Автор Тема: технологии по лекторату имбицила на востоке для штаба  (Прочитано 1636 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20816
это про харьков -днепр -запор
и упоротых которым Украина похрен

во первых дать ясно понять различие между их никчемным существованием бездельников возле маминой сиськи в парках и барах  и той жопе которая в луганде

например методом опросов в интернете и телеграмах
где вы бы хотели жить когда если в харькове наступит русская весна

второй метод
дать ясно понять что Порошенко строит профессиональную армию
а это залог что от маминой сиськи их никто не оторвет



Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20816
надо работать с идеологемой "хуже не будет"
которую активно муссируют в этих областях технологи имбицила

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20816
это для поколения 30 плюс
писюнов надо давить новыми технологиями в интернете по сюжетам разной популярной нынче куйни

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Та тут із Заходом треба щось робити.
Усі ті, що вибирали в один тур Порошенка, тепер з піною на устах топлять за Зеленського. І це Львівська область.
Зомбі-апокаліпсис!
Може їм якусь "катастрофу" з відключенням телеефіру та соцмереж влаштувати?

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20816
Та тут із Заходом треба щось робити.
Усі ті, що вибирали в один тур Порошенка, тепер з піною на устах топлять за Зеленського. І це Львівська область.
Зомбі-апокаліпсис!
Може їм якусь "катастрофу" з відключенням телеефіру та соцмереж влаштувати?

захид я не знаю
запор-днепр-харьков знаю менталитет

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20816
увага штабу Пороха
в ютубе и инстаграме торчка надо мочить в полный рост

там  послушное стадо
и если будут видеть что пошла волна комментов против шлымазла -  пойдут зав волной

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20816
ютуб и инстаграм
нанять срочно спецов
и убить нахуй там все зеленое
плюс просить сторонников идти в инстаграм

фб и так наш

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Треба «мочити» не тільки Зекандидата.
Мочити ЗЕколаборантів типу гриценка, який напевно зараз виторговує пост МОборони.
Чморити треба Афакова, Гєращєнка, Билєцького .... щоб не було запізно.

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
дуже цінна  гілка і як добре, що хтось таки тямущй СЦУКО ВПЕРШЕ на цьому ресурсі її створив!  :smiley15: Таке до речі, давно є на фейсбуці, в наших групах, а цей сайт, лиш тепер роздуплився. Але на фейсбуці воно втрачаєтьсяза пару днів.

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Та тут із Заходом треба щось робити.
Усі ті, що вибирали в один тур Порошенка, тепер з піною на устах топлять за Зеленського. І це Львівська область.
Зомбі-апокаліпсис!
Може їм якусь "катастрофу" з відключенням телеефіру та соцмереж влаштувати?

Так, дуже є це проблема.  :smiley23:

Із такими я визначив приблизно хто за зе, виписав телефони і вбив в інший телефон на іншу (нову) сімку. Вислав всім цим повідомлення в вайбері (аби не була група, себто висилав окремо кожному шояхом copy paste):
"НАРОД ПОДНИМАЙСЯ ИДИ НА ВЫБОРЫ. ПОРА ДОЖИМАТЬ ХОХЛЯЦКУЮ МРАЗЬ. ПОМНИ:  ЗЕ-БОЙКО. РЕШАТЬ ТЕБЕ."

  Ну, приблизно такого гатунку. І це подіяло, почали в фейсбуках скріни викладати та обурюватись. За зе не пішли, правда пішли за Гриця, Смешка багато. Але тепер в них не буде варінатів вже, тому ця штука буде так само мною задіяна. Я вже купив карт 6 штук, із них буду від різних спамити

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
маю в фейсбуці 2 ака, де я там як моцкаль. І захожу конкретну ватні групи і розповідаю, що краще на вибори не йти, бо Коломойський:

 "это та сука, которая сожгла русских людей в Одесса, 2 мая, а от 3-6 мая, добивали по по подьездам уже в ручную, часть которых даже списали на пожар";

"Беня сказал, дайте мне Одессу, там еврейская обищина,я с ними поговорю и  все порешаю. Бене дали, они пришел и ничего не нашел лучшего как спалить людей живехеньких. Из-за этого в Бени забрали Одессу, он обиделся."

і спрешу кажуть, що це не правда, демонструю видання газет цього числа, коли були дійсно такі обставини.Мені здається, що це їх рве, бо вони зупиняються топити за Беню, а починають гнати на Україну взагалі. Але факт, зупинення підтримки Коломойського на лице. Декілька забрали наліпку ЗЕ. От заходжу і не бачу вже давно як

Шо думаєте?

« Останнє редагування: Квітня 08, 2019, 03:01:03 03:01 від Підтвердити пароль »

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Треба «мочити» не тільки Зекандидата.
Мочити ЗЕколаборантів типу гриценка, який напевно зараз виторговує пост МОборони.
Чморити треба Афакова, Гєращєнка, Билєцького .... щоб не було запізно.

ні, нам не потрібно тратити сили в холосту. Гриця поки не трогаєм, аби не дразнити лохторат котрий ого підтримав. Авакян в принципі ніхто, Білецький те ж. Ними займемось опісля виборів, не зважаючи хто прийде.

 А зараз не помста, а чисто робота на результат виборів.

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Більшість Сходу чекає цього.

https://mobile.twitter.com/OdessaUkrop/status/1114886557457178624

Ні, не хочуть більшість цього! Особливо молодь. Для більгості, - є питання русский язик, значит принизити бандьор, любим способом. Для Дніпра, - це аби їх земляки були на коні і часто, не залежно хто то, чи Беня, чи Юля. Дніпро це окрема тема, сцуко.

але точно не хотять всі підряд там до Росії. Це застарілий міф вже.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46760
  • Never give in!
Нароту треба сказати, шо позаяк ти, нарот, проти Порошенка і його політики, то ЄС скасує безвіз. Єдиний безвіз буде до Кацапії.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46760
  • Never give in!
Зеленський — мій президент! Я голосуватиму за Володимира Зеленського!

Чекайте! Тільки не кидайте в мене камінням і не обурюйтесь:  «ти що, не розумієш?», «чому ти не думаєш?», «як ти можеш?». Зупиніться, от я якраз все розумію, думаю, можу й вам пояснити.

1. Він за «народовладдя». Пам‘ятаєте, як в 14-му відбувся референдум про самовизначення ДНР? І що? Хіба їм там погано живеться?
2. Він нарешті все зробить, щоб війна скінчилася. Хіба важко було просто перестати стріляти? Ніхто не додумався до простого рішення, а Зеленський додумався.
3. Він змусить путіна віддати нам Крим. І не смійтеся. путін його послухає. Зеленський ще з нього компенсацію виб‘є. Він зможе. Якщо так каже, то точно зможе.
4. Він знищить корупцію. Нє, він точно її знищить. Це ж просто! Виходиш на трибуну і кажеш: «Все, с завтрашнего дня не воруем. Никто!» Хіба не можна було зробити так раніше?
5. Чиста зарплата і сплачені податки. Скільки ми можемо зарплату в конвертах отримувати? Щоразу мучимося, що податки не заплатили. А хто винен? Хіба ми? Ми що, самі собі конверти роздаємо?
6. А судді? Судді ніколи нікого не боялись. А тепер боятимуться. Бо нових суддів  обере народ!
7. Він поважає вчителів. 4 тис. доларів ще ніхто ніколи їм не обіцяв. А Зеленський платитиме.
8. Питання мови. До чого тут мова? І не треба постійно тицяти, як там в інших країнах. То —  в них, а це — в нас. Он, в росії не знають української, і шо ми хіба не брати через це?
9. Ну і, звісно ж, треба Коломойському Приват повернути. Ну і що страшного сталося, що він вкрав наші гроші? З ким не буває. Його вже покарали, він більше не буде. Це я точно знаю.

Короче, тут питання довіри: або ти віриш, або не віриш. Шо тут ше рішать?

А щоб простіше вам зайшло, спитаю: «Ви, коли лягаєте під ніж хірурга, ви сильно переймаєтеся, в чиї руки себе віддаєте?  Ні. Ви просто лягаєте на операційний стіл, а там якось буде.
Тому не морочте голову ні собі, ні людям.
If you are going through hell, keep going.

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Нароту треба сказати, шо позаяк ти, нарот, проти Порошенка і його політики, то ЄС скасує безвіз. Єдиний безвіз буде до Кацапії.

 та це вже сказано 100 раз, інколи діє. Тут головне, як доповнити як підпездіти ще. Аргументи в мене:

  - "меркель давала під Пороха безвіз, а терпіти зе шмаркача-клоуна, та ще єврея не буде. Ти ж знаєш сам/сама, як там німці
       "люблять"  євреїв, правда? "

І тут як махає головою, то вже починає розуміти,йде на контакт, а як починає щось своє, то шукаю інші моменти, чого сцить це їбанькО,не патріотичне

А ще я маю готові ссилки в смартфоні, де меркель прямо таки каже, що без Порошенка би не було безвізу і і на під харю...читай курво!

Хто не має хай шукає в гуглі: "Меркель заявила, что безвиз для украинцев был бы невозможен без "напористости" Порошенко"

 
https://gordonua.com/news/politics/merkel-zayavila-chto-bezviz-dlya-ukraincev-byl-by-nevozmozhen-bez-naporistosti-poroshenko-197666



Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Зеленський — мій президент! Я голосуватиму за Володимира Зеленського!

Чекайте! Тільки не кидайте в мене камінням і не обурюйтесь:  «ти що, не розумієш?», «чому ти не думаєш?», «як ти можеш?». Зупиніться, от я якраз все розумію, думаю, можу й вам пояснити.

1. Він за «народовладдя». Пам‘ятаєте, як в 14-му відбувся референдум про самовизначення ДНР? І що? Хіба їм там погано живеться?
2. Він нарешті все зробить, щоб війна скінчилася. Хіба важко було просто перестати стріляти? Ніхто не додумався до простого рішення, а Зеленський додумався.
3. Він змусить путіна віддати нам Крим. І не смійтеся. путін його послухає. Зеленський ще з нього компенсацію виб‘є. Він зможе. Якщо так каже, то точно зможе.
4. Він знищить корупцію. Нє, він точно її знищить. Це ж просто! Виходиш на трибуну і кажеш: «Все, с завтрашнего дня не воруем. Никто!» Хіба не можна було зробити так раніше?
5. Чиста зарплата і сплачені податки. Скільки ми можемо зарплату в конвертах отримувати? Щоразу мучимося, що податки не заплатили. А хто винен? Хіба ми? Ми що, самі собі конверти роздаємо?
6. А судді? Судді ніколи нікого не боялись. А тепер боятимуться. Бо нових суддів  обере народ!
7. Він поважає вчителів. 4 тис. доларів ще ніхто ніколи їм не обіцяв. А Зеленський платитиме.
8. Питання мови. До чого тут мова? І не треба постійно тицяти, як там в інших країнах. То —  в них, а це — в нас. Он, в росії не знають української, і шо ми хіба не брати через це?
9. Ну і, звісно ж, треба Коломойському Приват повернути. Ну і що страшного сталося, що він вкрав наші гроші? З ким не буває. Його вже покарали, він більше не буде. Це я точно знаю.

Короче, тут питання довіри: або ти віриш, або не віриш. Шо тут ше рішать?

А щоб простіше вам зайшло, спитаю: «Ви, коли лягаєте під ніж хірурга, ви сильно переймаєтеся, в чиї руки себе віддаєте?  Ні. Ви просто лягаєте на операційний стіл, а там якось буде.
Тому не морочте голову ні собі, ні людям.

чому?Молодець що приніс!

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
ютуб и инстаграм
нанять срочно спецов
и убить нахуй там все зеленое
плюс просить сторонников идти в инстаграм

фб и так наш

а як вбити?Перебити їх рейтинг?Та вже піздно, вони то робили роками, там канали мілйонники, так не вбєш, а на інше часу не має. Тому то не годиться.
Про інстаграм не знаю.

Та й звалити все на преза, то можна взагалі нагадиати хуй зна чого.
Тут мова йде про нас, простих прибічників, як і що ми зможемо робити, як боротись, чим допомагати, а не "през, найми спецов я сказав, нах"

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Ще одна є тема. Значить, молодь боїться що їх заберуть в армію та замочать. Тут сидять всі та й сцяться. то ж тут, я гадаю, що треба показувати що путіна ще чуть чуть і треба дожати, він готовий віддати бо не має ресурсу тримати той ДНР. І вже буде ось-ось зараз і питання війни відпаде саме собою. Треба дожати суку!

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Основні речі, аргументи на які треба мати в смартфоні:

- безвізу пізда, бо давали під Пороха - (ссилки, про слова Меркель)
- Слова спецпредставника депарьаменту США Уолкера компліменти Порошенку про реформи та аби за нього йшли - (згодом бахну,але можна найти в гуглі)
- слова компліменти великої 7-ки про реформи Порошенка і що все йде заїбісь
-  компліменти посла Канади, що країну в дуже правилньому напрямку
- МВФ будуть працювати із Україно ще (бо треба кредити їм віддавати ось 3 роки ще), але занепокоїні,аби не засрали позитивні зміни
-  і інвестори воліють зачекати другого туру виборів
-  інфи, вже є в виді картинок, про те скільки Порошенко йобнув в армію, а також Рошен. Це є в фото. Виставлю згодом
- інфи як піднялась армія, наскільки ми круті. Але тут мало слухають,зівають, але якщо конкретизуєш, показуєш "Стугна-П", військові гармати "Рапіра",ракетний комплекс "Вільха",  крилата ракета "Нептун", бомбезний танк Т-84У "Оплот" та ін та ще в виді ролику в Ютубі, то розмір ахуя добряче видно,при чому що у мужикоти, що в баботи

- інфа про те, як Порошенко "пробивав" дорогу в Болгарію, аби наші люди могли їздити туди відпочивати,а не в Крим чи де
   інше. Це наче показує, що Порошенко турбується про нас. Тут добре відео, де вони з Бойко Борисовим в машині.
- інфа про лоукости, - дешеві авіаперевезення. Себто,показуєм людям сайт для броні, можна хоч skyscanner чиairticket, де
  вказуємо що в Італію можна і за 30  баксів долетіти і це все завдяки тому, що Порох виїбав Беню Коломойського та його МАУ. Не
   буде пороха, будемо по 200 євро знову літати.
- реформи, які конкретно відбулись, які ні і чому. І що ще йде в процесі.
- інфа про децентралізацію. Тут ссилок не траба, але роздуплити людям, що більшість   предьяв до Пороха, це сцуко не його вже повинність, а треба їбсти місцевих "князьків"

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
дуже цінна  гілка і як добре, що хтось таки тямущй СЦУКО ВПЕРШЕ на цьому ресурсі її створив!  :smiley15: Таке до речі, давно є на фейсбуці, в наших групах, а цей сайт, лиш тепер роздуплився. Але на фейсбуці воно втрачаєтьсяза пару днів.

 :smiley24:+100500
Давайте будемо гілку тримати постійно на горі і
бажано триматися теми щоб не забивати суть.
Ну і тут це мабуть більше обмін порадами і досвідом між простими
виборцями, такими як ми самі, ніж апелювання до Штабу.
Я особисто дякую за підказку з Інстаграмом і вже сьогодні буду приглядатися, як і що там можна було б постити.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Дурня повна.Тре розганяти -зе обіцяв платити пенсії в ордло.Це-по перше незаконно,бо фінансування тероризму,і по друге-переполовинить діючі пенсії на вільній території.Чи згодні ви,пенси,віддати пів своєї пенсії сепару?Треба дойти до кожного з уим меседжем,і пропогувати всюди.
І ще,Петро повинен пообіцяти безпеку нашим воїнам на передку,шляхом створення нормальних бліндажів,щоб зменшити до нуля смерті воїнів.Це болить в нас кожного-ці смерті при обстрілах.Хай навіть їх полонені будують на передку

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Дурня повна.Тре розганяти -зе обіцяв платити пенсії в ордло.Це-по перше незаконно,бо фінансування тероризму,і по друге-переполовинить діючі пенсії на вільній території.Чи згодні ви,пенси,віддати пів своєї пенсії сепару?Треба дойти до кожного з уим меседжем,і пропогувати всюди.
І ще,Петро повинен пообіцяти безпеку нашим воїнам на передку,шляхом створення нормальних бліндажів,щоб зменшити до нуля смерті воїнів.Це болить в нас кожного-ці смерті при обстрілах.Хай навіть їх полонені будують на передку

ні не дурня, дурня це ти. Пенсії це до пенсії до молоді інші підходи тут це і обговорюється. не подобається, - шуруєш з гілки нахер.

Про бліндажі...дивись відео, і уважно! Бо ви сцко як діти малі... Вже докричались колись: "вимагаймо закрити кордон!"


Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Дурня повна.Тре розганяти -зе обіцяв платити пенсії в ордло.

Пенсії для ордловців  платять і зараз.

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
 :moskali:
Пенсії для ордловців  платять і зараз.

80 млрд гривень вже пішло туди, в ОРДЛО. Просто вони приїзджають,а вован хоче аби їм там автоматом все в сбербанк капало. Заїбісь! Путін так і сказав, хулі пенсії не переховуваєте в ДНР?

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Пенсії перераховують тим,хто числиться як переміщена особа.В Ордло безпосередньо не платять.Треба розганяти цю фішку з пенсіями всюди,і якнайскоріше

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20816
Пенсії перераховують тим,хто числиться як переміщена особа.В Ордло безпосередньо не платять.Треба розганяти цю фішку з пенсіями всюди,і якнайскоріше

это тоже да
почему пенсионеры должны отдатвать свои пенсии лугандонам
и почему бизнес должен платить налоги для содержания луганды

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19230
ютуб и инстаграм
нанять срочно спецов
и убить нахуй там все зеленое

Без усіляких спецов треба тупо рапортувати зелену хуйню як "offensive". Якщо набереться достатньо репортів, хуйню знімуть і зєлєпукіни будуть вимушені доводити, що вони не верблюди. 

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Без усіляких спецов треба тупо рапортувати зелену хуйню як "offensive". Якщо набереться достатньо репортів, хуйню знімуть і зєлєпукіни будуть вимушені доводити, що вони не верблюди.

 скільки треба жалоб приблизно? Скільки часу візьме на відновлення каналу? Бо якщо за день, то яких хрен із цього


вольнов казав що на 2 неділі блокарнули. Але ще одне, у Зе, купа каналів. Це ж не один канал там, там і ЗЕ і квартал і ще якась поїбень І от із кожного каналу все то лізе
« Останнє редагування: Квітня 08, 2019, 08:41:48 08:41 від Підтвердити пароль »