Автор Тема: Гріцацуєв підтримав Зебіла  (Прочитано 1528 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Гріцацуєв підтримав Зебіла
« Reply #30 : Квітня 07, 2019, 02:08:07 02:08 »
щоб дати і йому, і країні шанс.
І от повз це я пройти не можу. Шанс країні?
Країні в якій навіть при зовнішній агресії, третій рік поспіль стабільний валютний курс. Третій рік поспіль ріст ВВП і промвиробництва. Стабільна банківська система. Країні, де під час війни рівень доходів населення фактично наздогнав довоєнний. Країні, яка фактично перестала брати в борг і проїдати гроші майбутніх поколіннь. Країні, яка підписала безвіз і асоціацію з ЄС. Країні, яка скоротила торгівлю з Мордором до 7% від загального кошторису зовнішньоторгівельних операцій, і при цьому не вмерла з голоду, як обіцяли кацапи. Країні, яка третій рік не купує газ в Мордорі і чомусь не замерзла. Країні, в якій нарешті з'явилась армія, з якою не страшно і за яку не соромно. Країні, яка нарешті може продавати закордон нову зброю власного виробництва, а не залишки з совкових складів. Країні, яку вперше за роки Незалежності нарешті захищає власний ракетний щит. Країні, спецслужби якої нарешті можуть скоювати атентати ворогів та їх посібників в глибокому тилу супротивника і ловити ворожих агентів в тилу нашому. Країні, де поліція нарешті перестала бути чимось, чим лякають дітей. Країні, яка вперше за 500 років отримала власну, незалежну, помісну церкву. Країні, в якій нарешті проведена декомунізація. Країна, в якій нарешті введено квотування україномовного продукту, що одразу підвищило його кількість і якість на порядок. Країні, яка за 4 останні роки зробила реформ більше ніж за попередні 25. Країні, яка останні 5 років може бути взірцем демократії та свободи преси для усього світу.
Дати цій країні шанс? Серйозно? На що, блядь, ти хочеш дати цій країні шанс? Просрати це все?  :fp2
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Potato

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 942
  • Стать: Чоловіча
  • In Potato We Trust
Re: Гріцацуєв підтримав Зебіла
« Reply #31 : Квітня 07, 2019, 02:13:08 02:13 »
Гриць мене розачарував

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Гріцацуєв підтримав Зебіла
« Reply #32 : Квітня 07, 2019, 02:45:54 02:45 »
Гриць мене розачарував
Судячи з того, що в сусдній гілці топиш за пуштуна, попереду у тебе ще багато розчаруваннь.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Re: Гріцацуєв підтримав Зебіла
« Reply #33 : Квітня 07, 2019, 02:55:06 02:55 »
Судячи з того, що в сусдній гілці топиш за пуштуна, попереду у тебе ще багато розчаруваннь.

медіашлюхи і призвели до такої ситуації, топивши проти Порошенко останні чотори роки практично на рівному місці, а точніші аби тема "корупція" не іссякала та вони спокійно получали гранти. Так, розчарованість його недолуга.ТЕ саме будуьб робити прихильники ЗЕ, через пів-року, як той прийде до влади.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33114
  • Стать: Чоловіча
Re: Гріцацуєв підтримав Зебіла
« Reply #34 : Квітня 07, 2019, 08:25:14 08:25 »
Гриць мене розачарував

 :weep:

Смішний ти якийсь  :smilie7:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Гріцацуєв підтримав Зебіла
« Reply #35 : Квітня 07, 2019, 09:06:03 09:06 »
Гриць мене розачарував

Тобі слід було б в першу чергу розчаруватися у власних аналітичних здібностях, які привели тебе до підтримки цього НУЛЯ.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Гріцацуєв підтримав Зебіла
« Reply #36 : Квітня 07, 2019, 09:20:32 09:20 »
Що там упячницькі панталонії? Переобулись в повітрі в зебілів чи ще рефлексують? :gigi:
а ми зараз Потейто спитаємо, він на СУПі до 5 травня в вимушеній відпустці якраз  :gigi:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Гріцацуєв підтримав Зебіла
« Reply #37 : Квітня 07, 2019, 09:23:25 09:23 »
Гриць мене розачарував
Блін, ми тобі ж про цей фінал вже скільки років пишемо, а ти знай повторюєш: "Гриценко - рука держдепу"  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Гріцацуєв підтримав Зебіла
« Reply #38 : Квітня 07, 2019, 10:39:17 10:39 »
А хтось сумнівався? Пасинок - калібрований рашкован. А панталоній не буде жінці суперечити. Тому не дивуйтеся стосовно розпродажу армії.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Гріцацуєв підтримав Зебіла
« Reply #39 : Квітня 07, 2019, 01:06:03 13:06 »
Доречі сурок з інтрудером теж до зелі прибилися
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Гріцацуєв підтримав Зебіла
« Reply #40 : Квітня 07, 2019, 01:25:30 13:25 »
Доречі сурок з інтрудером теж до зелі прибилися

