Автор Тема: Тікайте з порохоботів  (Прочитано 690 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Тікайте з порохоботів
« : Березня 23, 2019, 11:39:11 23:39 »
https://newsua.one/blogs/tikaite-z-porohobotiv.html

«Люди тікають з порохоботів…» Мені останнім часом все частіше почали траплятися пости приблизно такого змісту: я мовляв, підтримував Порошенка, я думав так треба, я терпів одне, друге, третє, п’яте… Але!.. «Укроборонпром»! Підвози на мітинги! Фальсифікації! Я уходжу!.. Здаю посвідчення!.. Більше не перебуваю!.. »

Я опускаю той нюанс, що здати посвідчення порохобота реально лише в разі, якщо особа його сама собі намалює. Нема такої організації «порохоботи», з якої можна вийти і не перебувати.

Я опускаю скепсис до ситуації, коли людина, яка витримала вал багнища про Іловайськ (винуватцями якого розслідування естонських журналістів назвало заступника голови ДніпроОДА Геннадія Корбана і окремих командирів добробатів), Дебальцево, дурко-блокаду і міхо-майданчик, раптом жорстко купилася на мультики Бігуса, записочки Іванової та явні компіляції політичних опонентів Порошенка, ознаки маніпуляцій з яких стирчить як шило з мішка. Але Бог з ним.

Мушу визнати. Розумію. Цілковито згоден. Нема чого робити в тих порохоботах. Тікати звідси треба. Негайно!

Гадаєте я жартую? Та які жарти? Ви бодай розумієте, що чекає на нас коли дядько Петро таки виграє вибори? О-о-о-о! Ви гадаєте все закінчиться? Та де там! По закінченню виборів президентських, країна зразу ж входить у вибори парламентські і весь той дурдом-веселка, який ми переживаємо зараз – продовжиться далі з іще більшими силами. Всепропадли не замовчать – навпаки, вони волатимуть далі – з приводу і без приводу. Кожен прокол влади (а вони обов’язково будуть), кожна пожежа на складах боєприпасів (а вони обов’язково стануться) і кожен напад на активіста (вони в США і Британії стаються, у нас – і поготів) вішати будуть на нас. Це нам, порохоботам доведеться вислухувати збурений лемент типів, яким (несподівано!) за них ніхто не вирішує в їхній країні їхні проблеми.

Більше вам скажу. Чимало блогерів, які вже зараз намагаються вдавати об’єктивність, різко подрейфують у бік зради – аби не брати на себе відповідальності за дії влади. Нести відповідальність за свій вибір справа не легка – це я вам кажу як колишній прибічник Ющенка в часи Помаранчевої революції, коли я працював в одній фірмі з янучарами. Що-що, а винос мозку, повільно та з тривалим садистським задоволенням – я вам гарантую. Роками!

Ну як? Не кортить вам ще бігти з порохоботів? Тоді я вас доб’ю.

За все за це отримаєте ви глобально НІ фіга. Тобто так, ви дізнаватиметеся про якісь успіхи, про покращення позицій України у якихось рейтингах – але особисто у вас все й на далі триватиме так само – розмірено і неспішно. Ще й під перманентне ниття зрадофілів навколо. Маленькі радості на кшталт замовлення на проект від фірми що будує новий завод в області, відремонтованої школи, або типу новенької траси від Запоріжжя до Дніпра траплятимуться не часто. Буде тепле відчуття, що от – наші діти в Стокгольм їздять так само як я колись на електричках у Харків з Запоріжжя, або коли в сервіс-центрі тебе зразу направлять до потрібного столика – не треба кілька годин куняти в черзі. Усе інше – важкі щоденні будні. Без просвіту і фіналу.

