Автор Тема: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?  (Прочитано 3241 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #30 : Квітня 07, 2019, 03:11:27 15:11 »
Ні я ще більш радикально це сприймаю - вважаю що посади президента в Україна більше нема (принаймні в звичному до цього розумінні).
Дурню як завжди пишете.
Відміна посади президента нічого не вирішує. Все одно буде хтось головний. Не президент, так канцлерка. По суті все одно й те саме.

До речі, зовсім не вірю Вашим крокодилячим сльозам з приводу обрання Зеленського. Ви же все одно голосували по принципу "Аби не Порох". Так що отримали все те, що хотіли отримати. Навіть формально Ваш лідер Грицацуй - відкритий союзник Вазєліна.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #31 : Квітня 07, 2019, 03:13:36 15:13 »
Взяв участь в переписі довбойобів - маладєц!
Отож. Зараз важливий перепис довбойобів. З фактичним матеріалом у вигляді диктофонних записів чи скріншотів з месенджерів. На питання від них, навіщо це тобі я відповідаю: "Щоб ви, суки, не розчинились через півроку в повітрі як це зробили виборці Зека чи Космоса. Я з вас, мудаків, з кожного спитаю за кожен пройоб вашого Зебіла. Я вас тоді з гівном змішаю". Це до речі єдне що може їх заставити хоч трохи задуматись. Відповідальність за свій вибір, хоча б в такій дрібниці, як можливість громадського осуду. А не якісь логічні викладки чи спроби достукатись до їх критичного мислення.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #32 : Квітня 07, 2019, 03:17:52 15:17 »
Порошенко прекрасно розуміє, що програє вибори і вже вибудовує стратегію на парламентські.
А ви ще продовжуєте битися в програній битві.
Зебілів слід не відмовляти, а навпаки всіляко накручувати голосувати за клоуна.
Взяв участь в переписі довбойобів - маладєц!
До клоуна слід ставитися саме як до клоуна. Парадокс, але саме цей факт дуже не подобається зебілам.

Що за хуїта, товаришу?  :smilie10:

Тут кожнісінько кожного дня міняється ситуація, ось пару днів назад ЗЕ був на коні, весь в позитиві, а порохобти прігнічені, а тепер це змінено якимсоь гівняним двохвилинним роликом самим президентом Порошенком та його харизмою. Народ бачу, вже чеше репу та розуміє що лоханувася.

Я особисто свідок як 3 гарячих ЗЕ іпана, сказали спершу в пориві відмазки, що не будуть голосувати взагалі,а в чора ввечері пеереобулись остаточно що підуть бо наче "шо шо але проти накроти ми проти", і це відвертаючи очі. Я вже боюсь тролити, аби не змінили думку і лишаю все на опісля другого туру. Себто, народ міняється на очах і ЗЕ дуже молодець, що такий уїпан.

А нешановний ARROW, якась панікьорша. Вже лягло, та й просють... Із такою бабой, в розвідку б не пішов.

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #33 : Квітня 07, 2019, 03:20:38 15:20 »
Отож. Зараз важливий перепис довбойобів. З фактичним матеріалом у вигляді диктофонних записів чи скріншотів з месенджерів. На питання від них, навіщо це тобі я відповідаю: "Щоб ви, суки, не розчинились через півроку в повітрі як це зробили виборці Зека чи Космоса. Я з вас, мудаків, з кожного спитаю за кожен пройоб вашого Зебіла. Я вас тоді з гівном змішаю". Це до речі єдне що може їх заставити хоч трохи задуматись. Відповідальність за свій вибір, хоча б в такій дрібниці, як можливість громадського осуду. А не якісь логічні викладки чи спроби достукатись до їх критичного мислення.

БЛЯЯЯЯЯ! Я ТАК САМО всіх знайоми хперефотав і одразу ж виставив. І на питання "а нахера?" Відповід, що а би потім відмазка не канала. В результаті вся та хуїта на аватарках ЗЕ вже позчизала, курво мать)))) Навіть не розраховував, на такий результат та й одразу

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #34 : Квітня 07, 2019, 03:21:38 15:21 »
Дурню як завжди пишете.
Відміна посади президента нічого не вирішує. Все одно буде хтось головний. Не президент, так канцлерка. По суті все одно й те саме.

