Автор Тема: Віталій Кличко.  (Прочитано 13351 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #150 : Травня 15, 2021, 03:43:07 15:43 »
 Віталій Кличко
13 травня о 11:55  ·

.... звертаюся до правоохоронних органів. Коли ви виконуєте чиїсь накази і доручення, - злочинні накази, і ви це знаєте, - пам’ятайте, що рано чи пізно доведеться відповідати за законом! Тому не треба так брутально його порушувати.
А тим, хто хоче мене, так би мовити, «потренувати», скажу: я тренувався ще, коли ви в школу ходили. Тому перебуваю у відмінній формі! І підкреслю, я переконаний: такі дії щодо міської влади не залишаться без уваги і оцінки наших міжнародних партнерів. Бо про яку демократію і місцеве самоврядування ми можемо говорити?!

(click to show/hide)

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #151 : Травня 15, 2021, 03:48:01 15:48 »
Віталій Кличко
22 год  ·
Друзі! Сьогодні ввечері, після масштабної реконструкції, відбудеться відкриття головної сцени Київського національного академічного театру оперети.
(click to show/hide)

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
« Останнє редагування: Травня 15, 2021, 04:13:48 16:13 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #153 : Травня 15, 2021, 03:58:21 15:58 »
Віталій Кличко
1 год  ·
Друзі! Сьогодні з послами країн Євросоюзу та держав Дунайського регіону відкрили День Європи в Україні, який у столиці відзначають вже 19 рік поспіль...
....У церемонії  відкриття Дня Європи також взяли участь Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні, Голова Дунайської Комісії, Посли країн Європейського Союзу і держав Дунайського регіону.
(click to show/hide)
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2945210105697523&id=1431692013716014
« Останнє редагування: Травня 15, 2021, 04:11:51 16:11 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #154 : Травня 15, 2021, 04:07:08 16:07 »
Вот, когда нам будут рыгозеленые валить на голову " зеленое гавно" про то, что Виталик - корупционер - вспомним, что  послы европейских стран и другие европейские политики очень уважают Кличко, улыбаются и с удовольствием пожимают ему руку.
Не с каменнымим лицами, как Зельке, а с улыбкой.
А они, евр политики, очень чувствительны к коррупционерам вообще и к украинским коррупционерам в особенности.
Для меня это маркер коррупционности : кто рукопожатый из укр. политиков, а кто - нет .

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Віталій Кличко.
« Reply #155 : Травня 17, 2021, 06:50:16 18:50 »
Кличко – Банковій: Я вам – не Черновецький, а ви – наступники Януковича (відео) Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/kyiv/news/klichko-bankoviy-ya-vam-ne-chernoveckiy-a-vi-nastupniki-yanukovicha-756672.html

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Віталій Кличко.
« Reply #156 : Травня 17, 2021, 07:18:11 19:18 »
Кличко -  :smiley24:

Не просто ж так вся скотота проти нього "ополчілась" і визвірилась. Я не кажу, що він - святий, але МЕР - кращий, що був. Всі тварі, яких я ненавиджу, проти нього. Значить я  - за.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Віталій Кличко.
« Reply #157 : Травня 17, 2021, 07:28:59 19:28 »
Кличко – Банковій: Я вам – не Черновецький, а ви – наступники Януковича (відео) Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/kyiv/news/klichko-bankoviy-ya-vam-ne-chernoveckiy-a-vi-nastupniki-yanukovicha-756672.html

Даремно Кличко загравав із зебілами. Без Петра йому буде вкрай важко відбитися, немає у нього гвардії, здатної на радикальні рухи - лише цьго й бояться зелені нео-більшовички.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Віталій Кличко.
« Reply #158 : Травня 17, 2021, 07:35:06 19:35 »
Даремно Кличко загравав із зебілами. Без Петра йому буде вкрай важко відбитися, немає у нього гвардії, здатної на радикальні рухи - лише цьго й бояться зелені нео-більшовички.

Він взагалі не загравав з зебілами. Бо вони з ПЕРШОЇ секунди влади почали його відкрито ЖЕРТИ.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Віталій Кличко.
« Reply #159 : Травня 17, 2021, 07:37:46 19:37 »
У мене пам'ять дуже добра, і я - злий. ТОбто злопам'ятний.

Зелень З ПЕРШОЇ СЕКУНДИ почала зносити Кличка. Тупо і відкрито. Так і сказали на всю Україну, що "Київ буде наш".

Кличко не ідіот. Він теж це побачив.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Віталій Кличко.
« Reply #160 : Травня 17, 2021, 07:40:39 19:40 »
Він взагалі не загравав з зебілами. Бо вони з ПЕРШОЇ секунди влади почали його відкрито ЖЕРТИ.

Неправда.
Він спеціально дистанціювався від Петра, похерив коаліцію з ЄС і розподілив комітети Київради диспропорційно на користь зебілів.
Тепер вигрібає.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Віталій Кличко.
« Reply #161 : Травня 17, 2021, 07:41:36 19:41 »
 Наразі Зелень ослабла, у 2019 треба було Кличка зносити, тільки ворогів наживають.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Віталій Кличко.
« Reply #162 : Травня 17, 2021, 07:43:20 19:43 »
У мене пам'ять дуже добра, і я - злий. ТОбто злопам'ятний.

Зелень З ПЕРШОЇ СЕКУНДИ почала зносити Кличка. Тупо і відкрито. Так і сказали на всю Україну, що "Київ буде наш".

Кличко не ідіот. Він теж це побачив.

Кличко без Петра буде або знищений, або ляже повністю під зебілів.
Це гра вже не його рівня, нехай вмикає голову.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Віталій Кличко.
« Reply #163 : Травня 17, 2021, 07:43:54 19:43 »
Неправда.
Він спеціально дистанціювався від Петра, похерив коаліцію з ЄС і розподілив комітети Київради диспропорційно на користь зебілів.
Тепер вигрібає.

Не бачу такого. Мені з КМДА з опросниками вже купу разів дзвонили. Не сказав би по "опроснікам" і по РОЗМОВІ, що він підтанцьовує "зебілам". А те, що у нього є СВОЇ амбіції...то НОРМАЛЬНО для політика. Нехай крутиться. Вольному - воля. Я його не засуджую.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Віталій Кличко.
« Reply #164 : Травня 17, 2021, 07:45:17 19:45 »
Кличко без Петра буде або знищений, або ляже повністю під зебілів.
Це гра вже не його рівня, нехай вмикає голову.

Ха! Ти його ДУЖЕ не дооцінюєш.  :smilie7: Кличко - хлопець дуже не простий.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Віталій Кличко.
« Reply #165 : Травня 17, 2021, 07:46:04 19:46 »
Наразі Зелень ослабла, у 2019 треба було Кличка зносити, тільки ворогів наживають.

Його не змогли знести тоді, не знесуть тим більше зараз.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Віталій Кличко.
« Reply #166 : Травня 17, 2021, 07:47:10 19:47 »
Не бачу такого. Мені з КМДА з опросниками вже купу разів дзвонили. Не сказав би по "опроснікам" і по РОЗМОВІ, що він підтанцьовує "зебілам". А те, що у нього є СВОЇ амбіції...то НОРМАЛЬНО для політика. Нехай крутиться. Вольному - воля. Я його не засуджую.

Його проблема в тому, що він просто не тягне кадрові питання, навколо завжди купа корумпованого мотлоху.
Коли взяли живцем його першого зама Паровозника з пачками баксів, то був вирок Кличку як самостійному політику.
Без Петра йому торба.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Віталій Кличко.
« Reply #167 : Травня 17, 2021, 07:47:19 19:47 »
За президента я буду голосувати тільки за Пороха. Іншої кандидатури тупо нема. Порох - найкращий. Реально.

За мера - за Кличка.
« Останнє редагування: Травня 17, 2021, 07:50:31 19:50 від Geo »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Віталій Кличко.
« Reply #168 : Травня 17, 2021, 07:48:14 19:48 »
Ха! Ти його ДУЖЕ не дооцінюєш.  :smilie7:
Кличко - хлопець дуже не простий.
У Вiталi е потенцiал - спортсменiв такого рангу... краще не напрягати...
 :vinsent:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Віталій Кличко.
« Reply #169 : Травня 17, 2021, 07:49:08 19:49 »
Його проблема в тому, що він просто не тягне кадрові питання, навколо завжди купа корумпованого мотлоху.
Коли взяли живцем його першого зама Паровозника з пачками баксів, то був вирок Кличку як самостійному політику.
Без Петра йому торба.

Ок. Я не сперечаюсь на форумі. Довго. Нудно. Без толку. Та й не цікаво все те, що зараз твориться, чесно. Ок. Нехай так. Люди добрі, думайте як хочете. Глибоко по*уй. Серйозно.  :smiley15:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #170 : Травня 17, 2021, 07:51:42 19:51 »
Віталій Кличко
3 год  ·
Друзі! Столична влада вимагає від правоохоронних органів звіту про статус справ щодо яких КМДА передала документи за результатами аудитів. А їх ми здійснюємо регулярно.
Із 2015-ого року Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА здійснив 385 перевірок. І передав правоохоронцям матеріали за 316 об’єктами аудиту.
З тієї інформації, що маємо ми, на сьогодні за цими матеріалами зареєстровані 168 кримінальних проваджень або матеріали долучені до справ, порушених раніше.
Але питання: яка ситуація з іншими справами?Бо сьогодні перевірки і обшуки здійснюють переважно за тими матеріалами, що передали ми самі! Про ті порушення, що виявили ми самі! Так чим займалися правоохоронні органи? Чи тільки раптом дійшли руки, бо прийшла весна?!
Це все виглядає заангажовано, як акція, підготовлена похапцем. Аби підняти галас і облити брудом столичну владу та мене особисто.
Більше - у відео.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Віталій Кличко.
« Reply #171 : Травня 17, 2021, 07:52:34 19:52 »
Ок. Я не сперечаюсь на форумі. Довго. Нудно. Без толку. Та й не цікаво все те, що зараз твориться, чесно. Ок. Нехай так. Люди добрі, думайте як хочете. Глибоко по*уй. Серйозно.  :smiley15:

Сперечатися немає сенсу.
Я взагалі орієнтуюся виключно на позицію Петра/ЄС. Вони знають краще за мене.
Якщо підтримають Кличка, тоді я матиму підтстави для цього теж.
Наразі Віталій мене не надто обходить.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #172 : Травня 17, 2021, 07:52:51 19:52 »


.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Віталій Кличко.
« Reply #173 : Травня 17, 2021, 07:56:41 19:56 »
Сперечатися немає сенсу.
Я взагалі орієнтуюся виключно на позицію Петра/ЄС. Вони знають краще за мене.
Якщо підтримають Кличка, тоді я матиму підтстави для цього теж.
Наразі Віталій мене не надто обходить.
А мене обходить, даже дуже обходить.
Я на наступних президентських виборах голосуватиму за Порошенка, а слідуючим Президентом, після другого президенства Порошенка має бути Кличко !
 :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Віталій Кличко.
« Reply #174 : Травня 17, 2021, 07:59:56 19:59 »
 :smiley24:
До зелени - не дойдет - Виталя дал понять - все, что надо, давно отправили в органы...
Но они снова пришли с обыском, вроде как... не могут найти те материалы, которые уже два года лежат без реакции...

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Віталій Кличко.
« Reply #175 : Травня 17, 2021, 08:00:30 20:00 »
А мене обходить, даже дуже обходить.
Я на наступних президентських виборах голосуватиму за Порошенка, а слідуючим Президентом, після другого президенства Порошенка має бути Кличко !
 :smilie1:

Та будь-ласка.
Але зараз на Кличка очікує перевірка його здатності до самостійної гри.
У нього є зв'язки у Німеччині (безпосередньо Меркель), але восени там відбудуться вибори і вони можуть стати минулим.
А в середині країни у нього немає суттєвого ресурсу.
Ну ось і має собі.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Віталій Кличко.
« Reply #176 : Травня 17, 2021, 08:01:23 20:01 »
 :Prapor2:
Та будь-ласка.
Але зараз на Кличка очікує перевірка його здатності до самостійної гри.
У нього є зв'язки у Німеччині (безпосередньо Меркель), але восени там відбудуться вибори і вони можуть стати минулим.
А в середині країни у нього немає суттєвого ресурсу.
Ну ось і має собі.
Вiталi... треба було робити ставку не на кишеньковий Удар а йти единим Фронтом у ЕС...
 :vinsent:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Віталій Кличко.
« Reply #177 : Травня 17, 2021, 08:03:41 20:03 »
:Prapor2:Вiталi... треба було робити ставку не на кишеньковий Удар, а йти единим Фронтом у ЕС...

+1

Йому треба було триматися Петра та розуміти власні вади й обмеження.
Він обрав інший шлях.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Віталій Кличко.
« Reply #178 : Травня 17, 2021, 08:03:59 20:03 »
Сперечатися немає сенсу.
Я взагалі орієнтуюся виключно на позицію Петра/ЄС. Вони знають краще за мене.
Якщо підтримають Кличка, тоді я матиму підтстави для цього теж.
Наразі Віталій мене не надто обходить.

Я просто дуже давно цікавлюсь політикою, і, сцуко, чітко пам'ятаю, "ХТО ДЕ СРАВ".

Тому, якщо гіпотетичний Вася "ви*бав козу"...то ЄДИНИЙ в Україні, хто скаже "це - мєєєєрзость !!" (с) це буде "Чоткій Паца" з Рівного - Іван Мартинов (який, до речі воював в АТО потім).

Всі інші за допомогою журноблядських телеканалів і 20 тисяч "експертів"...дадуть 50 тисяч ВАРІАНТІВ!...на тему "Вася ви*бав козу".


Розумієш, як мені це все глибоко насто*бло? Все це скотство?


ТОму....тепер....в мене...є моя думка. І неправильна! (бо задовбало)

Бінго!  :smiley15:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Віталій Кличко.
« Reply #179 : Травня 17, 2021, 08:08:04 20:08 »
Я просто дуже давно цікавлюсь політикою, і, сцуко, чітко пам'ятаю, "ХТО ДЕ СРАВ".

Тому, якщо гіпотетичний Вася "ви*бав козу"...то ЄДИНИЙ в Україні, хто скаже "це - мєєєєрзость !!" (с) це буде "Чоткій Паца" з Рівного - Іван Мартинов (який, до речі воював в АТО потім).

Всі інші за допомогою журноблядських телеканалів і 20 тисяч "експертів"...дадуть 50 тисяч ВАРІАНТІВ!...на тему "Вася ви*бав козу".


Розумієш, як мені це все глибоко насто*бло? Все це скотство?


ТОму....тепер....в мене...є моя думка. І неправильна! (бо задовбало)

Бінго!  :smiley15:

Тут інше. Амбіції Кличка почали переважати загальний рівень його політичної компетенції.
Коли так відбувається, ти перетворюєшся з суб'єкта на об'єкт.