Там просто паноптикум покидьків збирається.
Маладая каманда нових ліцц.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Гріцацуєв підтримав Зебіла
« Reply #41 : Квітня 07, 2019, 01:27:54 13:27 »
Доречі сурок з інтрудером теж до зелі прибилися
Про сурка вже писали. А про чаплигу є пруфи? Бо я тоді мабуть побіжу на Пецю в букмекерів гроші ставити. :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 952
  • Стать: Чоловіча
Re: Гріцацуєв підтримав Зебіла
« Reply #42 : Квітня 07, 2019, 01:35:42 13:35 »

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8219
Re: Гріцацуєв підтримав Зебіла
« Reply #43 : Квітня 07, 2019, 02:05:11 14:05 »
Не дивно, глав політехнолог  Зеленського - син першого чоловіка дружини Грицацуєва..тобто його нерідний синок..

"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Гріцацуєв підтримав Зебіла
« Reply #44 : Квітня 07, 2019, 02:22:30 14:22 »
Гриць мене розачарував

То напиши панталонію гнівного поста, підарас картопяний :smiley14:

Розчарований він, блядь :lol:
Mocsia delenda est

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Гріцацуєв підтримав Зебіла
« Reply #45 : Квітня 07, 2019, 02:29:11 14:29 »
 :smilie5:

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: Гріцацуєв підтримав Зебіла
« Reply #46 : Квітня 07, 2019, 02:42:14 14:42 »
Iryna Gerashchenko
3 ч. ·

Звичайно, це добре , що В. Зеленський спілкується не тільки зі співробітниками « Євролаб», а з іншими людьми.
Показова розмова з А. Гриценком. Полковник чесно визнає, що Зеленський абсолютно не готовий бути президентом. Що в нього немає жодної людини на ключові президентські посади, в т ч на міністра ЗС.
Не зрозуміло ,правда, навіщо Зеленський ( чи хто там за ним) тоді все це затіяли і збираються ставити над Україною такий експеримент .
Звернула увагу, що АС став дуже довірливим і сентиментальним . Коли ми познайомилися 20 років тому , АС працював в Центрі Разумкова і був одним з найсерйозніших аналітиків, сприймав все через призму аналізу, а не на слово, і за принципом подивитися « очі- в - очі»..
Й найголовніше: АС навіть не написав , чи готовий Зеленський бути Верховним Головнокомандувачем й навіщо Зеленський чотири рази відкосив від призову в армію . Шкода. Мені було б цікаво почути тут думку полковника.
Бо 21 квітня обираємо Верховного головнокомандуючого. Перед яким солдати, що не відкосили від армії , мають складати присягу на вірність Народу.
Р. S. Тим часом власник «Євролаб» в зеленій краватці на російських телеканалах анонсував скороє воссоєдінєніє з Росією

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: Гріцацуєв підтримав Зебіла
« Reply #47 : Квітня 07, 2019, 02:47:53 14:47 »


 :gigi:

Offline Сторонній

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 640
Re: Гріцацуєв підтримав Зебіла
« Reply #48 : Квітня 07, 2019, 05:26:19 17:26 »
із інтервю гриця уп
"...Хтось з легкістю "готовий бути" прем'єром, міністром внутрішніх справ, генеральним прокурором і так далі, не маючи досвіду керування навіть трьома людьми, не маючи належного професійного рівня, і не розуміючи механізми. Це може бути менеджерська катастрофа. Ці люди можуть провалитися."

а те, що віртуал лізе в крісло преза гриць не баче і не чує. це не може бути катастрофою для країни?

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Гріцацуєв підтримав Зебіла
« Reply #49 : Квітня 07, 2019, 08:47:30 20:47 »
Про сурка вже писали. А про чаплигу є пруфи? Бо я тоді мабуть побіжу на Пецю в букмекерів гроші ставити. :gigi:
похоже да