Автор Тема: Добрий вечір вашій хаті  (Прочитано 5295 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #60 : Березня 12, 2019, 08:38:37 20:38 »
Женіть його в дупу, з "язьіком пушкина"! :moskali: :smiley23:
Панове, не денервуйтеся. Тут в нас більша половина дописувачів ще вчора переважно російською писала, а дехто й сьогодні нею пише, проте всі ми патріоти та державники. Давайте спробуєм трохи більше поспілкуватись з паном ОЛЛІ, вигнати завжди встигнете.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #61 : Березня 12, 2019, 08:39:31 20:39 »
Когда на "переписи населения" я указал национальность Украинец, а родной язык Русский - тётка зависла..  :smilie5: Да, переписывала меня крымская татарка,вся такая правоверная(длинные одежды, платок, правда без паранджи) - это отступление, типа татары с оккупантами не сотрудничают... :shuffle:


национальность Украинец, а родной язык Русский (с)

збочення якесь, чи цілком нормально їсти ногою?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #62 : Березня 12, 2019, 08:39:43 20:39 »
Там чего только не намешано. И русский и украинский и беларусский и польский. А по непроверенным данным мой прапрадедушка в Минске лихо играл на скрыпачке и чтил субботу.  :laugh:
Я не про кров, а про мову

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #63 : Березня 12, 2019, 08:41:43 20:41 »
Здається, шановні, ми маємо свідомий вкид цим "юзером", який чомусь не відповідає про місцевість свого проживання.

Надто рафіновано воно говорить, прямо таки наборами штампів.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #64 : Березня 12, 2019, 08:41:47 20:41 »

национальность Украинец, а родной язык Русский (с)

збочення якесь, чи цілком нормально їсти ногою?
В графе было указано: родной язык(материнська мова) - мать у меня россиянка - каков вопрос...
sine ira et studio

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #65 : Березня 12, 2019, 08:42:14 20:42 »
По моему глубокому убеждению русский должен стать если не государственным то официальным языком в Украине с закреплением его статуса в Конституции.

Навіщо? Який в тому сенс? Щоб виховувати за наші податки і  рабсилу для кацапії? Чому тоді не англійська? Зрештою англомовним платять більше, перспективи та і кредити саме вони нам дають :)

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18393
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #66 : Березня 12, 2019, 08:42:36 20:42 »
Панове, не денервуйтеся. Тут в нас більша половина дописувачів ще вчора переважно російською писала, а дехто й сьогодні нею пише, проте всі ми патріоти та державники. Давайте спробуєм трохи більше поспілкуватись з паном ОЛЛІ, вигнати завжди встигнете.

Так. Я сам такий.
Але мені навіть на думку не прийде пропагувати кацапську мову на п'ятому році війни.

 :Ganba:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #67 : Березня 12, 2019, 08:42:49 20:42 »
Трохи для порівняння: https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Мхедриони
Азов - цілком державне військове формування. ПС - давним-давно розпався, ніколи армією і не був(може у процесі формування- так але армією не був), клуб з протилежними інтересами . А з яких пір ОУН стала армією?
Наскільки Азов український ми незабаром зможемо оцінити, боюсь, що для багатьох там будуть сюрпризи.
Виглядає на те, що це приватна армія Білецького та Рюкзакяна.
Батальйон ОУН Коханівського теж безумовно є приватною армією, яка швидше на ФСБ працює, а не на Україну.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #68 : Березня 12, 2019, 08:43:05 20:43 »
Там чего только не намешано. И русский и украинский и беларусский и польский. А по непроверенным данным мой прапрадедушка в Минске лихо играл на скрыпачке и чтил субботу.  :laugh:

Та яка різниця, розмовляйте українською, шоб на заморачуватися проблемою вибору з такого різномаїття.
Та ні, навіть не розмовляйте, можете російською або іншою, але Системна мова Цієї Держави - Українська.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #69 : Березня 12, 2019, 08:44:05 20:44 »
вообще,по-моему,русскому языку приходит трындец.
Украинцы отказались от него.
Русские в России говорят отнюдь  не языком Пушкина.
На белорусов только и надежда у русского языка.
Только там он и сможет жить, если белорусы не одумаются и не начнут возрождать свою мову.
 :smilie1:

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #70 : Березня 12, 2019, 08:44:18 20:44 »
Когда на "переписи населения" я указал национальность Украинец, а родной язык Русский - тётка зависла..  :smilie5: Да, переписывала меня крымская татарка,вся такая правоверная(длинные одежды, платок, правда без паранджи) - это отступление, типа татары с оккупантами не сотрудничают... :shuffle:
до нас тоді дід приходив
сивий такий, колоритний
так він навіть не спитавши став нас всіх руськими записувати
я тоді обурилася, кажу ніяки ми не руськіє, всі українці
тоді  вже він обурився и мовчки записував без трепотні

Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #71 : Березня 12, 2019, 08:45:01 20:45 »
По моему мнению эти очки не мне, а вам должны помочь.
Будуємо росію в Україні,  подібно  Білорусі?
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #72 : Березня 12, 2019, 08:45:20 20:45 »


 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #73 : Березня 12, 2019, 08:47:47 20:47 »
Оллі , здається, не проти спровокувати тут мовне протистояння ?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16157
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #74 : Березня 12, 2019, 08:48:00 20:48 »
Наскільки Азов український ми незабаром зможемо оцінити, боюсь, що для багатьох там будуть сюрпризи.
Виглядає на те, що це приватна армія Білецького та Рюкзакяна.
Батальйон ОУН Коханівського теж безумовно є приватною армією, яка швидше на ФСБ працює, а не на Україну.
Тобто, про Азов ви не знаєте але на вашу думку все може бути. Я там посилання навів про один, мабуть,з типів приватних армій, чим вони займаються, почитайте і порівняти з нашої ситуацією.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #75 : Березня 12, 2019, 08:48:17 20:48 »
Навіщо? Який в тому сенс? Щоб виховувати за наші податки і  рабсилу для кацапії? Чому тоді не англійська? Зрештою англомовним платять більше, перспективи та і кредити саме вони нам дають :)
Государственным в Украине должен быть только один(он же язык вещания по теле, радио в кино...) - Українська мова! Язык личного общения - на выбор пользователей, тут государство ничего толком сделать не сможет. Если я перехожу на украинский с "подтормаживанием"(ну тяжело менять привычки (даже не привычки... ну не знаю как выразить) - то более молодое поколение делает это без проблем...
sine ira et studio

Offline Прол

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 532
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #76 : Березня 12, 2019, 08:49:03 20:49 »
Да хоть затем чтоб 40 процентов граждан (а может и поболе) нашего государства понимали что их родной язык в их родном государстве не язык окупанта.

А с чего ты взял, что русский язык - язык оккупанта? С каких ето пор русский язык стал эксклюзивно принадлежать гнойному государству РФ?

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #77 : Березня 12, 2019, 08:50:12 20:50 »
вот я тоже думаю на языке пуськина, но при этом считаю призывающего сделать язык пуськина в Украине государственным или еще каким нехорошим человеком, я бы даже сказал питаром, шо со мной не так?  :smiley16:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #78 : Березня 12, 2019, 08:50:17 20:50 »
В графе было указано: родной язык(материнська мова) - мать у меня россиянка - каков вопрос...

Так Ви - русскій, але громадянин України. Невже це для Вас новина? І ніякого феномену тут нема.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #79 : Березня 12, 2019, 08:51:44 20:51 »
Так Ви - русскій, але громадянин України. Невже це для Вас новина? І ніякого феномену тут нема.
Мы не в Израиле, национальность у нас определяется по отцу.
sine ira et studio

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #80 : Березня 12, 2019, 08:54:44 20:54 »
вот я тоже думаю на языке пуськина, но при этом считаю призывающего сделать язык пуськина в Украине государственным или еще каким нехорошим человеком, я бы даже сказал питаром, шо со мной не так?  :smiley16:

Ви просто юзаєте чужу мову . Думати мовою - неможливо. Мову не прошивають генетично, це  - навичка.


