Автор Тема: Оксана Забужко. Відео з коментарем  (Прочитано 321 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Оксана Забужко. Відео з коментарем
« : Березня 27, 2019, 05:33:41 05:33 »
Оксана Забужко поділилася моторошними відео з людьми, які беруть штурмом КПП “Станиця Луганська” в “ЛНР”. Вона попередила, що така ж доля може чекати всіх інших українців, якщо вони безвідповідально поставляться до виборів президента.

Свій проникливий заклик письменниця виклала на особистій сторінці у Facebook.
“По-моєму, це дуже страшно. І сміятися з цих людей – ні, не хочеться.
Цілком може бути, що в 2014-му вони просто бурчали, як все кругом хєрово, і вибрали, по приколу, “хай хоч гірше, аби інше”. Або й взагалі нічого не вибирали, на все забили – і отямилися вже під російськими автоматами.
Парадокс у тому, що на підконтрольній території сотні й сотні тисяч сьогодні готові повторити той самий крок у прірву (як казав мені один київський “виборець Зеленского” – “не знаю, кто там виноват в войне, знаю только, что жить я стал хуже!” – а на моє “Ви хоч розумієте, що могли досі взагалі не жить?!” відмахнувся: “Ой, да кому мы нужны!” – тут уже я заклякла, бо зрозуміла, що говорити будь-що без сенсу, пізно – починати треба було зі школи…)
Поширте, чи що, – соцмережі, звісно, не телеканали, але хай цей документ не загубиться, бодай для нащадків.
І не варто сміятися з цих людей (саме про це євангельська заповідь – “Не суди”): у нас ще є цілком реальна перспектива – в разі, крий Боже, виходу у неділю у 2-й тур Зе і ТЮ – вже до кінця року опинитися на їхньому місці: з КПП, пересунутим на захід, аж до Чопа.
Господи, спаси, помилуй – і врозуми…”


« Останнє редагування: Березня 27, 2019, 05:42:13 05:42 від polelis »

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17197
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Оксана Забужко. Відео з коментарем
« Reply #1 : Березня 27, 2019, 07:58:56 07:58 »
Бля!
Так там 80% ополченців!
20-35 років.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26913
Re: Оксана Забужко. Відео з коментарем
« Reply #2 : Березня 27, 2019, 08:06:20 20:06 »
Парадокс у тому, що на підконтрольній території сотні й сотні тисяч сьогодні готові повторити той самий крок у прірву (як казав мені один київський “виборець Зеленского” – “не знаю, кто там виноват в войне, знаю только, что жить я стал хуже!” – а на моє “Ви хоч розумієте, що могли досі взагалі не жить?!” відмахнувся: “Ой, да кому мы нужны!” – тут уже я заклякла, бо зрозуміла, що говорити будь-що без сенсу, пізно – починати треба було зі школи…)

Раньше, еще до рождения, с кастрации