Автор Тема: Мои личные ощущения. Как, в данный момент, я вижу себя со стороны.  (Прочитано 1433 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4447
  • Be my guest
Нечто подобное я уже испытывал. Именно в такой же межвыборный период, когда избирали Януковича. Целый сонм чувств, который очень тяжело выразить коротко и ясно. Но особенно выделялось чувство стыда. Меня жгло как расплавленным железом. Я не знаю почему, но именно это чувство запомнилось больше всего.

Ты лично ничего не сделал, но тебе настолько стыдно, что просто готов провалиться сквозь землю.

Сейчас также вал чувств и эмоций, но поймал себя на мысли, что где-то уже подобное видел. А потом вспомнил откуда это.

Гениальный момент. 100% наложение.


Я вижу себя со стороны.
No money No honey

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7083
Та ну. Соромитися можна тільки своїх особистих вчинків. Нема чого соромитися - то й живемо собі гідно та спокійно  :super:

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Нечто подобное я уже испытывал. Именно в такой же межвыборный период, когда избирали Януковича. Целый сонм чувств, который очень тяжело выразить коротко и ясно. Но особенно выделялось чувство стыда. Меня жгло как расплавленным железом. Я не знаю почему, но именно это чувство запомнилось больше всего.
Ты лично ничего не сделал, но тебе настолько стыдно, что просто готов провалиться сквозь землю...
+100

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4095
очень...


возьму на ФБ если не против.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
стыдно что одной крови с хохлобыдлом
избрать гетьманом бандита не настолько стыдно
тот хотя бы предварительно не сцыкун 
а вот избрать гетьманом еврейского шлымазла сцыкуна
это несмываемое пятно в истории нации

Offline Сторонній

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 641
Меня больше всего удивляет то, что вся Украина поражена вирусом Зю, какой-то регион больше, какой-то в меньшей мере, нужен сильный антидот. Что касается личных ощущений, то они идентичны тем, что написал Мажести в двух последних строках.

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 385
Панове, я згодна, що Зе гірше, ніж Янукович.
Але, на відміну від 2-го туру виборів 2010-го, у нас на цей час ще є хоча б надія.
Не вистачає чого?
Сил.
Де взять?
Ризикну. Молитись. Навіть, якщо це здається Вам смішним. Корона не впаде, повірте.

Написала, щоб потім не жаліть, що злякалась *обратки* темних сил на мою адресу.

 :smilie1:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
А вам не здається, що аварія на Чорнобильської АЕС почала давати свої плоди?
Ідіотизм - це все ж таки набута екологічна хвороба від тих великих масштабів катастрофи.
Над нами можна проводити будь-які екперименти. От зараз прокатали нову технологію. Тому ті, хто залишився поза матрицею, не можуть збагнути що коїться з людьми? Звідки стільки ідіотів навкруги?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
А вам не здається, що аварія на Чорнобильської АЕС почала давати свої плоди?
Ідіотизм - це все ж таки набута екологічна хвороба від тих великих масштабів катастрофи.
Над нами можна проводити будь-які екперименти. От зараз прокатали нову технологію. Тому ті, хто залишився поза матрицею, не можуть збагнути що коїться з людьми? Звідки стільки ідіотів навкруги?

нет
это синагога дает плоды

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Змiна погоди, настрою, самопочуття, дiпресiя, недостача вiтамiнiв, адже ораганiзм видахся за зиму, а тепла ще не вистачае.
 :smilie7:


Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 385
А вам не здається, що аварія на Чорнобильської АЕС почала давати свої плоди?

Нє

Ідіоти були завжди. Вони просто в певні періоди відчувають себе більшовиками і пабєдітєлями.  :smilie7: 

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
нет
это синагога дает плоды

О! Починається. :smiley23:
Ви знову про зовнішню сторону медалі. А ми аналізуємо технології та причини, як ми цю "синагогу" привели до влади. Яким чином нам нав*язали те, проти чого Україна боролася 25 років та ще й сплатила життям кращих синів?
Чому на тлі постійних гасел "Не зрадь Майдан" та мітингів, що влада мало приділяє уваги для захисту ідеалів Майдану, ми обираємо антімайданівця?
Чому 350 років Україна мріяла про свою автокефальну церкву, а коли вона її здобула, першим ворогом виявляється той, хто дотиснув це питання і надав Україні можливість мати свою церкву.
Чому ми згадуємо Небесну Сотню, але не згадуємо, що головні вимоги були - це курс на ЕС та у НАТО, Геть від Москви? Може тому, що зараз люди голосують саме проти цього? А винним виставляють того, хто домігся розвороту на Захід?
Навіть, вже почали поплюжити ЗСУ. Тих, хто захищає нас від орків, російських найманців. І люди вже готові покласти на алтарь всі здобутки, заради старих обійм російського шовінізму.
Я ніяк не можу всього цього збагнути.
Знаю лише одне - я тепер буду робити все, щоб мої онуки їхали з такої країни. Бо жити серед ідіотів - загубити своє життя.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9775
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
О! Починається. :smiley23:
Ви знову про зовнішню сторону медалі. А ми аналізуємо технології та причини, як ми цю "синагогу" привели до влади. Яким чином нам нав*язали те, проти чого Україна боролася 25 років та ще й сплатила життям кращих синів?
Чому на тлі постійних гасел "Не зрадь Майдан" та мітингів, що влада мало приділяє уваги для захисту ідеалів Майдану, ми обираємо антімайданівця?
Чому 350 років Україна мріяла про свою автокефальну церкву, а коли вона її здобула, першим ворогом виявляється той, хто дотиснув це питання і надав Україні можливість мати свою церкву.
Чому ми згадуємо Небесну Сотню, але не згадуємо, що головні вимоги були - це курс на ЕС та у НАТО, Геть від Москви? Може тому, що зараз люди голосують саме проти цього? А винним виставляють того, хто домігся розвороту на Захід?
Навіть, вже почали поплюжити ЗСУ. Тих, хто захищає нас від орків, російських найманців. І люди вже готові покласти на алтарь всі здобутки, заради старих обійм російського шовінізму.
Я ніяк не можу всього цього збагнути.
Знаю лише одне - я тепер буду робити все, щоб мої онуки їхали з такої країни. Бо жити серед ідіотів - загубити своє життя.

Не забуваймо, що всі ці п"ять років проти України боролась потужна команда рос. пропаганди. Яку підсилювали наші місцеві гівнюки. І промивання мізків йшло не тільки з екранів телеків, але й просто серед населення у різних формах, аж до довірчих розмов на базарах, в транспорті, на різних міроприємствах та фірмах. 
І тут молода країна дала маху. Тут мала бути потужна робота Мінстеця та СБУ.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9775
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Меня больше всего удивляет то, что вся Украина поражена вирусом Зю, какой-то регион больше, какой-то в меньшей мере, нужен сильный антидот. Что касается личных ощущений, то они идентичны тем, что написал Мажести в двух последних строках.

Тут десь гуляла карта, скільки люду й де проголосували за Зеленського і за Порошенка. Так от - у тій карті правда, та не вся. Правильніше було би зробити карту - скільки за Зеленського, а скільки за інших кандидатів.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Тут десь гуляла карта, скільки люду й де проголосували за Зеленського і за Порошенка. Так от - у тій карті правда, та не вся. Правильніше було би зробити карту - скільки за Зеленського, а скільки за інших кандидатів.

Вас дуже заспокоїть, якщо з інших кандидатів за Порошенка додадуть 10%?
В мене надія лише на те, що виборці Зе не прийдуть на вибори, впевнені у перемозі свого Зедебіла.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Вас дуже заспокоїть, якщо з інших кандидатів за Порошенка додадуть 10%?
В мене надія лише на те, що виборці Зе не прийдуть на вибори, впевнені у перемозі свого Зедебіла.
У мене е надiя, що пару тищ атовцiв... розгромлять Квартал Шлимазла, а самого... швидко спакують та посадять на лiтак до сонячного Iзраiлю.
Не треба нам нових Майданiв - реноме Украiни можно рятувати швидко й без проблем.
Памятаете, як Сракашвiлi спакували - прийшов Карлсон чаю з плюшками поласувати, а тут - специ - хвилини не пройшло, як спакували та вiдвезли куди треба.
 :triniti: :vinsent:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
О! Починається. :smiley23:
Ви знову про зовнішню сторону медалі. А ми аналізуємо технології та причини, як ми цю "синагогу" привели до влади. Яким чином нам нав*язали те, проти чого Україна боролася 25 років та ще й сплатила життям кращих синів?
Чому на тлі постійних гасел "Не зрадь Майдан" та мітингів, що влада мало приділяє уваги для захисту ідеалів Майдану, ми обираємо антімайданівця?
Чому 350 років Україна мріяла про свою автокефальну церкву, а коли вона її здобула, першим ворогом виявляється той, хто дотиснув це питання і надав Україні можливість мати свою церкву.
Чому ми згадуємо Небесну Сотню, але не згадуємо, що головні вимоги були - це курс на ЕС та у НАТО, Геть від Москви? Може тому, що зараз люди голосують саме проти цього? А винним виставляють того, хто домігся розвороту на Захід?
Навіть, вже почали поплюжити ЗСУ. Тих, хто захищає нас від орків, російських найманців. І люди вже готові покласти на алтарь всі здобутки, заради старих обійм російського шовінізму.
Я ніяк не можу всього цього збагнути.
Знаю лише одне - я тепер буду робити все, щоб мої онуки їхали з такої країни. Бо жити серед ідіотів - загубити своє життя.


это не мои слова
про это говорит Портников
одно оскорбление ПЦУ чего стоит
Кадыров за такой шлымазла трахнул на главной площаде Грозного

"синагогу" могут спасти только сами евреи
если будут мочить эту марионетку
а таких уже осталось единицы
все побежали в партию большевиков  и даже примеряют мундиры нквд как шлымазл геращенко





Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7083
Знаю лише одне - я тепер буду робити все, щоб мої онуки їхали з такої країни. Бо жити серед ідіотів - загубити своє життя.
Ви просто при цьому маєте розуміти, що в найкращому випадку вони приїдуть в іншу країну до таких самих ідіотів, за котрих просто ще ніхто не взявся.
Я взагалі так скажу, що українці ще непогано тримаються, враховуючи інтенсивність тиску інформаційної війни.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9775
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Вас дуже заспокоїть, якщо з інших кандидатів за Порошенка додадуть 10%?
В мене надія лише на те, що виборці Зе не прийдуть на вибори, впевнені у перемозі свого Зедебіла.
Так. Плюс 10 відсотків від самого Зе. Вірю, що там теж є розумні люди.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7083
Не забуваймо, що всі ці п"ять років проти України боролась потужна команда рос. пропаганди. Яку підсилювали наші місцеві гівнюки. І промивання мізків йшло не тільки з екранів телеків, але й просто серед населення у різних формах, аж до довірчих розмов на базарах, в транспорті, на різних міроприємствах та фірмах. 
І тут молода країна дала маху. Тут мала бути потужна робота Мінстеця та СБУ.
:smiley24:
А до всього цього ще треба додати той факт, що для потужної роботи потрібні потужні кадри. Й де їх, цікаво, взяти коли навіть на цьому форумі - тобто серед розумних людей, що не перший рік зацікавлені політикою та будівництвом власної держави - переважна більшість шокована простою демонстрацією того, на що здатна пропаганда.

Offline Сторонній

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 641
Так. Плюс 10 відсотків від самого Зе. Вірю, що там теж є розумні люди.
чи знає хтось випадки коли б щось, але не бджола, стало бджолою і вибирало мед, а не гауно? 

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4857
  • Стать: Чоловіча
Так. Плюс 10 відсотків від самого Зе. Вірю, що там теж є розумні люди.
питаюся сьогодні на перекурі у головного енергетика:
- за кого голосуватимеш?
- проти порошенка!
- ти чуєш про шо питаю? за кого?
- так я і кажу - проти порошенка!
такі розмови.  :gigi:

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1155
Панове, я згодна, що Зе гірше, ніж Янукович.
Але, на відміну від 2-го туру виборів 2010-го, у нас на цей час ще є хоча б надія.
Не вистачає чого?
Сил.
Де взять?
Ризикну. Молитись. Навіть, якщо це здається Вам смішним. Корона не впаде, повірте.

Написала, щоб потім не жаліть, що злякалась *обратки* темних сил на мою адресу.

 :smilie1:

Так. Щоб відвернути те, куди нас збираються загнати після цих виборів.

Ці вибори, на жаль, можуть стати переломним моментом на нашому шляху, незалежно від їхніх результатів.
 


Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1155
питаюся сьогодні на перекурі у головного енергетика:
- за кого голосуватимеш?
- проти порошенка!
- ти чуєш про шо питаю? за кого?
- так я і кажу - проти порошенка!
такі розмови.  :gigi:

Порадьте йому вже виїхати в Крим, а не тягти туди тих, хто не прагне.

Offline Сторонній

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 641
не знаю, що там за енергетик у ірпіня, проте мої енергетики всі такі ж, як у ірпіня.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Нечто подобное я уже испытывал. Именно в такой же межвыборный период, когда избирали Януковича. Целый сонм чувств, который очень тяжело выразить коротко и ясно. Но особенно выделялось чувство стыда. Меня жгло как расплавленным железом. Я не знаю почему, но именно это чувство запомнилось больше всего.

Ты лично ничего не сделал, но тебе настолько стыдно, что просто готов провалиться сквозь землю.

Сейчас также вал чувств и эмоций, но поймал себя на мысли, что где-то уже подобное видел. А потом вспомнил откуда это.

Гениальный момент. 100% наложение.


Я вижу себя со стороны.

чорт.. як точно, моторошне видовище

я собі на фб потягнула

Offline Старий знайомий

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 91
В сусідній гілці написав тільки що те саме  :smilie9:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4857
  • Стать: Чоловіча
Порадьте йому вже виїхати в Крим, а не тягти туди тих, хто не прагне.
та він київський. не поїде.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5474
  • Стать: Чоловіча
Нечто подобное я уже испытывал. Именно в такой же межвыборный период, когда избирали Януковича. Целый сонм чувств, который очень тяжело выразить коротко и ясно. Но особенно выделялось чувство стыда. Меня жгло как расплавленным железом. Я не знаю почему, но именно это чувство запомнилось больше всего.

Ты лично ничего не сделал, но тебе настолько стыдно, что просто готов провалиться сквозь землю.

Сейчас также вал чувств и эмоций, но поймал себя на мысли, что где-то уже подобное видел. А потом вспомнил откуда это.

Гениальный момент. 100% наложение.

Я вижу себя со стороны.

А я не бачу себе "со стороны" і відчуваю протилежне.  :eyes:

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1155
та він київський. не поїде.

Передайте йому, що Крим уже виїхав до нього. Правда, без моря і пляжів. Я не жартую.

Ех, важко бути Касандрою навіть для власного вжитку. А для країни й поготів.