Автор Тема: Екзітпол СУПа  (Прочитано 8287 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27014
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #180 : Березня 31, 2019, 05:39:21 17:39 »
Так иди и голосуй.

Здрасте
Еще утром отстрелялся, речь о втором туре

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #181 : Березня 31, 2019, 05:40:11 17:40 »
Здрасте
Еще утром отстрелялся, речь о втором туре

Понял.

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #182 : Березня 31, 2019, 05:41:43 17:41 »
Чуваки, вы бы прекратили панику, задача намбер ван Порох во втором туре, до него 20 дней, еще посмотрим на официальные результаты..дебилов, да, много, но если б их было немного Украина уже давно б жила по крайней мере на уровне Польши, по крайне мере задача стояла к выборам опустить рейтинг Пороха до уровня Ющенка в 2010, обосрались, хоть и работали на это 24/7  5 лет

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #183 : Березня 31, 2019, 05:43:06 17:43 »
Чуваки, вы бы прекратили панику, задача намбер ван Порох во втором туре, до него 20 дней, еще посмотрим на официальные результаты..дебилов, да, много, но если б их было немного Украина уже давно б жила по крайней мере на уровне Польши, по крайне мере задача стояла к выборам опустить рейтинг Пороха до уровня Ющенка в 2010, обосрались, хоть и работали на это 24/7  5 лет
Никто не паникует. Я, например, чищу от мусора.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14494
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #184 : Березня 31, 2019, 05:44:36 17:44 »
Шухер! У нас на форумі зелупи! :weep:
Mocsia delenda est

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #185 : Березня 31, 2019, 05:46:41 17:46 »
Я тому й кажу, схоже ВЖЕ трапилась катастрофа. Другий тур стає формальністю, Вазелін віднині верховний головнокомандувач  :smilie9:

Шо ми знаємо про другий тур?  :shuffle:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15898
« Останнє редагування: Березня 31, 2019, 05:54:27 17:54 від Yuras Yuras »

Offline Старий знайомий

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 91
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #187 : Березня 31, 2019, 05:48:33 17:48 »
  Скажіть, СБУ хіба не мала б поцікавитись що то за "Рога та ратиці" проводять екзіт-поли?
 Це ж офуєзна сила!
 Легітимність влади можна оскаржувати донестями!

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #188 : Березня 31, 2019, 05:50:10 17:50 »
  Скажіть, СБУ хіба не мала б поцікавитись що то за "Рога та ратиці" проводять екзіт-поли?
 Це ж офуєзна сила!
 Легітимність влади можна оскаржувати донестями!

Підараси в демократичному устрою мають право бути підарасами.

Громадяни - ні. Громадяни повинні мати бошку на плечах.

Offline Кость

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 42
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #189 : Березня 31, 2019, 05:52:07 17:52 »
Трохи веселухі, фотка стара: http://file:///storage/2F2B-15DC/Android/data/com.android.chrome/files/Download/A49SgfUgxegrlolqi43uBogje0PTV3mviqwzmPlnnw_roE5yS_vqlvpWGssPQOV9NDFKRNDU5RZsqKs2DoK-wUFqg2uJKOMfj6vBda3ob1m6biMeGJAVZIdY6NuItt-t.jpeg

Кто-то реально думает что что-то откроется по ссылке на собственный смартфон? "/file:///storage/2F2B-15DC/Android/data/com.android.chrome/files/Download/....."

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15898
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #190 : Березня 31, 2019, 05:55:19 17:55 »
Кто-то реально думает что что-то откроется по ссылке на собственный смартфон? "/file:///storage/2F2B-15DC/Android/data/com.android.chrome/files/Download/....."
Вже виправив

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14494
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Mocsia delenda est

Offline Sazan

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 123
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #192 : Березня 31, 2019, 05:57:33 17:57 »
+2 за Пороха  :Prapor2: :upa

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #193 : Березня 31, 2019, 05:57:42 17:57 »
Порох і в удмуртів виграє по екзіт-полу  :weep:

Це херня все. Головне, як  проголосує "мудрий нарід".

Я 2010 рік запам'ятав на все життя.

Offline Morcheeba

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 353
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #194 : Березня 31, 2019, 05:58:19 17:58 »
Члени Наглядовоі ради Національного екзіт-полу разом з групами журналістів різних провідних ЗМІ відвідали виборчі дільниці у першій половині дня виборів.

