Автор Тема: Фейсбук чудить  (Прочитано 416 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Фейсбук чудить
« : Березня 27, 2019, 08:23:27 08:23 »
прислали якусь херню- повідомлення про те, що видалене моє повідомлення, що не відповідає їхнім стандартам "толерантності", тобто ображає та несе ворожнечу за такими параметрами:
1) національність
2) релігійність
3) і т.д. і т.п.
Але яке повідомлення- незрозуміло. Єдине, що приходить на спомин - дехто з моїх фб друзів розповсюдив простирадло з купою інвектив щодо України та влади- мовляв, на фоні жахливою бідності навіть дрібні чиновники будують розкішні величезні особняки- на що я дав розгорнуту відповідь, включно з Пашою-мерседесом з московського патріархату, що таки збудував собі величезний маєток... От напевно його за такими "критеріями" і забанили.
Але повідомлення, на яке я відповів досить детально, насправді було набагато менш толерантне, і до того ж брехливе. Я всього лише прокоментував його з позиції здорового глузду, що вже було великим кроком в бік поміркованості й справжньої толерантності
Тоді що творять ці модери на ФБ, якщо це люди, а не боти?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Фейсбук чудить
« Reply #1 : Березня 27, 2019, 09:45:10 09:45 »
прислали якусь херню- повідомлення про те, що видалене моє повідомлення, що не відповідає їхнім стандартам "толерантності", тобто ображає та несе ворожнечу за такими параметрами:
1) національність
2) релігійність
3) і т.д. і т.п.
Але яке повідомлення- незрозуміло. Єдине, що приходить на спомин - дехто з моїх фб друзів розповсюдив простирадло з купою інвектив щодо України та влади- мовляв, на фоні жахливою бідності навіть дрібні чиновники будують розкішні величезні особняки- на що я дав розгорнуту відповідь, включно з Пашою-мерседесом з московського патріархату, що таки збудував собі величезний маєток... От напевно його за такими "критеріями" і забанили.
Але повідомлення, на яке я відповів досить детально, насправді було набагато менш толерантне, і до того ж брехливе. Я всього лише прокоментував його з позиції здорового глузду, що вже було великим кроком в бік поміркованості й справжньої толерантності
Тоді що творять ці модери на ФБ, якщо це люди, а не боти?
Одним з великих акціонерів Мордокниги є Усманов, тому нема чому дивуватись.
Та й модератори українського сегменту сидять в Москві.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Фейсбук чудить
« Reply #2 : Березня 27, 2019, 10:55:11 10:55 »
Тоді що творять ці модери на ФБ, якщо це люди, а не боти?

Скоріш за все це атака ботів на конкретний пост. Після певної кількості скарг пост можуть видалити і/або автора відправити в тимчасовий бан.
Хтось з блогерів досліджував, що можуть забанити навіть за пост, де в принципі нема ніякої ворожнечі.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Фейсбук чудить
« Reply #3 : Березня 27, 2019, 11:51:53 11:51 »
Згоден. Так і є

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Фейсбук чудить
« Reply #4 : Березня 27, 2019, 02:49:02 14:49 »
Згоден. Так і є

Модерацією фейсбуку займається не сам фейсбук. Він для цього наймає дешевих контракторів. Контрактори роблять аудит один одному, фейсбук також час від часу робить їм аудит. Там ціла система. Ти скоріш за все якусь необережну фразу там написав, але бувають звичайно і помилки модератерства. Можеш апеляцію вроді написати

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Фейсбук чудить
« Reply #5 : Березня 27, 2019, 05:15:12 17:15 »

Але повідомлення, на яке я відповів досить детально, насправді було набагато менш толерантне, і до того ж брехливе. Я всього лише прокоментував його з позиції здорового глузду, що вже було великим кроком в бік поміркованості й справжньої толерантності

На твоє псто стуконули, от і все. А котре там було більш толерантне нікого не їбе.