Автор Тема: Г+ Г  (Прочитано 2069 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Г+ Г
« : Березня 24, 2019, 09:32:17 21:32 »
Збожеволіли: виявляється Порох брат Путіна і вони вбили третього брата: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3353503081342588&id=365125280180398

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Г+ Г
« Reply #1 : Березня 24, 2019, 09:35:50 21:35 »
Збожеволіли: виявляється Порох брат Путіна і вони вбили третього брата: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3353503081342588&id=365125280180398
Технологии, брат...
Там еще и четвертый брат был - Трамп - как раскопали - русский шпиЁн, внедренный в Гос. деп, а затем и на пост Преза.
 :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Г+ Г
« Reply #2 : Березня 24, 2019, 09:38:42 21:38 »
Кацапи вже "сенсацію" розкручують. Які єб@нати

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Re: Г+ Г
« Reply #3 : Березня 24, 2019, 09:40:32 21:40 »
в смысле брат путина?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Г+ Г
« Reply #4 : Березня 24, 2019, 09:40:52 21:40 »
Кацапи вже "сенсацію" розкручують.
Які єб@нати
Гетьман все це знае, розумiе та бачiть...
Вiн же попереджав, що саме так все буде...
Не звертайте уваги, тим паче... на хворих на голову...
Нам свое робити.
Думаю, що пiсля виборiв Нац. рада та Мiн. культ перевiрять Плюси...
 :smilie7:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Г+ Г
« Reply #5 : Березня 24, 2019, 10:11:23 22:11 »
в смысле брат путина?

А що, ви не бачите як Порошенко схож на Ху*ла??? :lol:
Ну, просто одне обличчя. А статура як схожа? Зі спини їх просто переплутаєш.
А ще в них справжнє прізвище - Вальцман. Во!

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Г+ Г
« Reply #6 : Березня 24, 2019, 10:14:36 22:14 »
в смысле брат путина?
Не знаю, по інету вже вереск стоїть. На ю тубі бачив кацапські передачі ,які посилаються на г+г. Самому влом цілу передачу передивлятися.

Offline Старий знайомий

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 91
Re: Г+ Г
« Reply #7 : Березня 24, 2019, 10:17:09 22:17 »
Скажіть, як їх побуллити? Сказати, зо підари загрались?
Де є зворотній звязок?

Монова гарно сказала, що суки тестують наскільки ми ще живі...

Всі хто працює в тій клоаці мають знати, що будуть суки безробітними гандонами

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Г+ Г
« Reply #10 : Березня 25, 2019, 12:20:57 00:20 »
Про Кароль... все може  бути - свого часу кiно та шоу-бiз працювали по схемi - на екран - через дiван.
Екрану давно не стало, а дiван... як був так й лишився - п'яна бляха... може дозволити собi що завгодно.
Варто подивитися ii пусте кiно з примiтивними клiпами... стае зрозумiлим, що завтра у Кароль немае - лише дiван...
Кароль - слабенька та маленька, грошей треба в неi вкладати до бiса, але вона - лялька... та не може пiднятися до Олiмпа.
Все, що було - Юрмала - де мама Ала поклала на Танечку... свое блядьске око та сказала, що з неi буде велика спiвачка.
Пройшли роки, Тiна, як була маленька так й залишилася - хто б в неi що б не вкладав - все одно буде повний треш.
Зе... повний провал - пусте мiсце, дирка вiд бублика - чого воно сунулося в полiтику та чи сунулося взагалi - питання.
Рiвень КВН яким був таким й залишився - мiстечковий театр, аматорське кiно, зате амбiцii, як у англ. лордiв.
 :smilie7:
« Останнє редагування: Березня 25, 2019, 09:42:46 09:42 від Бувалий »