Цей екзіт-пол традиційно проводить консорціум спеціалістів-соціологів трьох провідних незалежних організацій – БФ "Демократичні ініціативи", Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) та Український центр економічних і політичних досліджень ім. Олександра Разумкова.

Представники Наглядовоі ради Національного екзіт-полу також відвідали соціологічні служби зазначених організацій, які здійснюють збір і аналіз даних екзит-полів, які відбуваються на 400-х дільницях по країні.

Польові спостереження членів Наглядової ради за проведенням екзіт-опитувань у секретному режимі (анкета екзіт-полу заповнюється виборцем на виході з дільниці незалежно та анонімно і вкидується інтерв'юером у закритий бокс) не виявили порушень.

Нечисленні відмови від проведення екзіт-опитування вкладаються у стандартні цифри та у переважній більшості мають причиною нестачу часу: "Поспішаю, не маю часу зараз".

На дільниці, на теріторії якої знаходиться військова частина військовослужбовців строковоі служби, погоджуються на екзіт- інтерв'ю практично на рівних з іншими громадянами. За невеличким виключенням, коли їм пропонували зробити це під камеру ТБ каналу. В цілому це є добрим показчиком свободного волевиявлення серед цієї категорії виборців.

Тому, хто хотів би скомпрометувати Національний екзіт-пол задля певноі партійної вигоди чи приватної мети, це не вдасться. Екзіт-пол відбувається в штатному режимі.

Так, як і за всі роки з 1998 по сьогодні, коли професійні результати Національного екзіт-полу слугували для об'єктивноі оцінки демократичності виборів у найкритичніші моменти нашої історії, у тому числі трьох турів виборів Президента України у 2004 році та двох турів таких виборів у 2010 та 2014 роках.

Його позапартійна незалежність та підзвітність громадськості в цьому році додатково гарантується пулом відомих донорів, які профінансували проведення цього авторитетного екзіт-опитування: Програма сприяння громадськоі активності "Долучайся!" – фінансування Агенціі США з міжнародного розвитку (USAID), Представництво ЄС в Україні, Міжнародний фонд "Відродження" та посольство Канади в Україні.

Чекаємо на валідні кінцеві результати. Дані Національного екзіт-полу на 18:00 будуть оголошені на прес-конференції в Укрінформі о 20:00.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1754
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #195 : Березня 31, 2019, 06:02:30 18:02 »
Це херня все. Головне, як  проголосує "мудрий нарід".

Я 2010 рік запам'ятав на все життя.
Це тому що противсіхів було багато.
Завдяки титанічним старанням юліних штабістів у мистецтві обсирання колишніх союзників.
Ну юльки звичайно ж звинуватили не той народ.
Наразі спостерігаю ті ж самі граблі.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #196 : Березня 31, 2019, 06:04:28 18:04 »
Порох і в удмуртів виграє по екзіт-полу  :weep:
Щось там мало проти Пороха. Ось ми з легкістю вже понад сотню педерастів на упячці перерахували. І це ще я часом халявив і багатьох згаданих не записував  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #197 : Березня 31, 2019, 06:05:37 18:05 »
Це тому що противсіхів було багато.
Завдяки титанічним старанням юліних штабістів у мистецтві обсирання колишніх союзників.
Наразі спотерігаю ті ж самі граблі.

Ні..це тому, що мудрий нарід прокинув через *уй Юща і розділився між Кремлівською сукою Юлєю Луівіттоновною і Кремлівським кобєлєм Хряком Золотобатонним.

Ніхто не змушував. "Хіба мати винувата, що дитина пи**увата?" (с)

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #198 : Березня 31, 2019, 06:06:48 18:06 »
Проголосовал в Варшаве, отстояв 2 часа в очереди.

Это кусочек очереди, метров 50. Где-то 2/3 людей - молодежь, студенты.
а что по предпочтениям? обсуждали за кого голосовать?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #199 : Березня 31, 2019, 06:08:57 18:08 »
Це тому що противсіхів було багато.
Завдяки титанічним старанням юліних штабістів у мистецтві обсирання колишніх союзників.
Ну юльки звичайно ж звинуватили не той народ.
Наразі спостерігаю ті ж самі граблі.
Брешете.
Порошенко практично ні слова не сказав за всю кампанію ні про Сволоту, ні про Грицацуя, ні про більшість інших. А сволотівські лайномети день і ніч працювали проти чинного президента.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #200 : Березня 31, 2019, 06:10:46 18:10 »
Брешете.
Порошенко практично ні слова не сказав за всю кампанію ні про Сволоту, ні про Грицацуя, ні про більшість інших. А сволотівські лайномети день і ніч працювали проти чинного президента.

