Автор Тема: Наливайченко звинуватив Гриценка та Смєшко в отруєнні Ющенка та в розкраданні  (Прочитано 284 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
НАЛИВАЙЧЕНКО ЗВИНУВАТИВ ГРИЦЕНКА ТА СМЄШКО В ОТРУЄННІ ЮЩЕНКА, ВБИВСТВІ ГОНГАДЗЕ ТА РОЗКРАДАННІ АРМІЇ: ВІДЕО

"І друге. Я справді наполягаю і стою на позиціях, що такі ганебні вбивства, як було вбивство журналіста Гонгадзе, отруєння кандидата в президенти Ющенка, розкрадання української армії колишніми міністрами оборони Януковича, до яких належить один із кандидатів, яких ви назвали, не просто не можна з ними об’єднуватись, а цих людей у владу не можна пускати. Вони мають бути давно в Антикорупційному суді. Один з них. А другий має бути в Генеральній прокуратурі і в суді за причетність до отруєння кандидата в президенти. З ким об’єднуватись?", - наголосив він.

https://prm.ua/nalivaychenko-zvinuvativ-gritsenka-ta-smyeshko-v-otruyenni-yushhenka-vbivstvi-gongadze-ta-rozkradanni-armiyi-video/

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17198
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4021
панталоний отравил ющенко?? ))) .. это же смешно!!
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
панталоний отравил ющенко?? ))) .. это же смешно!!
Наливайченко обвинил Смешко в отравлении Ющенко.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Наливайченко - технічний кандитат від Косатої.
Я вчора не почула від нього чіткого плану по вступу до НАТО. :smiley23:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Наливайченко - технічний кандитат від Косатої.
Я вчора не почула від нього чіткого плану по вступу до НАТО. :smiley23:

Он вообще говорил НИ О ЧЕМ. Есть такие люди. Говорят много. Ни о чем.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Он вообще говорил НИ О ЧЕМ.
Есть такие люди.
Говорят много.
Ни о чем.
Горбачев...
НАЛИВАЙЧЕНКО ЗВИНУВАТИВ ГРИЦЕНКА ТА СМЄШКО В ОТРУЄННІ ЮЩЕНКА, ВБИВСТВІ ГОНГАДЗЕ ТА РОЗКРАДАННІ АРМІЇ: ВІДЕО
"І друге. Я справді наполягаю і стою на позиціях, що такі ганебні вбивства, як було вбивство журналіста Гонгадзе, отруєння кандидата в президенти Ющенка, розкрадання української армії колишніми міністрами оборони Януковича, до яких належить один із кандидатів, яких ви назвали, не просто не можна з ними об’єднуватись, а цих людей у владу не можна пускати. Вони мають бути давно в Антикорупційному суді. Один з них. А другий має бути в Генеральній прокуратурі і в суді за причетність до отруєння кандидата в президенти. З ким об’єднуватись?", - наголосив він.
https://prm.ua/nalivaychenko-zvinuvativ-gritsenka-ta-smyeshko-v-otruyenni-yushhenka-vbivstvi-gongadze-ta-rozkradanni-armiyi-video/
Пошла коса на камень або Павуки в банке...
Хто кого поховае... - Петро на це дивиться та смiеться  - кащого Цирку-Шапiто годi й шукати...
 :smilie1: