Автор Тема: Л - Логіка  (Прочитано 482 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Л - Логіка
« : Квітня 05, 2019, 12:01:58 12:01 »
Розказали такий кейс: жінка 60 років.
Вона була впевнена що на вибори йде Голобородько.
Вимагала показати їй в бюлетені де Голобородько. "Слуга народа" улюблений серіал.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Сторонній

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 640
Re: Л - Логіка
« Reply #1 : Квітня 05, 2019, 12:48:40 12:48 »
розумію, що жінка спантеличена таким "нахабством" ЦВК, але ж, пля, чим займався 5 років мінстець?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Л - Логіка
« Reply #2 : Квітня 05, 2019, 01:47:31 13:47 »
розумію, що жінка спантеличена таким "нахабством" ЦВК, але ж, пля, чим займався 5 років мінстець?
На мою скромну думку хахли почали шлях до президенства Вазеліна саме почавши вживати слово "мінстець"  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Re: Л - Логіка
« Reply #3 : Квітня 05, 2019, 01:55:28 13:55 »
На мою скромну думку хахли почали шлях до президенства Вазеліна саме почавши вживати слово "мінстець"  :weep:
А на мою скромну думку будь-яка нація має обирати поміж ефектимним мінстецьом та "Порошенко з'їв свого брата" на протязі 5 років з усіма витікаючими наслідками.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Л - Логіка
« Reply #4 : Квітня 05, 2019, 01:58:51 13:58 »
А на мою скромну думку будь-яка нація має обирати поміж ефектимним мінстецьом та "Порошенко з'їв свого брата" на протязі 5 років з усіма витікаючими наслідками.
Нац рада по ТБ..., яка вчепилсчя в Iнтер, з його Днём Победы... треба гнати сраною мiтлою.
Мати найпотужнiйшiй мовник - УТ 2 - Плюси, який навiть вiд штопора ловить, та не бачiти той сором, що там йде?..
Мабудь, що очi Арменка долЯрами заклiяно.
 :smilie7:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Л - Логіка
« Reply #5 : Квітня 05, 2019, 02:02:24 14:02 »
Один раз у житті я була членом ДВК. Просто попросив колега, бо невистачало у Г.Удовенка (РУХ) людей. То були вибори другої каденції Кучми. Бюллетень теж був доволі великий. Так от, одна бабуля, отримавши бюлетня, спитала в мене "за кого голосувати треба"? Я їй відповіла: "Заходьте у кабінку. І знайдіть прізвище свого кандидата". Через хвилину вона з тим бюлетнем йде до мене і каже: "Ви знаєте, а я тут не знайшла свого прізвища".  :smilie5:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Л - Логіка
« Reply #6 : Квітня 05, 2019, 02:02:31 14:02 »
А на мою скромну думку будь-яка нація має обирати поміж ефектимним мінстецьом та "Порошенко з'їв свого брата" на протязі 5 років з усіма витікаючими наслідками.
Наша нація почала насміхатись над міністерством інформації через 5 хвилин після його створення. Зате роками радо хавала будь-яку пропаганду, яку йому скормлювали кацапи  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Re: Л - Логіка
« Reply #7 : Квітня 05, 2019, 02:28:08 14:28 »
Наша нація почала насміхатись над міністерством інформації через 5 хвилин після його створення. Зате роками радо хавала будь-яку пропаганду, яку йому скормлювали кацапи  :weep:
Ну так а що тут дивного? Просто що я не бачу тут особливого зв'язку з тим, що внутрішній інформаційний простір регулюється чи то на трійку з мінусом, чи то на двійку з плюсом. Від тієї частини нації про котру йде мова, нічого іншого очікувати не доводится.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9302
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Л - Логіка
« Reply #8 : Квітня 05, 2019, 02:31:29 14:31 »
На мою скромну думку хахли почали шлях до президенства Вазеліна саме почавши вживати слово "мінстець"  :weep:

Не пересмикуй. То традиція така - давати різні клички всім підряд.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Л - Логіка
« Reply #9 : Квітня 05, 2019, 02:44:43 14:44 »
Наша нація почала насміхатись над міністерством інформації через 5 хвилин після його створення. Зате роками радо хавала будь-яку пропаганду, яку йому скормлювали кацапи  :weep:

1.Брехня.
Не нація почала насміхатися.
Нація поняття не мала хто такий Стець.
Першими  нове міністерство почали «глушити» в УПравді прітули.
Правдою також є і те що Стець також не мав особливого бажання працювати.
Ну і маємо результати.

2. Давайте хоч на СУПі в ці справді історично важливі дні не посипати голови попелом.
Краще поширювати будь яку інфу яка працюватиме на перемогу в виборах.
Тільки перемога!

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Л - Логіка
« Reply #10 : Квітня 05, 2019, 02:47:27 14:47 »
Давайте хоч на СУПі в ці справді історично важливі дні не посипати голови попелом.
Краще поширювати будь яку інфу яка працюватиме на перемогу в виборах.
Тільки перемога!
:smiley24:

Offline nubis

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Стать: Чоловіча
Re: Л - Логіка
« Reply #11 : Квітня 05, 2019, 05:16:18 17:16 »
Мабуть передивилася серіал :laugh: