Автор Тема: Я за вторгнення кацапів!  (Прочитано 6405 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15813
Re: Я за вторгнення кацапів!
« Reply #90 : Березня 25, 2019, 09:12:00 09:12 »
Тільки? По перше я пригадую , і це не байка як за допомогою цих "тільки" рота американських піхотинців виграли ледь не усю війну переклацавши як у тирі дуже велику кількість такого радянського зализа.  У мскалів подібних засобів ураження і близько немає .
Про всю війну байка. І ми не Ірак, тут і такої прямої видимості і пустель нема.

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Я за вторгнення кацапів!
« Reply #91 : Березня 25, 2019, 09:13:56 09:13 »
Це різні речи про що ми говоримо. Ви намагаєтесь сказати , що у бою танк-танк у них є круті навороти , а я кажу про те що ця консервна банка новітніми засобами може буди спалена разом з крутою цифрою солдатом у берцях , як тільки той танк висуне свого носа.
Танк - це дуже круто штука. Я на власні очі бачив наш танк, що витримав два попадання ПТУРом. І це стара 64-ка.

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Я за вторгнення кацапів!
« Reply #92 : Березня 25, 2019, 09:15:44 09:15 »
Вони і новий "Калаш" крутий зробили, а у війська старе гівно піде, бо інше виробляти не можуть. Про нові  БОПСи писали, що з масовим виробництвом якісь проблеми, "Манго" штампують і знову-таки навіть нові вони ж все одно під АЗ/МЗ заточені, тобто довжина і бронепробиття відповідні, до західних не дотягують і близько. Наші відстають, бо , наскільки розумію, дорого і довго ,інші пріоритети .
Противника не варто недооцінювати. Вони реально готуються. Вони систематизують і опрацьовують сирійський досвід та досвід війни на Донбасі.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Я за вторгнення кацапів!
« Reply #93 : Березня 25, 2019, 09:16:33 09:16 »
Про всю війну байка. І ми не Ірак, тут і такої прямої видимості і пустель нема.

Так , ми не Ірак, але при "тихому пуску", який у "Джевеліна", що дозволяє його застосовувати з закритих приміщень , для москалів це ще гірше. Звідкіля прилетіло , ХЄЗ всюди якісь будівлі.

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15813
Re: Я за вторгнення кацапів!
« Reply #94 : Березня 25, 2019, 09:17:01 09:17 »
Танк - це дуже круто штука. Я на власні очі бачив наш танк, що витримав два попадання ПТУРом. І це стара 64-ка.
Южанін мав на увазі, що Джавелін зверху вдврить

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15813
Re: Я за вторгнення кацапів!
« Reply #95 : Березня 25, 2019, 09:18:08 09:18 »
Так , ми не Ірак, але при "тихому пуску", який у "Джевеліна", що дозволяє його застосовувати з закритих приміщень , для москалів це ще гірше. Звідкіля прилетіло , ХЄЗ всюди якісь будівлі.
Та без питань, а з артилерією що робити?

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Я за вторгнення кацапів!
« Reply #96 : Березня 25, 2019, 09:37:48 09:37 »
Южанін мав на увазі, що Джавелін зверху вдврить
Раджу подивитися.

https://m.youtube.com/watch?v=J2S1OAzckeM

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Я за вторгнення кацапів!
« Reply #97 : Березня 25, 2019, 09:45:35 09:45 »
Раджу подивитися.

https://m.youtube.com/watch?v=J2S1OAzckeM

Там коменти раджу подивитися.
Особливо дісталося брєвну на борті :weep:

А за сцилу на красную звєзду я би банив в ніколи
Mocsia delenda est

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15813
Re: Я за вторгнення кацапів!
« Reply #98 : Березня 25, 2019, 10:14:59 10:14 »
Раджу подивитися.

https://m.youtube.com/watch?v=J2S1OAzckeM
Навіщо дивитись кацапську казку? Вам робить нічого?
 Скільки в армії цих Т 90?Нема?То навіщо постити фантастику?

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Я за вторгнення кацапів!
« Reply #99 : Березня 25, 2019, 10:34:40 10:34 »
Там коменти раджу подивитися.
Особливо дісталося брєвну на борті :weep:

А за сцилу на красную звєзду я би банив в ніколи
Ти не на каменти дивись. А на те, в якому напрямку вони рухаються. Я так само дивлюся відео про їх навчання. Бо повинен знати чим наступного разу вони будуть працювати по нам.

У них уже є дистанційний підрив. А це відповідно вносить зміни в те, як ти будеш окопуватися наступного разу.

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Я за вторгнення кацапів!
« Reply #100 : Березня 25, 2019, 10:36:22 10:36 »
Навіщо дивитись кацапську казку? Вам робить нічого?
 Скільки в армії цих Т 90?Нема?То навіщо постити фантастику?
Коли в Кримському по нам танк працював, то народ звиздів про Т-90. Типу сорока на хвості принесла. Сумніваюся, що це вони були. Але це лайно у них є.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Я за вторгнення кацапів!
« Reply #101 : Березня 25, 2019, 01:54:14 13:54 »
Танк - це дуже круто штука. Я на власні очі бачив наш танк, що витримав два попадання ПТУРом. І це стара 64-ка.

Н-да, танк страшная вещь.

https://twitter.com/sahsa5555555551/status/1109824070869237766

А представьте себе если не один.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Я за вторгнення кацапів!
« Reply #102 : Березня 25, 2019, 02:03:47 14:03 »
Я ж не заперечую, що Т 72 танк для масового виробництва, це і так зрозуміло, я стверджую, що основа танкових військ Росії  застарілий танк навіть для СРСР. Нагадаю, що в СРСР останні розробки -це Т 80-84, а ще були перспективні розробки з яких вичавлена "Армата". І КБ з заводами по виробництву останніх сучасних танків СРСР тихенько померли. І так в усіх сферах, тобто Росія може виставити тільки застарілу техніку і дещо підшаманену, щось нового у них якщо і є ,то це краплі, а як системи сучасної армії у них нема і не буде .Теж саме у нас але ми за допомогою партнерів модернізуємо свою армію у напрямку Західних армій, намагаючись позбавитися кацапських недоліків.
Хай готуються, ми теж готуємося.
Можна ще додати, що нам потроху дають доступ до сучасних західних технологій і озброєнь, а кацапи послуговуються застарілою радянщиною.

Военная доктрина современной России мало чем отличается от военной доктрины Советского Союза образца середины 20 века. Основная её характеристика - массовость. Массовость во всём. "Ванек" при этом никто не считает и считать не будет.

Ну, а то, что мы стали свидетелями событий в Солсбери и отказа американцев от договора по РСМД говорит о том, что кацапы активно работают в военном комплексе по всем направлениям.
No money No honey

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15813
Re: Я за вторгнення кацапів!
« Reply #103 : Березня 25, 2019, 03:23:06 15:23 »
Военная доктрина современной России мало чем отличается от военной доктрины Советского Союза образца середины 20 века. Основная её характеристика - массовость. Массовость во всём. "Ванек" при этом никто не считает и считать не будет.

Ну, а то, что мы стали свидетелями событий в Солсбери и отказа американцев от договора по РСМД говорит о том, что кацапы активно работают в военном комплексе по всем направлениям.
Як на мене, професіоналізація їхньої армії вказує на намагання відмовитись від масової армії.
Що стосується РСМД, то ,як на мене,відмова свідчить, що саме ці ракети вони виробляти можуть, а от  МБР ні, як і стратегічні бомбардувальники. Тобто, з ядерної тріади щось здатні виробляти тільки частково сухопутну компоненту.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Я за вторгнення кацапів!
« Reply #104 : Березня 25, 2019, 03:27:23 15:27 »
Ти не на каменти дивись. А на те, в якому напрямку вони рухаються. Я так само дивлюся відео про їх навчання. Бо повинен знати чим наступного разу вони будуть працювати по нам.

У них уже є дистанційний підрив. А це відповідно вносить зміни в те, як ти будеш окопуватися наступного разу.

Напрям у каців тільки один - розпил бюджету
Mocsia delenda est

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6214
Re: Я за вторгнення кацапів!
« Reply #105 : Березня 25, 2019, 04:03:26 16:03 »
Напрям у каців тільки один - розпил бюджету
Як наглядно продемонстровано окупацією трьох областей України та серйозним впливом на інформаційний простір України та світу - не тільки.
Я при цьому в жодному разі не кажу, ніби кацапи не пилять. Нас, власне кажучи, тільки те й рятує, що кацапи є кацапами з усіма своїми недоліками. Бо з тими ресурсами, що вони мають (і які реально мало хто з нас усвідомлює, допоки не почне цікавитися порядками цифр в макроекономічних звітах) будь-яка пристойна нація у 2014 завдала б нам смертельного удару. Втім, навіть кацапи мають всі шанси за умови відсутності єдності в самій Україні.