Offline LSD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Стать: Чоловіча
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #81 : Березня 12, 2019, 08:54:55 20:54 »
Навіщо? Який в тому сенс? Щоб виховувати за наші податки і  рабсилу для кацапії? Чому тоді не англійська? Зрештою англомовним платять більше, перспективи та і кредити саме вони нам дають :)
:smiley24:
“Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою, невтомною працею любіть Україну!” Андрей Шептицький

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18393
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #82 : Березня 12, 2019, 08:56:55 20:56 »
Оллі , здається, не проти спровокувати тут мовне протистояння ?

Олі вже гівна вкинув і втік.

До речі, хтось пам'ятає, на ФУПі 10 років тому був такий кацап-офіцер Олі (одна л), обіцяв до Астоні на танку приїхати.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #83 : Березня 12, 2019, 08:57:36 20:57 »
Тобто, про Азов ви не знаєте але на вашу думку все може бути. Я там посилання навів про один, мабуть,з типів приватних армій, чим вони займаються, почитайте і порівняти з нашої ситуацією.
Те, що я знаю про Азов, говорить мені, що це приватна армія.
Проте буду дуже радий, якщо помиляюсь.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #84 : Березня 12, 2019, 08:58:49 20:58 »
Мы не в Израиле, национальность у нас определяется по отцу.
:gigi:
Мушу Вас розчарувати. Національність у нас визначається особисто і персонально  заявником ! А Громадянство - паспортом.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #85 : Березня 12, 2019, 09:00:49 21:00 »
Мы не в Израиле, национальность у нас определяется по отцу.

Я хочу нагадати, що в нас існує поняття лише громадянин України.
А далі вже сама людина визначає до якої національності він себе долучає, ким він себе відчуває.

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #86 : Березня 12, 2019, 09:02:52 21:02 »
Государственным в Украине должен быть только один(он же язык вещания по теле, радио в кино...) - Українська мова! Язык личного общения - на выбор пользователей, тут государство ничего толком сделать не сможет. Если я перехожу на украинский с "подтормаживанием"(ну тяжело менять привычки (даже не привычки... ну не знаю как выразить) - то более молодое поколение делает это без проблем...

Ну то навіщо заносити статус якоїсь мови в Конституцію? Здається, у нас нема проблем з російскою, як з мовою спілкування, і взагалі проблем в світі з нею немає, і, думаю, в найближчі 100 років і не буде,   а от з українською є, її потрібно захищати і підтримувати.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #87 : Березня 12, 2019, 09:05:16 21:05 »
Ну то навіщо заносити статус якоїсь мови в Конституцію? Здається, у нас нема проблем з російскою, як з мовою спілкування, і взагалі проблем в світі з нею немає, і, думаю, в найближчі 100 років і не буде,   а от з українською є, її потрібно захищати і підтримувати.
Ну так в конституции сейчас - государственный Украинский, вот и хватит ту конституцию мучать - оставить как есть.
sine ira et studio

Offline OLLY

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 159
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #88 : Березня 12, 2019, 09:07:02 21:07 »
А с чего ты взял, что русский язык - язык оккупанта? С каких ето пор русский язык стал эксклюзивно принадлежать гнойному государству РФ?

Не только РФ. Еще Беларуси. Но не Украине с тех пор как статус государственного в ней утратил.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Добрий вечір вашій хаті
« Reply #89 : Березня 12, 2019, 09:07:13 21:07 »
Я хочу нагадати, що в нас існує поняття лише громадянин України.
А далі вже сама людина визначає до якої національності він себе долучає, ким він себе відчуває.

+1

Але тут треба зазначити, коли людина самовизначається з національністю,  але якогось дива натягує  на українську національну ідентичність чужу російську мову (іншої ідентичності)  ...у нього з головою не все добре.

Збочення, глюк свідомості.