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Г+ Г
« Reply #11 : Березня 25, 2019, 01:01:24 01:01 »
Это что за идиотизм? Беня рещил проверить степень воздействия зомбоящика на украинцев или тем самым полностью дискредитировать зомбоящик как источник информации?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Г+ Г
« Reply #12 : Березня 25, 2019, 01:03:40 01:03 »
Я скорее поверю , что Путлер , Медвед , ЗеДебил - братья близнецы.  :gigi:

Offline Кость

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 42
Re: Г+ Г
« Reply #13 : Березня 25, 2019, 06:24:22 06:24 »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Г+ Г
« Reply #14 : Березня 25, 2019, 09:45:04 09:45 »
Это что за идиотизм?
Беня рещил проверить степень воздействия зомбоящика на украинцев или тем самым полностью дискредитировать зомбоящик как источник информации?
Для Бени кинуть какому-то педерасту Зе... четыре ляма зелени на Квартал... - не такие страшные деньги - в Привате он в разы больше потерял.
:smilie7:

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Re: Г+ Г
« Reply #15 : Березня 25, 2019, 09:52:10 09:52 »
Про Кароль... все може  бути - свого часу кiно та шоу-бiз працювали по схемi - на екран - через дiван.
Екрану давно не стало, а дiван... як був так й лишився - п'яна бляха... може дозволити собi що завгодно.
Варто подивитися ii пусте кiно з примiтивними клiпами... стае зрозумiлим, що завтра у Кароль немае - лише дiван...
Кароль - слабенька та маленька, грошей треба в неi вкладати до бiса, але вона - лялька... та не може пiднятися до Олiмпа.
Все, що було - Юрмала - де мама Ала поклала на Танечку... свое блядьске око та сказала, що з неi буде велика спiвачка.
Пройшли роки, Тiна, як була маленька так й залишилася - хто б в неi що б не вкладав - все одно буде повний треш.
Зе... повний провал - пусте мiсце, дирка вiд бублика - чого воно сунулося в полiтику та чи сунулося взагалi - питання.
Рiвень КВН яким був таким й залишився - мiстечковий театр, аматорське кiно, зате амбiцii, як у англ. лордiв.
 :smilie7:
Коли тітки усілякі плітки вишукують та носяться з ними - я ще розумію. Але коли мужики гірше бабів... :weep:
Чи... "Корнєт, ви - женнщіна?" :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Г+ Г
« Reply #16 : Березня 25, 2019, 10:01:40 10:01 »
Коли тітки усілякі плітки вишукують та носяться з ними - я ще розумію. Але коли мужики гірше бабів... :weep:
Чи... "Корнєт, ви - женнщіна?" :smilie5:
Нора, це не плiтки, це аналiтика - чи ви вважаете, що Т. Кароль щось собою являе?..
Чи може Беня не вкладае  в зiрочок своi кошти?..
Чи вам жаль меленьку дiвчiнку, яка нi як на Олiмп не влiзе?..
В чому проблема - в комплексах чи в любовi до Танюши?..
 :smilie1:

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Г+ Г
« Reply #17 : Березня 25, 2019, 10:05:20 10:05 »
На жаль не моє:
...Я вважав, що буду голосувати за шоколадного баригу, бєндєравскава жидомасона, прєдвадітєля каратєлєй і т п, а виявляється, що він ще й душогуб, братовбивця і ґвалтівник журналісток 🧐🧐🧐тобто людина взагалі без недоліків. В мене і раніше сумнівів не виникало, але зараз це стало непорушним переконанням - проголосувати і ВИБРАТИ ПОРОШЕНКА В ПЕРШОМУ ТУРІ. Якщо він холоднокровно замочив рідного брата (щоправда не уточнили чийого) то оте плешиве кремлівське уйо*ище, більше відоме як пуйло, він просто з‘їсть сирим🧐... сподіваюся, що він харчується не тільки немовлятами🧐🧐🧐...

