Автор Тема: Вєсті с полєй  (Прочитано 1762 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14503
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Вєсті с полєй
« Reply #30 : Березня 31, 2019, 10:04:43 10:04 »
 :lol:
Проголосував в 9-00. Люди є, але черг зовсім немає. Здивував екзит-пул: сидять в передбаннику, дівчинка щось читає, хлопчик дивиться на дівчинку. На мене не звернули увагу, то прийшлося сказати Порошенко, й піти додому. Так що екзіт-пули - це та ще правда буде... :upa :Prapor2:

Маю надію , що всіх соооціо - керманичів прийме СБУ на протязі місяця
Mocsia delenda est

Offline snow_bird

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 268
  • Стать: Жіноча
Re: Вєсті с полєй
« Reply #31 : Березня 31, 2019, 10:22:09 10:22 »
 Налякали чергами, була десь о  8-15 на дільниці єдиною, хто голосував  :smilie5:
Вся увага від спостерігачів і членів комісій дісталась мені :)

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8682
  • Стать: Чоловіча
Re: Вєсті с полєй
« Reply #33 : Березня 31, 2019, 12:45:28 12:45 »
На дільниці двічі попередили - будьте обережні в списках є кандидати з однаковими прізвищами :Sho_za:

Якого буя? Це передбачено законодавством?
Про екзітпол згадав уже коли прочитав в цій гілці, що теж не було опитування.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: Вєсті с полєй
« Reply #34 : Березня 31, 2019, 12:47:42 12:47 »
Проходил мимо участка, народ идет активно, состав поменялся - в основном семьи, возле подьезда ватные бабки-зрадоепки сокрушались о кто-то с участка им сказал что за Пороха "много"

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Вєсті с полєй
« Reply #35 : Березня 31, 2019, 12:52:35 12:52 »
Петро - 35%
Дибіл - 19%
Макака -16%
усатий мощний старік -8%
шилупонь  - остаткі


"Запомнітє єтот твіт"(c)

може бути.
Народ уже переляканий , що Презом може стати Зебіл

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Вєсті с полєй
« Reply #36 : Березня 31, 2019, 12:54:46 12:54 »
Екзитпол на виході був, але мене ні про що не питали- у них там своя метода, наприклад, кожного десятого. Я туди не попав.
Лише подивились у очі один одного, так що стало ясно- до цієї баби краще не підходити- й пішов далі

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Вєсті с полєй
« Reply #37 : Березня 31, 2019, 12:57:19 12:57 »
Здивував екзит-пул: сидять в передбаннику, дівчинка щось читає, хлопчик дивиться на дівчинку. На мене не звернули увагу, то прийшлося сказати Порошенко, й піти додому. Так що екзіт-пули - це та ще правда буде... :upa :Prapor2:
Вони не опитують кожного хто виходить з дільниці. Можуть опитувати наприклад кожного 30го. А може бути ще складніший алгоритм. Все залежить від методики та методології конкретного соціологічного дослідження. Тому те що вас не опитали це цілком нормально.  :smiley16:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: Вєсті с полєй
« Reply #38 : Березня 31, 2019, 12:57:26 12:57 »
А..издалека видел некую группу малолеток в зеленых платках и шарфах которые тусовались возле участка, как бы подозреваю что это зеленый питар демонстрирует как и где он вертел украинские законы в случае трагедии в виде прихода к власти, шо за группа хз

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Вєсті с полєй
« Reply #39 : Березня 31, 2019, 12:58:33 12:58 »
Проголосував в 9-00. Люди є, але черг зовсім немає. Здивував екзит-пул: сидять в передбаннику, дівчинка щось читає, хлопчик дивиться на дівчинку. На мене не звернули увагу, то прийшлося сказати Порошенко, й піти додому. Так що екзіт-пули - це та ще правда буде... :upa :Prapor2:

я колись зробив таку ж помилку- підійшов сам. Баба зробила паузу, потім почала щось писати та питати. А потім я прийшов додому та подивився в інтернеті, як проводяться екзитполи. Виявилось, що це так вона від мене відчіплялась - робила вигляд, що питає, аби я пішов. Така в них інструкція, вона діяла згідно рекомендацій. Я лише час і настрій з нею втратив

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Вєсті с полєй
« Reply #40 : Березня 31, 2019, 01:10:01 13:10 »
Думаю, що першим буде ЗЕлупа, а Порох другим. Проте розрив буде не досить значним, буквально декілька відсотків. Ну так десь 27 на 24

я гадаю- буде навпаки.
А от щодо розриву- це найцікавіше. Щоб перемогти Зеленського у другому турі,  Пороху потрібний певний запас, з урахуванням того, що, згідно опитувань, більшість виборців третіх кандидатів будуть голосувати за Зелю