До речі, зовсім не вірю Вашим крокодилячим сльозам з приводу обрання Зеленського. Ви же все одно голосували по принципу "Аби не Порох". Так що отримали все те, що хотіли отримати. Навіть формально Ваш лідер Грицацуй - відкритий союзник Вазєліна.

Мені не потрібен лідер. Хоча зрозуміло що завжди є ті кому він потрібен і це реальність. Але мені - ні.  Мій лідер не в цьому світі.
Я голосував за систему, яка б відповідала запиту сучасного суспільства.
Страх, вождь, бидло - це архаїка ("рускій мір").

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #35 : Квітня 07, 2019, 03:26:05 15:26 »
Мені не потрібен лідер. Хоча зрозуміло що завжди є ті кому він потрібен і це реальність. Але мені - ні.  Мій лідер не в цьому світі.
Я голосував за систему, яка б відповідала запиту сучасного суспільства.
Страх, вождь, бидло - це архаїка ("рускій мір").

нам потрібний президент по любому, а в даному випадку Порох. Бо в нас політики, та й саме суспільство, про якого ви пишите "сучасне", понаводить в раду Ляшків, Семенченків, Соболєвих та рейшту ліміти і ніхто не дасть ради із тим і не проконтролює, чи не введе війська, в разі точки кипіння та не розжене на перевибори всю хуйню. Не доросло суспільство! Всю незалежність сралися за мову, а не вчили думати людей. В результати, купа дебілів, котрі говорять на мові, але йдуть віддавати країну в руки коксовому їблану та рейдеру Коломойському.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #36 : Квітня 07, 2019, 03:53:50 15:53 »
нам потрібний президент по любому, а в даному випадку Порох. Бо в нас політики, та й саме суспільство, про якого ви пишите "сучасне", понаводить в раду Ляшків, Семенченків, Соболєвих та рейшту ліміти і ніхто не дасть ради із тим і не проконтролює, чи не введе війська, в разі точки кипіння та не розжене на перевибори всю хуйню. Не доросло суспільство! Всю незалежність сралися за мову, а не вчили думати людей. В результати, купа дебілів, котрі говорять на мові, але йдуть віддавати країну в руки коксовому їблану та рейдеру Коломойському.
Зрозуміло. Але знаєте що цікаво. У ієрархіях зазвичай якщо я не помиляюсь лідер не обирається всіма напряму.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #37 : Квітня 07, 2019, 03:58:09 15:58 »
Отож. Зараз важливий перепис довбойобів. З фактичним матеріалом у вигляді диктофонних записів чи скріншотів з месенджерів. На питання від них, навіщо це тобі я відповідаю: "Щоб ви, суки, не розчинились через півроку в повітрі як це зробили виборці Зека чи Космоса. Я з вас, мудаків, з кожного спитаю за кожен пройоб вашого Зебіла. Я вас тоді з гівном змішаю". Це до речі єдне що може їх заставити хоч трохи задуматись. Відповідальність за свій вибір, хоча б в такій дрібниці, як можливість громадського осуду. А не якісь логічні викладки чи спроби достукатись до їх критичного мислення.

+1

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #38 : Квітня 07, 2019, 04:00:10 16:00 »
Отож. Зараз важливий перепис довбойобів. З фактичним матеріалом у вигляді диктофонних записів чи скріншотів з месенджерів. На питання від них, навіщо це тобі я відповідаю: "Щоб ви, суки, не розчинились через півроку в повітрі як це зробили виборці Зека чи Космоса. Я з вас, мудаків, з кожного спитаю за кожен пройоб вашого Зебіла. Я вас тоді з гівном змішаю". Це до речі єдне що може їх заставити хоч трохи задуматись. Відповідальність за свій вибір, хоча б в такій дрібниці, як можливість громадського осуду. А не якісь логічні викладки чи спроби достукатись до їх критичного мислення.

ВОни перші побіжать на тебе доноси строчити...

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #39 : Квітня 07, 2019, 04:06:46 16:06 »
Основна характеристика зебілів - це ненависть до Петра.
За відсутності цього подразника там в головах почнуться дуже цікаві процеси.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #40 : Квітня 07, 2019, 04:15:00 16:15 »
Основна характеристика зебілів - це ненависть до Петра.
За відсутності цього подразника там в головах почнуться дуже цікаві процеси.

Переключать на ненависть до бандєравцав

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #41 : Квітня 07, 2019, 04:16:55 16:16 »
Переключать на ненависть до бандєравцав

Ні, там персоніфікація того, хто "їм жити заважає" потрібна.

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #42 : Квітня 07, 2019, 04:43:02 16:43 »
Ні, там персоніфікація того, хто "їм жити заважає" потрібна.

І всю цю персоніфікацію та ненависть, протягом чотирьох років, продукувала не так медіашлюшенція із 1+1, бо вона втикнулась активно десь півтора -два роки, а як журнашлюшки із Української Правди: Сергій Серлещ, Мустафа Найоб, та Олена Припухла, все зробили,аби ненависть до Пороха зашкалювала.

Серлещ, вирішував, кому посольство дасть ще гранти, наприклад "Дзеркалу Тиждня", Мостової, кому не дати, бо не піділяють їх думки, себто відкладення калу на голову керманичів країни. В результаті, народ конкретно ненавидить Пороха. Ось всі свої негаразди, перекинув на нього. Це технології, про які часто каже ЗЕ.
Ми мусимо визнати це.

Тому після виборів, хто би не прийшов, мусимо зайнятись журнашлюшками. Радий дуже,і це для мене було відкриття, що в Фейсбуку це більшість розуміє. Це тут ще, зустрічаються індивідууми, котрі вишукують хер зна де місце народження проблем,але не там де треба. Навіть тоді, коли ці чмирі, вже й не ховаються.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #43 : Квітня 07, 2019, 04:48:48 16:48 »
І всю цю персоніфікацію та ненависть, протягом чотирьох років, продукувала не так медіашлюшенція із 1+1, бо вона втикнулась активно десь півтора -два роки, а як журнашлюшки із Української Правди: Сергій Серлещ, Мустафа Найоб, та Олена Припухла, все зробили,аби ненависть до Пороха зашкалювала.

Серлещ, вирішував, кому посольство дасть ще гранти, наприклад "Дзеркалу Тиждня", Мостової, кому не дати, бо не піділяють їх думки, себто відкладення калу на голову керманичів країни. В результаті, народ конкретно ненавидить Пороха. Ось всі свої негаразди, перекинув на нього. Це технології, про які часто каже ЗЕ.
Ми мусимо визнати це.

Тому після виборів, хто би не прийшов, мусимо зайнятись журнашлюшками. Радий дуже,і це для мене було відкриття, що в Фейсбуку це більшість розуміє. Це тут ще, зустрічаються індивідууми, котрі вишукують хер зна де місце народження проблем,але не там де треба. Навіть тоді, коли ці чмирі, вже й не ховаються.
+1000
Альона ПРитула взагалі показала свою кацапську суть ... :moskali:

А Лещенко - вбивця другого проукраїнського Президента

про пристосуванця найома , взагалі мовчуу..

Горіти їм усім в пеклі.. :upa
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #44 : Квітня 07, 2019, 04:52:22 16:52 »
говорить с зедебилами надо их же методами

например тербовать что бы зебил расстреливал все корупционеров
начиная с учителей и врачей
зеленский должен отбирать фабрики и заводы
квартиры и айфоны

в стране должен быть порядок

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #45 : Квітня 07, 2019, 04:53:04 16:53 »
на руках лещенко и притулы кровь тысяч Украинцев

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9302
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #46 : Квітня 07, 2019, 05:16:20 17:16 »
Порошенко прекрасно розуміє, що програє вибори і вже вибудовує стратегію на парламентські.
А ви ще продовжуєте битися в програній битві.
Зебілів слід не відмовляти, а навпаки всіляко накручувати голосувати за клоуна.
Взяв участь в переписі довбойобів - маладєц!
До клоуна слід ставитися саме як до клоуна. Парадокс, але саме цей факт дуже не подобається зебілам.