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Г+ Г
« Reply #18 : Березня 25, 2019, 10:20:44 10:20 »
На жаль не моє:
...Я вважав, що буду голосувати за шоколадного баригу, бєндєравскава жидомасона, прєдвадітєля каратєлєй і т п, а виявляється, що він ще й душогуб, братовбивця і ґвалтівник журналісток 🧐🧐🧐тобто людина взагалі без недоліків. В мене і раніше сумнівів не виникало, але зараз це стало непорушним переконанням - проголосувати і ВИБРАТИ ПОРОШЕНКА В ПЕРШОМУ ТУРІ. Якщо він холоднокровно замочив рідного брата (щоправда не уточнили чийого) то оте плешиве кремлівське уйо*ище, більше відоме як пуйло, він просто з‘їсть сирим🧐... сподіваюся, що він харчується не тільки немовлятами🧐🧐🧐...
:laugh: :smiley24:

Про гвалтування журналісток особливо цікаво. Я зомбоящик не дивлюсь практично, тому не в курсі: на "Г+Г" вже був флешмоб згвалтованих журналісток? Марічка Давалка приймала участь?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Г+ Г
« Reply #19 : Березня 25, 2019, 10:23:40 10:23 »
:laugh: :smiley24:
Про гвалтування журналісток особливо цікаво.
Я зомбоящик не дивлюсь практично, тому не в курсі: на "Г+Г" вже був флешмоб згвалтованих журналісток?
Марічка Давалка приймала участь?
Два роки ящик не дивлюсь - Плюси - тим паче.
Матуся - канал Украiна та Iнтер,  поки я добрий та не чую той кошмар.
Все, що дивлюсь та шукаю - Iнтернет, переважно - Ю-Туб...
 :smilie7:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Г+ Г
« Reply #20 : Березня 25, 2019, 12:14:15 12:14 »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Г+ Г
« Reply #21 : Березня 25, 2019, 01:37:51 13:37 »
vetlana Ljubovnikova:
Тому, що в Україні немає "українських ЗМІ" - є філії російських під патріотичними назвами, так само - як і немає української журналістики, є якісь унікуми, але загалом - це банда недоучок, які дружно намагаються копіювати російських "колег" та використувують їх фейки.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Г+ Г
« Reply #22 : Березня 25, 2019, 01:38:30 13:38 »
Євген Манженко:
1+1 перед виборами дніще пекельне. От, наприклад, Порошенко вкрав на 46 млрд зношених купюр, які утилізував Нацбанк, бо ніхто не бачив, як їх утилізували. От ви бачили, як їх шредером різали? Ні. Значить, їх Порошенко вкрав, це ж очевидно.

Посол Іспанії особисто вивозить речі Порошенка, сумки важкі носить - евакуює його майно. Оніщенко особисто це бачив (півпрограми «Українські сенсації» - синхрони біглого Оніщенка, ще півпрограми - якась люта пурга невідтитрованих людей, яких за кадром називають «експертами», розбавлене двома чуваками з «асоціації платників податків»).

Закон про мову - злочинний, його заборонили в Європі (?!), війна - це піар Порошенка. Безвіз нікому не потрібен, більшість нікуди не летить, бо після нього «виріс долар» (лолшто?). Порошенко втік з мітингу (пох..й, що це боянистий фейк).

Нагнітання чаду адового кутєжа зненацька без пауз і перебивок переходить у 95 квартал - одухотворьонний інший кандидат крутить баранку під заспокійливу музику.

Я на фейсбучику не пишу про свої політичні вподобання, це моє інтимне діло, і зараз нікого ні за що не агітую - я про інше взагалі. «Лайфньоз» з «Раша Тудей» в компанії з телеканалом «Звізда» нервово смокчуть півника з гімна на паличці. Так цинічно сцяти в очі, як українські ручні телеканали, навіть хтонічний Сурков не вміє. Раніше таке навіть анонімні «зливні бачки» тільки за дуже великі гроші могли поставити, а тепер цим телеупирям пох..й, пляшуть. Бидло все стерпить.

