Автор Тема: Трамп зачистит украинских «антикоррупционеров»  (Прочитано 1706 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
це поки що на рівні домислів.


про отмыв бабла уже есть документы от насырова

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Насправді все це - диявольська гра шоколадника.
Копірайт на Манафорта - мій. Почитайте записи 2,5 річної давнини , де я хуєсосив кончіту за крадену ідею.
Це була дуже слушна і далекозора провокація.
Трамп був кооптований в укр. політику особисто Порошенком, мною і корисним просто ідіотом Сірьонєю Вурст.
Особливих планів на зовнішній вектор Трамп не мав.
Ось ми йому і підігнали :weep:
Mocsia delenda est

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153

про отмыв бабла уже есть документы от насырова

 :smilie8:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Народ, на Казльоноправді в темі про Шабуньку з'явився Тирас. Поки його знову не забанили і він має змогу читати приват - запросіть його на СУП.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Насправді все це - диявольська гра шоколадника.
Копірайт на Манафорта - мій. Почитайте записи 2,5 річної давнини , де я хуєсосив кончіту за крадену ідею.
Це була дуже слушна і далекозора провокація.
Трамп був кооптований в укр. політику особисто Порошенком, мною і корисним просто ідіотом Сірьонєю Вурст.
Особливих планів на зовнішній вектор Трамп не мав.
Ось ми йому і підігнали :weep:
Ви з Порохом круті  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Ви з Порохом круті  :laugh:

Так це очевидно :bch:
Mocsia delenda est

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Що тут ? Трампа впрягли 'перти плуга'(c) ?   :smilie5:


Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Два питання до добірного товариства.

1. Діяльність Манафорта вже не викликає у вас ніяких питань? То тільки американська тупа Феміда чогось йому строк виписала (як Ситник її "построїв", гігант!)
З діяльністю Манафорта все було від початку зрозуміло (втім панству було цікаво дізнатися про такі подробиці, як підкуп західних політиків та формування груп "голосу заходу", котрий займався озвучкою тез москви, тощо).
З діяльністю Лєщєнка теж все було від початку зрозуміло (втім панству буде цікаво дізнатися про такі подробиці, як лобіювання зняття санкцій заходу з кацапських бізнесюків, тощо).
Я не бачу жодного протиріччя та жоднох проблеми в тому, якщо обидва нормально так за це сядуть, бо обидва є ворогами української держави. А ви?
2. От Гетьман сказав, що він повністю підтримує посла Йованович. То ви проти Гетьмана тепер прете, чи шо  :smilie5:
На відміну від офіційних представників України, ми тут можемо дозволити собі дозволити спокійно та без наслідків називати послів, президентів та канцлерів інших країн так, як вони на те заслуговують :)

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Що тут ? Трампа впрягли 'перти плуга'(c) ?   :smilie5:

А хулі в нього на голові білка здохла?
Нехай єбашить пройдисвіт на Неньку! :hot:
Спокутує гріхи попередніх виборщиків , що обрали абізянку гаварящу :weep:
Mocsia delenda est