 12, 2019, 08:17:15 20:17 »
Если она пролетит на этих выборах боюсь её обіцянки окажутся ничтожными т.к. ВВП её удавит нахрен(столько бабла коту под хвост)...
нічого їй не буде,бо вона завджи буде мутити так чи інакше.Пролсто шеф спише видатки,як не раз зписував.Такого "ферзя" поки вона всетаки в головці укрполітики і має підтримку всякої швалі з голосуючих він прибирати не буде.От коли потенціал дійде до статистичної похибки тоді так,але при нашому "мудрому" люмпмені і віруючим у вагіню того не дочекаєшся. Все самі собі пояснять і виправдають.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: як гадаєте ?
« Reply #41 : Березня 12, 2019, 08:21:36 20:21 »
Йому похрін бабло, он скільки Медведчук спустив і покуй. Її Петро назад в Качанівку поверне, вже все готово.
Не сажать он ее не будет, "западные партнёры" не поймут
А вот из страны попытается выдавить.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15870
Re: як гадаєте ?
« Reply #42 : Березня 12, 2019, 08:52:16 20:52 »
Не сажать он ее не будет, "западные партнёры" не поймут
А вот из страны попытается выдавить.
А САП, НАБУ і Антикорупційний суд навіщо створювались? Аби наші західні партнери мовчки спостерігали за посадками таких особин.