Можна на правах отого бидла, яке має все стерпіти, одне питаннячко: а чи не ох..и ви там вкрай, уроди?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Г+ Г
« Reply #23 : Березня 25, 2019, 01:40:17 13:40 »

Віктор Уколов поделился публикацией.
2 ч. ·
1+1 "Українські сенсації" пробила дно. І не лише тому, що видала в ефір відверту брехню, а тому, що послалась на проросійського політика з Молдови, пов'язаного з російськими бандитами.
Таке "джерело" може бути виключно джерелом не інформації, а брудною каналізаційною трубою інформаційних провокацій з ФСБ.
Загалом, друзі, у наших опонентів вже паніка. Не в змозі нічого протиставити Порошенку, не дискутуючи з його поглядами, або досягненнями, вони істерично продукують брехню.
У п'ятницю, на власній сторінці, Андрій Сенченко (Батьківщина) повідомив, що Порошенко хотів отруїти Тимошенко :) Зрештою написав він це пізно - може напився.
У неділю на тверезу голову 1+1 повідомили, що Порошенко вбив брата і організував банди кілерів :)
З цікавістю чекаю яким буде наступне брехливе звинувачення...
Причина цієї вакханалії тільки одна - Петро Порошенко проходить до другого туру, де може перемогти і переможе Зеленського.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Г+ Г
« Reply #24 : Березня 25, 2019, 06:27:52 18:27 »
Ну, от я вище писала, що більшість колективу г+г проти Зеленського.
https://mobile.twitter.com/Olha_Rev/status/1110205628226682880

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Re: Г+ Г
« Reply #25 : Березня 25, 2019, 07:03:10 19:03 »
На жаль не моє:
...Я вважав, що буду голосувати за шоколадного баригу, бєндєравскава жидомасона, прєдвадітєля каратєлєй і т п, а виявляється, що він ще й душогуб, братовбивця і ґвалтівник журналісток 🧐🧐🧐тобто людина взагалі без недоліків. В мене і раніше сумнівів не виникало, але зараз це стало непорушним переконанням - проголосувати і ВИБРАТИ ПОРОШЕНКА В ПЕРШОМУ ТУРІ. Якщо він холоднокровно замочив рідного брата (щоправда не уточнили чийого) то оте плешиве кремлівське уйо*ище, більше відоме як пуйло, він просто з‘їсть сирим🧐... сподіваюся, що він харчується не тільки немовлятами🧐🧐🧐...

 :laugh:

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Re: Г+ Г
« Reply #26 : Березня 25, 2019, 08:53:19 20:53 »
Нора, це не плiтки, це аналiтика - чи ви вважаете, що Т. Кароль щось собою являе?..
Чи може Беня не вкладае  в зiрочок своi кошти?..
Чи вам жаль меленьку дiвчiнку, яка нi як на Олiмп не влiзе?..
В чому проблема - в комплексах чи в любовi до Танюши?..
 :smilie1:
Мені байдуже до Тетянки. Просто чоловіки, які люблять пообговорювати, хто з ким має секс, по життю якісь... трохи недороблені, чи шо...не знаю, якісь такі, які викликають дещо зверхнє співчуття, що витрачають час на жалюгідні речі. Навіть тіткам я дивуюся, а чоловіки взагалі випадають з категорії чоловіків.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Г+ Г
« Reply #27 : Березня 25, 2019, 09:22:40 21:22 »
Мені байдуже до Тетянки.
Просто чоловіки, які люблять пообговорювати, хто з ким має секс, по життю якісь... трохи недороблені, чи шо...не знаю, якісь такі, які викликають дещо зверхнє співчуття, що витрачають час на жалюгідні речі.
Навіть тіткам я дивуюся, а чоловіки взагалі випадають з категорії чоловіків.
Всi чоловiки - дiяволи во плотi, а жiночки - Багiнi...
 :smilie7:

Offline DA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 623
  • Стать: Чоловіча
Re: Г+ Г
« Reply #28 : Березня 25, 2019, 10:22:09 22:22 »

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Г+ Г
« Reply #29 : Березня 26, 2019, 12:33:29 00:33 »