ФАКТ.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46747
  • Never give in!
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #201 : Березня 31, 2019, 06:28:54 18:28 »
До сраки всі ті екзітполи. Коли будуть надходити офіційні дані про результати?
If you are going through hell, keep going.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1754
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #202 : Березня 31, 2019, 06:32:20 18:32 »
Брешете.
Порошенко практично ні слова не сказав за всю кампанію ні про Сволоту, ні про Грицацуя, ні про більшість інших. А сволотівські лайномети день і ніч працювали проти чинного президента.
Знову перекручуєте.
Я десь згадував прізвище Порошенка?
Я мав на увазі штабістів.
Тут такі також є, НМД.
Ну можливо не штабісти, а особи які просто зоологічно ненавидять мову, західняків етс.
Застав дурного богу молитися...(с)

Offline OLLY

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 159
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #203 : Березня 31, 2019, 06:34:06 18:34 »
Пишут в Днепре началось минирование участков...

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14494
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #204 : Березня 31, 2019, 06:35:18 18:35 »
До сраки всі ті екзітполи. Коли будуть надходити офіційні дані про результати?
Опівночі
Mocsia delenda est

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46747
  • Never give in!
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #205 : Березня 31, 2019, 06:38:37 18:38 »
Iryna Bekeshkina, director of one of the major Ukrainian pollsters – the Democratic Initiatives Fund – warns about possible rigging of exit polls later today. According to her, the results of the exit poll conducted by major pollsters are similar for now, though she has no right to publish them until the end o the voting
If you are going through hell, keep going.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #206 : Березня 31, 2019, 06:39:00 18:39 »
Знову перекручуєте.
Я десь згадував прізвище Порошенка?
Я мав на увазі штабістів.
Тут такі також є, НМД.
Ну можливо не штабісти, а особи які просто зоологічно ненавидять мову, західняків етс.
Застав дурного богу молитися...(с)
Ось я знову недоганяю, як так виходить, що Ви, як розумію харків'янин, намагаєтесь довести мені, львів'янину, що я західняків не люблю і українську мову закабаляю  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1754
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #207 : Березня 31, 2019, 06:44:33 18:44 »
Ні..це тому, що мудрий нарід прокинув через *уй Юща і розділився між Кремлівською сукою Юлєю Луівіттоновною і Кремлівським кобєлєм Хряком Золотобатонним.

Ніхто не змушував. "Хіба мати винувата, що дитина пи**увата?" (с)
А якщо всі "незалежні" приватні ЗМІ поливали лайном Юща.
А звідки ще простий манюпас може взяти інформацію?
Я пам'ятаю як і тоді аргументами було - мову сваю навязиваєт, галадаморам задалбал, пасєчнік-рагуль-сєлюк-бухгалтєр.
І той же раптом патріот в 2014 Беня в той час через свої медіа, і той же же зеля стібалися над шароварником.
Тоді і свободівці підісрали, було таке.
Але першими почали мочити свободівців штабісти.
Зате у фаворі був такий собі правильний тожепатріот Чєрвонєнко - «Пусть эта страна горит огнем. Я еще заработаю».

Offline pups

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 2
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #208 : Березня 31, 2019, 06:46:23 18:46 »
а что по предпочтениям? обсуждали за кого голосовать?

Нет, о голосовании особо не говорили. Заробитчане (40+ лет) больше гутарили о разтаможке своих блях. Студенты о том, чтобы потрахаться. Немного посмеялись над тимошенко. По ощущениям, толпа была либо за Порошенко (как я) либо за зуб дающего.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1754
Re: Екзітпол СУПа
« Reply #209 : Березня 31, 2019, 06:46:37 18:46 »
Ось я знову недоганяю, як так виходить, що Ви, як розумію харків'янин, намагаєтесь довести мені, львів'янину, що я західняків не люблю і українську мову закабаляю  :weep:
Я дніпрянин.
А ненависть до української тут випромінює Ваш однодумець Южанін.