Автор Тема: Що безвіз животворящий робить  (Прочитано 655 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline екс-Радник

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
Що безвіз животворящий робить
« : Березня 23, 2019, 10:32:31 22:32 »
Українську мову на Гран Пляс в Брюселі сьогодні чув частіше, ніж москальську :Prapor2:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20314
Re: Що безвіз животворящий робить
« Reply #1 : Березня 23, 2019, 10:42:33 22:42 »
Українську мову на Гран Пляс в Брюселі сьогодні чув частіше, ніж москальську :Prapor2:


порох хорошо платит порохоботам
можем позволить

Offline екс-Радник

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
Re: Що безвіз животворящий робить
« Reply #2 : Березня 23, 2019, 10:48:32 22:48 »
Молодь переважно. З галицьким акцентом. Я так розумію лоукости роблять свою справу. Скоро змотатися на вихідні зі Львова в Брюсель чи Відень буде швидше і дешевше, ніж в Одесу чи Київ.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20314
Re: Що безвіз животворящий робить
« Reply #3 : Березня 23, 2019, 10:57:24 22:57 »
Молодь переважно. З галицьким акцентом. Я так розумію лоукости роблять свою справу. Скоро змотатися на вихідні зі Львова в Брюсель чи Відень буде швидше і дешевше, ніж в Одесу чи Київ.

думаю там те кто на русском из Киева и Харькова

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Що безвіз животворящий робить
« Reply #4 : Березня 24, 2019, 01:16:38 01:16 »
думаю там те кто на русском из Киева и Харькова

ні, пєтушіний акцент всюди.  Аж нудить:

Ойбля сматрі какія шпілі!
Та ат'єбісь, нємєшай пасцать!

« Останнє редагування: Березня 24, 2019, 01:19:50 01:19 від medved »
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Що безвіз животворящий робить
« Reply #5 : Березня 24, 2019, 01:48:14 13:48 »
Молодь переважно. З галицьким акцентом. Я так розумію лоукости роблять свою справу. Скоро змотатися на вихідні зі Львова в Брюсель чи Відень буде швидше і дешевше, ніж в Одесу чи Київ.

не буде, а вже

дочка студентка і старший вже на літо взяли квитки і забронювали житло
дочка з друзями на два музикальних фестивалі
а син з дівчиною хоче подивитись Барселону і Мадрид

реально виходить дешевше чим аналогічна подорож літом в Одесу

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Що безвіз животворящий робить
« Reply #6 : Березня 24, 2019, 10:12:51 22:12 »
Молодь переважно. З галицьким акцентом. Я так розумію лоукости роблять свою справу. Скоро змотатися на вихідні зі Львова в Брюсель чи Відень буде швидше і дешевше, ніж в Одесу чи Київ.
уже. мне из моих камышей доехать во Львов - это маршрут камыши-Одесса маршруткой (200 и 240 грн. за 230 км дороги, цена зависит от "качества" бусика) и потом Одесса-Львов поездом (если не шиковать а простой потяг и в нем купе до 300 грн.) итого почти 20 евро. А ПольскиБас из Пшемысля до Кракова 129 грн. и Интерсити из Львова в тот же Пшемисель до 280 грн. ... очень надеюсь, что лоукосты начнут не только из киева и Львова летать, и Одесса отбросит понты и начнет вменяемо денег зарабатывать. ну и до внутриукраинских автобусных перевозок руки дойдут, потому что эти местные князьки с их скотовозками уже в печенках...

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Що безвіз животворящий робить
« Reply #7 : Березня 24, 2019, 10:57:07 22:57 »
ну и до внутриукраинских автобусных перевозок руки дойдут, потому что эти местные князьки с их скотовозками уже в печенках...

Під скотовозками слід розуміти мікроавтобуси, які часто женуть з перевищенням швидкості? Цими має Укртрансбезпека займатись.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9306
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Що безвіз животворящий робить
« Reply #8 : Березня 24, 2019, 11:22:38 23:22 »
Під скотовозками слід розуміти мікроавтобуси, які часто женуть з перевищенням швидкості? Цими має Укртрансбезпека займатись.

У нас є і така контора? Я думала, що перевищенням швидкості має займатися поліція.
Взагалі, мова не про це. А про жахливий стан отих мікроавтобусів. Та про відсутність нормальних комфортабельних автобусів.

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Що безвіз животворящий робить
« Reply #10 : Березня 25, 2019, 12:26:27 00:26 »
У нас є і така контора? Я думала, що перевищенням швидкості має займатися поліція.
Взагалі, мова не про це. А про жахливий стан отих мікроавтобусів. Та про відсутність нормальних комфортабельних автобусів.

Укртрансбезпека якраз і має займатись перевізниками-нелегалами і накладати штрафи за неналежний стан мікроавтобусів.
Думаю, перешкод для появи комфортабельних автобусів нема. Є питання доцільності їх експлуатації на розбитих дорогах, а також насиченості ринку існуючими перевізниками.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Що безвіз животворящий робить
« Reply #11 : Березня 25, 2019, 12:33:44 00:33 »
Укртрансбезпека якраз і має займатись перевізниками-нелегалами і накладати штрафи за неналежний стан мікроавтобусів.
Думаю, перешкод для появи комфортабельних автобусів нема. Є питання доцільності їх експлуатації на розбитих дорогах, а також насиченості ринку існуючими перевізниками.
ну вот от нас до Одессы - это та самая трасса Одесса-Рени где Саака в палатке сидел, сейчас она весьма и весьма. Но вопрос в другом - внутриобластные перевозки - это зона ответственности ОГА, они там типа отбирают перевозчика и подписывают договор. Ну вот с нами случилось все плохо - ООО Рога и копыта ушлого одессита сейчас монополист по перевозкам, т.е. вроде как и не нелегал, причем официально ни с одного автовокзала не отправляются. уехать от нас можно через контору-диспетчерскую (консультационные услуги и никакой ответственности), а из Одессы непосредственно с пяточка отправления без билетов и вотэтоговсего. автобусы-бусики разного калибра перевозчик ставит как хочет и тоже без всякой ответственности, потому что в ОГА порешал. Был поезд на Одессу, но отменили, остался вот этот монополист со стоимостью проезда как ему вздумается и добраться в облцентр из совсем немаленького региона никак (ну або своей автивкой або блаблакаром, но это ж не массово для юзеров...)