Автор Тема: Через порушення закону - другий тур без Зеленського.  (Прочитано 1461 раз)

0 Користувачів і 10 Гостей дивляться цю тему.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Тому його теперішній умовний рівень =  0


Был бы 0, то и проблем не было. А так не 0.

Разговорную речь понимает? Понимает. Письменный текст понимает? Понимает. Это уже не 0 , а уровень знаний в Конституции не указан.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2956
Щоб зробив би я на місті зацікавленої сторони. Я б подав би до суду під час якого вимагав би призначення перевірки з кінцевою метою не відміна реєстрації , бо суд відмовить, а для публічного проходження цієї перевірки з трансляцією у ЗМІ, щоб уся країна бачила кандидата.

«...я б подав,,,‘»
Я, це умовний Южанін, чи якась громадська організація, партія...?
Як практично зробити правильний крок?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Як практично зробити правильний крок?

Будь яка зацікавлена сторона подає до адміністративного суду позов про скасування рішення ЦВК від 30 січня 2019 року № 153 "Про реєстрацію кандидата на пост Президента України Зеленського Володимира Олександровича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року" з мотивів невідповідності діточої Конституції. Але позивач повинен буде розуміти , що суд у задоволені позову відмовить с тих мотивів , що я вказував раніше. Цей позов потрібен для того, щоб через судові процедури втягнути дурника на світло від якого той ховається.

Далі він попадає до рук політтехнологів , які роблять акцент на низькому інтелектуальному рівні кандидата не достатньому для виконання обов'язків Президента. Пряма антиреклама заборонена законом про вибори Президента. А тут сам судовий  процес і буде суцільною антирекламою , бо інтелектуальний рівень Зе буде предметом розгляду.   :smilie7:
« Останнє редагування: Березня 25, 2019, 06:52:48 18:52 від Южанин »

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Якось так...

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Я вважаю , що Порох так високо підняв інтелектуальний рівень посади Президента України, якого ще ніколи до нього не було і ми просто не маємо права понижувати цей рівень. Тепер або той самий рівень , або ще віщій. Зе це рівень навіть нижчий ніж Януковощ.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2956
Я вважаю , що Порох так високо підняв інтелектуальний рівень посади Президента України, якого ще ніколи до нього не було і ми просто не маємо права понижувати цей рівень. Тепер або той самий рівень , або ще віщій. Зе це рівень навіть нижчий ніж Януковощ.

Дякую

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Это можно было использовать для нерегистрации, но не для того что бы снять. Зарегистрировав его комиссия фактически подтвердила его соответствие требованиям

В такому випадку незрозуміло, яким чином зареєстрували Мураєва. Він принципово не використовує державну мову.
Хоч Мураєв і знявся, але факт лишається фактом.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
В такому випадку незрозуміло, яким чином зареєстрували Мураєва.

Зрозуміло. З тих самих причин , що і Зе. Рівень володіння не визначений. Таким чином , трошки більше нуля -  вже володіє.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
До речи це дуже сильний хід , але його потрібно починати якщо буде другий тур і якщо Зе вийде у другий тур , щоб весь час між першим та другим туром суспільство тільки тим і займалось , що порівнювало інтелект Зе з інтелектом Пороха.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27324
До речи це дуже сильний хід , але його потрібно починати якщо буде другий тур і якщо Зе вийде у другий тур , щоб весь час між першим та другим туром суспільство тільки тим і займалось , що порівнювало інтелект Зе з інтелектом Пороха.

Для того что бы сравнивать чужие интеллекты, для начала нужно иметь свой

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Для того что бы сравнивать чужие интеллекты, для начала нужно иметь свой

Не ну если размазывать внимание по второстепенным моментам , то можно замылить глаза. Но если сконцентрировать внимание на одном моменте , но многие дурака отличат от умного.