Автор Тема: Есть 100%.  (Прочитано 1005 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Есть 100%.
« : Квітня 04, 2019, 07:12:04 07:12 »
На пятые сутки мутево закончилось  Все что считалось дольше 8 часов , то фальсификаторы. Как Йульки не мутили , а бабка все равно вылетела.

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 340
Re: Есть 100%.
« Reply #1 : Квітня 04, 2019, 07:29:12 07:29 »
Слава Всевышнему!
Все-таки один клоун в финале - это лучше, чем два.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Есть 100%.
« Reply #2 : Квітня 04, 2019, 07:36:22 07:36 »
Чергові вибори Президента України 17.01.2010
Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні по Україні    25 493 529

Позачергові вибори Президента України 25.05.2014
Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні по Україні    18 019 504

Чергові вибори Президента України 31 березня 2019 року
Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні по Україні    18 893 879

Ну и где подтверждение Йулькиной бредятине?  :smilie7:


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46473
  • Never give in!
Re: Есть 100%.
« Reply #3 : Квітня 04, 2019, 05:26:24 17:26 »
За Петром Порошенком залишилися три області: Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська.

If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Есть 100%.
« Reply #4 : Квітня 04, 2019, 05:34:01 17:34 »
Ось який у мене розклад.
Петро Порошенко - йшли тi кому треба реформа у всiх сферах життя, сильна Армiя та Оборона - на мою думку буде тi ж самi проценти.
Юля Тимошенко - просто прикольная баба, хот-доги iсть, про Новий курс щось мовить, не розумiючi, що воно таке - в прольотi.
Вол. Зеленський - представник новоi генерацii клоунiв - мовить в Iнтернетi, там, власне й буде у нього власна Краiна У.
Юрiй Бойко - типовий совок, що пiв життя жив на Марсi, прилетiв на Землю, та вiд тупостi взагалi нiчого казати не може...
Висновок - можливо, прихильники баби Юлi хоч частково дадуть своi голоси Порошенко.
Прихильники команди Зе - або взагалi не прийдуть на вибори, або будуть пусвати бюлетенi.
Прихильники Бойка... можливо або не придуть на вибори, або дадуть своi голоси за Порошенко.
Тобто, особливо вибору немае - поганий та добрий.
Зе - малоймовiрно, що пройде - останнi його понти кажуть про те, що терпець урвався та воно вже бiситься вiд того, що взагалi пiшло на Вибори...
Прихильники Порошенко, можливо, отримують бажану перемогу.
 :smilie7:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Есть 100%.
« Reply #5 : Квітня 07, 2019, 03:07:32 15:07 »

.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Есть 100%.
« Reply #6 : Квітня 07, 2019, 03:19:11 15:19 »
Ось який у мене розклад.
Петро Порошенко - йшли тi кому треба реформа у всiх сферах життя, сильна Армiя та Оборона - на мою думку буде тi ж самi проценти.
Юля Тимошенко - просто прикольная баба, хот-доги iсть, про Новий курс щось мовить, не розумiючi, що воно таке - в прольотi.
Вол. Зеленський - представник новоi генерацii клоунiв - мовить в Iнтернетi, там, власне й буде у нього власна Краiна У.
Юрiй Бойко - типовий совок, що пiв життя жив на Марсi, прилетiв на Землю, та вiд тупостi взагалi нiчого казати не може...
Висновок - можливо, прихильники баби Юлi хоч частково дадуть своi голоси Порошенко.
Прихильники команди Зе - або взагалi не прийдуть на вибори, або будуть пусвати бюлетенi.
Прихильники Бойка... можливо або не придуть на вибори, або дадуть своi голоси за Порошенко.
Тобто, особливо вибору немае - поганий та добрий.
Зе - малоймовiрно, що пройде - останнi його понти кажуть про те, що терпець урвався та воно вже бiситься вiд того, що взагалi пiшло на Вибори...
Прихильники Порошенко, можливо, отримують бажану перемогу.
 :smilie7:
Я не розумію, пане Бувалий. Ви наче на наївного простака не схожі, а якісь казочки пишете.
Насправді перемога Зеленського вже практично невідворотня. Тим більше, що медіашлюхи на гівноканалах й далі масово одурманюють  насєлєніє. Вазєлін може зараз хоч гівном на Хрещатику кидатись, а піплу скажуть, що це справжній лідер.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Есть 100%.
« Reply #7 : Квітня 07, 2019, 03:35:08 15:35 »

Насправді перемога Зеленського вже практично невідворотня.

Кто тебе такое сказал? Ты считаешь украинцев конченными дебилами, как это  рисует  криворогий наркоман?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Re: Есть 100%.
« Reply #8 : Квітня 07, 2019, 04:08:58 16:08 »
Кто тебе такое сказал? Ты считаешь украинцев конченными дебилами, как это  рисует  криворогий наркоман?

Не, ну можно себя просто успокаивать что треть народа просто ошиблась отметкой в бюлетене

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Есть 100%.
« Reply #9 : Квітня 07, 2019, 04:14:46 16:14 »
что треть народа просто ошиблась

Треть , это даже  не 33%, которая треть.  А я помню в 2004 году 48% Януковоща в первом туре.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Есть 100%.
« Reply #10 : Квітня 07, 2019, 04:16:05 16:16 »
Не, ну можно себя просто успокаивать что треть народа просто ошиблась отметкой в бюлетене
В першому турі. Є надія що рефлекс самозбереження спрацює в другому.

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Re: Есть 100%.
« Reply #11 : Квітня 07, 2019, 04:52:56 16:52 »
Я не розумію, пане Бувалий. Ви наче на наївного простака не схожі, а якісь казочки пишете.
Насправді перемога Зеленського вже практично невідворотня. Тим більше, що медіашлюхи на гівноканалах й далі масово одурманюють  насєлєніє. Вазєлін може зараз хоч гівном на Хрещатику кидатись, а піплу скажуть, що це справжній лідер.

вазелін так вже останніми дням зашкварився, що краще аби дійсно гімном на Хричщатику проводив манупіляції. Бо для бидлоти, маніпуляції з гімном, то своє, рідне, а ось віїбони "не по пацанськи", це зашквар та не по УАЕшному.

"Володмире Олександровичу, не сціть! Будьте мужиком!!!!! Приходьте на стрілу!Стадіон так стадіон!" (с)

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9302
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Есть 100%.
« Reply #12 : Квітня 07, 2019, 05:07:54 17:07 »
Бліііін! Всепропальщики атакують. Зеля набрав 30%. Зараз сядемо і всі заплачемо, бо суумно і перемога Зе невідворотня. :smiley14:

Offline Vyacheslav

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 337
Re: Есть 100%.
« Reply #13 : Квітня 07, 2019, 08:29:34 20:29 »
Треть , это даже  не 33%, которая треть.  А я помню в 2004 году 48% Януковоща в первом туре.
Не було там 48% в першому турі - його взагалі Ющенко тоді виграв

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Есть 100%.
« Reply #14 : Квітня 07, 2019, 08:55:09 20:55 »
Я не розумію, пане Бувалий.
Ви наче на наївного простака не схожі, а якісь казочки пишете.
Насправді перемога Зеленського вже практично невідворотня.
Тим більше, що медіашлюхи на гівноканалах й далі масово одурманюють  насєлєніє.
Вазєлін може зараз хоч гівном на Хрещатику кидатись, а піплу скажуть, що це справжній лідер.
Доведiть менi, що я не прав.
24 години - час пiшов.
 >:(