І ще будуть думки що так, важко – але набагато краще, ніж якби країною керувала брехуха і популістка, або якийсь «чесних більше», який бреше насправді – мов шовком шиє. Будемо себе обнадіювати тим, що ми все ще – незалежні, що ми існуємо і таки рухаємося до Європи. Що мир таки постане – і буде радість. Несамовита. А потім на нас наваляться проблеми через відновлення територій, інтеграцію населення з окупованих теренів…

Проблеми були, є і будуть завжди. А чарівники бувають лише в казках – я це збагнув давно. Тим і живу. Тому думаю так. А ви…

Ну? Переконав я вас? Тікаєте з порохоботів? Що? Не тікаєте? Не хочете? Не вірите? Не боїтеся?

Ну… Тоді тримаймося разом. Якщо проти нас всі – ми мусимо перемогти.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Re: Тікайте з порохоботів
« Reply #1 : Березня 23, 2019, 11:41:55 23:41 »
много букв :smilie8:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Тікайте з порохоботів
« Reply #2 : Березня 23, 2019, 11:42:44 23:42 »
много букв :smilie8:

та прям! ленивый ты :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Re: Тікайте з порохоботів
« Reply #3 : Березня 23, 2019, 11:44:42 23:44 »
та прям! ленивый ты :)

надо еще и работать
дежурю в штабе на банковой :weep:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Тікайте з порохоботів
« Reply #4 : Березня 23, 2019, 11:47:48 23:47 »
https://newsua.one/blogs/tikaite-z-porohobotiv.html


Я опускаю скепсис до ситуації, коли людина, яка витримала вал багнища про Іловайськ (винуватцями якого розслідування естонських журналістів назвало заступника голови ДніпроОДА Геннадія Корбана і окремих командирів добробатів), Дебальцево, дурко-блокаду і міхо-майданчик, раптом жорстко купилася на мультики Бігуса, записочки Іванової та явні компіляції політичних опонентів Порошенка, ознаки маніпуляцій з яких стирчить як шило з мішка. Але Бог з ним.


Узнаю заказчика этого опуса.  :smilie7:

Понятно КлоВун наше всьо.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Тікайте з порохоботів
« Reply #5 : Березня 24, 2019, 01:06:32 01:06 »
Вы явно не дочитали до конца или не поняли смысл текста.
No money No honey

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Тікайте з порохоботів
« Reply #6 : Березня 24, 2019, 01:12:17 01:12 »
Вы явно не дочитали до конца или не поняли смысл текста.

Ну нихрена себе сколько букоФФ! Тем более при таком количестве идиотов ирония не работает. Нарвавшись на очередной идиотский набор пропадает желание тратить время .

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: Тікайте з порохоботів
« Reply #7 : Березня 24, 2019, 08:35:19 08:35 »
Ви що, всі з телефонів?

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4779
  • Стать: Чоловіча
Re: Тікайте з порохоботів
« Reply #8 : Березня 24, 2019, 09:24:41 09:24 »
Ви що, всі з телефонів?
та я поки дочитав, скінчив цілу філіжанку кави.  :gigi:
а так, зазвичай, її вистача на 3-4 одиниці інформаційних коротких дописів.

Offline лисогорець

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 107
  • Стать: Чоловіча
Re: Тікайте з порохоботів
« Reply #9 : Березня 24, 2019, 10:07:31 10:07 »
Ви що, всі з телефонів?
:smilie2:...так. Я вже і забув коли в останній раз заходив на форуми з ноутбуків чи стаціонарних компів...

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Тікайте з порохоботів
« Reply #10 : Березня 24, 2019, 10:12:16 10:12 »
:smilie2:...так. Я вже і забув коли в останній раз заходив на форуми з ноутбуків чи стаціонарних компів...
будете потом в очках ходить

Offline лисогорець

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 107
  • Стать: Чоловіча
Re: Тікайте з порохоботів
« Reply #11 : Березня 24, 2019, 10:14:30 10:14 »
будете потом в очках ходить
:smilie5: вже....і давно.
Але окуляри в мене для ....далі, та для авто.
Смарт - без окулярів...