Порошенко поділився з тобою своїми планами? Він, мабуть, що не дурний і розуміє, що якщо він програє ці вибори, то в парламенті йому нічого доброго не світить.
Ти пропонуєш заохочувати Зе-масу голосувати за Зе? Молодець, добра підтимка Пороха тут. Не хвилюйся, вони таки тебе послухають і  проголосують. Ти сюди спеціально зайшов, щоби за Зе агітувати? Мабуть, ти помилився форумом.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #47 : Квітня 07, 2019, 05:18:40 17:18 »
говорить с зедебилами надо их же методами

например тербовать что бы зебил расстреливал все корупционеров
начиная с учителей и врачей
Нееее. Начиная с Бени , притом собственноручно и в прямом эфире. Беня классический олигарх , а карлик просто дурак и не знает , что олигарх не является официальным должностным лицом в государстве , а действует при помощи своей мошны через шнурков , как он , в своих корыстных интересах. А со стороны карлика это коррупционные деяния , так что после растерла Бени пускай сам застрелится, борцун обдолбанный.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #48 : Квітня 07, 2019, 09:28:17 21:28 »
Куди вже більший форс-мажор, ніж Зеленський.
Зелений карлiк... лише за тиждень показав свою суть - дурний, наглий, з пустою бiографiею якогось там КВНщiка, що двох слiв без телекамери та монтажу ззвязати не може, боiться людей, лiкарiв (справжнiх...),  ще й наркоман на додачу... - повний набор форс-мажору...
ФБР просто руки потирае - який фрукт на посаду Преза в Украiнi пре...
Трамп... може лише гiрко плакати, що у нього такого життя не було...
 :smilie1:

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #49 : Квітня 08, 2019, 11:52:34 11:52 »
Сам затіяв суперечку на зупинці.Три пенсіонерки з мінімальними пенсіями кляли Пороха.Вкинув тезу,що зебіл буде платити пенсії ордло і пенсії взагалі переполовинять.Друга теза,що при зе ваші діти всі виїдуть,бо при москалях жити неможливо.Задумались...

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline plus

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 270
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #51 : Квітня 08, 2019, 09:38:41 21:38 »
А вы смеялись с рашки что там все ебнулись из за телевизора .... но там вова сначала дал пожрать и они ебнулись, а тут еще ни хера не дал уже пол страны ебнутых .....  :laugh:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #52 : Квітня 08, 2019, 10:13:08 22:13 »
А вы смеялись с рашки что там все ебнулись из за телевизора .... но там вова сначала дал пожрать и они ебнулись, а тут еще ни хера не дал уже пол страны ебнутых .....  :laugh:
:smiley24:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: Ну что, поговорили с сторонниками Зє?
« Reply #53 : Квітня 08, 2019, 10:46:50 22:46 »
говорить с зедебилами надо их же методами

например тербовать что бы зебил расстреливал все корупционеров
начиная с учителей и врачей
зеленский должен отбирать фабрики и заводы
квартиры и айфоны

в стране должен быть порядок

До чи після? Якщо до, то це до сраки: вони і так вірять, що буде все, що їм мріється (а кожному мріється своє). А якщо після, то тим більш до сраки, бо з першого дня правління пєрзидєнта зєлєпукіна в дібілізорі будуть показувати про "жить стало лучшє, стало вєсєлєє, жить, братци, стало просто заєбісь!"(с). Як зараз просто голословно пиздять про "корупції овердохуя", так само будут пиздіти, як вона хутко зникає і майже вся зникла. Доказів, як стало зрозуміло, зєдебіли не потребують.