Автор Тема: впало і лежить  (Прочитано 2747 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline лисогорець

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 107
  • Стать: Чоловіча
Re: впало і лежить
« Reply #60 : Березня 23, 2019, 05:38:21 17:38 »
Щира подяка пєчєнєг та ірпін.

Щойно побачив в адмінці ФУПа "високорозумне обгрунтування" мого бану назавжди від Олени Юріївни...
)) Якщо стисло відповідати на таке...то в голові починає крутитись короткий відеоролик з цитатою мемом від ))) "грустной лошаді"...
А якщо ще стисліше -то будь який ідіотський привід можна трішечки підрехтувати і видати  за беззаперечну..."правду".

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20314
Re: впало і лежить
« Reply #61 : Березня 23, 2019, 05:42:22 17:42 »
Щира подяка пєчєнєг та ірпін.

Щойно побачив в адмінці ФУПа "високорозумне обгрунтування" мого бану назавжди від Олени Юріївни...
)) Якщо стисло відповідати на таке...то в голові починає крутитись короткий відеоролик з цитатою мемом від ))) "грустной лошаді"...
А якщо ще стисліше -то будь який ідіотський привід можна трішечки підрехтувати і видати  за беззаперечну..."правду".

блин
ну ты как малое дите
на фупе идет зачистка
свобода слова от квартироблядей

Offline лисогорець

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 107
  • Стать: Чоловіча
Re: впало і лежить
« Reply #62 : Березня 23, 2019, 06:55:53 18:55 »
блин
ну ты как малое дите
на фупе идет зачистка
свобода слова от квартироблядей
Если это...ПРАВДА, вот это, то что ты написал, на фупе зачистка происходит,... то тогда, вот честно,  :smilie2:я совсем не завидую Алёне Юрьевне, т.е. вообще и даже наоборот, не  не завидую, а уже ...заранее  :smilie2:соболезную ей...
Хотя у нее ещё есть шанс...
Я знаю.
Потому как человек, которому судьба  или провидение, дважды делали очень больно,..он , этот человек, становится ну не таким как пэрэсична масса людей, он становится что-ли более верящим в себя, в свое Я, и слушающим больше себя...а не других, кто оказался по тем или иным причинам рядом с ним. В нашем случае- рядом с ней...


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: впало і лежить
« Reply #63 : Березня 23, 2019, 07:01:43 19:01 »
Если это...ПРАВДА, вот это, то что ты написал, на фупе зачистка происходит,... то тогда, вот честно,  :smilie2:я совсем не завидую Алёне Юрьевне, т.е. вообще и даже наоборот, не  не завидую, а уже ...заранее  :smilie2:соболезную ей...
Хотя у нее ещё есть шанс...
Я знаю.
Потому как человек, которому судьба  или провидение, дважды делали очень больно,..он , этот человек, становится ну не таким как пэрэсична масса людей, он становится что-ли более верящим в себя, в свое Я, и слушающим больше себя...а не других, кто оказался по тем или иным причинам рядом с ним. В нашем случае- рядом с ней...

Ничего с ней не будет. Она всех переживет.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: впало і лежить
« Reply #64 : Березня 23, 2019, 07:04:07 19:04 »
Если это...ПРАВДА, вот это, то что ты написал, на фупе зачистка происходит,... то тогда, вот честно,  :smilie2:я совсем не завидую Алёне Юрьевне, т.е. вообще и даже наоборот, не  не завидую, а уже ...заранее  :smilie2:соболезную ей...
Хотя у нее ещё есть шанс...
Я знаю.
Потому как человек, которому судьба  или провидение, дважды делали очень больно,..он , этот человек, становится ну не таким как пэрэсична масса людей, он становится что-ли более верящим в себя, в свое Я, и слушающим больше себя...а не других, кто оказался по тем или иным причинам рядом с ним. В нашем случае- рядом с ней...
Я десь читав, що Казльона вкрала з моргу відрізану руку Георгія Гонгадзе і десь рік зберігала її вдома в морозилці. Разом з ковбасами, хамонами та ікрою. Після цього слабо віриться в те, що смерть Гонгадзе зробила їй хоч трішечки боляче.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: впало і лежить
« Reply #65 : Березня 27, 2019, 07:02:13 07:02 »
прикол. при спробі зберегти допис, форум повідомляє що у мене сесія вийшла.  :gigi:
причому тицяння на "вихід" приводить до такого ж результату, правда вже англійською.
тобто, вийти ніяк не можна, зайти по новій теж. клінч.

але, оскільки гості тут є, то спробуємо (ніколи не думав, що прийдеться дописувати на фупі таким чином):


Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: впало і лежить
« Reply #66 : Березня 27, 2019, 07:06:35 07:06 »
вже знайшов. таки проф.роботи були о 10-й.
лисий! видихай. ти сьогодні не винуватий.   :gigi:

Offline лисогорець

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 107
  • Стать: Чоловіча
Re: впало і лежить
« Reply #67 : Березня 27, 2019, 08:11:14 08:11 »
вже знайшов. таки проф.роботи були о 10-й.
лисий! видихай. ти сьогодні не винуватий.   :gigi:
та я і тоді не винуватий....але здається після цих проф.робіт... :hot: позривали всі...юзвєрі.





Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: впало і лежить
« Reply #68 : Березня 27, 2019, 08:19:20 08:19 »
Если это...ПРАВДА, вот это, то что ты написал, на фупе зачистка происходит,... то тогда, вот честно,  :smilie2:я совсем не завидую Алёне Юрьевне, т.е. вообще и даже наоборот, не  не завидую, а уже ...заранее  :smilie2:соболезную ей...
Хотя у нее ещё есть шанс...
Я знаю.
Потому как человек, которому судьба  или провидение, дважды делали очень больно,..он , этот человек, становится ну не таким как пэрэсична масса людей, он становится что-ли более верящим в себя, в свое Я, и слушающим больше себя...а не других, кто оказался по тем или иным причинам рядом с ним. В нашем случае- рядом с ней...

Я не впевнений, що їй було боляче.
Хіба що , обидва рази були менструації :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: впало і лежить
« Reply #69 : Березня 27, 2019, 08:20:05 08:20 »
Потому как человек, которому судьба  или провидение, дважды делали очень больно,..он , этот человек, становится ну не таким как пэрэсична масса людей, он становится что-ли более верящим в себя, в свое Я, и слушающим больше себя...а не других, кто оказался по тем или иным причинам рядом с ним. В нашем случае- рядом с ней...
А з чого ви взяли що їй ці два рази було боляче? Бо по тому як вона ці два рази використала собі на максимальну користь складається зовсім інше враження. От кому було боляче і це було видно, так це мамі Георгія. Це не зіграєш і не зобразиш. А у Притули все максимально цинічненько. Перетворила ці дві трагедії на власний іміджево-суспільний капітал. Який потім монетизувала чорним налом, так що навіть з квартирооптимістами може безперешкодно ділитись. Отримала у власність найпопулярніший інформаційний ресурс в Україні. І увесь цей час її ресурс був проти найбільш проукраїнських політиків. Мочила Кучму коли він вирішив повернутись в сторону Європи, мочила Ющенко з перших днів президенства, потім на виборах Тимошенко-Янукович мочила Тимошенко, тепер мочить Порошенко. Але якщо правдою є інформація про її зв'язок (в тому числі інтимний) з Литвином (який є агентом ФСБ номер 1 в Україні) то тоді все стає на місця і пазл складається повністю. І в нього чудово вписується як вона грає дурепу який "не интересен этот ваш ФУП" і при цьому моніторить кожне повідомлення навіть на суміжніх форумах. Мій перший бан в "Ніколи" на упячці був тоді коли я там не залишав жодного повідомлення кілька місяців, зате добре пройшовся по Притулі, УП і ФУПу тут, на СУПі. Правда через пару годин розбанили. А потім уже я зайшов таки на упячку і написав там все що думаю і полетів в "Ніколи" вже назавжди. Притула, яка прикидається необізнаною, і всіма ображеною, але при цьому чесною і принциповою, насправді є абсолютно цинічною, хитрою і підступною потворою. Навіть те як вона "з'їла" Слава добре ілюструє що те чим вона намагається предстати перед упячниками це лише маска для дурників. Але дурники вірять. Чи прикидаються що вірять.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: впало і лежить
« Reply #70 : Березня 27, 2019, 09:37:03 09:37 »
та я і тоді не винуватий....але здається після цих проф.робіт... :hot: позривали всі...юзвєрі.
тек-с
проблема лишилася. фуп піднятий, але не дихає.
некоректно працюють скрипти в форумі, а саме, в після проф.робіт від 26.03
неможливо створити тему або допис до існуючої, бо після натискання "зберегти" вискакує повідомлення про закінчення сесії.
саме цікаве, що закінчити сесію (вийти) теж не вдається.
прошу вибачити загал, що пишу про це тут, але на фупі про цю проблему нічого повідомити неможливо в будь-якій гілці.

п.с. можливо це тільки у мене так. хто в змозі перевірити?

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: впало і лежить
« Reply #71 : Березня 27, 2019, 09:41:38 09:41 »
ага, перечитав сусідню гілку.
проблема загальна. питання зняте.
все знову впало і лежить. почекаємо.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: впало і лежить
« Reply #72 : Березня 27, 2019, 09:47:29 09:47 »

все знову впало і лежить.
Воно впало і смердить  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: впало і лежить
« Reply #73 : Березня 27, 2019, 10:35:01 10:35 »
Воно впало і смердить  :laugh:
злий ти.  :gigi: вже все працює (чи поки що, х.з.)

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: впало і лежить
« Reply #74 : Березня 27, 2019, 10:38:47 10:38 »
злий ти.  :gigi: вже все працює (чи поки що, х.з.)
То чого втрачаєш час? Контент сам себе не нагенерує.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: впало і лежить
« Reply #75 : Березня 27, 2019, 10:44:45 10:44 »
а мене там де-хто ще цікавить. і мовчки теж справи можна робить. почекаємо.