Автор Тема: Через порушення закону - другий тур без Зеленського.  (Прочитано 1464 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2956
Через порушення закону - другий тур без Зеленського.

Я з жахом дивлюся на ситуацію коли про особу, яку з порушеннями закону зареєстрували кандидатом на виборах президента зчинилося стільки галасу. Галасу про його рейтинги, чесність, чи зв’язки з олігархом... Дискутують про все, крім головного, а це те, що Зеленського незаконно зареєстрували кандидатом на найвищу державну посаду.
Невже ніхто цього не помічає?
На реєстрацію ретельно готувалося купа паперів які дотошно, до коми, перевірялися під камерами ТБ...
Та попри таку показушну суворість комісії, при його реєстрації все ж була порушена вимога прописана в Конституції України про те, що Президент України мусить володіти украінською мовою.
А Зеленський мовою не володіє.

Зеленський народився, виріс і вчився в Україні і це, очевидно, багатьма сприймалося майже гарантією того, що така людина звісно ж мала б знати украінську мовоу.

Насправді, виявляється, що Зеленський не володіє українською мовою. Окремі фрази сказані ним украінською, це завчені ним фрагменти  мови героїв його фільмів, які він часом вкраплює в розмову. Це аж ніяк не є підтвердженням знань мови.
Хтось з вас хоч раз чув Зеленського, який веде серйозну дискусію із співрозмовником українською? Я- ніколи!
Саме для того, щоб приховати це кричуще порушення при рєєстрацїі в кандидати, Зеленського ховають від публіки і журналістів. Ховають не через його некомпетентність в сфері політики чи економіки. Його «компетенція» давно не є секретом для більшості та й це на жаль не є порушенням наших законів.
Зеленський не може, не вміє, не знає української мови і цей факт є для нього перешкодою для участі в цих виборах.
Зеленський може легко відмовитися від дебатів між кандидатами, від прямих ефірів на ТБ, бо має таке право. Проте він не може сказати, що він має право порушувати Конституцію України.
Тому все, що він може робити зараз це втікати і ховатися від прямого спілкування.

Питання:
Що з цим робити? Потрібно не говорити про це порушення, а кричати. Кричати голосно!
Часу до першого туру вже майже немає, щоб щось змінити, але в другому турі кандидата, який порушив умови зафіксовані в Конституції не мало б бути.

Другий тур без ВаЗєліна!

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Чого це другий тур? Була порушена Конституція при реєстрації кандидата Зеленського. Тому Бєня і ховає дурника від ЗМІ та публічних виступів , бо не відповідність кандидата Конституції держави буде усім очевидною.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Подобная аргументация правдива, но слаба. Сродни Будапештскому Меморандуму.

Без шансов.
No money No honey

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2956
Не знаю як, але ваЗєліна потрібно знімати з виборів через це порушення.
Юристи також мають сказати своє слово.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Подобная аргументация правдива, но слаба. Сродни Будапештскому Меморандуму.


Меморандум це наміри , а тут порушення головного закону Країни.

Стаття 103. Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п'ять років.

Президентом України може бути обраний громадянин України, який .... володіє державною мовою.

У заяві до ЦВК вказується  чи володіє кандидат державною мовою.  Він вказа , що володіє . Таким чином кандидатом у Президенти до ЦВК були подані не правдиві данні.



« Останнє редагування: Березня 25, 2019, 02:25:31 02:25 від Южанин »

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
То, що воно дурне. Це одна справа .

А от те , що порушені вимоги Конституції , це зовсім інша справа.

От чому Бєня ховає дурника від усіх.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Нам вигідно зараз валити косату, а не зеленого. Бо якщо буде другий тур, то для Пороха зелений- ідеальна жертва.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Нам вигідно зараз валити косату, а не зеленого. Бо якщо буде другий тур, то для Пороха зелений- ідеальна жертва.

За тиждень навряд встигнуть , бо це потрібно подавати до суду на відповідність вимогам Конституції реєстрації ЦВК такого кандидата .

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
За тиждень навряд встигнуть , бо це потрібно подавати до суду на відповідність вимогам Конституції реєстрації ЦВК такого кандидата .

Так. Але тема хороша, розкручувати її треба. Чого сцикун ховається від дебатів?- Бо не володіє державною мовою. Безпрограшний загон в глухий кут.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Чого сцикун ховається від дебатів?- Бо не володіє державною мовою. Безпрограшний загон в глухий кут.

Іти на відміну реєстрації, на мою думку, не варто , бо це може зіграти на рекламу Зе, а юридична позиція там не бездоганна. А от використовувати це як тиск та виганяти дурника на публічні дебати, потрібно.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27324
Это можно было использовать для нерегистрации, но не для того что бы снять. Зарегистрировав его комиссия фактически подтвердила его соответствие требованиям

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Это можно было использовать для нерегистрации, но не для того что бы снять. Зарегистрировав его комиссия фактически подтвердила его соответствие требованиям

У комісії нема повноважень перевіряти фактичний обсяг знань мови кандидатом. Для цього потрібен висновок фахівців. Таку перевірку може призначити суд , але в той самий час у Конституції не зазначений обсяг знань української мови кандидатом. Тому я і кажу , що юридична позиція не бездоганна. 

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Щоб зробив би я на місті зацікавленої сторони. Я б подав би до суду під час якого вимагав би призначення перевірки з кінцевою метою не відміна реєстрації , бо суд відмовить, а для публічного проходження цієї перевірки з трансляцією у ЗМІ, щоб уся країна бачила кандидата.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Щоб зробив би я на місті зацікавленої сторони. Я б подав би до суду під час якого вимагав би призначення перевірки з кінцевою метою не відміна реєстрації , бо суд відмовить, а для публічного проходження цієї перевірки з трансляцією у ЗМІ, щоб уся країна бачила кандидата. В законі немає обов'язкової участі у дебатах.  А тут не відвертися.  Будеш ухилятися від перевірки , буде про що побалакать твоїм конкурентам.  :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Як на мене, нехай прийде на другий тур, але... перед тим.. мають бути... ПУБЛIЧНI ДЕБАТИ...
Розумiете, нехай у Петра в конкурентах буде це чмошне па-рашне створiння, анiж Прошмандовка...
Бо Чаечка миттево пiдгребе голоси Зе та може так статися, що й Гетьмана переступить...
Тому... краще вже цей глухонемой (нi хто у нас не ображаеться, що е така хвороба?..), анiж Чаечка з хот-догом...
Ну i бонус - як же без нього...
Кандидат на Преза - В. Зеленський не явився на рейтингове Ток-шоу 100 хвилин з Оксаною Соколовой на ICTV.
https://censor.net.ua/news/3118325/zelenskiyi_v_poslednyuyu_minutu_otkazalsya_priyiti_na_pryamoyi_efir_100_minut_s_oksanoyi_sokolovoyi/sortby/tree/order/desc/page/2#comments
 :smilie7:
« Останнє редагування: Березня 25, 2019, 10:21:06 10:21 від Бувалий »

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Як на мене, проблема не в Зеленському, він - лише наслідок величезної системної проблеми, яка полягає в страшенному засиллі кремлівської пропаганди нашими корумпованими олігархічними ЗМІ.
На місці Зеленського міг опинитись точно такий самий прокацапський шоумен, який би знав українську мову. Чим би це було краще для українців?

До речі, смішний факт. Як виявилось питання мови абсолютно байдуже для фаріончиків та ніцойчиків зі "Сволоти". Прикольно, коли прихильники цієї політсили майже одностайно заявляють, що в першому турі будуть голосувати за Кошулинського, а в другому - за Зеленського  :lol:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Як на мене, проблема не в Зеленському, він - лише наслідок величезної системної проблеми, яка полягає в страшенному засиллі кремлівської пропаганди нашими корумпованими олігархічними ЗМІ.
На місці Зеленського міг опинитись точно такий самий прокацапський шоумен, який би знав українську мову. Чим би це було краще для українців?

До речі, смішний факт. Як виявилось питання мови абсолютно байдуже для фаріончиків та ніцойчиків зі "Сволоти". Прикольно, коли прихильники цієї політсили майже одностайно заявляють, що в першому турі будуть голосувати за Кошулинського, а в другому - за Зеленського  :lol:

 :smiley24: :smiley24: :smiley24:

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2956
Это можно было использовать для нерегистрации, но не для того что бы снять. Зарегистрировав его комиссия фактически подтвердила его соответствие требованиям

Скажімо так, факт такого порушення став очевидним вже після реєстраціі.
Для того щоб уникнути  можливої відміни результатів другого туру  Зеленський мав би публічно продемонструвати що він може вільно спілкуватися українською.
Щоб він не втіков від прямої політичноі дискусіі він повинен боятися можливого зняття з виборів.

Тому потрібен розголос проблеми і готовність щоб предявити йому такі звинувачення одразу на другий день після  оголошення результатів другого туру.

От не знаю звідки в бвгатьох така впевненість, що більшість юльків і гриценчуків не проголосують  в другому турі за ваЗєліна?

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2956
Як на мене, проблема не в Зеленському, він - лише наслідок величезної системної проблеми, яка полягає в страшенному засиллі кремлівської пропаганди нашими корумпованими олігархічними ЗМІ.
На місці Зеленського міг опинитись точно такий самий прокацапський шоумен, який би знав українську мову. Чим би це було краще для українців?

До речі, смішний факт. Як виявилось питання мови абсолютно байдуже для фаріончиків та ніцойчиків зі "Сволоти". Прикольно, коли прихильники цієї політсили майже одностайно заявляють, що в першому турі будуть голосувати за Кошулинського, а в другому - за Зеленського  :lol:

Тут мова про конкретну можливість порушення Конституціі конкретним кандидатом.
Про інших клоунів можна буде говорити потім.

Offline palamars

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 123
  • Стать: Чоловіча
Президентом України може бути обраний громадянин України, який .... володіє державною мовою.

Прошу вибачення... Але в Конституції не вказано який саме рівень володіння є достатнім. Отож, нічого не вийде.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2956
На  даний момент це навіть не про рівень володіння мовою.
Ми не чули жодного прямого не відредагованого спілкування кандидата державною мовою.
Тому його теперішній умовний рівень =  0

Зеленський має довести що це не так.

Offline palamars

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 123
  • Стать: Чоловіча
Ми не чули жодного прямого не відредагованого спілкування кандидата державною мовою.
Ну так не голосуйте за нього. Анкету кандидат по-українськи заповнив? Документи прочитати зміг?
Значить володіє і перед законом чистий, нічого доводити немає потреби.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2956
Яі не голосуватиму. Я хочу щоб ви не мали можливості голосувати за нього.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2956
Порушення закону яке стало очевидним вже після реєстрації не перестає бути порушенням і може бути підставою для відміни реєстраціі або визнання виборів недійсними.

Offline OLLY

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 159
Порушення закону яке стало очевидним вже після реєстрації не перестає бути порушенням і може бути підставою для відміни реєстраціі або визнання виборів недійсними.

А в законе обозначена трактовка "владения языком"? Думаю что не обозначена. Следовательно и претензии по этому пункту мягко говоря притянуты за уши. Увы, но Зеленский будет избираться и велика вероятность что будет избран. Так что вместо чтоб богатиты думкою про невозможный иск стоило бы продумывать реальные варианты действий с случае избрания клоуна.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2956
А в законе обозначена трактовка "владения языком"? Думаю что не обозначена. Следовательно и претензии по этому пункту мягко говоря притянуты за уши. Увы, но Зеленский будет избираться и велика вероятность что будет избран. Так что вместо чтоб богатиты думкою про невозможный иск стоило бы продумывать реальные варианты действий с случае избрания клоуна.

Так, прописане обовязкове володіння державною мовою.
Зарано радієш за перемогу клоуна.

Offline OLLY

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 159
Так, прописане обовязкове володіння державною мовою.
Зарано радієш за перемогу клоуна.

Расшифровка понятия "владение языком" имеется? Нет. Механизм контроля и контролирующее лицо-орган прописаны? Нет. Еще вопросы есть?

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2956
Расшифровка понятия "владение языком" имеется? Нет. Механизм контроля и контролирующее лицо-орган прописаны? Нет. Еще вопросы есть?

Вчи мову кацапе читай Конституцію і буде тобі расшіфровка.
В теперішній ситуації важливо щоб вибори пройшли ЗАКОННО а це означає без кандидата який не володіє державною мовою. «Шифрувальникам» вазєліна приготуватися на вихід.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
На  даний момент це навіть не про рівень володіння мовою.
Ми не чули жодного прямого не відредагованого спілкування кандидата державною мовою.
Тому його теперішній умовний рівень =  0

Зеленський має довести що це не так.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Вчи мову кацапе читай Конституцію і буде тобі расшіфровка.
В теперішній ситуації важливо щоб вибори пройшли ЗАКОННО а це означає без кандидата який не володіє державною мовою. «Шифрувальникам» вазєліна приготуватися на вихід.
Поднимать этот вопрос не нужно ни в коем случае.
Доказать сложно и можно просто не успеть, но зато создать Зеле образ обиженного и гонимого "испуганной хунтой" и добавить голосов